Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

cecil
16. říj 2008

ups, vzbudila se mi Emilka, mele sebou , je trochu zpocená a dnes asi třikrát pčíkla, doufám, že to bude jen rýma...

Ivi, východočeštinou myslíš to vosypal, jo? 😀 😀 😀 ...shodou okolností v hanáčitně je taky vokno, vosepal, atd... 😀 😀 😀 takže buď jak doma 🙂 .

Tak páček, asi nebudu mít čas sem kukat, budeme se se Š.doučovat... 😝

cecil
16. říj 2008

Jo a jdu hledat pyžamo, nevím kde jsem ho ráno v tom fofru mrskla 😅...normálně! vstaly jsme pozdě, tak jsme spěchaly k dr., do půl desáté jsme tam měli být...a Š. měla záchvat vzteku nebo nevím čeho, že se bude dívat na kouzelnou školku....normálně dostala tři na prdel! Je poslední dobou hrozně unavená, podrážděná a protivná ☹ . Ale tak mě hned z rána nasrala, že mě rozbolela hlava! 😠

Zlatko, nasmála jsem se tu tvému příspěvkuo mrčonech a babi organizátorce a zušlechtitelce 😀 🤐 .

dali
17. říj 2008

Zdarec

Zlatuš pozdravuj babi,že ji seznámím s tou naší tj to samé v bledě modrém 😀 😀

Včera jsme byla ve škole tata hlídal a babi hned čekala u autobusu na něho ten byl vytočenej,ale ona to nikdy nepochopí 😠

Jinak včera jsme byla za Hujera ve škole 😀 nechala jsme se vyvolat z ekonomiky a dostala jsme za 1,pak z Nj z písemky 1,z chemie 1 a taky z Občanky a Psychologie za 1 a z matiky za 2........horší bude ta literatura ☹ .....,ale jinak teda fakt jsme dost dobrá 😀 😀 😀 říká táta 😉

Dnes zase hlídá mám sraz z učňáku,má nás být asi 15 z 33,tak snad to bude ten zdarvej základ 😀

linn
17. říj 2008

No Zdeni, ty jsi fakt jednicka, jsem to rikala, ze budes premiantka a literatura se da prece naucit, to zvladnes 🙂 😵 😎 uzij si srazik 🙂
Dneska teda zatim narocny den - Samous je vzhuru od deseti, i kdyz jsem se ho jeste pokousela premluvit ke spani, tak se nenechal, takze uz pred desatou byl unavenej a umrcenej, tak ted uz skoro hodinu spi, ale kdyz sel spat brzo, tak zas bude brzo vzhuru a vecer opet unavenej a umrcenej 😖 jinak dneska kolem 37, takze snad je fakt ok 🙂

janica..
autor
17. říj 2008

Čuste,

tak mladočh spí, no jsem zvědavá jak dlouho...

Zdeni no pěkně, jsme na tom stejně jak ty, všechny předměty v klídku, ale literatura, to byl fakt boj 😅

Peti super stránky, Damíkovi se zvířátka líbila, dík 😉

bazalka
17. říj 2008

Ahoj holky!!!

Zdeni, jsi borka 😀 ... fakt jsi dobra, ja bych td byla ve skole uplne mimi, mam fakt hlavu prazdnou, nebo spis plnou plinek, hadriku pro Martaka, domacich povinnosti a tak 😖

Lindi, teda i hodka a pul je dost, v Ol to frcelo, bylo to tam tak na 20 max 30 min a to tam bylo mimin a minim, ale dr s tim nestval a jel

Evko, ja se Stepule ani nedivim ... porad musi byt doma, neni mezi deckama, aby se vybourila. Tak holt stve matku 😅. Snad uz se to konecne zlomi ... drzime vam palce!!!

U nas OK, dopo jsme byli ve meste ... sli jsme peso a uz je citit, ze je zima za dverma, pekne studene foukalo 😕

bazalka
17. říj 2008

Jeee, ja na zviratka zapomnela ... no, odpo to napravime 😉

linn
17. říj 2008

Ivco, tady to na tech kyclich taky frci, ale holt je to pro siroky okoli a jednou za 14 dni odpo 😒 no jeste to budem muset lvovat minimalne jednou 😠
A uz je fakt docela kosa.
Samousek jeste porad spi 😀

linn
17. říj 2008

abs mi nejak vypadlo 😀

linn
17. říj 2008

abso 😀 😀 😀

konoupek
17. říj 2008

Ahoj holky,
Zlatu to je fajn,že jste si to tam tak užili a myslím,že mamin ještě bude přibývat 😉 .jen nevím,jak se tam pak všichni vejdeme 😝 .
Lindi tak kyčle jako nedopadly?Je to otrava to široký balení 😝

linn
17. říj 2008

Jani, dopadly, ve trech mesicich je dasi preventivni prohlidka 🙂

bazalka
17. říj 2008

Lindi, od kolika Samik spi? Martas usnul pred dvanactou, ale u nas dve hodky normal, casto i dve a pul 🙂. Vse min je pak zbytecny trapendo vecer

bazalka
17. říj 2008

Tak jsem to zakrikla .... uz jsme vzhuru ... necele dve hodky, ale dik za ne 😉

zlatka
17. říj 2008

nazdárek, peti,vyfotím, ale musím dobít baterky, jsem to dneksa zkoušela a vůbec mi foťák nenaskočil. Dneska jsme taky pouštěli draka a bylo to super, krásně lítal. Včera beruš vytuhla tak brzo a v noci byla vzhůru asi od půl třetí do půl páté, jsme mylsela, že pojdu, ona jako zůstává v posteli, ale furt se převaluje, povídá, takže zaberete, hned zase vzhůru, no děs běs, snad dnešní noc bude lepší. Závidím těm, kterým malošek spinká krásně celou noc, já se toho asi nedočkám.
jinak Zdeni, jsi fakt borka a bacha na ostatní, s aktivitou to nepřeháněj!!!!🙂Ono to mezi dospělákama funguje stejně jako mezi děckama 😀 😀

konoupek
18. říj 2008

Ahoj holky,
teda tam je dneska kosa..brrrr 😖 .
Jinak,včera jsme Denuš taky koupili draka,takže pokud bude trošku větrno,zkusíme ho jít dnes ,nebo zítra pustit,uvidíme,jestli to za ty prachy poletí 😀 😝 .Na vlastní výrobu,nemám nervy 😝 .
Tatu máme v práci,opět,Denuš si ted vzala babi a já bych měla něco dělat.Vůbec se mi nechce,pže mě zase nějak bolí záda a hlava a tak celkově vzato mám kopr 🙄 .
Marodům je doufám už líp, aspon nám o něco jo,tak se mějte a hezký víkend 😉

linn
18. říj 2008

Ahojky,
tak Samik ok, fakt nechapu, co to bylo, rposte jen ta teplota, ze by zuby? 😲
Ivco, v ten patek spal Samik skoro tri hodiny, coz teda bylo super 🙂
Peknou nedeli, papa

entik
18. říj 2008

zdravime Berusku, u nas byl dnes budicek o pul pate, Matej se posadil, zatukal mi na hlavu, a kdyby umel mluvit, tak rekne Mami, vstavat! chtel si hrat, hned znakoval knizku, ze si jdem prohlizet, vykakal se na nocnik a tak. Tak jsem vstala a sla varit 😉 Dopoledne jsme byli na bazene a odpo za mym dedou v nemocnici a pak u tchanu. Rychle to dnes uteklo, a do te nemocnice jsme jeli na bruslich, jeste jsme chteli vyuzit hezkeho pocasi. Draka vytahnem zas zitra🙂 dobrou noc, dnes snad celou 😎

Kounoupku, udelalas neco, nebo jsi odpocivala?

Zdeni, jdi dobra, to je narez, mit vsechny ty predmety jak pises...

konoupek
18. říj 2008

Ahoj holky,
tak Peti neudělala jsem nic,pže mě tak začala třeštit hlava,že jsem se narvala práškama a šla si lehnout.naštěstí babi mi Denuš pohlídala,než přišel Tom z práce,tak jsem měla klid,ale tak moc mě netřeštila už zase hodně dlouho.Naštěstí mi prášky i dopočinek udělali dobře a přešlo to 😉 .Odpo jsme se vydali pouštět draka a koho nepotkáme...na tom samém kopci,teda spíš kopečku Zlatuš a Přemou a s Berunkou i s hafanama a pouštěli draka taky 😀 .Musím říct,že jim lítal parádně za to nám se plácal na zemi 😠 .Prej to bylo rukama,ale my máme tatku šikovnýho jako,takže tím to být nemohlo 😀 😝 .No dali jsme za něj 450 kč a je na ho... 😠 .Příští týden koupím u tamanů za stovku,jako Zlatuš a bude 😉 .No jinak mi volala kamoška a zašly jsme ještě i na pivko(já na kofču) a došla jsem před chvilkou.Takže z docela nic moc dne se vyklubal příjemný 🙂 .U pouštění draků byla sranda,brali jsme to sportovně a příště vám to Zlatu natřem 😀 😀 😀

zlatka
19. říj 2008

čauvec, jani, tak na draka jsem se ptala, stál prý snad jen padesát korun,ale je až z Phy, teď tam jede babi v pátek, tak kdybys chtěla, tak by ti ho vzala. Jinak na ten souboj se příště teda těšíme🙂 🙂
No, jsme se bavily s KOnoupkem, že bysme tu drakiádu spáchali v neděli za 14 dní? co říkáte? kolik by se nás sešlo?

konoupek
19. říj 2008

Zlatu,Tom pořád,že musí dnes nějakýho koupit,měli jsme cestu do Baumaxu a tam teda koupil nějakýho za 140 kč myslím 😀 ,prostě si nedal říct 😅 .Ale vaše babi to jistí,takže jestli je to 50-ti korunová položka,tak bych ho pro jistou brala 😀 😀 😀

entik
19. říj 2008

nas drak lita na jednu stranu, vzlitne a pak ho to prevazuje na jeden bok, ale vyvazeny je. toz nevime ☹ Matej je ale dobre nadseny, kdyz si ho tata vezme za krk, on drzi spagat a utikaji 😀

janica..
autor
19. říj 2008

Dobrej večír děvčata,

tož mám vygruntovanej celý byt, i okna všude, no ještě teda mi chybí lódžie a mám to 😝

Jé zlatuško já chci taky draka za 50 korun 😅

janica..
autor
19. říj 2008

No my jsme ještě nebyli pouštět draka, budem to muset napravit 🙂

janica..
autor
19. říj 2008

A co děvčata byly jste volit? já nee, jsem to jaksik zazdila 😅

bazalka
19. říj 2008

Zdar holky!!!

Jani, ja volky taky zazdilo ... puvodne jsem chtela jit, ale vcera vecer, kdyz jsem videla vysledky mi nejak seplo, ze jsem to proflakla.

Dnes jsme byli na vylovu rybnika v Tovacove ... teda byla to spis pout a milion stanku ... ale Martas byl nadsen. My jsme si koupili vybornej frgal, tak taky spokojenost. Jen jsem se pak vytocila doma ... koupili jsme Macinkovi balonek, za 40,- 😕 😖 ... a doma uz nelital a po obede bys skoro vyfouklej 😠

Jani, ty jsi fakt silena s tim uklidem ... mam ted trauma. Ja mam okna taky umyty, ale jinak uklizim prubezne furt, ale chtelo by to hloubkovou generalku ... by se mi ale muselo chtit a s Martou to nehrozi. Tak pockam, az se nasi vrati z dovo ... budou hlidat a ja gruntit 😝

Zlatus, my predbezne nedeli berem 😉

Jo a st v MC plati?

linn
19. říj 2008

Zdarec zensky,

Zlatu, my predbezne taky hlasime, ze bysme mohli, jestli bych teda u Vas mohla nakojit 😅
Draka nemame, ale sezenem 🙂

U nas je vylov - teda v Sumvalde - v sobotu, ale mame krtiny, tak nevim, mozna odpo zajedem, budem tady mit zaroven navstevu z orlove, tak by byl aspon program.

Dneska u nas byla na navsteve Mili s rodinkou a vyrazili jsme na vylet na Resovske vodopady. krasne pocasi 😵

A volit jsme teda byli, jste ostudy, ze jste to propasly, jak to pak dopadlo 😉 no ale ten vysledek fakt 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

janica..
autor
19. říj 2008

Zlatuš i my by jsme stopro dorazili 😎

Ivi šak právě měli Petrášovi rodiče mladýho, tak proto jsem to vzala z gruntu...

zlatka
19. říj 2008

Jani, obávám se, že draka za padesát korun si odnikud neodneseš, to tak možná jenom já-stále kojící, mně stačí přičichnout si ke korku od vína a už ho mám jak z praku!!!!! 😀 😀 Jestli chceš, tak řeknu babi, aby ti ho v pátek vzala.Kon., to je myslím zbytečný, když už Tom koupil dalšího, ale jestli chceš, tak klíďo doveze.Pak budete mít každej jednoho, co? 😀 😀
Jinak beruš je nachlazená, dneska začala kašlat, chuděrka, se pořád budí, je unavená, ale ten dráždivej kašel ji nenechá spát. Soplí, no tři dny bývají nbejhorší, apk už to snad bude jen lepší. Vařím brambory na zábal, prý to pomůže, jsme tu vyčetla z moudré knihy, tak uvidíme.

bananek
20. říj 2008

Tak Ahojte hlásím se po Volbách seděla jsem tam a zapisovala ale byla jsem v Olmiku a tak jsem si doma neodvolila malou v sobotu hlídala babča no to zase bylo haló malá na ní není zviklá a tak celej den nejedla a nechtěla sní ani pít a do toho jí lezou zuby ale dobře jí tak když nemá zájem tak ať se nediví že a v sobotu byla u kámošky a tam už pěkně papala a hrála si a byly na procházce a Katka říkalůa že vše OK že je poznat že je u nás každou sobotu a že je na ní zvyklá tak už vím kam dávat dítě ke kámošce a né k babi.Jinak si myslím že dopadli moooc dobře volby lepší to nemohlo ani být na Olomoucku bylo letos i dost lidí co šly volit což se divím.No a jinak už jsmeOK celkem to rychle odešlo jak ta nemoc přišla aLůca mi teď dělá radost dost se učí mluvit tak je šikulka