Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

efinna
18. srp 2009

Radi ahooooj 🙂
jj neboj to uteče 😉 ! Jen se nech hezky obskakovat 🙂 ! Až bude prcek na světě tak už si takový leháro neužiješ 😉 🙂 ! No a řekl ti dr. pohlaví??? Nebo ještě nevíš??

jj taky jsem moc ráda, fakt měla poprvé takový horečky, tak už jsem ráda že je oki! 🙂

bekulkamama
18. srp 2009

efi: no to je fakt, po porodu budu kmitat já 😀
stále nic nevím, čím dál tím víc věřím všem okolo že budu mít kluka, to ty řeči já to tuším, máš špičatý břicho a pořád leží dolů a rovně holky bývaj na široko aj. kecy 😅 je mi to jedno jen už to chci vědět, koupila jsem dupajdy zas, dělám si po trochám radost ale zas žluté a soranž. a zelenou malou žirafkou, modrou teda nemusím ale riskovat růžovou nechci, tyhle barvy mám ráda a snad se hodí na oboje pohlaví, no nechce vůbec ukázat tak nevím ☹ příští čt mám velek UTZ tak snad tam 🙂

čím jste ty horečky srazily?

efinna
18. srp 2009

hi aha 🙂 , tak to jsem tak měla u malé ne ane se ukázat dr. říkal to bude stydlivá holčička 🙂 , a taky že jo, pak se nám nakonec ukázala! Myslím až kolem 28tt a teď to vím od 12tt! Ružovou neriskuj, v tom by kluk vypadal blbě 😉 , ale pak budeš mýt ještě nějakej čásek na dokoupení 😉 🙂 !

Dneska ráno jsem malé dala ruku na bříško a malej zrovna kopl a prej auva 😀 !

No dr. nám nakonec poradila ať nedáváme sirup ale čípky, že jsou silnější a co 3 hodiny, na střídačku panadol s nurofenem. No a po třetí odpo byla uplně bez teplot 🙂 !!!

bekulkamama
18. srp 2009

efi no jo jen ta mánie když někde něco vidíš 😀 ještě že mám ráda oranžovou a zelenou 😀 jen se bojím aby se na UTZ nespletli 😀 he he a těší se? že bude mít sourozence 🙂 ?
tak to je bezva aspoň víte co v nouzi zabere, ty čípky mají vždy rychlejší nástup!

efinna
18. srp 2009

Hi tak to se budeš muset zeptat malé 🙂 ! No spíš myslím, že bude žárlit! A nebo zrovna všechno bude v poho!
jj teď už víme 🙂

bekulkamama
18. srp 2009

efi: podle mě je lepší mít sourozence než být sám ☹ i za cenu těch hádek a žárlení.. 🙂

linn
18. srp 2009

Zdar holky,

Radi, presne, jak si ted napsala, az budes s mimcem kmitat, jak budes rada vzpominat na tuhle dobu 😉 🙂

Evi, jj, cipky se neda rict, ze jsou silnejsi, ale z toho konecniku se ta ucinna latka dostava rychleji do krve a rychleji ucinkuje 🙂 no hlavne, ze je lip. Ja teda davama spis sirup, Samikovi strasne chutna, tak ho o nej nemuzu ochudit 😀 😀 😀

Oli, no ja jsem to nechtela psat, nez jste tam sli, ale jako zdravotnik jsem k temhle lidem proste dost skepticka, nerikam, ze ne, ale podle me jde hodne o placebo efekt 😒 a ty kapky vyrabi sam nebo je to nejaka firma?

linn
18. srp 2009

Evi, vy to taky budete mit dost blizko, treba zarleni ani nebude 🙂 u nas ze zacatku vubec, ted jen trosku 😉

bekulkamama
18. srp 2009

linn: 😀 ach to budou krásné vzpomínky... 😀 nadlábla jsem se ale aspoň udělal to nadobí, to flákání je ale otrava no co se dá dělat jdu k bazénu 😀 pa pa

prool
18. srp 2009

Lindi - ten lecitel je byvaly lekarnik 😲
zitra jedeme na kozni - je toho nejak moc pa

linn
18. srp 2009

Oli, noo to neni moc dobra zprava 😒 😠

cecil
19. srp 2009

Nazdar babinec....moc se tu neukazuju....a gratuluju k ryhclýmu miminku!!!

Zdeni, jak nemáš jasno u cecilovic??? Já jsem hlásila že dorazíme a vypijeme 2 až 3 piva!!! :- 😀 😀 😀 😀 😀
Všechny pečete buchtu??? Toš co uklohním já??? Že bych koupila brambůrky??? 😅 😀

Oli....jestli ti řekl nejíst nepít u kapek, tak to vypadá, že jsou homeopatický, ne? A neřekla vám ani z čeho jsou ? To je divný, ne? Kdyžtak mu ještě zavolej a přeptej se. A co ta diagnoza, říkala jsi že je dobrý diagnostik...

Kamarádka chodí s chlapečkem s ekzemem k homopatuům, josu to nějací manželeé, či co. A vždycky po homeopaticích se mu pupínky na dva dny zhorší apak zlepší...ale to je podle teorie, že homopatie ekzém nepotlačuje dovnitř do těla, jako třeba kortikoidy, ale léčí příčinu, proto ty škodliviny musí napřed odejít z těla ven- to znamená že se dočasně ekzém zhorší. Taky jsem četla že se shodují jak homaopaté, tak praktičtí lékaři, že potlačování kožních alergií časem vede k astmatu. prostě se to jen logicky zažďuchne dál do těla. Takže já bych zkusila ledaco navíc ke klasické léčbě.

No a ten placebo efekt...ono je to těžký....třeba na malý děcka nějaký placebo efekt nemůže zabrat, protože ony od toho žádná očekávání jako my nemají. To samé zvířata. Například. A já co jsem kdy kam šla (k homeopatce, k léčilteli....atd), vždycky jsem byla hodně skeptická (já už jsem taková, i ve škole jsem čekala trojku a ona to byla dvojka a pak jsem aspoń nebyla zklamaná 🙂)..... a vždycky mě přesvědčily až výsledky! Opravdu. (Teda jednou jsem navštívila nějakýho léčiltele a víc jsem ta nepáchla, protože mi u té procedury bylo vyloženě špatně a nějak jsem cítila, že to není dobré, jinak jsem si ale vždycky počkalana výsledky)

Oli a když chcete něco serióznějšího, nechcete vyzkoušet tohle? Bude tam někde i kontakt.
http://www.nadeje-byliny.eu/index.php?actpage=a...

cecil
19. srp 2009

Jooooo a ženský, představte si , byla jsem minulej týden v sekáči a a objevila košili a svetr značky Cecil!!!! No uznejte že to jsem prostě musela vzít!!!! 😀 😀 😀 😀

A Marti, Banánku, žiješ v omylu....sraz je tentokrát u Dali 🙂. Ale to už Ti Zdena určitě napsala.

čau

dali
19. srp 2009

Zdarec

Evčo(cecilko) já měla jasno tak napůl ty jsi psala do IP něco o hodech tak jsem nevěděla 😒 , ale teď už to vím 😀 ...
.......pivo už je jedno táta se rozhodl koupit bečku, počítá s vašima chlapama že ho v tom nenechají, nebo některé ženy které to mají dobře zařízené a pijí ony a ne chlapi 😀 😀

Banánku jak u Evči??? to by sis zajela, písnu ti adresu do IP😀 , myslím že k nám to máš blíž...ty můžeš i na kole 😉

konoupek
19. srp 2009

Zdeni i za špatného počasí se máme dostavit? 😅 😉 ne,že bych to chtěla přivolat to teda ani omylem.

Evi kurna i svou značku už máš jo,tak to je mazec 😀 😀 😀

Oli já bych moc nevěřila takovým šarlatánům 😨 .jak píše Evka zkuste tu Naději raději.Je to kousek od Envelopy.Mají různé tinktury a u všeho víš co v tom je.Má dr.mě tam i posílala,když jsem chtěla něco přírodního.Ona je taky homeopatka,ale tady v Grygově je jako praktický lékař.

bekulkamama
19. srp 2009

podle mě špatné počásko mít nebudete, jen po mrakem, a to je na chlastání stejně lepšíííí 🙂

dali
19. srp 2009

Konoupku nesmí být špatné počasí 😀 😀 ...dám vědět v pátek kdyby se to nějak rušilo, pokud nebude moc pršet tak je to ok. 😉

bazalka
19. srp 2009

Ahoj holky!!!!

Mam za sebou 2 dny praxe a totalni absak ... Martas je 3. den u babi ... nastesti pro nej uz odpo jedeeeem 🙂

Beku, uzivej klidecku ... jeste budes vzpominat 😀

Oli, on Vam ten lecitel nerekl, co Vam dava? To je divny? A co rekl, ze Vasovi dle nej je? Trefil se, nebo spis shodl s lekarskou diagnozou?

Evko, tak to je fajn, ze je Sarus v poho ... u nas plati stejna kombinace ... stridat paracetamol a ibuprofen co tri hodky, kdyz je zle. A radej cipky, Marta sirup nechce, kdyz mu je zle

linn
19. srp 2009

Ahojky,

Ivco, jak to zvladl Marta? 🙂

Evi, ja rozhodne nejsem proti homeopatii nebo bylinkam 🙂 vsak mam z homeo i zkousku 😉 ta Nadeje neni spatny napad, taky jsme to obcas pro nejakeho pacienta objednavali 🙂 ale beru tyhle zpusoby lecby jako neco navic, jak pises, rozhodne ne jak nahradu normalni lecby, ono se proste treba bez tech tolik hanobenych kortikoidu u kozni lecby casto neda obejit, pak je lepsi narazove nasadit casteji a kratsi dobu a vetsinou zaberou a obejde se to bez vedl.efektu. Ale podle me je mezi tzv.leciteli spousta lidi, kteri z toho jen ryzuji prachy 😒 1300 za jedno sezeni je sila 😠 jedne kamosce lecitel rekl, ze mu ma zaplatit, nakolik si ceni sveho zdravi 😠 😠 😠

a nevim teda, jestli u Vasika se nejak muze projevit jako dobrej diagnostik, jestli ma vystudovanou farmacii a trochu praxe, tak by spis bylo s podivem, kdyby to nepoznal 😉

no muzem vic pokecat u Zdenci.

Mrkla jsem na predpoved, snad se pletou 😒

bazalka
19. srp 2009

Predpoved se nam fakt horsi ☹((

Lindi, maci to nese v poho!!! Aspon co rikala babi ... vcera byli na vylete autobusem, dokonce ho nechala pani ridicka (pribuzna) na konecne ridit. Odpo meli rodinnou vychazku, v Prerove je krasny park a dnes byli na vystave Ferdy Mravence 😉. Odpi za nim jedem a vezem novou sedacku ke tchanum do auta, at muzou bez omezeni vyletit. za chvilku ji jedem vyzvednout 🙂

Na ty lecitele i kortikoidy mam stejny nazor jak Lindus 😉

bekulkamama
19. srp 2009

bazi: no jo furt ☹ to slyším pořád dokola, ještě že jsem dneska byla ve městě.. už mě to nic nedělání neba ☹
já bych se na ten váš srázek nechala dovézt pěkně autíčkem, ale máme taky akci ☹
linn: ty máš zkoušky z homeo??? 😕 a co to obnáší??? To se někdy optám na rady..

zlatka
19. srp 2009

ahojky, my jsme tu měli pár dní návštěvu z "cudziny", beruš včera spala u babi a dnes tam zůstává taky, chjo.
jako oli, já bych s babi nevydržela asi v kuse 48hodin, takže máš můj obdiv, vždycky radši prchám....je to absolutně jinej člověk(asi i z jiné galaxie).beruš má teď padací období, tak vypadá jak týraný dítě-celá dodřená a modrá.Babi s ní ráno hnedka cupitala k místní mudře, ke které absolutně nemám důvěru, aby ji radši změřila tlak-jako jsem nechápala.......
raduš ahoj, to se máš, že se tak máš🙂🙂,ale chápu, že to musí lízt na mozek🙂🙂já jsem byla doma jen dva měsíce před koncem a hotovson,vše nachystaný a jaxi se pak ke konci zastaví čas....

bekulkamama
19. srp 2009

😀 prej tlak

bekulkamama
19. srp 2009

to víš nejsem pořád ve svém tak je to naprd... ☹

zlatka
19. srp 2009

No, mě zarazilo, že jako bez mýho vědomí, co kdyby jí ta šarlatánka "něco našla" a doporučila nějaký léky, já nevím, ale to se přece nedělá, ne? jako jde jen o princip....jakobych já něco zanedbávala mi přijde, když si ji vodí ke svýmu doktorovi.... 😠 😠

bekulkamama
19. srp 2009

si říkám že každej to má složitý ale má tchýně je zatím zlatá teda, i když tohle nás teprve čeká a bojím se že jsme tak blíííízko 😖

zlatka
19. srp 2009

pokud s ní vychází už teď dobře, tak si myslím, že to bude dobrý i pak, my jsme si k sobě našly cestu až díky Berunce, takže s enení čemu divit...
týýýjo, ty stíháš všecho, čéče.....bych chtěla vidět tvoji lištu, jak je zatřískaná odkazama:--)

zlatka
19. srp 2009

vycházíš, ne vychází

linn
19. srp 2009

Radi, na vysoke jsme meli homeo jako volitelny predmet 😉 moje mamka delala primo kurs, ktery poradal Boiron, ale uz je to teda hoodne davno 🙂
a takove tchyne si vaz 🙂

entik
19. srp 2009

ahojky, my prijedem v soboutu k Dali busem 770 v 14:56. Pozdeji nic nejede, tak snad to neni brzo??