Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zlatka
15. pro 2009

No, jani, přišlo mi, že se to nelepšilo, jako přes den bez kašle, ale ráno a večer to stálo za to-to už fakt nebylo normální.No a po tom dávicím výstupu jsem si řekla, že s enechám ještě poslechnout dr.-em.neschopenku si nechám do čt-pá a pak už se uschopním, bo do školy už nemusím a nechci být ovlivňovaná vycházkama, i když ještě po dr. asi běhat budu.Naše děcka teď ve škole stejně měly chřipkový prázdniny týden.
A to máte zítra nějakou besídku?

bazalka
15. pro 2009

Zlatu, kde jsi byla na plicnim ... ve FN?
Marta brylecky nosi dal, zas tak rychle to nejde ... musime ted lepeni ocek stridat a vlastne vse jen hlidat, at se to rustem nehorsi

Peti, tak to je fajn, ze ma Lenulka ocicka v poho 😉

Oli, stale chodite ke stejne dr nebo uz jsi zmenila, jak jsi planovala?

bazalka
15. pro 2009

Znam vic kamaradek, co maji stupatka a vsichni jsou spokojeni 😉 ... prece jen je clovek mobilnejsi, kdyz ma prcky brzo po sobe

janica..
autor
15. pro 2009

JJ Zlatuš zítra maj prcci závěrečnou a budem si dívat, co se tam naučili a tak.........tak to je fajn, že už do práce chodit nebudeš aspoň spácháme tu kávičku 😅

prool
15. pro 2009

ahojky,
tak hlasím, že se zítra radši nezúčastníme. Je to takový na hraně 😔
Ivi o změně MUDr. uvažuju, ale musím si někoho dobrého najít. Uvidíme.
Držte se všichni papa jdeme chrnět

efinna
16. pro 2009

Ahojky
Oli vy si teda uživáte ☹ ! Tak ať je Vašík co nejdřív oki!
Peti to je dobře, že se vám očičko zlepšilo 🙂 ! Peti jj ten skate budem určo kupovat! Má ho kámoška a spokojená!
Ivi tak jsi si to na noční užila ja? A je super, že se Martínkovi očička zlepšují 🙂 !

Zlatu tak to bude chlapák 😉 , jak to říká tatin tak musí vědět ne?Iguš si byl taky jistej, prej vím co dělám ne? Haha

Jj herna super, dnes šel tatin s malou plavat 🙂 !

Jani toš jak bylo?? Myslela jsem na tebe!!! 🙂

Peti tady ten je prej oki, pasuje na většinu kočárků a nezavazí při chůzi! 🙂
http://www.webroucek.cz/detail.php?zbozi=1431720

marinka
16. pro 2009

Ahojte holky, není tu náhodou nějaká maminka z Lutína? 🙂

konoupek
16. pro 2009

Ahoj holky,

Oli vy máte pořád nějaké trápení to je hrozný,tak at jste brzo fit.

Ivi,no to věřím,že noční po takové době musí člověka rozhodit 😝 .

Peti ty jo to je Lenička borka,že to prospala 😕 😉 .

Jinak já se chystám péct jen vanilkové rohlíčky a od našich si vezmu trochu lineckýho a rolády.U nás to stejně nemá ,kdo jíst.Teda tatin by se sladkýho užral co nekouří a taky už pěkně přibral 😀 .Takže ten to asi jíst bude, já mám raději chlebíčky 🙂 .

No jani ovčem,jestli to dopadne,jako to tvoje pečení,tak se na to taky vyfláknu 😀 😀 😀 .

Mari z Lutína tu nikdo není,ale klidně piš.My sme tak odevšad 😉.

konoupek
16. pro 2009

Zlatu a ty se brzo uzdrav.A babi zase s tou autosedačkou.....bych řvala,jak tur,kdyby mi tohle provedli 😠 .

bazalka
16. pro 2009

Teda Konoupku .,, kde ses tak dlouho flakala???¨

Evko, jojo, nocni jsem si fakt "uzila" ... no, musim si zvykat 😉. Zitra a v patek mam opet ranni

linn
16. pro 2009

Ahojky,

herna je fakt prijemna, my jsme jeste odpo vzali babicku na hrbitov, takze jsme se domu vratili az za tmy 🙂

Dneska jsme byli v Un. v MC, celkem dobry, ale dostavat ty dva odtamtud je fakt o nervy, Samous jeci, oba utikaji, vysvetlovani neucinkuje, takze jsem opet selhala a slibila lizatko v lekarne 😒

Zlatus, tak at je uz lip a Vasikovi taky prejeme brzke uzdraveni (Oli, pak dej vedet)

Ja mirim v patek odpo a sobotu taky do prace, tu sobotu budu mit bohuzel s laborantkou, kterou fakt nemusim 😝 , tak snad bude chodit hodne lidi a nebude cas na nejakou spolecenskou konverzaci 😀

a v nedeli se chystame zas po pul roce do kinana Avatar 🙂

konoupek
16. pro 2009

Ivi já čtu poctivě neboooooj 😉 .

A kooonečně sněžíííííííííííííííííííííííííííííííííí 😀

konoupek
16. pro 2009

Lindi já tě a vůběc vás všechny holky obdivuju se dvouma takovejma prdolama 🙂 .Jako moje nervy s jedním,dvě bych nedala 😝 .

janica..
autor
16. pro 2009

Ahojky,

školka byla super, Oli škoda že jste nemohly, ale máte dárečky, tak si pro ně zajeďte, v pondělí mají ještě otevřeno, prcci byli jen 4, takže jste nebyly jediní co chyběly. Potom hodím video jestli na to přijdu, furt mi to háže chybu 😒 a jsme zase zapsaní od dubna....

Mladej neusl po obědě, no se nedivím jsme všeci spali do devíti 😅

Taky přemýšlím jestli nespácháme s Petrášem kino v pátek, musím mrknout co dávaj, hlavně ať není moc dlouhý 😅............hmmm tak vlastně nee, pač má Petráš závěrečnou, tož příště 😒

linn
16. pro 2009

Tady taky snezi 😵

entik
16. pro 2009

tady taky 🙂

entik
16. pro 2009

tak jsem vcera vyhrala svou prvni aukci!! chacha! hrazdicku pro lenicku.
a hned dnes druhou. stupatko ke kocarku, normalne stoji 1400 a ja ho mam , pry nove, za 600 i s postovnym! tak snad nam bude pasovat, pisou ze je univerzalni...
a ted jsem se vratila z masaze 😎

janica..
autor
16. pro 2009
https://www.youtube.com/watch?v=wiF-9DC2k_k

tak se mi to nahrálo, ale teda v hrozné kvalitě.....

Peti no gratulace, k úspěšným aukcím 😎

Se půjdem oblíct a jdem na cvíčo.......

bazalka
16. pro 2009

Teda Peti, ty jsi ale byla uspesna!!!!

Jani, jdu kuknout 😉

bazalka
16. pro 2009

Jani, supeeer ... nevis, jestli nemaji od ledna volno?

janica..
autor
16. pro 2009

Ivi ještě maj, na těch 10 do půl dvanácté, do té skupiny chodí i Valérka i Váša, ale honem, fakt je zájem 😉

bazalka
16. pro 2009

Jani, dik za info 😉

bananek
17. pro 2009

Ahojte holky u tu sněžilo a mě to zkomplikovalo akorát cestování nikdo tu nesypal a táta jako přezouvat nechce prý je to do města kousek a silnice jsou tu suché a včera opravdu byly tak jsme jely do města autobusem narvaným celou cestu jsem poslouchala jak je všude smrad já šla na 18:15 na akupunkturu a ti na mě čekaly pan doktor toho měl moc a tak jsme nestihly první autobus ale až ten druhýdoma jsme byly po půl deváté ten raději už ani na mě nemluvil tak vlastně za vše můžu zase já .Asi tak to dopadá když napadne sních a dnes abych jela do města zase nakoupit papu autobusem protože ho nevytáhnu ani nakrok že.
tak jsem se vypovídala
jinak u nás vše OK,Všichni zdravý a někteří ještě otravní

entik
17. pro 2009

😀 😀 marti 😀 😀 asi ti moc do smichu neni, ale ja si vas predstavila v tom autobuse, 😀

co nase chrchlalka?? jak si, Zlatu, dopadla? co ti je? jeste startujes??

ahoj Marinko. vsak se k nam pridej. Jee, vy mate Leontynku, to jmeno se nam moc a moc libilo, ale nakonec mame Lenicku. Jmenuje se Leona nebo Leontyna??

zlatka
17. pro 2009

Jani a co to jako je za školku a kolik se tam platí?

Marti, ty máš teda pozitivního chlapa!!! 😀 😀 Ale zase na druhou stranu je zodpovědnej, když nechal auto doma a vyrazili jste busem, to by ten můj vyjel i s letníma gumama!🙂
Tak já mám napičíno, tchýňka dneska donesla krabici velkou jako prase, tak nevím, kdo to jako spase!
Zlatu už je lepčí, ale ještě ne úplně o.k, co se toho chrchlu týče, ale inhaluju, tak snad s etoho do Vánoc zbavím. Kašlu(jako naschvál) nejvíc před babi, asi nějaká alergie, či co. ta z toho dycky dělá vědu 😝

janica..
autor
18. pro 2009

Ahojky,

Zlatuš to je taková příprava na školku, je to jednou týdně 1,5 a vyjde to na 1000 zhruba na 3 měsíce, jako učí je tam samostatnosti, po středě co jsme šli mrknout, co se naučili, jsem byla nadšená 😎

Marti 😀 😀 pevný nervy, no jo chlapi pohodáři 😅

Zlatuš to je dobře, že už je líp 😉

zlatka
18. pro 2009

Hmmm, jani, příprava na školku, když u nás žádná nebude🙂🙂 Ale vypadá to hezky a je fajn, že je tam ejn takovej malej kolektiv dětí.To je v Heřmánku, to máš super, že tomáš takhle za barákem.

janica..
autor
18. pro 2009

Zlatuš ty jako fakt myslíš, že ti malou nevezmou jo? já teda s tím počítám, že jo!!! vím, že jsi říkala, že když budeš mít druhý, tak ne, ale by měli dávat přednost starším děckám a hlavně těm, kdo byl už minule na zápisu!

zlatka
18. pro 2009

Jenže já jsem minule na zápise nebyla tady u nás, protože jsem si říkala, proč bych chodila, když chci stejně, aby nastoupila až od září, že, takže si moc šancí nedávám, uvidím, ale tady to tak funguje, že maminky na MD musí dát přednost těm, co jdou do práce a je to pochopitelný.U vás je asi víc volných míst.

efinna
20. pro 2009

Ahojky 🙂
Holky co jé 😕 , jste zamrzli 😀 ?????????