Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zuzka72
9. bře 2011

@andilekrenat no a nechceš přidat k nám do Olomoucké diskuze, máme ji soukromou a je nás tam dost podobnýho věku-teda dětí myslím a scházíme se furt... 😉

andilekrenat
9. bře 2011

@zuzka72
Jasně moc rada.já to na tehle strance prozatím moc neznám víš 🙂

zuzka72
9. bře 2011

@andilekrenat tak vydrž, jak se objeví naše "vedoucí" 😀 tak tě připojí 😉

andilekrenat
9. bře 2011

@zuzka72
diky

tehuli
9. bře 2011

Je to jen pro maminky "Vašeho věku" samo sebou bez urážky...jen se ptám...žádnej jinej olomouc jsme tu nenašla:(

zuzka72
9. bře 2011

@tehuli já psala podobnýho věku---ale děti 😀 😀 podobného věku, jinak tam máme i starší děti, i starší i hodně mladé maminky a jsme super parta a jasně, že to nenajdeš, je to uzamčené
@andilekrenat jsi tam připojená...navážu kontakt přímo z diskuze... 😉

moncisa
10. bře 2011

já jsem teda jen nastávající maminka z okolí Olomouce 🙂

tehuli
10. bře 2011

@moncisa 😉 já jsem taky jen nastávající maminka z Olmika;)

moncisa
10. bře 2011

@tehuli jé, tak to jsem ráda, že jsem vůbec někoho našla🙂)Příjde mi, jako bych tu už byla sama:D

zuzka72
18. bře 2011

@tehuli
@moncisa holky asi je to tím, že vtšina přešla k nám do uzamčené olomoučandy 😉

micinka22
4. dub 2011

Ahoj holky, neměli byste někdo zájem o kupon do Junge na 2X90 minut hraní, 2X palačinka Černoška,2X nápoj Jupík, a 1X esspreso - může se použít na 2 návštěvy nebo najednou. cena 150kč. platí do 15.4 .. mám 2 ks.
kdyby jste měly zájem napište IP...

kaktus200
29. dub 2011

@zuzka72 AHOJ, jsem tady nová, chtěla jsem si psát s maminama z Olomouce a po zadání města mi vyskočila tato stránka. Čtu, že máte soukromou uzamčenou skupinku ☹ Vezmete mě k sobě, nebo je třeba něco splňovat?

zuzka72
29. dub 2011

@kaktus200 to víš, že vezmeme, vydrž napíšu adminovi a oni tě napojí, pak ti to půjde a najdeš to ve zmíňkách....

simonceli
29. dub 2011

@zuzka72 čoveče teta, tož o tom to jsem nevěděla

mirka19
23. kvě 2011

Ahojky.
Holky mám otázku. Vidím teda že jste v soukromé diskuzi, ale třeba mi některá z vás poradí. Můj dvacetiletý syn chodil pořád ostříhaný na ježka a ted si trochu nechal narůst vlasy a potřeboval by ostříhat. Vzhledem k tomu, že studuje v Olomouci, chtěl by jít někam tam, ale potřeboval by poradit nějakého slušného pánského holiče. Má totiž husté a tvrdé vlasy a ne každý si s tím poradí, tak aby pak nevypadal jako blb a nechtěl mně linčovat.... 😀 😀 😀 Pokud by jste některá měla tip, písněte do IP. Móóóóóc předem děkuji.

kayty
30. čer 2011

Ahoj, jsem tady úplně nová a ještě se na koníkovi moc neorientuju. Přistěhovala jsem se s nástupem na MD v lednu 2011 do Šternberka a válčím tu úplně sama. Kamarádky / kamarády jsem nechala ve svém rodném městě.
Hledám tady u nás a v okolí někoho na pokec, vycházky s kočárkem ...
Z reakcí jsem pochopila, že máte nějakou soukromou - zamčenou diskuzi. Jestli by bylo jakkoli možné se k vám přidat, budu moc ráda.

kasparci
30. čer 2011

@kayty Ahoj, taky jsem ve Šternberku nová🙂 Sice už přes rok, ale nikoho tu stejně neznám🙂 Odkud pocházíš? Adéla

kayty
30. čer 2011

Původem jsem z Hranic, takže jen kousek odsud 😎 . Do ŠTBK jsem 3 roky dojížděla o vikendech za chlapem. Pak jsme si pořídili mimčo a jsem tady napořád ... alespoň doufám 🙂

kasparci
30. čer 2011

@kayty 🙂 Tak to jo. To my jsme sem přišli oba noví🙂 Já jsem ze Svitav, manža z Hlušovic. Po svatbě jsme necelý rok bydleli v Olomouci (přechodně - nechtěli jsme tam být tak dlouho) a od minulýho únoru jsme tu🙂

kayty
12. črc 2011

@kasparci No je tady krásně, na procházky s kočárkem nebo vyjížďky na kole s vozíkem ideální. I když v mém rodném městě to taky ujde. Kousek lázně, propast, lesy ... Co vás vedlo sem?

kasparci
12. črc 2011

Tak já jsem měla super práci u Svitav, manža u Olomouce - a jeden z nás se toho musel vzdát🙂 A nechtěli jsme velký město. A Štbk je nejlepší🙂

terunka88
27. črc 2011

Chůva Olomouc a okolí: Milé maminky, je mi 23 let, mám reference, čistý TR, certifikát z první pomoci. S dětmi mám bohaté zkušenosti z ČR i zahraničí, nabízím hlídání na celý den nebo i část dne. Mluvím plynně anglicky. Cena dohodou (záleží na počtu hodin atd.) Možno i na ŽL.

kayty
8. srp 2011

@kasparci Já jsem na tom podobně. Super práce v Bělotíně - dobře placená, spoustu výhod ... a jsem tady taky 🙂 . Teď po troškách vypomáhám, jak malá dovolí. Už je větší raubíř, vyžaduje pozornost. Ještě se teda neotáčí, ale už k tomu nemá daleko. Teď se tu tváří jak paní starostová a dělá, že se jí FAKT nechce spát 😀.
Rodné město mi chybí, hlavně kamarádi a známí. Od mojeho se jich většina někam odstěhovala a prý tu zůstali takoví ti "nepoužitelní".

Myslím, že si budu muset počkat na to, až bude Kája větší - do herny, na písek ... I když, od září jezdíme na plavčo, tak snad někoho nového poznám. Já totiž nejsem z těch, co by na ulici oslovil cizí maminku s kočárkem nebo nějak podobně konverzoval.

slunicko6_12
16. srp 2011

ahoj holky jsem tu nova 🙂 tak zdravim vsechny 🙂

jana888
31. říj 2011

ahoj holky, vzali byste mě taky do té soukromé diskuze? 🙂

aktekram
22. lis 2011
andilekrenat
10. čer 2012

Pěkný večer všem ještě tu někdo chodí? 🙂

vackovape
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
paaavca
27. bře 2014

@zuzka72 Ahoj, mohla bych taky poprosit o přidání do soukromé diskuze? Budeme se v dubnu stěhovat do Olomouce, nikoho tam zatím neznám, tak by bylo fajn najít nějaké spřízněné duše 🙂

paaavca
27. bře 2014

@aktekram Ahoj, mohla bych taky poprosit o přidání do soukromé diskuze? Budeme se v dubnu stěhovat do Olomouce, nikoho tam zatím neznám, tak by bylo fajn najít nějaké spřízněné duše 🙂