Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zlatka
13. kvě 2008

Já myslela, že to valí, Míši- bumbat a tak, jsem myslela, že jste taky začaly slovama typu rododendron 😀 😀 No, to jsou spíš takový náhodky, že? Já jsem zase něco hledala a říkala jsem: Berunko, proč ty máš tak nepořádnou chaotickou matku?" a ona na to: "Mám...."(tak co asi nadělám, že🙂)

entik
13. kvě 2008

😀 to je dobry zlatu 🙂

bananek
14. kvě 2008

Zlatuš stoho si nic nedělej já něco hledala a říkám ta máma je uplně blbá a malá jak si brblala tak jen zaznělo ,,je"tak jsme na tom stejně děti nás znají lépe 🙂 🙂 🙂 Jinak dobré ráno a všem přeji krásný slunečný den a jestly jde oto otěhotnění při kojení tak mám kamošku kojila ještě to nedostala a zjistila když měla malá tři měsíce že je těhotná doktorka říkala že se to může stát proto já jsemsi hned nechala napsat prášky do dalšího bych už určitě nešla a stejně mi to už ani mudr nedoporučuje a Ivi nemusíme chodit daleko pan doktor Klos bude mít v září druhý mimi a rodily 14 dní předemnou taky do toho vlítly při kojení no tak asi o tom otěhotnění ale je jasný jak to člověk nebude chtít tak se to chytne a když to člověk chce tak to nejde 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 A děti a mluvení?To si ještě užijeme malej se nejlíp naučil mluvit ve školce hlavně ty sprostá slova 😀 😀 😀 😀I vi a stou bulko Toník má obě uzlinky zvětšeny co se narodil dokrorka mu dělala i ultrazvu a říkala že když to nezmizne hned tak až v pubertě tak je tam má pořád zvětšovat se to nezvětšuje a bolet ho to nebolí tak si stím hlavu nelam jen ať na to mudr kukne ať o tom ví a bude to ok 😀 😀 😀

linn
14. kvě 2008

Zdarec, tak zas nakukuju, uz me to uceni leze i usima 😅
ani jsem vas cele nedocetla, jen jsem zahlidla, ze je Martasek zas marod, tak drzime palecky, at je to ok.
Me ted asi posledni tyden docela zacalo trapit tvrdnuti briska a trosku i bolesti v podbrisku, tak jsem radeji vcera byla na gynde, beru magnesko, nastesti je vse ok, ale malej je trochu niz a hlavicku ma uz dole naposledy byl naopak. Byla jsem rada, ze me uklidnili, celkem jsem se lekla, ze se neco deje a budu muset lezet 😲 od soboty uz budu mit malyho na hlidani, tak si prece jen odpocinu, aspon fyzicky 😉
Pa mejte se a zas se ukazu 🙂

cecil
14. kvě 2008

Týjo, Lindo, už se ti to krátí....teď se dívám, už jsi 26.týden 😕

Holky, to je fofr.... 😀 , furt lítáme venku, do toho jsem dělala úklid v bordel pokoji....včera 😝 ...furt něco.
za chvilku jdu pro Štěpánku k autobusu, konečně od pondělí chodí do školky, fotili se atd...no máme to nabité 🙂 .

Teď se chtěla Emča chovat a tak jsem jí vzala do klína, ona šup v nestřeženém okamžiku brýle dolů.....a přitiskne se...no, jo, když jí zavazí 😅 .

peti, já po Š. měla menstruaci hned po šestinedělí, a s E. po osmi měsících...klidně to mohlo ty dva roky co chci kojit vydržet bez ní.... 😅 ...bych se nezlobila.

jinak Emča má mlíko spíš na žízeň, jako že se napije po svačině, večeři, když svačinu nedám první, tak se napije na hlad. A v noci taky vysosá všechno co je k dispozici.

Musím končit, zatim páček 😉

cecil
14. kvě 2008

JInak Jani, sice jsme na baráku, ale ven to máme šest schodů, máme zvýšené přízemí, takže žádná pohodička a kafíčko nehrozí 😉 . Samu pustím ven jen Štěpánku, tak je už velká. Emča nehrozí.

bazalka
14. kvě 2008

Ahoj holky!!!
Bananku tak jsem trochu klidnejsi 🙂 ... ale zitra to dr ukazu, pro jistotu. Dr Klose neznam, mozna od videni, ale to je teda fofr ... to jeho zene nezavidim.
Lindi, presne v tehle dobe, co ted jsi jsem zalehla ☹ ... ale kdyz dr rikal, ze poho, tak to je parada!!! Fakt jsi borka ... tahani Samika ti urco da zabrat, tak neni divu, ze bricho protestuje. Samik frci nekam na prazdniny?
Martas byl zas rano horsi ... spatne se probral, plakal, tekl mu zas soplan, hnusne kasle ... fakt me to nebavi. Pres dopo se to zlepsilo, ale jak jsme vyrazili ven, tak mu otekly ocena a sobel zas jak oprate ... asi fakt ta alergie ☹. Ted usnul ... byl uz hotovej, vstaval dnes o ctvrt na sedm.
Normalne jsem se dopo vytocila ... jak jsem vcera psala, ze porodila ma kamoska, tak mi rano volala, ze po porodu ji malyho ukazali a hned odnesli na zahrati, coz chapu. Pak ji ho nedali celou noc ... to taky chapu, dal se zahrival. Ale do jedenacti cekala na vizitu, kdy ji nekdo rekne, co se deje ... uplne se na ni vykaslali, nikdo ji nic nerekl, malyho neukazal, neinformoval, co s nim je ... az tam musela jit a pidit se. Tak ji rekli, ze se sviti a ze mu zadrhava hlasek, at se prijde po obede na nej mrknout. Nejaky prilozeni k prsu nehrozi ... proc taky, ze? No odpor!!!!
Jdu douklizet ... tatin mam dnes narozky 😉

linn
14. kvě 2008

Samous uz je vzhuru, me nechal na uceni cca 20min. 😀
Ivco, a nejaky Zodac nebo Zyrtec kapky uz berete? JJ Samous na vikend frci s tatkou do Orlove a pristi tyden budu finisovat, tak ho bude hlidat moje mamka, no ale stejen ho budu navstevovat, bych bez nej nevydrzela 😅

bazalka
14. kvě 2008

Mam doma jen Fenistil kapky, ty mi dala dr., ale moc mu je cpat nechci ☹. Zitra jdem na ty odbery a po nic se uvidi. Asi bych byla radej, kdyby nas nase dr poslala na alergologii

cecil
14. kvě 2008

Brej večír...tak mi děti usnuly v osum, to je paráda. Není nad to když se ulítají venku 😎 .
Odpol. tu sprchlo, a má se ochlazovat, největší zima od pondělí do čtvrtka....brrrr....to zas bude!

Ivi, chudina kamoška, člověk je už tak vystresovanej co se děje...a nedonošeneček by měl zrovna být na mateřským a na mlezivu.... ☹ ....no všude je to jen a jen o lidech.

bazalka
14. kvě 2008

Evko, vsak jsem byla z toho uplne spatna a rekal jsem ji, at se domaha vseho, na co ma pravo.
No s tou zimou je to sila ... pry kolem deseti stupnu 😖 😝 ... no, snad jen par dni a pak zas bude lip. Idealni by byla 20-24 konstantne, to bych byla spokojena 😀

cecil
14. kvě 2008

Jo, jo deset stupňů.... taky bych brala konstatně 20-24 😀 .

Já jsem si posledně vzala jedenáct kapek Fenistilu a byla jsem úplně vyřízená...spala jsem v šest večer na gauči....ještěže byl Petr doma, a to má Emča předepsných myslím šest kapek 😕 . Mě neuspává akorát Zyrtec.

Zlatko,poslala jsem ti ip, ale asi na pětkrát! 😠 , si k tomu sednu zrovna když kůň vypadává 😝 .

Holky, dnes se u nás dařilo, ráno mi dělala Emča přednášku, bez plíny, seděla na hrnci, vstala, znova jsem ji posadila, vstala, otořila se před hrnec, dřepla, ukázala odvnitř a říká a, a....tak jsem jí to odkývala, že tam se dělá a,a a ona se počůrala před hrnec na koberec 😅 a podruhé jsme měli hovno v plíně a nějak jsem ji blbě pacifikovala, vypadl mi kousíček na koberec a vyšlapala to Štěpánka!!! tak se nám dařílo 😀 .

cecil
14. kvě 2008
linn
15. kvě 2008

Zdarec,
tak jen se musim pochlubit, ze jsem ucinila zasadni rozhodnuti ohledne noveho kocarku - hlavne pro Ivcu, jeste jednou diky za inspiraci, a objednala jsem tenhle 🙂
http://vse-pro-deti.cz/nejprodavanejsi/phil--te...
je v nejake akci za super cenu a je to vse v jednom - jak pro jednoho, tak pro dva. A je lehounkej a skladnej. Tak se s mym milovanym Casualplay asi rozloucim uz ted ☹
Pa a pekny den

bazalka
15. kvě 2008

Super vozidlo, Lindi ... taky jsem na nej uz hledela kdysi ... dobre vymyslenej, lehkej. A hlavne jak Samous odroste, tak muze prcek jezdit sam. Fakt dobrej a zadny monstrum 😉. jakou barvu? Tuhle cervenou?

My mame za sebou odbery ... Martasek plakal, ale zadna hruza, celkem to slo, ale nalovit zilu u takovyho prcka je sila 😒. V po mam volat na vysledky, zatim mame Zodac kapky

bazalka
15. kvě 2008

Lindi, jen trochu nechapu ... jak se ten kocarek veze, kdyz mas u madla to pridatny sedatko???

janica..
autor
15. kvě 2008

Dobrý den holčiny 😉

jéžiš já se teď tak dobře nadlábla 😅 teď ujíždím na Damiánkových polívečkách, ty zeleninový fakt jako miluju 😎
Damiánek hajušká, tak poklidím a půjdu se taky na chvilku za ním natáhnout 😝

Lindi vybrala jsi super, má ho kámoška a je s ním hrozně spokojená, sice je mi Marečka trošku líto, že nevidí před sebe, ale mu to nějak nevadí 😉 A fakt je za super cenu, ona ho má snad až z Norska nebo z Finska loni tu ještě takový kočárky vůbec nebyly a má ho myslím za 16 000 🙄 takže jsi ho vychytala super 😉

Evi taky jsem ten článek četla s tím mlíkem je to docela marast, tak mi prosím tě řekni jaký jogurty mám dávat a sýry teda taky nevím jaký 😠 Já obyč. mlíko jsem mu dala asi 3x a to jsem z něj vařila, tak jako teď nevím jestli mám i z něj přestat vařit 😒

Zlatuš chystáme se buď v SO nebo v NE do Grygova na golf, nebudete tam náhodou?

zlatka
15. kvě 2008

ahojky holky,
lindi, tak ten kočár nemá chybu, já sjem viděla vozit v parku jednu maminu, ale měla maličký v tom zadním dílu, takže nebylo vůbec vidět a vepředu nikdo neseděl, no vypadalo to, jakoby vozila prázdnej kočárek.Starej budeš prodávat, za kolik? taky jsem čuměla, že už jsi v 26tt, to je hrozný, jak to letí. Moje kamarádka taky čeká chlapečka, měla termín 8.5. a furt nic, je jí furt špatně- chudeře, tak sjem si vzpomněla na Tebe, Jani, jak se Damiánkovi taky nechtělo. No,zítra už prý dje večer na vyvolání. Jani, v so a v ne jsou u nás hody a v parku jsou lokotoče, tak doražte, třebas se to bude Damčovi líbit. V sobotu je v Týnci taky pohádkovej les, kdybys měla s tatou chuŤ, já zvažuju, jestli jít, máme plavčo, musela bych to přehazovat.Co říkáš?

Jinak, beruš strašně špatně jí, nevím, z čeho je takovej cvalda. Dneska obědvala snad na třikrát- až ve dvě jsem do ní narvala pár lžiček vývaru s těstovinama a masem, ale i tak, žádná sláva. Jani, dáváš polívky a i druhý nebo jen jedno z toho? U nás to teda nehrozí. A zasmažuješ zeleninový polívky?

dali
15. kvě 2008

Ahoj Holky

nějak nebyl čas....a stále není.. 😒

Jani díky za optání....Viki už je líp,je bez teplot,jen je taková slabá,ale to se snad brzy zlepší 😅

Na zahradě je super to je fakt...děcka vypustím do prostoru a dávám si kávičku a nebo pracuji,tak jsme pořád venku,jak jinak .....jsi zvaná pokud budeš chtít dojet s Damiánkem klidně můžeš 🙂 a i ostatní samozřejmě 🙂

Na pophádkovej les jezdíme do Senice a nebo do Římic je to super,ale myslím že ty prťata z toho ještě nic moc nemají

Zatím pa

bananek
15. kvě 2008

Lindi kočárek je super moc se mi líbí a abych řekla tak jsem ho ještš nevyděla vyděla jsem něco podobného ale toto je super a jsi úžasná jak to vše zvládáš 😀 😀 😀 Dali to jsme z Lucinkou rády že vám je lépe vždyť je tam krásně a děcka uhlídat doma to je nemyslitelné 😀 😀 😀 My jedem z mladým ráno na očkování to zas vyrazíme ráno v sedum i z malou a vrátíme se po desáté to raní fofrování nemám poslední dobou vůbec ráda jo a zahrada to je žůžo do té doby pokud tam na člověka nečeká halda práce pak je to na zlost určitěmě dají zapravdu kdo má zahradu tak má to výhody i nevýhody a kdyby chtěl někdo dojet si zařádit na zahradě můžete taky mám velkou zahradu a prostor pro děti 😀 😀 😀 😀 Když slavíme přes léto moje narozky tak se u nás i stanuje aby opilci nemusely v noci jet domů a až ráno vystřízliví tak ať si jedou kam chco že 🙂 🙂 🙂

bazalka
15. kvě 2008

Ahoj holky
Evko, s tim mlikem to je sila, ale asi to budu brat s rezervou ... to bychom pak nemohli jist nic ☹
Zdeni, my nekdy sednem na vlacek a dorazime 😉
Dnes mame tatu na tenise, ale asi za hodku dorazi ... uz by na to nevideli 😉.
Martasek prave usnul ... ja uz jsem z tech jeho sopliku zoufala ☹ ... snad nam ted Zodac zabere. Jak mu to zatyka do krku, tak kasle jak tuberak, nadavuje se, v noci ho to budi ☹
Zatim papa a fajn vecer!!!

janica..
autor
15. kvě 2008

Zlatuš buď má Damiánek polívčičku a nebo druhý, obojí by taky nedal 😉 A polívku zeleninovou nezahušťuju nakrájím mu do ní hóódně mrkvičky, petržele, celeru, kedlubu, bramboru a někdy mu tam mrsknu vajco a ta polívka nemá chybu a je dost hustá tou zeleninou😎
Jé chuděra kámoška ☹ toi přenášení je fakt nejhroznější a nekonečný 🙄
Teď jsem se dozvěděla, že jedem v So přát Peťovýmu tatovi, jsem myslela, že v pátek tak nic, škoda bych šla mrknou na pohádkovej les, jsem slyšela jen a jen chválu 😒
V neděli jestli bude hezky tak určitě dojedem, ti když tak pak brnku, ja?

Zdeni určitě dorazíme 😉 se pak domluvíme, furt vymýšlíme nějaký výlety, pač v paneláku je to naprd 😠

cecil
15. kvě 2008

Brej večír...

...holky, u nás bylo tak hezky, přijlei lufťáci ke kamošce, udělali jsme ohníček a opíkali...děcka odpadly před osmou...a teď leje, ochladilo se... 😒 .Brrr. Doufám, že nebude opravdu těch dvanáct stupňů jak hrozí.

No k tomu mlíku...nám na škole říkali, že kdyby mlíko nemělo tolik vápníku, tak se vůbec nedoporučuje, že jinak není vůbec zdravé...a zrovna Ivi...kravské mléko hodně zahleňuje. Kozí odhleňuje.

Zlatko...oběd 😅 ...dá se tak říkat pěti lžičkám vařených brambor s máslem???

Lindo, kočárek pěkný 😉 , bych to chtěla pak vidět v reálu 😕

dobrou...

zlatka
15. kvě 2008

S tím zahleněním souhlasím- vůbec mléčný výrobky zahleňujou, já jsem s tím taky jednu dobu bojovala a bylo to tím. Jinak mám mlíko a mléčný výrobky moc ráda. To bych nemohla vypustit z jídelníčku, zrovna teď si dělám kakajo. mNě spíš straší to kozí mlíko, jsem to nikdy neměla.Jenom beruš ho má denně! 😀 😀

Tak to máme, evi, obědy stejný, je to na prd, jako fakt neumím vařit po třech lžičkách. Taky padla na indiána- pořád teď ťapká a ještě k tomu bez večeře, tak třeba jí bude zítra víc chutnat. Babi jí koupila pískoviště, tak se jí bojím sundat fusky 😅 😅 , abysme neměli písek v posteli!!! 😀 a dneska se svezla poprvý na lokotoču,s eděla v autíčku a mávala na lidi,a le asi po půl minutě ji to přestalo bavit a prý nuda, furt se točit dokola....Ale apsoň si zapařila, hrají tam písničky, tak to s e jí líbí.
Já dělám ty zeleninový tak, že tam namrskám hodně zeleniny, půlku pak vytáhnu, ten zbytek mixnu, vrátím kousky zeleniny a je to super hustotka zdravá. Nebo mrsknu vejce, jáhly, krupičku jak ty, Jani. Ale mnohdy je ta má snaha fakt zbytečná.A pokud to nesním já (tata odmítá), tak to pak za stálého míchání spolkne hajzlík!

entik
16. kvě 2008

ahoj🙂
ohledne vapniku: jeste vice vapniku maji morske rasy, takze je to dobra alternativa, pro ty co jim mliko dela spatne, nebo ho nemuzou... da se to koupit ve zdrave vyzive. Bud jako takove cipsiky nebo takove spagetky, ty pridavam do kazdeho jidla, vzdy trosku a ani to neni poznat.

Jani, jak pojedete do toho grygova? vlakem? ze bych se k vam v nedeli pridala? budeme sami doma, tak ze bych mela taky vylet🙂
Taky se snazim porad neco vymyslet, hrozne me to doma neba, kdyz je tak krasne

ahoj

cecil
16. kvě 2008

Peti...hoď název těch řas ať to dřív najdu, musím do pí centra, ale nevím kdy 😖 .

Zlatko, tak to dávej aspoň dobrmanům...to je škoda lít do hajzlíku, ne??? Já to šupnu psům do granulí,ti mlaskají... 😉

cecil
16. kvě 2008

Jo a kozí mlíko tě nemusí strašit, záleží koza od kozy a jak ji máš v čistotě, pak nesmrdí....my co měli Matyldu, tak jsem to všem lila do kafe i tak samotný....a nikdo to nepoznal, jsem jim to řekla, až to vypili 😅 . A moje ségra je rypák první třídy a jak přijela, tak už řvala, že chce kafe s kozím mlíkem! 😀
My te´d budeme brát kozí mlíko a to je taky výborné....však až přijedete tak kdo chce můež ochutnat! 😉

Srazík u nás naplánujeme v červnu, co vy na to?????