Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

cecil
27. čer 2008

Jo, Banánku, ještě jsme se tu chlámali s Petrem nad tím tvým teploušem 😀 , dobrý.

bananek
27. čer 2008

Tož to ti tak přišlo k smíchu jo no mi to říkáme běžně hlavně v létě neboť je teplo tak je to teploš 😀 😀

prool
27. čer 2008

ahoj Cecil,
prosim napis aspon cislo popisne 😀 😀 Rakuvka neni asi moc velka, ale ja porad nevim ani jak se jmenujes 😀
Nebo vas budem hledat podle deti 😀 😀

Peto, tak predbezne muze byt ten ctvrtek dopo. Jeste to nejak upresnim, ale jestli muzu, tak hned rano videla bych to mezi 8-9

tak zatim - vyrazim odpo na sraz ze skoly a uz se moooooooooooc tesim. Tata bude hlidat od 12 v podstate do rana, tak jsem zvedava, jak to chlapi zvladnou 😎
Jojo Ivi co oci nevidi to srdce neboli
Mejte se a v nedeli cau
Olca

konoupek
27. čer 2008

Jo jo Evi to číslo popisný by nebylo na škodu,kdyby sme jako náááááááhodou bloudili 😀 .Teda já jet sama ,tak asi nedojedu,ale s Tomem se nebojím on má dobrej orientační smysl,teda myslím 😕
Oli ,užij si srazu,my měli před 14-ti dny a bylo to super,hnedle bych si to zopákla.Druhej den to teda bylo horší 😝

zlatka
27. čer 2008

Taky jsme přemýšlela,kterýto postižení je asi nejhorší, no, já si neumím představit ani jedno z toho:oni to berou jako samozřejmost a naučili se stím žít, tak prtoto si neumí slepí představit, že by neslyšeli nebo nemohli chodit a naopak.Já teda absolutně nechápu, jak to zvládali ti slepí a neslyšet hlas, smích, pláč svýho dítka-to musí být taky drsný.No, jsou to borci.

Peti do tanců orientálních js.chodila,v těhu a teď s beru přestala, ale v září chci pokračovatzatím jsem zmákla jen dvě sestavy, který jsem už zapomněla a pár základních kroků. jINAK ZNAKOVÁNÍ-včera jsem oblíkala beruš kalhoty, nešlo mi se dostat do jedné nohavice, tak začala ukazovat bolí a měla chycenou nitku mezi prstíkama, no, taky ji učíma auva-takže říká něco jak ava.No, poprvý to použila tenhle znáček.Předtím jsem jí jen ukazovala na obrázka pána s nohou vgypsu a říkala jí, že ho to bolí. Prší znakuje, evi, jako vodu.
Taky jsem se zarazila nad teploušema!!! 😀 😀

zlatka
27. čer 2008

KOnoupku, šak můžeme vyrazit společně, ne?my cestu známe a aj už vím, kde cecilkovic bydlí.

janica..
autor
27. čer 2008

Zdarecccccccc

janica..
autor
27. čer 2008

Evi pošli přesně adresu přes IP, pojedem podle navigačky, tak doufám, že to najdem v pohodě 😎

Zlatuš jdeš zítra na plavčo?

janica..
autor
27. čer 2008

Včera jsem byly na tom letňáku a je to tam fakt v poho pro děcka 😉

bananek
27. čer 2008

Zlatu mám dotaz já to přepla a už to hrálo jak se ta kočka dostala na vozík?Měla po autohavárce?O ostatních se ještě znovu bavily jak se to přihodilo ale tu vozíčkářku jsem nějak propásla ale mají můj obdiv je to síla 😀 😀 😀 😀

konoupek
27. čer 2008

Zlatu můžeme jet klidně spolu,ale ty si psala,že by si to pojala,jako celodenní výlet 😉 ,my chceme jet ,až po obědě,až bude Denuš vyspaná 😉 .V kolik teda vy?

linn
27. čer 2008

Cauky, jsem procitala diskuse a narazila na jednu mamcu se ctyrma detma - fakt mazec, mrknete na mimkao
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
uz nemam pocit, ze dve deticky 16 mnesicu od sebe nezvladnu 😀 😀 😀
A pekny vikend prejeme a v nedeli se uvidime 🙂

linn
27. čer 2008

mesicu samozrejme 😉

zlatka
27. čer 2008

banani, myslím, že to měla od narození, nějak mi uniklo, proč je na vozíčku.

Konoupku, já se ještě domluvím s přemmou, asi nakonec taky pojedem až po-o, ale možná se ještě budeme stavovat u známých, bydlí kousíček od cecilkovic.Uvidím,snad vyjde počasí a nebude pršet.

jani, zítra plavčit jdeme!Jdete taky? To by yblo super!

micinka22
27. čer 2008

Ahojec .)
Lin a je ji 23 let..ty brdo..to by me kleplo..ale ty fotky jsou krásny -jak jsou tri na houpacce .))musi byt veselo no .-))
Jo jinak znakovka byla super a ukazuju ,tak snad pochopůíme brzo 😎 😎
Dneska jela Lilca poprve na koníkovi-poníkovi 🙂) a zasne chodit na jizdarnu od dvou let 😎 😎 😎

cecil
27. čer 2008

to je telepatie...dnes jsem si říkala, že vám napíšu aspoń č.p. 🙂 ....a je to číslo.....18!!! 😀

cecil
28. čer 2008

Teda Lilča bude žokejka, jo? A tak brzo 😕

Holky, ještě, před domem budou "spešl" ukazatelé a cedule...nebojte se že to přehlídnete 😀

micinka22
28. čer 2008

Cecil od dvou let jezdiu na ponickovi a drzi se madel..uci se drzet rovnovahu atd ...žokej neee(na to nebude mit kostru ani .-))) ...libil by se mi parkur nebo drezura..nebo tanec..nebo western 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dali
28. čer 2008

Zdarec

tak zétra už se těšíme 🙂 😉 🙂

prool
28. čer 2008

ahojky,
uz se tesime 🙂 diky za info i za IP.
zatim ahoj zitra 😀 😀

bazalka
28. čer 2008

Zdar tety, tak zitrek potvrzujem ... uz mam nachystanou buchtu, vezmu i neco slaneho na krupani a samo spekouny a krygl 😀. Snad tata bude schopnej, dnes mel brigatu a pekne si chlapi makli 😝 ... byli jsme u znamich, chlapi bourali zed a maminy hlidaly decka a pak grilovacka 😎

Dorazime kolem ctvrte, podle spani ...ale treba to bude neslavne se spanim jak dnes (30 min 😝) a dorazime driv

cecil
28. čer 2008

Ivi, Emilka si zase pro změnu zchrupla od čtyř do šesti a o půl desáté jsme teprve přišli z bečky 😅 . Nazpátek jsme se s tatinem pěkně kilometr pěšky prošli, to už nebylo ani nepamatuju. 😵

A Emilka na hřišti chytla malinké klíště, svoje první, to by mě nenapadlo, že tam 😒 . Vytáhla jsem jí ho a budu to sledovat.

Takže zítra po obědě vás všechny očekáváme! Jak dojedete, tak dojedete. 😉

bazalka
29. čer 2008

Tak jsem prvniiii 😀 ... aspon ted, kdyz jsme odpo byli posledni 😖
Evko a ostatni, dekujem za SUPEEEEER ODPO 😎 😎 😎 ... az se mi chce napsat "priste zas" 😀. Bylo to fakt super!!! Martas kupodivu v aute neusnul, celou cestu nam vykladal, rehnil se a az ted jsme ho zapakovali a stale vyklada 😖
Zlatusaku, ti snecci byli tvoje dilo??? Mnaaaam!!!!
Tesim se na fotecky ... ja jsem zazdila vzit fotak 😠 ... ale myslim, ze fotografu bylo dost a bude se na co koukat!!!
Evko, holky maj paradni pokojik, moc se mi ten nabytek libil!!!
Tak zdar, mizim do vany 😅

prool
29. čer 2008

ahoj baby,
moc se nam libilo - diky Evi.
Jen ten zaver. Marose to potom strasne mrzelo ☹ ☹ Skoro celou cestu se mnou nemluvil ☹
Tak snad se to brzo vsechno vyresi a auto bude OK s novym lakem.
Vasa vubec nespal cca 20 min a radi v podstate doted.
Mejte se a doufam, ze brzo navidenou.
ahojky

zlatka
29. čer 2008

tak my už jsme všichni okoupaní, beruš vytuhla v autě ateď chytla druhej dech!!! 😝

Evi a všichni cecilkáči-fakt to bylo parádní.....Díky!Jen tě lituju s tím úklidem! Docela bych brala nějakou chatku a třebas jednu noc.
Bazi, buchta taky výborná, já jsem ochutnala fffšechno, bo jsem žravá a nebylo fakt nic, co by mi nechutnalo!!!
Tak dobrou"""

dali
29. čer 2008

Nám se to tak mooc líbilo,jak uděláme zámkovku tak to pořešíme u nás,bude to trošku blíž 🙂 Vidím to tak na srpen-září 😀 .

Oli jakej závěr,co máte s lakem???asi jsme o něco přišla,fotečky vám hodím do albíčka,ale jsou nic moc 😝 ,ale Janče to tam opět sluší 😀

bazalka
29. čer 2008

Zdeni, taky dostas od Januchy ofuk 😀

dali
29. čer 2008

Ivčo já vím 😀 😀 😀 ,ale ona mi to určitě vrátí,ale ona tam vypadá dobře,tak jako ve skutečnosti nevím co chce 😀

bazalka
29. čer 2008

Jas taky nechapu, co ma proti 😀 ... ja na te fotcr vypadam jako kdybych se dusila 😖

dali
29. čer 2008

Nee já bych řekal že se směješ,bylo to na dálku a já se bála že to nebude nic moc,ale fakt vám to tam sluší u ohýnku