Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zlatka
30. srp 2008

JJ, NA GOLFU.od 5HOD.TAM HRAJE ŽIVÁ KAPELA, TAŤKA SE TAM CHYSTÁ PO PRÁCI, TAK JSEM ZVĚDAVÁ, S JAKOU DORAZÍ DOMŮ.

konoupek
30. srp 2008

Jo to až taková akce jo 🙂 .já bych šla taky někam na zábavu,třeba i na ty Trifidy co tu ted často bývají,ale ještě jsem k tomu nějak psychicky nedozrála,jako nechat denuš na noc na hlídání,tak si říkám ,že ale o vánocích bych to už snad prubla 😨

bananek
30. srp 2008

KONOUPKOVIC já bych šla taky ale to bych si musela vzít malou do batohu

zlatka
30. srp 2008

tak to já teď nejradši pařím s beruš, ujíždím si na dětskejch písničkách a tanečkách a vůbec mě neláká jít trajdit někam v noci. ale třeba mě to časem omrzí.

konoupek
30. srp 2008

toš to já s ní taky ráda blbnu,ale prostě odreagovačka a trošku zavzpomínat na starý časy to bych moc ráda.a právě moc ráda bych šla i s Tomem,pže takhle jsme spolu nebyli ani nepamatuju,naposledy někdy před těhu.marti tě vidím s tím batohem a dole jen čouhající nožičky 😀

zlatka
30. srp 2008

cecil by ti mohla půjčit ergo nebo jak se toomu říká 😀 😀

bananek
30. srp 2008

Tak to mi z malou řádíme na Dádu a to pak nemá chybu ale co dělá když si tu pustím něco ostřejšího tak to už nemá vůbec chybu myslím by se na té zábavě stratila i se mnou minule jsem si tu pustila Škvory to možná ani neznáte a ta byla jak pařmen na zábavě 😀 😀 😀

konoupek
30. srp 2008

Jo chtěla jsem se zeptat Zlatu ty uý si byla s Beruš na nějakým tom očkování v 15-ti měsících?To tu tak jako čtu,že se chodí a když jsme byly s Denuš na roční ko.tak mi dr.řekla,že máme přijít až za půl roku,toš ted jako právě nevím 😕 😕

zlatka
30. srp 2008

Jani, kolik vás bude ta oprava baráku stát?To vám budou dělat aj nový balkony, vy jste to sparvovali nedávno, tak je toho škoda, pokud by to nějka měnili. Přemýšlím, že bych vzala to cvičení tady ve škole, nikdo z mamin to nechce a je škoda, aby se to úplně zrušilo.Pokud mi vyjde rozvrh, docela by mě to i bavilo.

bananek
30. srp 2008

MĚ říkala že v 15 měsícich ale mám si vybrat buď jen povinou dávku a to mě pozvou a nebo placenou

konoupek
30. srp 2008

Od škvorů znám...sraž nás na kolena... 😀 Tak Denuš má ted ráda Máju,má jí i na povlečení,tak se muchlá s polštářem 🙂

zlatka
30. srp 2008

jani, přišla mi od mudry pozvánka a jdeme příští týden v úterý, auauauau, chuďátko moje. Ale už jsme byly u zubáka 😀 -s těma 6-ma zubama, ale v ordinaci je neukázala, tak se povozila nahoru, dolů, napouštěla a vypouštěla vodu a jenom jsme vylezly ven, tak aniž bych jí něco řekla, otevřela papulu a začala v čekárně všem ukazovat zuby, mrška jedna.

bananek
30. srp 2008

I děti jsou chytré jednou ukážou a pán doktor si bude myslet že bude ukazovat pořád nic 🙂

zlatka
30. srp 2008

Holky, tak jdu pakovat, dávám už oblečení do pytlů, ať to můžeme postupně přetahovat na byteček.

zlatka
30. srp 2008

je tady krámů, pořád odvážíme a furt tomu není konec. To pak budu do Vánoc ještě přebírat a dávat do kupy na bytě ☹

zlatka
30. srp 2008

dobrou a díkec za pokec

konoupek
30. srp 2008

Bude to stát asi dva melouny a balkony taky nový.Soused teda říkal,nebo se ptal,jestli si je necháme,ale my chcem když už tak fungl nový,tohle je taková provizorka na chvilku a tak chcem,aby to vydrželo.Sice kačky to stálo,práce taky,ale nevadí.A navíc podle nějakých norem ty balkony budou muset být stejný bo co.Jéééé to by bylo fajn,kdyby sis to cvičko vzala.Jsem právě chtěla s Denuš chodit a tak jsem byla zklamaná,že to zrušily,toš to by bylo super 😵 .
Jo takže by měla poslat.dr.pozvánku jo 😕

bananek
30. srp 2008

To já si nachystala žehlení chlapi jsou na rybech a prý příjdou kolem dvanásté tak to třeba stihnu 😀

bananek
30. srp 2008

Konoupku pokud vám nenabídla jinou variantu tak vás pozve 😀

konoupek
30. srp 2008

Jé Zlatu,tak už se stěhujete jo...no to člověk zjistí u takovejch akcí,kolik má doma krámů co 😀
Dobrou noc já taky za chvilku půjdu má hodinka se blíží 🙂

konoupek
30. srp 2008

Tak já budu čekat na pozvání teda 😀 .teda holky,kde berete takhle v noci tolik energie,ještě něco dělat 😕 ,já zásadně od půl osmé nedělám nic 😝

bananek
30. srp 2008

Jó Konoupku já bych si šla nejraději taky lehnout ale od rána makám peru vařím gruntovala jsem od rána koupelnu kachle z kartáčkem na zuby aby byly spáry jako nové nikdo mě nepomůže pak jsem letěla se podívat jak mladej hraje uschlo prádlo chlapi včudu a kdo to zase udělá vůl matka a tak to máte každý den 😀 😀 😀

konoupek
30. srp 2008

Ty jo Marti s kartáčkem na zuby jo to už je jak za trest 😀 .ještě,že ti u toh nestál manža za zadkem a neříkal.....tam ještě a tam ještě a tam je to taky špinavý 😀 😀 .Však ho taky pěkně zapřáhni,jako přece nebudš makat sama né 😀

dali
30. srp 2008

Zdarec,my jsme teď dorazily z té schůze,ještě nikdy jsme nebyla tal nezodpovědná matka jako dnes 😀 😀 😀

zlatka
30. srp 2008

to víš, my co nic neděláme přes den....já už jsme tak zvyklá, že vždycky v noci babouním a čekám na přemu, takže mi to nepřijde.Ale dneska teda čekat nebudu🙂 🙂Ještě se nestěhujeme, ale snad do konce září už to bude!!!!

zlatka
30. srp 2008

tož dobrou!!!

konoupek
30. srp 2008

Zdeni a na jaké že schůzy jste to jako byli??? 😅
No já jak nespím osum hodin,tak jsem druhej den zničená,jsem hroznej spáč,ale to už od mala 🙂

bananek
30. srp 2008

Konoupku to je tak když si dáš světlou spárovku tak je tam pořád něco vydět a já mám nemoc z povolání vše čisté a vydezinfikované manža vždy někde zdrhne aby nečuchal ty smrady kterýma to dělám a malou hlída mladej prý si pohrajou tak tak to asi u nás funguje ale on dělá kolem baráku a nebo je na fuškách ale doma na nic nechytne jako myslím v bytě

zlatka
30. srp 2008

jéé, ještě jsem úča a tyhle mikroby a makroby a baktééérie ve spárech nevidím!!!! 😀 😀 Ale to tě šlechtí, já bych z toho pak měla velkou radost.Jenže my budeme mít tak velkou koupelku, že když bych dočistila spáry na konci, tak bych mohla zase začít od začátku znova...

zlatka
30. srp 2008

a už fakt zdarec.