Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

fajn
14. říj 2009

reni maž ji to sádlem (asi to zní blbě ale Andree to hrozně pomohlo v hojení)

Já jsem si na doporučení sestry mazala i jizvu po císaři a rychle se zhojila.

reni7
14. říj 2009

fajn-dík za tip,mě bylo doporučený po císaři taky sádlo,ale já to masírování jizvy flákám,mažu jen když si vzpomenu,na jedné straně jí mám ještě trochu vystouplou,ale nějak to neřeším,břuch nikde vystavovat nebudu 😵

fajn
14. říj 2009

tak masíruj večer sprchou to je taky dobry 😉

reni7
14. říj 2009

tak to by šlo,tam vydržím dost dlouho,a gor teď v té kose je horká sprcha super 😵

zlatka
14. říj 2009

nazdárek maminy, jakoreni, tak to je teda síla-to jsme ejště naviděla, aby tak někdo lepil ouška-fakt unikát!my jsme byly na píchání a jak říkáš-jen naušničky a nic. nejdřív nám tam mudra dala takovou mastičku, půl hodiny jsme čekali v čekárně, jí ten boltec jakoby zbělal a znecitlivěl apak až píchala,bylo to s křikem, ale to spíš proto, že byla svázaná v plínce kvůli ručičkám. pak jsme používali framykoin a dobrý, rychle se to zhojilo, chce to protáčet. Jo, holt, za krásu se trpí.

jani, kdy si dojedeš pro tu knížku amám ještě jednu s významama jmen, tak jeslti chceš,půjčím taky.třbas tam něco najdete.Co máte s damíkem v plánu zítra odpo? když je venku takovej hnus.

zlatka
14. říj 2009

Kindi, sorry, já jsem na to úplně zapomněla, jsem teď v poslední době s ezapomínám úplně marná-hotovo jako.už jdu pohledat, ale bankovník nevím, jeslti mám, jen snad to prostěradlo ze svatebních fotek.

janica..
autor
14. říj 2009

No Dam je šikula, jsem na něho pyšný, jen aby to bylo i příště v pohodě 😉 prej jen chvilku poplakal, ale pak v poho 😉

Zlatuš zítra dojedou odpo tchánovci, co děláte v pátek dopo, jedem do herny do olypmpie nechcete se přidat? jako knížky potřebuju akutně, pač jako furt jméno nevíme........ i když času dost 😅

Reni nevím jestli půjdu, ale možná jo, ty se chystáš?

bekulkamama
14. říj 2009

ahojky, tak dneska jsem tam byla v Olympii, za prvé mám kočár! 😅 a za druhé ty slevy na plíny aj. no super!
jinak díky moc za chválu židlí holky, mám radost...
Zlatu tak simonceli už je taky maminkou, včera se narodila Karolínka 🙂
jinak stylly je v nemocnici otevřená na 0,5 cm 😖 o ou
kon_ ahaaa tak já se bála že jsem tě tam prošvihla ☹

reni7
14. říj 2009

Jani-já nevim jestli pudu,máme tady rybářský závody tak budu asik s malou u hospody venku a Martin bude v hospodě,tak bych neměla hlídání,ještě uvidim

entik
14. říj 2009

Tehulky, jestli nektera uvazujete o latkovych plenkach, tak jsem ted psala kamaradce, jak jsme co pouzivali, kolik nas to stalo a tak.... tak muzu preposlat🙂

cecil
15. říj 2009

Peti, mě by to zajímalo, ale mně to už na nic není 😅 .

Dnes máme rodičovský ve škole, odpoledne vyrážím.

POčasí je unikát...děcka se nudí doma, dnes odpol. má prý přestat foukat, tak půjdeme ven. Včera jsme nebyli.

Reni, ouška nám taky nikdo nelepil, ale jestli to moc krvácelo, měla počkat až to přestane, ne? Chudák malej.
Holky snášely píchání (nastřelování) uší líp jak očkování. Mně zase vadilo, když mě sestra nechala sedět v čekárně, já bych to líp snášela když vidím co s nima dělají. No ale byly tam na to dvě sestry a ještě doktorka, tak bych tam asi jen zavazela.

Sádlo je dobrý na hojení. Taky mažeme ledacos. Emilce slezl nehet z ukazováčku na pravé ruce, klepla se přes něj trubkou.

jooo a jestli jste se náhodou dívaly na Kouzlenou školku minulý týden, tak tam měla Štěpánka obrázek 😵. Včera jí došel balíček s knížkou a osobním blahopřáním od dědy Lubina 😅 😵. Tak jsme měly druhý vánoce 😀.

Beku, židle pěkný.

A já taky byla na burze a hrozně výhodně jsem nakoupila trička do školy, menžestráky do výtvarky na zničení, čepičku, tepláčky, vesto-bundičku Emilce....no mám doma devět pěkných věcí za 160 korun!
Na jaře jedu zas 😀.

páček, občas nám blbne net, tak nakukuju jen zřídka....
Banánku, není zač... 😉

cecil
15. říj 2009

Jo a Emilka od včera do rána vykládá : "Dnes pudeme bobovat!" 😅 😀

jakoubka
15. říj 2009

Dobré ránko 🙂

Kukněte co Kubíka hodně baví a ještě se učí http://www.hraveuceni.cz/index.php?

zlatka
15. říj 2009

dobré ránko, mažu do práce, děcka moje 😝 😝 .
Máme blešák v sobotu, kdybyste něco potřebovaly na prcky.
reni, jako...si furt říkám s tou drakiádou v takovým počasí-....ale jak píšeš ty o těch ryb.závodech, tak myslím, že je teda v tomhle počasí lepší pouštět draky než lovit ryby🙂

janica..
autor
15. říj 2009

Hmmmmmmmm tak co to je jako za morálku Zlatuš a Reňuš? hmmmmmm 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Co zítra Zlatuš dorazíš do herny? Jůůůůůůůůůůů už sis tam dala týdny, hip hip hurááá 😀 😀

janica..
autor
15. říj 2009

Marti dobrý stránky 😉

linn
15. říj 2009

Ahojky,

stranky super, vydrzeli u nich oba 🙂

v nedeli ma byt uz jen oblacno 😉

Zlatus, diky, znacka je uz hotova 🙂

Zdenulce taky dekuji za super cervene nehtiky 🙂

cecil
15. říj 2009

Peti, teprve teď jsem koukla na tu emoční inteligenci....vypadá to zajímavě. Jde to aplikovat i na dospělé? Myslím konkrétně z toho kursu pro děti do tří let.

Teda ženský, vám to naskakuje, ty týdny. To je hrůza jak to letí 😕 .

cecil
15. říj 2009

Psala jsem vám, že Emča už defintivině odpoledne nespí??? Je to teda zápřah! A To ještě kolikrát lehne o půl deváté, v devět a v sedum už kokrhá. Dnes dokonce v 6.10!

zlatka
15. říj 2009

Marti, stránky super, beruš bude nadšená.A budeme pilovat barvy🙂🙂🙂

Evi, tak to by mě zabilo-, já ten odpolední spánek totiž potřebuju taky.

bekulkamama
15. říj 2009

ahojky zdravím jen na otočku, manža mě teď zrovna ukecal že si jdem zahrát člověče 😀 tak mám po psaníííííí...

bazalka
15. říj 2009

Holky, ja viiim novinu 😀 ... Peta ma holcicku Lenicku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ... GRATULUJEEEEEEEEEM

bazalka
15. říj 2009

Ja jsem dnes z prace KO ... tatina mame na pifku, tak to asi balim a jdu chrnet

Beku, jaky mate kocarek? 😉

Evko, nestras, jsem rada, ze Marta spani po obede zatim zvlada v poho a vecer jde spat v osm 🙂

Zlatus, uz 16 😕 🙂

Tak my na drakosku definitivne v ne nejdem ☹

Lindi, ty mas nove nehtiky od Zdenci??? A ta vubec kde je??? Skola zacala, tak Zdenulda pilne studuje. No, taky bych mela 😝

janica..
autor
16. říj 2009

Jééééééééééééééé Petruš moc gratulujem a nakonec holčičku? téda jsem tipovala chlapáka 😵 😵 přejem celé rodince hlavně hodně zdravíčka 😵 😵 😵

Ivi to víš z první ruky co? byla jsi u porodu? a viděla jsi malou?

Evi to je hrozná představa, kdyby mi mladej nespal, pač já chodím s ním každý den odpo schrupnout 😅

No jo Ivi se přihlaš na facebook, tam se někdy Zdeňuš ukáže, ale jen na chvilku 😉

janica..
autor
16. říj 2009

Jé musela včera Peťka rodit s kámoškou, ta včera porodila Amélii 😵

janica..
autor
16. říj 2009

Ivi a míry nevíme? 😅 závidím, že Petruš nepřenášla 15dní dopředu to je super 😵

janica..
autor
16. říj 2009

JInak holky jsem přesně v polovině 133 dnů mám za sebou a 132 dnů mě ještě čeká 😀 😀 😀

Nic mám dopitý čajíček, oblíčem se a valíme do herny, ahojky

linn
16. říj 2009

Cauky,
miry jsou 2,95kg a 47cm, cas 19:56 🙂
jeste jednou moc gratulujeme 😵 😵 😵

Jani, to utika silene, co?

Ivco, jj, Zdenca pracuje, studuje, ma toho hodne 🙂

entik
16. říj 2009

Ahojte babinec 🙂 Tak koukám už všechno víte 🙂 posílali jsme sms - snažili jsme se všem, ale zklamala technika (mobil) napsal jsem asi 80 čísel k hromadnému odeslání - a odeslalo se to jen některým, pak jsme to odesílali jednotlivě a bylo to pracné 🙂 Takže se omluvuju, že některá dostala sms a některá ne 🙂 Měl jsem za úkol to aj semka hnedkaj napsat, ááále znáte to - becherovečka...
Porod byl úplně úžasnej - v Prostějově sotva jsme přijeli, šla rodit a byla Lenička hned venku - paráda - Petka po porodu vypadala, jako by se zbavila zácpy - byla úplně v pohodě no krása, ani žádné zranění, krvácení nastříhávání atp - prostě odrodila a Lenička je v pohodě 🙂 Myslím, že táta po porodu vypadá hůř než Petka - asi se mi skřípl nerv na zádech či co, bo bolí to jak čert, tedkom za ní valím -takže popisování nechám na ní - ale byla to fakt paráda a byl tam úplně super personál, ochotnej, milej - no prostě fakt super 🙂 Mějte se Slon - Pavel

cecil
16. říj 2009

Zdarec, no Peťka nás všechny překvapila, že? Možná i sama sebe 😅 . A porod vypadá rychlej, jako já s Emi, to byla pohodička 😵 😀 . No jo, druhý děti. Ty to mají prostě jednodušší ve všem 😉 .

Bekulka si užívala člověče nezlob se a Peťa si v ten sám mment pšknš zarodila, že?

A Slone gratulujeme, žes to tak zvládl....a pak napiš co říkal na miminko Matýsek 😉.
A mně sms přišla, hééééč???? 😀

No já se nai nedivím, páč Štěpánka taky nespí do 2 a 1/4 roku. Jen si právě nedovedu představit že bych měla děti rychle po sobě, protože mám dost i tak, netěhotná 😅 . Teď si Emča vymyslela, že mi nakrájí randžírákem krajíček chleba na snídani! (já to umim maminko, já to sfládnu,no??? Mám silu!) A takovy békoviny vymýšlí celej den!A nejvíc divočí od čtyř do osmi, fakt 😝.

JInáč včera rodičovské v pohodě, jen moje babička musela 2,5 hodiny hlídat holky...jsem měla obavy jestli jim bude stačit, ale naštěstí jo.

byla jsem na masáži, to je fajn, škoda že to nevydrží dýl, ten krásnej pocit.