Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
4. lis 2008

Jani od 9hod 😉

konoupek
4. lis 2008

dopo mělo být samozřejmě 🙂 ....díky Janiii 😉

bananek
4. lis 2008

Tak ahoj holky zase se hlásíme táta byl snámi doma nemocena tak jsem lítala kolem ních a musela dodělat zahradu hlásím že malá je opět nachlazená ale byly jsme na stěrech a ty jsou v pořádku tak nevím nikdy nemarodila a teď za poslední měsíc jak se začalo topit je to děs v noci spíme skoro v seda že se dusí ale dnes to bylo už lepší tak doufám že to bude vše už OK táta marodil ze zádama doktorka mu sem chodila píchat injekce no už je prý dobrej myslím si spíš když jsem dojela ze socky a oznámila mu že jako živnostník dostane za celý měsíc jen 2500,- tak najenou se vyléčil spíš mu nic jiného nezbývalo a chodí i z lékama do práce no je to děs ta dnešní doba co tak já se tu zase ukážu a jestly něco domlouváte tak mě pisnite ju nestíhám dočítat

bazalka
4. lis 2008

Ahoj holky!!!

Tak zitra po devate v Holici? Kdo vsechno dorazi? My jo 😉

Dnes byl u nas akcni den ... vyrazili jsme v 8 z domu a vrazili se skoro v pet ... desne to uteklo. Martas uz chrni, mel toho plny zuby.

Banankum brzo se uzdravte ... ted to asi bude furt choroa za chorobou 😖

bazalka
4. lis 2008

Jani Kon, to je Denus drobek proti tem nasim chlapum valibukum ... jen Fifa a Matyasek jsou vyjimka 🙂

janica..
autor
4. lis 2008

Ivi my jdem určitě, v devět jsme tam jak na koni 😉

Holky co máte nakoupený na vánoce, tý jo já zatím skoro nic 😠 , hoďte odkazy ať mám ispiraci prosím 😔 😅

konoupek
4. lis 2008

Holky my asi zase nedorazíme,Denuška měla po očkování zimnici,a horečku,dostala čípek a spinká ☹ .Počítám,že noc bude taky krušná,no uvidíme,ale asi jí nechám zítra klídek.
na vánoce nemám teda vůbec nic,ale asi bych to už pomalu taky měla začít řešit 😕

bazalka
4. lis 2008

Vanoce ... za chvilku jsou zas tu 😖 😅. No, v hlave uz darky mame. Vilas dostane novej telefoun ... cekam, az ho trochu zlevni 😉. Mamce predplatime jeji oblibeny casopis, tatin dostane kolekci kavy ... jak jsem uz psala driv. Tchan nejakou kosmetiku a lahev nakozenych syru ... mnaaaam, hned bych mu je snedla 😅. A oboji rodice kalendar s Martasem. Babicky a dedove dostanou otisky Martovych rucek a k tomu moje ba a de DVD jako rodinny dar a Vilasova babicka nejake drobnosti ke spotrebe. No a jeste musime vyresit vsechny brachy ... mul maldsi kupuje byt, tak dostane neco do bytecku, starsi netusim a Vilasuv bracha ... tak to bude asi orech nejvetsi 😖. Jo a Martas je vyresenej ... uz jen par drobnosti.

Jani, skoda ... hlavne at je Denus zase lip 😉

zlatka
4. lis 2008

Bazi, tak to buď v klidu, ty už máš skoro všechno na ty vánoce!!!

jani (kon.), to je divný, tady po otm očkování by měly přijít teploty když už tak až za týden, apsoň mi říkala mudra.

bazalka
4. lis 2008

Konoupku, byli jste na Priorixu? Po tom je fakt reakce 7.-10. den ... i u nas to tak bylo.

cecil
5. lis 2008

No jo, taky jsem říkala, že bychom asi už měli něco pořizovat, ať to není pak všechno z jedné výplaty, že?!

Hele, Zlatuš, líbí se mi ta vaše houpajda, kde jste ji kupovali? Ale vy ji máte asi na trámu, že? My bychom museli do skoby, ale i tak, Štěpánka má dvacet kilo, tak by ji to snad mělo unést.
Štěpánka chce šicí stroj z Horizontu a dostane nějaké první čtení, ale nevím co s Emilkou. Houpajdu by měly jako společný dárek....no i když je pravda, že jak vlezu někam do hračkářství, tak tam určitě něco vyberu, kravinek a kravin je teď habakuk.... 😅

Jo ještě se mi líbil ten popisovací koník, který se zase vypere a může se na něj psát znovu, jenže se mi zdá na to ještě malá, objede mi pak fixou stěny a kdeco všecko, to myslím ještě rok počkáme.

Jo, Jani, my měli reakci taky až za týden a až po tom druhém přeočkování měla hned ten den a druhý den teploty. Ale od toho očkování špatně usíná a spí. Představte si, včera za celej den vůbec nespala! ....ve čtyři jsme jeli na cvičení a pak usnula deset minut v autě, a znova jela až do půl osmé! Pak opadla a ještě chrní. Ale nenechám ji dlouho, půjdu ji vzbudit.

Ještě jsem chtěla k těm vánocům, já jsem ráda, že jsme zrušili dárky pro dospělé, dáváme jen děckám...jako s mýma a Petrovýma sourozencema, to už bych fakt musela začít nakupovat v srpnu 😅 . Ale i tak. Teď má teta 55, vůbec nevím co jí koupit 😝 .

konoupek
5. lis 2008

Dobré ránko,
no Ivi měl by to být Priorix asi???No to co se dává od těch 15-ti měsíců,nám to píchla,až ted 😕 .Nám ani o teplotách nic neříkala,jen ,že to může docela otýct a zarudnout,tak dávat obklady,nebo mazat gelem.Naštěstí v noci spala Denuš hezky,vzbudila se jen,když jí vypadl dudan s čímž jsem ani nepočítala,že bude tak v poho.Ted zatím teplotu nemá,ale je taková horká,myslím,že se to ještě zvedne 😒 .Taky jsem právě slyšela o tom,že je na to reakce,až tak po týdnu,no třeba je to u někoho i jinak 😕 .Uvidím,jak jí dnes bude.Holky užijte si to v MC a my se za váma jednou určitě dostanem 😉 ,jen ještě nevím teda kdy 😨

konoupek
5. lis 2008

Evule jsi mě předběhla jako 😀 😝 .
My pro sebe dárky taky neřešíme,přijde mi to zbytečný,ale našim,mýmu bráchovi,pže bydlí u našich(sám) 🙂 ,tak tomu taky to by mi bylo zase blbý mu nic nekoupit a Tomovým rodičům a jeho babi kupujem,jinak na to prdím.Kdybych měla kupovat ještě jeho bráchovi a jeho děckám,tak se z toho osypu 😅 .Ale i tak, pořád co vymýšlět,že?

cecil
5. lis 2008

Jo,jo...jako prarodičům dáváme dárečky, ale pak už jen děckám...ale co taky furt vymýšlet, že? Kdysi před pár lety jsme se domluvili na dvou stovkách, ale to člověk nic nepořídí, takže dáváme tak za tři sta + -. A ségřiny děcka už jsem taky zrušila, jsou velcí, Laďa si už vydělává a Aňa si nevydělává, ale má už dvacet, dostanou max. nějakou čokoládu a hotovo.

Jani, každej doktor fakt řekne něco jinýho, Emilce to ramínko oteklo hodně a mě nenapadlo jí to chladit, to nám zase dr. neřekla 😒 ...

konoupek
5. lis 2008

No Denuš to dostala do zadečku teda 😨 😕 a má to naběhlý fest.
No tak holky od jeho bráchy jsou sice malý,jedna má šest a druhé budou čtyři,ale mají tolik hraček,že ani nevím co bych jim jako kupovala,ale o to až tak nejde,prostě pro mě to není blízká rodina,až tak,že bych měla něco kupovat i když Tom bude určitě chtít.Sice bydlíme ve stejné dědině,ale oni za náma ani nepřijdou,jak je rok dlouhý ,když se nestavíme my 😒

janica..
autor
5. lis 2008

Ahojke,

Evi jsem chtěla ještě napsat, jak jsi psala o Štěpuli, tak taková jsem byla já, jako malá, furt jsem brečela a všechno mi bylo líto, když přišla mama pro mně do školky, tak jí oznamovali dnes nebrečela 😅 a to byl svátek 😀 😀

Jo a houpajdu máme taky je z IKEI a máme to normálně přidělaný na stropě a houpu se na tom i já, i Petráš, takže to unese dost KG 😎

Jani ať je Deniska brzo OK 😉

bazalka
5. lis 2008

Ahoj holky!!!

V MC bylo paradne 🙂 ... snad se nas uz konecne sejde brzo vic 😉
Ja jsem ted zase vygruntila celej byt ... jsem zrala jit do sprchy, mame tu dnes vedro, jak pere slunicko 🙂. Pokud se martas vzbudi rozumne, tak pujdem odpo do Sokola ... at se drak vyradi.

Zatim zdarec!

entik
5. lis 2008

ahojky,
tady je dnes u kaplicky drakiada od tri, tak tam nejspis pujdem, kdyz je tak hezky. Ivi, nesejdem se tam? porada to MC Provazek. Vcera jsme tam byli a bylo to fajn, zpivali jsme o zviratkach.
Kolik se vas dnes v Hermanku seslo? a co jste delali?
Ja dnes po delsi dobe videla Lindu se Samikem, tak jsem rada 🙂

cecil
5. lis 2008

Jé, toš Jani tos mě potěšila, že jsi vyrostla v normální ženskou a neřveš na každém kroku 😀 . Třeba z toho časem taky vyroste.

A Ikeu mám teda z ruky...až do Brna 😖 , třeba koupím někde jinde podobnou. Moc by se mi to líbilo. A pořádná skoba by tak těch 100 kg mohla unést, ale záleží jakej šikovnej ji tam bude dávat, žejo? 😀

A Emča dnes čajzla kamošce kočárek-sporťáček pro panenky, řvala jak tur, že si ho musela vzít dom. Tak už mám inspiraci pro Ježíška 😅 . Ovšem dojela s ním dom a ani si ho víc nevšimla, toš nevim 😅.

PS : dnes je nějakej divnej den, ráno se mi Emča dusila korunou a teď se dávila Bon parim.....ach jo. A sháním vozík, musíme jet s kozou ke kozlovi....jaksi to drhne, jsou prostě dny, kdy nic nejde jak by mělo 😖 .

cecil
5. lis 2008

Jani, no já právě nevim co kupovat, jak říkáš hraček už mají děcka na deset prdelí. Takže se snažím koupit třeba knížku, nebo něco tvůrčího, bloky, pastelky, barvičky na sklo, atd...nebo korálky na navlíkání, no prostě něco co zabaví.
Loučím se, jdu pro ten vozík, to je zase akce 😝

bananek
5. lis 2008

Tak ahojky já malé už koupila kočárek ,postýlku,a lehátko pro panu a samozdřejmě panenku a dve leporela jedno z krtkem a jedno ze zvířátky a teď už koukám po něčem mlaďochovi a my si koupíme tiskárnu z tátou a naším jak jsem už psala dříve tak dárkovej koš a tchýni mám už kosmetiku z Oriflamu no a jinak na to prdím jo ještě musím něco koupit bráchové malé a to bude doufám vše.Jinak hlásíme je to o kousíček lepší jen na mě přišla jarní únava kam sednu tam se mi zavírají oči no děs třeba to přejde jinak se mějte a ráno napíšu 😀 😀 😀

janica..
autor
5. lis 2008

Ahojky,

ták ráno jsme byli v MC super a odpo ve cvíču taky paráda, já ty středy miluju, jsou takový akční a hlavně nemusím vymýšlet co budem dělat 😅

Zítra máme lampiónovej průved, nechcete holky dojed?

dali
5. lis 2008

Ahojky

já vás jen v rychlosti zdravím,kdyby jste chtěly dojet k nám na lampionovej průvod tak u nás je v pátek od 16:30 😉

janica..
autor
5. lis 2008

Zdeni taky te v rychlosti zdravím 😀 😀 😀 😀

prool
5. lis 2008

ahoj taky v rychlosti zdravim 😀 😀
nejak nestiham ani cist natoz psat. Na lampionovej pruvod bychom i sli a kam mame dorazit??? 😀 😀
Co se tyka vanoc, tak me zbyva tata a to ma jeste za chvilku narozeniny.
O vikendu dorazi tak po pul roce tchani - uz ted me hrabne. To zase bude sobota a nedele zabita ☹ Dorazi v plnem poctu a hodlaji nakupovat na vanoce 😒
zdar nebo se rozvasnim na tema tchyne

janica..
autor
5. lis 2008

Oli čau, je to v Hollici před Heřmánkem v 17,30 je to na konečné, dorazí i Ivka 😉

Klidně se rozvášni ať se pobavím 😀

linn
5. lis 2008

Zdarec,
taky zdravime v rychlosti Zdencu s rodinkou 😉 a samo vsechny 😀
Tak znakovani s Petou a Matyskem bylo moc fajn, akorat ja jsem byla dost nervozni z toho, ze jsem kocar s malym strcila Miladce, ale dopadlo to super, malej venku chrupkal a u Mili doma si v pohode lezel v lehatku a povidal si 😅
jen teda ty vecery jsou fakt hruza, nez usne, tak jsou vetsinou sceny 😖
A Vanoce uz zacinam pomalu resit, uz jsem neco malo pokoupila, pro mamku a segru jsem objednala tyhle broze, jinak je totiz strasne tezky neco vybrat, vsechno maji a tohle je celkem originalni
http://www.momentproduction.com/images/index_oz...
pro samouse uz taky mam par hracek, Marta si preje neco na ryby 😠 😀 a ja uz jsem si darek pro sebe taky poridila (usetrila jsem Martovi praci 😀 😀 😀 ). Zbytek jeste budu vymyslet 😒
No my bysme se pokusili dorazit do toho MC nekdy pristi tyden, ktery ten den krome stredy by se Vam hodil? Mluvily jsme o ctvrtku?

cecil
6. lis 2008

Tady to žije 😀

Lindo, ten sirup na podporu imunity se jmenoval Imunoglukan? Pamatuju si to dobře? Chci o něm říct známé, má od léta kluka pošestý na antibioitkách!

Tak já už píšu seznam na papír co ve městě příští týden pořídíme...no to zas bude... je toho jak nasr....😝 zas zabijeme ve městě celej den!

Holky, já dnes ve dvě usnula s Emčou a chrněla do půl páté! Jééééé, to se mi už nepodařilo ani nepamatuju. Sice jsme teď honem dělaly úkoly až večer, ale stálo to za to 😵 .

Zdravím!

janica..
autor
6. lis 2008

Helou,

tak dnes teda fakt super lampioňák 😀 😀 😀 mladej chytl rapla a nechtěl jít 😀 😀 😝 hmm příští rok zas 😅 , jsem si tak libovala jak je hodnej a zase se mu vrátil období vzdoru, jako fakt marast 😠 Zlatuš tak co, jakej byl průvod, dobrý? Ivi a co vy? jak to že jste nedojely?

Lindi jj mluvili jsme o čtvrtku 😉

Evi no to je pohůdka si tak pospat co?

entik
6. lis 2008

Evi, tak to se stavite pro plinecku a na kafco??