Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

konoupek
12. srp 2008

No to je taky fakt,s těma službama,ale snad by ti vstříc vyšli Ivi.No každopádně ,taky bych nespala,ale jestli je to práce,která tě baví,byla by to zase příjemná změna 😉

entik
12. srp 2008

kdyz tak nad tim premyslim... pracovat uz budes porad, ale chvile s Martou, takhle malinkym, uz mit nebudes nikdy... to dilema ti moc nezavidim 😖

zlatka
12. srp 2008

No, tak já to beru zase tak, že na chvilku si od toho prťete odběhnout a ještě za to dostat zaplaceno, vůbec není špatný. Vždyť se mu Bazi jinak věnuje úplně na max. a i to, pokud nás ještě nevyždímalo, může začít vycucávat! Poku by mi vyšli vstříc se službama a dědu by to nezatěžovalo,tak bych do toho taky šla. Bazi, já to řešila vloni v létě, vím, jaký to je, bylo mi z toh až tak nějak vnitřně špatně-a to měla beruš 4 měsíce. Pořád jsem si říkala, jestli mi ty prachy budou stát za to a jsem ráda, že jsem se pro to rozhodla, vůbec pokecat v kolektivu, dělat to, co tě baví...nabilo mě to, ale domů jsme pospíchala vždycky.Ale mě vyšli vstříc s hodinama, jsem jim řekla ráno-jinak ne.Člověk si na to zvykne, když se ten kolotoč rozjede. Dva měsíce jsou o hubu a pak v poho. A musíš se na to nějak doma připravovat? jako něco číst nebo tak?

dali
12. srp 2008

Ivčo
tak já ti taky přidám můj názor,ono je nádherný být s prckem doma taky chci být aspoň tři roky,ale pár hodin měsíčně vám nikomu nijak neublíží a tebe to jak píše Zlatka nabije...........já jdu taky od září do školy na pár hodin týdně.............je mi jasné že kůli penězům to dělat nebudeš,no rozmysly se,ale když půjdeš nezakrníš,věř mi,zatím jsi doma jen rok a Martínek nebude aspoň takovej závislák,pokud by se někdy něco stalo.......... 😉 ........samozřejmě je to jen na tobě,pak dej vědět co na to Vilas,na něm taky moc záleží 🙂

zlatka
12. srp 2008

a taky co děda...
😀

zlatka
12. srp 2008

Veru, jsem se ti špízovala albíčka-elenka je nádherná, i krásný jméno, to mám vybraný pro svoji druhou holčičku 😀 😀 a ty, čéče, jsi taky kóča jak sviňa-na té jedné fotce vypadáš jak Laura z Románu pro ženy-nevím, jak se ta herka jmenuje!

zlatka
12. srp 2008

JInak Dali, já jsem teda na beruš závislá jako prase! Ač bych si to nikdy předtím nemyslela....

dali
12. srp 2008

Jo to já na dětech taky Zlatuš,vždycky je někomu dám a za 10minut už smutním,ale je fajn se chviličku odreagovat

Zlatuš jsem sledovala vaši diskusi,ti lidi jsou fakt de.ily,závistivý,já to fakt nechápu 😒

bazalka
12. srp 2008

Zlaticka, diky za rady!!!
No, tak stav veci se ted ma tak, ze to asi nevezmu. Hlidani by snad nejak slo, Vilas by taky souhlasil, ale ...
1. se sluzbama mi asi moc nevyhovi ... chteji jen ranni a v tydnu ☹, coz je na.... kvuli hlidani a taky penezum. Kdyz uz teda do prace pujdu, nechci tak za 2 tis, coz by s tema rannima bylo 😖. Brala bych aspon sem tam vikend nebo nocni, i kvuli prckovi, aby byl s tatinkem a ne s dedou a i kvuli dedovi, nechci ho tak zatezovat.
2. a to me stve hodne ... mam ted smlouvu na cely uvazek, kterou mi musi po dobu materske drzet. Kdybych ted nastoupila, tak mi nedaji novou smlouvu na uvazek 0,2 nebo dohodu o provedeni prace, ale mou stavajici smlouvu mi zmeni na ten maly uvazek. Ted to neva, ale jak budu chtit nastoupit po materske, tak se muzou stat, ze se jim nebudu hodit nebo nebude u nas na sale misto a oni mi reknou, ze mi plnyuvazek nedaji, ze mi daji dle smlouvy 0,2 , ktery jsem si dobrovolne behem materske zmenila 😠 a ja nic nedadelam. Jiny reseni nemocnice sestrickam nenabizi ☹. Zajimavy je, ze u dr to jde 😠. Tak asi nebudu riskovat ... kvuli penezum do prace nechci, chci tam kvuli sobe a dobrymu pocitu.
Ale jak jsem to tak dnes zacala vehementne resit, tak mi doslo, ze Martasek vyroste sup dup, tak si to chci uzit 🙂

No, zitra to budu muset rozlousknout

bazalka
12. srp 2008

No ja bych v te praci asi taky byla myslenkama uplne jinde a trnula, co Martasek ☹

dali
12. srp 2008

Ivčo je to stejně jen na tobě to rozhodnutí,ale tvoje důvody jsou jasné,tak bych to neřešila,je fakt že pak max. ještě jednou nebo dvakrát,nebo třikrát na MD a pak celej život jen makat 😀

janica..
autor
12. srp 2008

Čaute,

Veru ahoj vítej 😉 a jak píše Zlatuš seš fakt pěkná mamina

Zdeni a Jani já zas ráda jedu na hory v létě, loni jsme tam byli poprvý a super, mám ráda teplo, ale jak je Damiánek, tak jsem ráda tam 😵 už mám toho pařáku ažaž

Ivi no máš dilema, já bych do toho asi šla, kdybych měla hlídání 😒 ale je to naprd, že by ti změnili tu smlouvu 😕

zlatka
12. srp 2008

JjJ, bazi já to mám taky tak, ale mám ve smlouvě napsaný ten sníženej úvazek jen po dobu braní mateřské, tím se to posichrovalo, že až budu muset nastoupit, tak mi dají zase normální. No, já to brala teda hlavně kvůli penězům, vy už máte krásný bydleníčko, tak to ani nepotřebujete, i když každá kačka se každýmu shodne. No, taky jsem původně myslela, že budu mít dva tisíce a mám dvakrát tolik, dokonce jsem si dneska byla pro výplatu, bo máme jako dovolenou-super!!!

JInak já mám taky dilema, v pátek máme sraz z VŠ, ale nevím, jak hlídání. Beruš k babi na noc- to by bylo maso, budí se často, rostou jí zuby, uklidnit se nechá jen mnou, volá vždycky jen mami, mami. U nás babi asi taky nee- mám svoje důvody,Přema v práci, asi nikam nepůjdu. I když mě to mrzí, vloni jsme taky nebyla,jsou na mě naštvaní a berou mě jako závisláčka, kterej se neumí na pár hodin zbavit dítěte. V sobotu jdeme na tu svatbu a když beruš prořve u babi noc, tak tam asi moc dobrou náladu mít nebude. Tak nevím.

zlatka
12. srp 2008

Dali, diskuze super-aspoň nás to dostává na přední místa na té straně. Mně to docela baví. Ale jako co chceš, my jsme na to zvyklý, tady je v Grygově podobná nátura, že Jani (kon.)?

janica..
autor
12. srp 2008

TO zkus Zlatuš, aby jses nedivila, já jsem měla taky strach a v poho i když se u nich vzbudí, tak si ho vezmou k sobě a v poho 😉

dali
12. srp 2008

Holky vy jste samý dilema 😀 😀 😀 no Zlatuš já mám taky své důvody proč ne babi u nás,ale jednou bys to mohla přežít a aspoň se pobavíš a na druhou stranu kašly na prupovídky že jsi závislačka,no tak jsi no 😀

Jani,já mám ráda teplo,ale taky když je ho moc tak jsem radši ve stínu a kůli dětem určitě,ale my když jsme jely na dovču na hory tak jsme vždycky měly 12st. což je s těma dětma taky na h....a ještě když prší 😝 ☹ 😠

zlatka
12. srp 2008

Třeba ti to jenom říkají... 😀 😀

dali
12. srp 2008

Tak to je dobrý Jani že ho uklidní,Fildu jak začne tak ho málo kdo uklidní,i když teď už snad taky bude ok,musíme to zase zkusit,jak mamina rozhýbe tu nemocnou ruku 😉

Zlatuš ty jsi určitě ta godi,nebo jak to tam je???žejo??? 😀

bazalka
12. srp 2008

Zlatus, tak to mas super ... me to do smlouvy nedaji ☹. Jasny, ze kacky se hodi, ale blba jim zas delat nemusim.
S tim hlidanim ... my to taky oddalujem jak muzem 😖 ... ale jednou to asi budem muset zkusit ... my to asi ponesem hur nez malos

Co je s Lindou ... nerodi??? Dnes mela jit na ko 😕

janica..
autor
12. srp 2008

ále nee, já to mám jištěný, mojí známý bydlí nad něma, takže vím o všem😀 😀 😀 😀

dali
12. srp 2008

Tak na Lindu jsem taky myslela,na Olomouckých těhulích holky taky 😒 😉

zlatka
12. srp 2008

No, dali, jako já se za to nestydím, to všude vytrubuju hnedka na rovinu:

"Ahoj, já jsem Zlatka a jsem závislá na koníkovi a svojí dceři."Ale ta představa, že tam bude někde plakat...totiž babi mi to neřekne, ta řekne, že to bylo všechno v pohodě, aby příště mohla zase...Zase na druhou stranu to nebudu vědět, co?Jani, jak ti bylo, když jsi dávala poprvý damouška babi a dědovi?

janica..
autor
12. srp 2008

Linduš že by? 😅

bazalka
12. srp 2008

Asi Linde pisnu sms 😀

janica..
autor
12. srp 2008

No hrozně Zlatuš, ale jako fakt si zvykneš a dnes jsem to řešila s kámoškou, že jsem i ráda, že si ho berou tak často, pač naberu nový síly a jsem na něho prostě taková hodnější 😅 Ale jako vždy píšou jak jde malej spát a jak se probudím tak volám 😅

dali
12. srp 2008

Tak na těhulích psala Many že Linda je ještě 2v1 a večer že se ukáže a ona nikde 😉

Zlltuš tak kdyby byla moc nesnesitelná a hučela tak by ti to řekla 😀 a kde to máte?,že by jsi šla aspoň na chvilku 😉

zlatka
12. srp 2008

JJ, Dali, Goldi-to jsem já! 😀 😀 Janico, ty máš ty špehy úplně všude......Ty si normálně otevři soukromou detektivní kancelář a máš vystaráno.
Když já ještě kojím, ale jedna noc bez mlíka by ji nezabila...Fakt nevím, holky, chjo.Taková blbina, co? a já jsem z toho už druhrj den špatná...

zlatka
12. srp 2008

Bazi, no jo, pro zichr, písni.

janica..
autor
12. srp 2008

Jj Zdeni, jsem taky poznala Zlatuš podle slov 😀 😀 😀 pěkně jim to natíráš, tak na závistivce 😀 😀

janica..
autor
12. srp 2008

JO a ti říkám Zlatuš jak to nevyhrajete tak mně naštvete 😀 😀 😀 vám to jako fakt přeju 😉