Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

entik
7. čer 2009

😵 😵 holcicku 😵 taky tipuji. Jmena mame, ale jsou tajny...

Zlatu, koukali jsme s matejem na Beruncino vystoupeni, tak cucel🙂 co dela v pocitaci, hihi.

Odrazedla se mi libi, ty co tu davala odkaz Linda, ty co vypadaji jako kolo...

bekulkamama
8. čer 2009

tak už sem vás dočetla, tak kino super, Zlatu no ty prášky to je mazec ☹ ale Berunčiny básničky skvělýýý 🙂
jinak ahojky všem 🙂

prool
8. čer 2009

ahojky baby,
Ivi my mame dve motorky - jednu malou a druhou od bratranka velkou, takze jsem akorat v sobotu koupili kolo - ale tipujeme to tak na konec leta, kdy se Vasik na tom nauci - slapani je opravdu fuska 😀 😀 ale byl v obchode uplne nadseny.
Mame ten Olpran Jasper 😉 myslim jako Zlatu a kupovali jsme to tady kousek od nas v primo v Olpranu.
Jinak lazne mame schvaleny - od 22.10.-26.11. a hradi to pojistovna - jen doplacime 250 na noc (regulacni poplatky jak v nemocnici a pak jsme se rozhodli pro nadstandart, kdyz tam budem 5 tydnu - socialka a televize na pokoji) papa

PS: u nas na Berus cucel tata s otevrenou pusou 😉 Vasik rika casti basnicek, ale celou jeste neumime 😉

zlatka
8. čer 2009

Oli, to je super, že vám vyšly ty lázně, paráda a kam jedete? Kolikátku jste kupovali kolo, 12´nebo 14´? Berunka už šlapání zvládla, překonala ten mrtvej bod a když je pěkná cesta, tak už šlape i sama,ale rozhodně na tom ještě nedivočí- je to taková pomalá jízda.Noa když jedeme delší dobu, tak ji bolí prcina. Ty odrážedla jsou parádní, myslím, že se pak prcek brzo naučí udržet rovnováhu.
Včera byla berunka s dědou a babi na hradu v hukvadlecha moc se jí to líbilo-tip na výlet, vyprávěla mi zážitky před spaním,že jsme se musela smát- práskne už na babi všechno!tam se fotí v dobových kostýmech, tak ji ho babi chtěla navlíknout, ale ona nee, "potože se nelíbily ukavičky" tak se nakonec fotila sama🙂 no a o práškách sjem jí řekla, tak vykulila oči a hendka říkala: neboj, já jí to dávat nebudu!§"řekla bych, že teď máme v pohodě vztah, prootže jsme spoluzačaly otevřeně a na rovinu víc mluvit.

Jani, už máš uklizeno?já ještě nee a že jsem si včera mákla.

janica..
autor
8. čer 2009

Ahojky,

máme první spáleninu, mladej si spálil prst, mě trefí ☹ naštěstí to není tak hrozný, ale furt si prst studí, furt ho chce mít ve vodě, ale slíbil mi že už na sporák nešáhne, tak aspoň tak 😅

Oli tak to je super 😎 tý jo 5 týdnu, tak doufám, že to aspoň Vašíkovi pomůže 😉

Zlatuš super, nejlepší je jednat na rovinu 😉

Uklizeno mám pohůdka, to je výhoda malýho bytu 😅 jako, ale dali jsme si do těla pěkně s Petrášem a to nás čeká ještě obyvák a kuchyň 🙄

bazalka
8. čer 2009

Zdar holky!!!

Dik za rady ... no my kolo uz mame, ale taky myslim, ze nas zacne bavit trochu pozdeji, spis na podzim, tak proto bych chtela tu vetsi motoru.
Pati to odrazedlo jako kolo se mi taky libi, ale prijde mi zbytecny mit kolo i tohle velky odrazedlo
Marci, dik za typa ... asi do Globu zajedem 😉

Oli, tak to je parada!!!! Snad Vam vyjde pocko a uzijete si to!!! A kam vlastne jedete? To je fajn mit aspon vlastni zachod ... predstava 5 tydnu chodit na spolecnej a jeste s prckem 😝

Jani a jakou mate barvicku? ja jsem rada, ze je malovani za nama, ale jeste nac ceka to horsi ... obyvak a loznice 😝

Lindi, co Sebikuv eksem, je to lepsi?

Zlatus, tak ze by se konecne blizily s tchynkou lepsi casy??? 😉

My jsme dopo byli na me v praci ... mela jsem nejake vyrizovani ohledne skoly ... bylo to dlouhe a zvlast pro Martaska narocne, ale zvladl to ... spital plnej sanitek a bagru, to byla zachrana 😅. No a pak jsme jeste videli jeho oblibenej vlak 😉

janica..
autor
8. čer 2009

Seš tu Ivi?bych hodila na chvilu foto do alba

bazalka
8. čer 2009

jojo, jsem 🙂

janica..
autor
8. čer 2009

Máš ji tam, je to světle zelená......

bazalka
8. čer 2009

Jani, krasnáááá ... to jste si celkem makli, co? Jak to chytalo? My mame v louźnici te nasi syte ztule asi 6 vrstev 😝 , porad to nebylo ono

janica..
autor
8. čer 2009

Dávaly jsme 2 vrstvy a v poho 😉

janica..
autor
8. čer 2009

Tý jo 6 vrstev to by mě jeblo 😅

bazalka
8. čer 2009

No, nastesti nam to maloval maliř 😅

janica..
autor
8. čer 2009

Jako chytalo to dobře, jsme koupily tu primalexovou barvu už namíchanou 😉

janica..
autor
8. čer 2009

áha, no ale i tak, jsme se včera s Petrášem shodly, že by jsme teda malíři být nechtěly😀 je to fakt makačka

bekulkamama
8. čer 2009

to je v pr... holky nám asi do střechy vlezla kuna 😖 to je fakt moooc špatný....
protože ségře se to stalo a sežrala tam všechnu izolaci včetně parozábrany no prostě rozkousala úplně všechno ☹ a nejhorší je, že museli rozdělat komplet celou střechu a na vlastní náklady protže pojistky se na zvířata nevztahují ☹ ach jooo to je mazec, asi mě švihne, prej tam něco škrábe a viděli tam nějaké nožičky ☹

linn
8. čer 2009

Ahoj holky,

my jsme meli u tchanu prijemny vikend, Samik byl s dedeckem na rybach a mel i vlastni prut, takze zazitek oooooobrovskej 😀 😀 😀 😀 no a pristi vikend jedem zas, bude oslava dvojich narozenin.

Sebik uz je lepsi, uz to pomalu mizi 😵

Jani, skoda, ze jsem barvu nevidela, ale supr, ze jste to tak pekne zvladli, my bysme potrebovali kuchyn, ale letos se to asi nezvladne. 😖

Beku, to je teda pech, no treba zdrhne driv, nezneco napacha, ne? My jsme meli na chate plcha a pousteli jsme tam nejake piskatko.

Beru ma krasne video i fotecky 😵

zlatka
8. čer 2009

no, taky jsme barvu neviděla, kci, Jani, jako proč to hnedka mažeš?my máme ložnici taky sytě žlutou a nechali jsme si barvu namíchat a stačila jen jedna vrstva.

Bekul, to snad ne a nějaká návnada a tak- to nejde? Snad to nedopadne tak katastrofálně, jak popisuješ.....jdeš v pátek na zapíječku?

bekulkamama
9. čer 2009

ahojky holky....
Zlatuš, jo v pátek určitě jdu, sice mě občas přepadne stav nevolnosti ale nějak to zvládnu, však budem na zahradě ne? 😀 případné plivání mi tam snad odpustí 😀
ne ale vážně jo moc ráda bych šla, sice nepůjdu pařit na dízu s váma až do rána, ale určitě bych tam chtěla jet aspoň to odpoledne.. musím se domluvit s Verčou, aby jela se mnou vlakem, churě tam nikdy nebyla a neví kde to je 🙂 taky ještě sháním ten dárek... ale to seženu...

no a ta mrcha kuna tam fakt je holky, ty potvory se vyšplhají po všem 😖
no tak taky nám radili nějaké plašiče na baterky ale prý to stojí 500,- pf no ale než aby mi to sežralo střechu tak to raději obětuju.. v těch lesích na okolo to prostě má každej prej ☹ je jich tam jak much.. jinak ale prej nejvíc pomáhá hovínko jiné kuny 😀 cítí-li konkurenta tak už se tam nevrací 😀 no ale kde to vzít? 😀 tak asi ten poplašňák raději 🙂

zlatka
9. čer 2009

JJ, od nás brali od fREĎÁKA-fretky, pamatuješ? Tak se zeptej ve zverimexu, tam fretky mají a určo výkal poskytnou... 😀 A peněz bych teda nelitovala... no a já budu zapíjet taky s rozumem, ať jsem druhej den použitelná a na nějkaý dlouhý noci už taky nejsem zvyklá, tak uvidíme...

bekulkamama
9. čer 2009

zlatka 😀 asi joooo no Petr teď koupil nějaké poplašné zařízení stálo 4 kila, snad to zabere pak uvidíme!
byla tu Jiťa, že pátek platí, už se tam těším 🙂 jooo? s citem jo? heh však jdete pak na dízu ne? Tak to se vyblbnete 🙂

zlatka
9. čer 2009

já se taky na vás moc těším. a co máš v plánu za dáreček? ještě nevím, ale asi zapařím, když už ta možnost bude, ale nejradši bych jela svým autem, abych se pak odvezla domů.

bekulkamama
9. čer 2009

no já jí koupila růžový sladký papuče 😀 jako tenkrát za dárek, teď jsem je konečně sehnala ve městě, už sem byla zoufalá 🙂 no jo to ale musíš pít, holky budou rády že si konečně na nějaké akci a můžeš si to užít, i Jiťa, i Blek, mimochodem já myslela, že jedeš k ní, psala mi, že tě čeká...

janica..
autor
9. čer 2009

AHojte,

tý jo Raduš přeju ať tu mrchu vyženete 😒 No a teda koukala jsem ti do alba, no už se nám pěkně zakulacuješ a ty teda máš kostýmů 😕moc pěkný 😉

Jé Zlatuš a Raduš jdou na kalbu jo? 😀 No Zlatuš moc to nepřežeň ať ráno neházíš grcku 😀 😀 😀

No foto jsem smázla, pač admini by ju stejně smázli, ale večír vám vyfotím chodbu s Damiánkem 😉

Lindi tož foto hoď se Samouškem rybářem 😉

Jedem na nákup, ráno jsem umyla ledničku, tož v ní pořádně nic nezůstalo, no ale se mi nějak nechce, mám jakýsího kopříka 😝

Evuško a tobě díky, dělala jsem polívku zeleninovou a zahustila jí pohankou a je to mňamka 😵

bekulkamama
9. čer 2009

janica: jééééé tys šmejdila? 😀 safra.. jsem to chtěla smazat, chtěla to vidět kámoška co tančí víš.. 🙂 njn jinak děkuju za pochvalu, ale mám jich asi 10 jen se mi už nechtělo převlíkat a hlavně malovat atd.. 😀 to já jen tak ze prče... jj bříško mám jak blázen viď? Roste nějak moc hi hi
se Zlatuš jdeme na rozlučku se svobodou, kámoška se nám za měsíc vdá... 🙂
jen ať se picne! Prdlajs pije! 🙂 hi hi

konoupek
9. čer 2009

Ahoj holky,

Beku teda to je docela mazec s tou kunou to jsem ještě nikdy neslyšela,že by takhle zlikvidovala střechu,každopádně držím palce,aby ste jí vyhnali.

Jo Beku teda bříško máš krásný už 😵

Zlatu chtěla jsem se tě zeptat a poprosit,jestli by si mi na týden nemohla půjčit chůvičky.Na dovolené by se nám šikly.Teda jestli je nepoužíváš už....moc kuju.

A jsem nečekala,že tu skřínku budete mít tak brzo,tatin překvapil 😀

prool
9. čer 2009

Zdarec,
Berunka je borka - Vasik se necha jen vozit na tom kole 😀 hlavne musi mit batoh 😎
Jedeme do Kynzvartu - je to u Marian.lazni a jedeme prelom rijna a listopadu.
jsem uplne unavena - cus

linn
9. čer 2009

Ahojky,

Beku, super brisko kráááááásny. 😵

Jani, byl sam s dedeckem, tak to nemame bohuzel zdokumentovany 😉

Ja zitra cekam dve kamosky z vysky, uz jsme se takhle dohromady nevidely par let, tak uz se moooc tesim 🙂

papa 🙂

zlatka
9. čer 2009

Oli, jako babi zavedla šňůrku na tahání, tak tu jsme hnedka odstřihla a říkala jsem, ať si nezvyká, že chce-li aby se ten stroj dal do pohybu, tak musí šlapat a když se přestala snažit, tak jsme já ji přestala maličko tlačit, takže přestala jet a pak jsem ji chytla nožku k pedálu a jak idiot s ní v točila v polodřepu a běžela vedle kola a říkala rááááz, dváááá a to se jí líbilo, tak na to přišla rychle. Však na to Váša taky brzo přijde, táleží, jestli má už 14´, tak už je problém, že to kolo je větší, tak je to šlapání složitější.

Kon.: no jako váš tatin překvapil i nás, jsme zvyklý na delší čekací dobu a je to šikula, má to moc pěkně udělaný, Př. chválil, když přidělával, prej to vůbec neodfláknul. jiank chůvičky půjčím moc ráda, jen musíte koupit baterky, nejsou tam.

beku, ty máš břuch-čéče,mě to nejdřív teda vyskočilo nahoře a pak na zádech a pak až to jelo do břicha🙂🙂