Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

dali
10. črc 2009

Jani, já spěchala kůli děckám máš pravdu, ale i když jsem se stebou nebavila tak jsem tam strávily hrozně dlouhou dobu 😠
Jo a jinak už je tomu rok co jsi slíbila že k nám dorazíte a srazík neberu 😉

linn
10. črc 2009

Mrkla jsem na predpoved a pristi tyden ma byt pekne, tak co Grygov treba v utery nebo stredu? Zase odpo? 🙂

linn
10. črc 2009

A Vikce prejem brzke uzdraveni a vsem pekny vikend 🙂

zlatka
10. črc 2009

jani, když damčovi seberete klíče od auta, tak ho tam nechte sedět.....nechte mu tam mobila a třeba vám zavolá, až bude chtít vystoupit. jako zaplať pánbůh, že tady tohle na beruš platí, když jako odcházíme bez ní-to hned funguje jako hodinky. Ještě potvrdím svoji účast, něco tady peklíme s maminama, tak abyste se netrefily zrovna do toho dne.
Viky zdravíme a ať se brzičko uzdraví.

prool
11. črc 2009

ahojky baby,
teda jestli bude Grygov pristi tyden, tak se opet neucastnime ☹ jedeme na dovcu k Hlucinu.
Od pondeli do nedele - bereme kola, a autem chceme jet do Opavy, Kravar, Hlucina, ale maji byt vedra, tak uvidime, jak to budem zvladat.
Tak predem hlasim odjezd 😉 zdar zdar.
jdu varit

konoupek
11. črc 2009

hoj holky,
Zlatu užijte si svatbu,Oli a vy zase dovču,jen,aby bylo počasí.Hlásí přes 30st.a to na mě teda moc není.Já jsem spokojená s tím co je,jen pršet by mohlo mín.
Sraz je mi v celku jedno, my už máme oddovolenkováno a nic dalšího krom jednodenních výletů v plánu není a to jen o víkendech stejně.
I když na golf já osobně zrovna moc nemusím,ale tak přežiju to ,co už 😝 🙂

dali
11. črc 2009

Zdarec

tak už teplotuje i Filda, včera jsem Vikču kontrolovala co 20min. asi od 20-3h pak jsem usnula, měla totiž ztuhlý krk a já debil moc čuměla na net a tam psaly že je to příznak meningitídy, tak jsem jí pořád pozorovala, ........dne jsme měly jít na 40-tiny, ale radši nejdeme...no mě to nějak moc nemrzí, ale zase bych radši šla a měla děti zdravý 😢
děkujeme za přáníčka k brzkému uzdravení a přejeme pěkný víkend 😉

cecil
11. črc 2009

Zdeni, jak čtu o tom krku, my měli nějakou virozu (Štěpánka, já Emilka) a taky jsem měla ztuhlý krk a bolela mě šíje,a krk až do hlavy. A taky se mi děsně motala hlava....Štěpánce taky. Napřed jsem si myslela, že jsem se blbě naležela když jsem četla knížku, ale když to bylo třetí den, tak mi bylo jasný, že je to k té viroze. Asi teď řádí nějakej bacil 😝 .

My už jsme teda všichni dobří, já jsem se nejhůř cítila ve středu, Emi měla jen zvýšenou teplotu. Jedly jsme homeopatika, tak se mi zdá, že to dost zabralo. Ale ona Emi je odolnější než Štěpánka, takže těžko říct. Hlavně ale že už je to za náma, tak se taky brzo uzdravte!!! A na oslavy bych šla, akorát nevím co bych tam dělala, když teda od úterka nežeru 😀 .

Dnes nás Emilka poctila tím, že odpoledne usnula 😀 ....jak ta byla otravnáááááá!!! 😠 🙄 Šmarja ženský, to je klíííííííííííd! 😀 A příští týden mám Štěpánku na prázdninách u babi, to bude pohodička. 🙂 ááááááááách.

zdravim, zdravim...

prool
11. črc 2009

ahoj baby,
tak to se brzo uzdravte!! Vasik nas zase poctil, ze nespi a uz od peti knoura jak blazen 😠 to zas bude noc. Kdyz nespi, tak je pretazenej a budi se v noci jeste vic ach jo. Jeste to baleni hmm, to me teda neba a hlavne premyslet co prdolovi k jidlu to me teda leze na mozek.
Evi na to jehneci myslim, tak asi jak se vratime.
papa Olca

janica..
autor
11. črc 2009

Oli vše nej k svátku 😉

reni7
12. črc 2009

ahoj-tak už patřím mezi vás maminky 🙂

děkuju za gratulace,nakonec sem měla plnou narkozu a sem ráda,spinál bych psychicky nedala 😝

myslím že se m se dala do kupy celkem rychle i sestřičky mě chvílily že nechci 2 den po operaci žádný léky,ale nejvíc mi vadilo že sem měla dren hrozně mě to omezovalo,a to vytáhnutí drenu a cévky pro mě bylo snad nejhorší 😅

jinak plně kojíme akorát včera měla malá asi 7krát strašnou srajdu a bolení,od 3 do 22 vůbec nespala jen se kroutila a moc bečela,

první noc doma-ukázková kojení ve 2:30 plný spánek a pak až v 6:00 tak sem se trochu prospala,včera sem už byla fakt hotová příjezd z porodky,zaklimatizovat se,pak ještě došla maartinova máti přítelem no a byla sem večer už hodně plačtivá 😝

strašně mě bolí záda zté porodky ale už je to lepší když se doma můžu natáhnout 😎

jinak sem si ještě neodpočala od návštěv v porodce to bylo jak průchoďák 😀 ale zato sem byla ráda 😵 a dnes ještě dojdou martinův otec s manželkou a její syn s manželkou a 3letou cácorou,

Marti a Jani-v tydnu e vám ozvu a jak se domluvíte tak se stavíte ju?zitra jedu ještě vytahovat zbytek svorek a k Losové a Martin musí objet ouřady a pak bych byla ráda abyste se některej den stavily

tak zatím pá 🙂

janica..
autor
12. črc 2009

Reninko ahoj, to jsem ráda, že už jsi doma a že se cítíš fajn, jste šikuly, že jste se tak pěkně rozkojily a teda Karolínka je borka, že v noci tak krásně spinkala, jen aby jí to vydrželo co? 😅

Jj záda mě taky bolely fest, no jo matračky proležený no hnus 😠

No tak to byl rád Marťa, že byla Karolínka tak dlouho vzhůru aspoň viděl oči ne? 😀 😀 😀

Jj určitě se ozvy, rádi se stavíme 😵

Jinak dobré ránko všem a přejí krásnou neděli 😎

jakoubka
12. črc 2009

Ahoj

Reňuško,v klidu si odpočiň ,aklimatizuj a my se hrozně moc rádi stavíme 🙂

Karolínka je hodňoučká,že nechá mamču tak vyspat 🙂 🙂 🙂 😉

V olomouckým deníku ,Vám to moooooooc sluší 😉 🙂

Také přeji krásnou neděli,za oknem to vypadá ,že i sluneční 🙂 😉

bazalka
12. črc 2009

Ahoj holky!!!

Reni, tak vitejte doma 😉 ... super, ze se mate fajn. Chce to par dnu, vse se zabehne, telo si zvykne a pofrci vse samo 😉. Co brisko, v poho? Udelali ti peknou jizvicku??? Pokud ne, s kym si to mam vyridit 😀 😀 😀

Janule, kdy si konecne vymenime flasku za tenisky??? 😉. My mame celkem naslaplej tyden, ale snad se chvilka najde 😉.

Holky, prave jsem si objednala byticky 😅 ... hned mam lepsi naladu ... po vcerejsku jsem se potrebovala necim potesit. V patek jsme byly s holkama na vinku a nejak mi to nesedlo, vcera jsem mela totalni metabolickej rozvrat 😝 .... bylo mi zle jak snad z alkoholu nikdy 😝 😔 😅

janica..
autor
12. črc 2009

Ivi písni kdy by se ti to hodila, já mám taky hodně plánů, ale ještě ne určitý den, tak písni, kdy se ti to hodí 😉

Jé chudino, jsi měla kocovinku ja? hmm tak tu jsem dlouho neměla a ani mi nechybí 😅 a jaký botičky? já si včera koupila bundu parádní v Alpine 😎

bazalka
12. črc 2009

Takovy
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22171678

No, ja tise doufam, ze dlouho mit takovou kocovinu nebudu a budu delat vse pro to 😉

Jani, my nemuzem zitra, ut a st dopo. Co ct dopo? V pa budem asi taky dopo doma, ale budem balit.

linn
13. črc 2009

Tak tenhle tyden asi nic, co? 😕

janica..
autor
13. črc 2009

Dobré ránko,

Ivi ty jsou pěkný 😉

Ivi a Lindi tak ten čtvrtek dopo?

Zdeňuličko všecko nejlepšejší k narozeninám, hlavně hodně zdravíčka a šťastnou rodinku 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Mladej má v televizi ELMA, on je z něho vyřízenej..........

dali
13. črc 2009

Zdarec

jani jak ty to zase víš????,ale díky moc! 🙂

Viki už je na tom lépe, Filda měl teplotu jen asi 2x a to slaboučkou, tak z toho vyšel dobře, už se opět pořád hádají a mlátí.....nejhorší por ně totiž je být pořád zavření doma 😠

Dala jsem fotečku příprav na srazík, aby seděti u nás nenudily 😀 :
http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vRefe...

linn
13. črc 2009

Jani, my bysme souhlasili 🙂

Zdeni, taky gratulujeme a prejeme i spoustu studijnich uspechu 😵 (nema na tebe Janca ICQ?) 😉
A skluzavka paradni, manza vyrabel? 🙂

Ivco, ty boty jsou supr 🙂

dali
13. črc 2009

Lindi díky!!!
JJ má ICQ mě to nedošlo 😀

JJ manža vyráběl.........konečně, už to bylo v plánu hrozně dlouho 😉

bazalka
13. črc 2009

Zdeni, tak to se k Vam tesime jeste o kapku vic 😉

Jani a Lindi, tak ct dopo 😉

Byli jsme dopo na vylete ... tri maminy, 4 deti ... jeli jsme vlakem do Velke Bystrice, tak jsme si dali tu vyhlasenou zmrzku a pak jeli domu ... fajn prochajda, pro prcky zazitek 🙂

linn
13. črc 2009

Holky, ok, budu s tim pocitat a hned se nahlasim u babicky 😉
Ivco, o zmrzce vim, M. si ji dava obcas na ceste z prace 🙂 takova podobne proslula zmrzlina je v Mosnove u Ostravy, kdyz jezdime ke tchanum, tak se tam stavujem, vzdycky je tam spousta aut a fronta 🙂

bazalka
13. črc 2009

No tady byla frovta taky, oteviraji v deset a uz tam bylo asi dvacet lidi 🙂

Fajn, tak se ct pocitame ... a jsem rada, ze pujdem do kavarny. Martas ma rozkapany oci, kvuli vysetreni, jdem tak ve st dopo ... tak kapem od soboty a bude aspon do konce tydne spatne videt. Je desne svetloplachej, ma porad bryle na ocich a ted v tom pocasi to pro nej musi byt hrozny 😔

linn
13. črc 2009

Ivco, a dej mi pak vedet, kde to presne je, nebo muzem dorazit k vam a nechat auto tam a jit s vama? 😉

janica..
autor
13. črc 2009

JJ vím to Zdeni z ICQ 😅

No taky vůbec nevím kde to je, hoď okaz Ivuš....

cecil
13. črc 2009

Zdeni, kdy je ten sraz u vás???

Skluzajda pěkná!

My dnes byli nakupovat, no zase si umíme vybrat počasí, v autě byla pařna! 😝 Ještě jsme vezli živý slípky, tak jsme pospíchali domů a jeli jsme přes Grygov prý abych kdyžtak ke Zlatce trefila...no a normálně jsem zabloudili 😀 a dojeli až do Čelechovic 😅, takže k vám Zlatu zase netrefím 😀. A to prosím řídil náčelník!

Ženský, čekám na opraváře na tu pračku a furt nejede 😒 ...a potřebuju odejít na dvůr, toš dufám, že se nemineme.

bazalka
13. črc 2009

Jani, je to asi o tri obchudky dal, nez jsme sli na ty gumacky. Ale nejlepsi bue, kdyz date auta k nam, takm trefite 😉 a dojdem tam houfne, je to par metru od nas 😉

bekulkamama
14. črc 2009

dobré ráno holky 🙂 všechny vás moc zdravím, po dlouhé době opět v práci.... jak se vám všem daří? Děkuji za halenku linn, za zpávičky od Zlatuš, moc jste mi chyběly 🙂, 3 týdny jsem si trochu zvracela ale je to lepší, bříško mi pěkně leze ven 😀 v pátek bude novej UTZ tak dodám a co tady nového? Povídejte 🙂

janica..
autor
14. črc 2009

Dobré ránko,

Raduš to jsem ráda, že tě vidím a že jsi oki a už jsi v práci? jsi tu chyběla 😉

Evi kde vy jste bloudily 😀 😀 😀

Ivi jj to bude lepšejší zaparkovat u vás, je to kousíšek 😎