Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
1. říj 2008

DObrý večír,

Lindi Damiánek asi 13,5kg, no hopsal na váze, takže to není přesný 😒

Peti chodím aerobic, no záhul 😅

Ivuš hoď foto botiček 😉

mili3
1. říj 2008

Ahoj holky, zdarvim a jdu si cist ty dlouhe texty 🙂 Jinak v tu stredu k Linn nekoho vezmu, jen dejte vedet kdo by chtel 🙂 Vyrazim po treti, az prijede muz z prace

linn
1. říj 2008

Jani, no aspon nekdo podobne jak my 😉

cecil
1. říj 2008

Peti, bambusky mám na noc, ale vzhledem k tomu, že Emča sosá často, tak ani ta bambuska nestíhá. Když sosá tak dvakrát za noc, tak stíhá 😀 . Když má zuby, tak je ale vzhůru víckrát. A nezkoušelas dvě bambusový vkládačky do normální plínky? Do té bamusky je totiž taky dávám. Jinak ale když je dám přes den, tak vydrží hodně dlouho, dvě, tři hodiny. Podle toho jak pije. Normální plínku má za hodinu a půl durch.

entik
2. říj 2008

evi, a kterou mas bambusku?? jake znacky?
ja mam jen frote vkladacky, ty davam do normalni plinky, ale za tu noc to nestihaji 😒

linn
2. říj 2008

Holky, pouzivam na SEbika Pampersky a docela casto se mi stava, ze se po.... az na zada, ty maly totiz nemaji pruzne zapinani, jak je to u Huggiesek? Stavalo se vam to u nich?

prool
2. říj 2008

ahoj baby,
Vasa ma porad kolem 11,8 kg a uz to tak pul roku skoro nejde nahoru spis naopak, az mam nekdy strach. Jsem zvedava v pul roce.
Zitra budem vedet jestli mame antibiotika, jestli jo, tak bohuzel nikoho nevezmu. Jinak mame misto primo z Olomouce 🙂
Jo jo Lindi, jsou to nervy a hlavne nam nikdo ani chvilku nepohlida, takze ja jsem ted dost na nervy. Jeste nam nejde posledni dobou moc internet, takze nemuzu ani poradne komunikovat ach jo.

Konec vzdychani - musim Vasovi objednat aspon mliko pres internet.
Pa a urco se ozvu jestli teda razime

cecil
2. říj 2008

Oli, toš to buď v klidu, Emilka nemá ani deset kilo, se vsadim. Musim ale počkat ke tchánovcům, ti mají digi váhu, tam ji změřím přesněji.

Peti, mám babusky babyidea...tak mě napadlo, kdyby to bylo blíž, bych ti mohla půjčit na odzkoušení...jedna stojí 400 😒 . Jestli budeš u Lindy, tak ti jednu vezmu. A ty bambusky vkládačky pořiď určitě, sají bezvadně, froté je proti tomu slabota.

cecil
2. říj 2008

Tyhle vkládačky mám, josu prý hodně oblíbené, sají opravdu hondě
http://www.branakdetem.cz/_1069.htm

cecil
2. říj 2008

A tyhle plenky mám, akorát z Brány k dětem,ale tam nejdou posílat odkazy
http://www.baby-eshop.cz/vicevelikostni-pleny/p...

no ale mám tři a točit to nestíhám (leda přes léto, slouho totiž schnou), dávám ji teď i do papírových. Mě by nevadilo, že jsme za noc dvakrát vzhůru ji přebalit, ale ona jak ji přebalím se probere a dvě hodiny nespíme 😖 . Takže raději ať hrčí do papírovky.

cecil
2. říj 2008

Píšeme se Štěpánkou úlohy, dokud Emča spí...zase jí chytlo kakání, to je skoro pravidlo 😅 .

Oli s hlídáním to máme taky tak, te´d má Petr dvě denní dvanáctky, tak nevím kdy budeme dopisovat úlohy, s Emilkou to dost dobře nejde 😝

linn
2. říj 2008

No ja jsem za ty nase tady pobliz fakt vdecna, i kdyz me mamka teda nekdy pekne vytaci 😉

bazalka
2. říj 2008

Ahoj hollky!!!

Lindi, ja uz nevim, jak to bylo s Huggieskama ... ale tusim, ze ty premium 3-6 vzadu gumku maji a proto jsem je pouzivala. Na Pampers jsme presli az tak v deviti mesicich

linn
2. říj 2008

No ja uz budu muset koupit 5-9, k 6kg se asi kvapem blizime, ale ted maji mit v albertu balik za 300, tak je asi zkusim, diky za info. U Sama jsem takove problemy nemela, jak byl na Um, tak to nebylo tak ridke 😅 😀

bazalka
2. říj 2008

Sebik bude mit 6kg???? Tyyyjooooooooooo 🙂

linn
2. říj 2008

no uvidime ztra , jdem na kont., celych jeste asi ne, ale myslim, ze vic jak 5,5 urcite 😅

bazalka
2. říj 2008

Teda ty mas to mliko snad kondenzovany 😉

linn
2. říj 2008

No vypada to tak, na Sebika se byly mrknout kolegyne od Martina z prace a ze pry nevypada na mesic, ale aspon na tri 😕 😅

cecil
2. říj 2008

Mě taky psala kamarádka, že má sedminedělního drobečka šestikilovýho....to si nedovedu představit, že za šest neděl přibere děcko skoro tři kila 😅 . A taky kojí. Prý co hodinu. 🙂

bazalka
2. říj 2008

Ale Sebik mel poradnej zaklad ... nas malos mel 6 kg v pul roce, tada 6,5 😉 ... a jak to ted dohnal 😅

janica..
autor
2. říj 2008

AHojky,

Lindi tak to má být, jde vidět že máš dobrý výžívný mlíčko 😉

Jako dnes jsme měli jet do Bohuněk a volala mi sestřenka, že i tam už se objevila žlutenka, tož jsme radši nejeli ☹

Zítra jdu k zubákovi, tak jsem zvědavá kolik bude chtít prachů 🙄

prool
2. říj 2008

Lindi bud v klidu, Vasa mel v sestinedeli 6,06 kg 🙂 😀 hnal to az do 8 mesicu a asi by pokracoval, ale pak nas pribrzdil prujem, ale to dohnal a pak uz zase behani, takze ted uz jen stagnujem. Decka pa jdu chrnet

mili3
2. říj 2008

Ahojky, tak i ja hlasim vahu. Maty ma 10,8 i s kockou na zadech 😀
Dnes jsme byli s Ivcou vybirat boty a docela jsem chytla nerva, ze nevyberu ty spravne...ale uz me doma Tomas vzpamatoval 🙂

mili3
2. říj 2008

Dala jsem tu fotky se Samíkem 🙂 https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

belyrith
3. říj 2008

Zdarvim vsechny maminky a jejich ratolesti,

narazila jsem nedavno na tyto webovky a az dnes jsem se odvazila napsat jsem par radku... Koukam, ze uz se tu docela znate... Jsem taky z Olomoucka, docela rada bych si taky s nekym obcas popovidala 😀 Nas mrnous bude mit za 3tydny dva roky, takze momentalne shanim nejake darecky. Nemely byste nejaky tip?

zlatka
3. říj 2008

Ahojky ženský, konoupku, tak co, vyrazíme společně v tu středu? MOhly bysme se domluvit a udělat na silnici kolonu(myslím s balkóňačkama🙂 )
Zdarec Bely,Jinak na druhý narozeniny:netuším, my totiž asi budeme kupovat kočárek, teda já už ho mám schovanej teď-takovej ten už pro velký holky, to moc pro Tomáška není🙂 Záleží co má rád a jaký má zájmy-nějakou tabulli na malování, psaní, nebo jak dostal Matýsek akvárko, to bysme my chtěli odhalit na Vánoce.A co takhle trampolínku dětskou, ta by měla taky úspěch, ne? Já myslm, že takovýho prcka potěší každá blbinka, moc investovat se nemusí, stejně je všechno zaujme na chvílku.

linn
3. říj 2008

Ahoj zensky, tak jsme se vratili od Mudry, Sebik ma 5,8 a Samik 13,75 😀 😀 😀 😅 😅 😅
Mili, fotecky peknoucky, posli mi je jeste do mailu, diky 😵
Belyrith, sice se zname, ale nove cleny berem 😵 vitej. Tip na darek - no samika ted bavi Duplo, stavim ja a on rozebira 😅

belyrith
3. říj 2008

Jj, duplo uz mame taky...hrani probiha naprosto stejnym zpusobem. Trampolinka neni spatny napad, v jedno obchode jsem videla takovyho skakaciho konika,ten by se taky ujal. Mame odrazedlo a z toho je uplne hotovy. Cele dny na nem jezdi po byte😀

linn
3. říj 2008

No my mame skakaci zebru a taky ho to docela bavi. A predevcirem jsem byla u kamosky, chlapecek ma 2,5 roku, koupila mu ted detsky slehac s mixerem, sice je to spis pro holcicky, ale je tim nadsenej a Samouse to taky bavilo 🙂 a odkud jsi presne, jestli se muzu zeptat? Ja od Unicova, jinak vetsina je tady z Ol. a okoli .

prool
3. říj 2008

ahoj baby,
nam to nejak nejede 😒 v poledne jsem napsala dlouhy mail a nic, neni tu. No mame streptokoka, takze nedorazime ☹ Je mi lito. Penicilin dostaneme ale az v pondeli hmm. No co se da delat.
Mejte se fajn.
zatim ahoj

Belyrith dobry je jerab z IKEi nebo vkladacky - na to je Vasa ulitly