Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zlatka
14. srp 2009

Fotky pěkný, Zdeni, já jsme byla s berunkou v dinoparku teď ve středu,kolik tam bylo lidí, dalo se to?

Jani, Erik je luxusní-taky můj favorit.To ho ještě zpracuješ, ne? jsem zvědavá, co vymyslíte.Mně s elíbí Erik a Richard(Ríša), obojí k našemu příjmení asi nic moc a u kluka mi na tom hodně záleží, takže pátrám dál. Stále mi nejlíp zní Jan Hlaváč☹ Ale řeším něco, co není a možná ani nebudee, budeme mít další holčičku třebas.....ale baví mě to, významy jmen a tak. Chtěla bych, aby se to jméno hodilo i k Berunce.

Oli, Váša bude mít špatnej průběh kvůli tomu ekzému?No, holka zlatá, zkus taky myslet na něco pozitivního, třebas na srázek a jehněčí od Evky🙂

zlatka
14. srp 2009

Jo a jani, ještě tu je diskuze s názvem netradiční jméno pro kluka, tak mrkni tam🙂 A co Albert? (berte, Berti)ale k Vašemu příjmení asi moc ne.
No a Agátě říkat gaťko, to je teda síla 😀 😀

zlatka
14. srp 2009

....ale stejně je to holka..... 😉

prool
14. srp 2009

jojo srázek pozitivní 🙂 jen mě trochu matete - jakou sobotu??? 15 nebo 22 - já počítám s tou 22 😉
Zlatu jinak formulace mysli na něco pozitivního, tak za to bych střílela - mysli na srázek je lepší 😲
jojo ty neštovice nejsou pro děti s eksémem nic moc, ale snad to někdy ustojíme

janica..
autor
14. srp 2009

Hi dnes Damiánek ukazoval bábince fotku z ultrazvuku a ptala se co to jo a Dam říká holka, hmm tak jsme zvědaví 😅

Jj Erik je boží, fakt se mi moc líbí a není tolik dávanej, já osobně neznám žádnýho, no uvidíme, třeba Petráš ustoupí 😒

zlatka
14. srp 2009

Oli, tak to si musím dávat bacha na pusu, až se uvidíme, ať to přežiju🙂🙂

janica..
autor
14. srp 2009

Jako Zlatuš náhodou fajn příjmení, jde k tomu hodně jmen 😉

bazalka
14. srp 2009

Holky,

ma pro Vas novinu. Vim to celkem nahodou ... dnes odpo mela prijet Marketa (Atekram) pro cestovni postylku a neprijela ... dnes 15.45 se cisarem narodila Petruska. 1800g, 41cm a obe jsou zdrave a v poradku 🙂

Oli, to jsi teda mela fakt veselej tyden ... Tva tchyne je fakt sila!!!! 😖 A sila jsou i ty nestovice u toho chlapecka ☹. Nebylo by lepsi Vasu naockovat? Vim, ze je to pro nej zatez, ale asi mensi, nez kdyby je chytnul a ta pravdepodobnost je velka, jak bude ve skolce, skole, ... A co Maros, ten se jich neboji, kdyz je nemel? Vilas je taky nemel a naockoval se hned, jak se Martas narodil, prece jen se casto stykame s detma, tak pro jistotu. U dospelych je ten prubeh hnusnej, podobny jak u toho chlapecka.

Jani, Erika chvalime, krasny jmeno 🙂

zlatka
14. srp 2009

no,no, Erik je můj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
A o Markétce vím, super, super, super!!!!

bazalka
14. srp 2009

Jak to vis 😉

Zlatus, promin ... Erik je krasny jmeno 😀

zlatka
14. srp 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
bo to psaly holky v těhulích🙂, ale nevím, proč šla na císaře, však ona nám to poví....

janica..
autor
14. srp 2009

Zdeni fotky super 😎

bazalka
14. srp 2009

Ahaaaaa

janica..
autor
14. srp 2009

Zlatico Erik je moje jméno 😀 😀 😀

dali
14. srp 2009

Tak sobota 22.

jaký jehněčí?????

a kdo je ta markétka??? jsem uplně mimo 😠

dali
14. srp 2009

Erika znám je to náš zubař a je fakt dobrej!!! i to jméno je hezký!!! 😉 lepčí teda než ten Albert 😝

jakoubka
14. srp 2009

ještě se mně líbí Oliver 😵

Markétky sestra to na těhulích psala proč šla na císaře 😉 Špatné průtoky a mimi odpovídalo váhově 30tt,ale to si spíš myslí,že jí to doktor snad blbě vypočítal 😲 I když seknout se o 8 týdnů: 😕
Hlavě,že jsou obě v pořádku 😵

zlatka
14. srp 2009

jasně, že Tvoje, já těhotná nejsem!!!!A ty máš stejně v břuchu holku, tak možná Eriku, ne???? 😀 😀 😀 Ale jako mám ho ve vybraných jménech..... Tak maličká Petruška měla 18OOgr, to není moc, hlavně, že to všechno dobře dopadlo. Oliver se mi líbil v Románu pro ženy, ale asi bych ho nedala. jani, tak dej Olivera 😀 😀 😀 😀 😀 (si dělám řiť)

jakoubka
14. srp 2009

no,ale hezkých klučičích jmen je málo 😔
Ale dnes jsme byli na písku s Másimem 😀

janica..
autor
15. srp 2009

Dobrý ránko,

Marti s Maximeme ne?

Hmm tak Oliver by vůbec u Petráše neklapl, ale taky se mi líbí....

Zdeni těhulka co sem párkrát psala, no jo s tvou účastí, se nediím že nevíš 😅 a měla nick atkekram 😉

jakoubka
15. srp 2009

Dobré ránko,

Jani-né,fakt Másimem 😵

Nebo se mně líbí Tadeáš 🙂

janica..
autor
15. srp 2009

hmm tak Másim slyším prvně 😅

Tadeáš mně nee, pač zdrobnělina, se mi nelíbí, Tade je divný 😒

janica..
autor
15. srp 2009

Jo a Zlatuš ten Albert teda fakt nee, to máj známý psa 😀 😀 😀

janica..
autor
15. srp 2009

Holky hoďte typa co tchýňce ke svátku

jakoubka
15. srp 2009

ona je taky Hana?
Já mamce jen nějakou pěknou kytku a klasika bonbošku 😉

janica..
autor
15. srp 2009

jj je, všechno nejlepší mamině 😉

no kyti se mi nehce kupovat, když zítra odjíždíme, to by si jí neužila, hmm doufám, že na něco natrefíme......

konoupek
15. srp 2009

Ahojda,

Oli teda já tě obdivuju,kurna ty musíš mít nervy ze železa 😝

Jinak ke jménům....mě se líbí taky Tadeáš,ale to by ani u nás neprošlo 🙂 a na holčičku Ema,Eliška,nebo Amálka 😉

bekulkamama
15. srp 2009

jéééé vás dočítat uf 😀
Petruška od Markétky je pěknej dorbek co? aspoň to má za sebou 🙂

bekulkamama
15. srp 2009

Jani no ty si kopýtko 😀 ty už nevíš co bys, porád to koleno teď ani z vany nevylezeš 😀 hi hi
efi: no jo tož já taky vylezla ale myslím že až po tobě a už si byla asi pryč, já odcházela tak asi ve 2 h. a 5 min. páč mě čekala kámoška a už jsem měla zpoždění že... Tak mě dal termín 10.9. na 13:00 hi hi ale pak ho stornoval že přijdu už 3.9. aby viděl zda se ten čípek lepší takže smolíček ☹ no uvidím vás jedině že bych za váma do čekárny přišla jen tak a to ha ha ha se mi asi nebude chtít....
Peti no tak kilečko říkáš 🙂 to je super že je vše ok 🙂 můj má asi 250 g heh no manžel to komentoval jako kostka másla 😀
Oli: tak hlavně to vždy rozdýchat, to já jsem nervák a plaičák a hádává, tohle nedávám ☹

efinna
15. srp 2009

Ahojky
Radi tak to jsi byla asik ještě u dr. já jsem byla venku něco před druhou.
Chjoo jsem něco zas jednou zakřikla ☹ , jsme na jedné diskuzi řešili teploměry a já jsem ještě psala co je malá na světě tak jsme ho nepotřebovali no a buch a malá má 39 ☹ . Kurnik hoří jak kamínka ☹ , vubec to neznám doufám, že je to jen od zubů (asik nám lezou špičáky).

Oli: jj fakt máš teda pevný nervy 😅