Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
23. čer 2008

Lindi,na rozeni casu dost a bazen by se rodil blbe 😀

linn
23. čer 2008

Uz se taky tesim 🙂
my budem sobotu vecer grilovat u nas doma

bazalka
23. čer 2008

Lindi, tam muzes i s bruchem ... fakt je to tam relax totalni, jen pohled z terasy nabiji 😉

linn
23. čer 2008

noo tak jeste sfouknutej mozna 😉 😅 😀

bazalka
23. čer 2008

A i se dvema prckama se to tam da ... pujcuji postylku, pokoj je dost velkej ...

linn
23. čer 2008

A co jste tam podnikali?

linn
23. čer 2008

A zdence blahoprejeme a Samik posila sladkou hubicku 😵 😵 😵

bazalka
23. čer 2008

Jak jsme dorazi, sli jsem na obidek do hotelu, ketry je kousicek, pak jsme sli na prochjdu do Petrikova ... Martas po ceste usnul, tak my hura na Kofolu a lehnout do travy, jenze prisla kocicka, udelala mnaaaauuuuuuuuuu a maloch byl vzhuru. No jo, mestky dite zvykly na ruch v panelaku a prijde kocka a on ma druhy Vanoce 😀. Pak jsme byli na hristi u penzionku a pak uz Martas valil chrnet. Druhy den jsme byli ve Velkych Losinach a adpo v Jeseni a Laznich Jesenik ... tam bylo krasne. V so jsme byli u znamych. Viend tam staci, na tyden je to s prckem uz na dlouho.

bazalka
23. čer 2008

Zdeni, vse nej nej od nas vsech trech!!!!

entik
23. čer 2008

😀 😀 😀 Lindi, porodili, ja si rikala, jestli jsi uz porodila 😀

entik
23. čer 2008

ahojky, tak ja se dnes videla s Olcou a Vasikem 😵 bylo to moc prima, uz se tesim na dalsi setkani! Ja mam tento tyden takovy Koníkový, ve stredu zas 🙂

zlatka
23. čer 2008

bAZI A KOLIK STÁLA JEDNA NOC V TOM PENZIONKU?NAŠLI JSTE NA NETU?

NO, TAK JÁ JSEM CHTĚLA UDĚLAT Z LIS. TĚSTA, ŠUNKY A SÝRU TAKOVÝ ŠNEKY, TAK VEZMU ASI AJ TO, MÁM VZÍT AJ CHIPSY A TAKOVÝ TY SRAČKY PRO DOSPĚLÁKY?KRÝGL SI TATIN VEZME, ASI BUDU ŘÍDIT ZPÁTKY, TAKŽE SOBĚ SI VEZMU AJ DVA LITRY VODY.

MICI, TAKY SE MI NEJVÍC LÍBÍ HROŠÍ FOTKA. A TY NÁM JAKO ZAHÝBÁŠ JEŠTĚ S JINEJMA MATKAMA???? 😠 😠

bazalka
23. čer 2008

Zlatus, jojo na netu a na doporuceni tchanu. Levny to neni, ale jednou za rok na vikend, to asi neodolame 😉. 490,-/noc/osoba se snidani. Ale fakt je to parada, tak tu cenu chapu. Musela byt financni palba takovej penzion postavit, vybavit ... a vybavenej je krasne a s citem, vse ladi 🙂

Fajn, taky vezmu nejake pochutiny 😉

prool
23. čer 2008

ahojky baby,
konecne jsem to pustila, ale fouka to tu na me teplej vzduch fuj 😒
Peti, bylo to moc fajn, tu stredu promyslim a dam co nejdrive vedet. Tata nam odpadl s Vasikem, tak mam volno 😀 😀
Zdeni vse nej i od nas a doufam, ze se brzo uvidime.
Tu nedeli zatim Cecil nevim na 100%, ale pokud dorazime, krigle dovalime.
Lindi taky jsem si rikala, ze jsi porodila 😝 😝
zatim pa jdu surfnout po netu

dali
23. čer 2008

Holky všem vám mocinky děkuju za přání....tak mi si taky vezmem krigl pokud táta bude pít,ale modlete se aby ne jinak na vás nezbyde 😀 😀 😀 pokud nebude mít hotovost z práce tak asi odolám vínu a nechám ho pít 😉

Já teda něco upeču,Petr(cecilčen manžel) má rád buchty(aspoň to u nás říkal) tak asi ěco vymyslím 🙂 noa nealko a buřty,pečivo a vše púotřebné co budem my papkat si taky dovezem,jen nám zajisti Evčo ty židle 😀 😀 😀 a dobré počasí,tak 25st..

Prool doufám že dorazíte,ráda vás poznám 😅

Jinak když mě někdo na srazu osloví Dali tak muj manža nebude chápat 😀 😀 😀 takže jsem Zdenička-opička 😀

bazalka
23. čer 2008

Taky bych radej, kdybych u Cecilovic nebyla Bazalka ... ale Vilas by chapal 😀

janica..
autor
23. čer 2008

NO a mně neříkejte Janica, ještě si na to Peťráš zvykne a jinak mi neřekne 😅 😀 😀

janica..
autor
23. čer 2008

JJ Evi každej něco doveze a hlavně nic nechystejte, i na to pívko se samo složíme 😉

bazalka
23. čer 2008

Jasny, Evko, zadny chystani ... teda nachystejte se pouze psychicky, bude to invaze 😀

micinka22
23. čer 2008

Cau matky .-))pripravy na sraz v plnem proudu koukam .)ú tak to je super.-))
Zlati nezahejbam .)) je to moje domovni diskuze .-)) od snazilky ,pres tehu az po maminy...ta cesta trvala 2 roky..a ted jsme se sesli jako maminy .))bylo to super .-)

entik
24. čer 2008

Dobre rano,
teda BAnanku, kde jsi?? chybi mi tvoje ranni zpravodajstvi 😀

venku prsi, co budete delat? chtela jsem vyridit spoustu veci ve meste, ale nic z toho...

bazalka
24. čer 2008

Peto, taky jsem potrebovala do mesta ☹
Tak uklizime, vysavame 😖 😝

bazalka
24. čer 2008

Jeree, leze slunicko, tak asi vyrazime 😉

prool
24. čer 2008

ahoj Peto,
my zitra nedorazime. S tatkoku jsme to prodiskutovali a ne. Spis bych potrebovala poradit s tema plinkama. Mozna by to bylo i na osobni setkani. Kdybys mela chvilku, tak mi prosim napis, co vsechno je potreba a co by se nam hodilo, jako eksematikum. Moc nerozum tem vrstvenim a poctum - kolik ceho a tak.
Predem moc diky 🙂 🙂
Cecil - prosim Te napis mi prosim presnou adresu kam mame v nedeli dorazit a jmeno 😀 😀 😀 Jinak asi budem se marne nekoho v Rakuvce ptat, kde bydli Cecil 😀 😀 😀
U nas to vypada tak, ze pokud vyrazime, tak uz rano a vyjedeme na vylet a asi kouknem do Konice a pak po obede dorazime. Odpoledne mi totiz chteji prijet rodice na tyden, takze se budem asi muset brzo vracet, tak abych aspon nekoho videla 😀 😀
zatim pa a urcite nic nechystej, my taky neco privezeme - asi nejakou zeleninku - na maso nejsme.

dali
24. čer 2008

Zdarec matky,

tak tady sprchlo fest,ale během hodinky začalo zase pařit sluníčko a užse zase šplhá na 30 😝 ,ale snad si děcka konečně užijí bazénu 🙂 já jim ho vždycky napustila a ono začalo pršet tak snad dnes to vyjde 😀

Tak my jsme zase na maso 😀 ,ale zeleninku taky moc rádi 😉

janica..
autor
24. čer 2008

Zdarec, tož opět mi zubař protahoval kanálky, no doufám, že už blboň zub bolet nebude 😠

dali
24. čer 2008

Jani ty si trpitelka ☹ a je to už teda po tom portáhnutí lepčí???

janica..
autor
24. čer 2008

Jo jinak jsi mně Zdeni rozesmála s mailem s těma kytkama, to mi něco připomíná, jezdíme teď každej den zalívat tchýňce kyti, tož to je podobný, ale vevnitř 😀 😀 😀 😝

janica..
autor
24. čer 2008

NO říkal, že to budu mít ještě dva dny bolavý, tož uvidím, ale o něco lepší to je 😅

bazalka
24. čer 2008

Jani, auuuu ... at je to co nejdriv lepsi!!!!
Jo vidite, musim k nasim zalit kyti 😅