Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

konoupek
26. lis 2008

Basiková je těhotná jo 😕 ?Tak to jsem ani nevěděla.Já vím,že hodně známých taky na muzikály jezdilo.No já prostě nějak nemusím žádnou muzikálovou hvězdu 😖 .Ale přiznávám,že kdybych tam jako byla na vlastní oči,tak by mě to prostředí a všechno kolem toho samozřejmě v četně muzikálu samotnýho,taky možná dostalo 😅 .

linn
26. lis 2008

Jj bude rodit ve 46 letech 😅 docela dlouho to tajila, no stejne je to celkem risk 😒
Loni jsem ji videla na benefici v Konici pro MC - ten jeji manzel je z Konice - a byla vyborna.

konoupek
26. lis 2008

No to je docela risk v takovým věku,ale zase věřím,že má nadstandartní péči,takže kdyby se něco dělo...A ona je i vdaná zase jo? 😅 Když já nic nevím 😀 .Takový věci jdou mimo mě nooo

konoupek
26. lis 2008

Jo a kde je vůbec Janča? taky to tu poslední dobou nějak fláká 😝 .Jani ty určo držíš basu se Zdenčou že jo 😀

janica..
autor
26. lis 2008

čUS, no kde bych byla v MC😀😀, Jani já jsem tu minimálně jednou denně, já na vás neprdím, jak Zdeňucha, ta tu je tak jednou za týden 😅

No Basíková, to je mazec, jako si to neumím představit být těhotná, bych to nedala v takovým věku, už i teď toho mám někdy dost a jsem KO 😝

janica..
autor
26. lis 2008

A co LIndi, jak jsi to zvládla, dnes i se Sebíkem v poho?

konoupek
26. lis 2008

A jooooo tak to tě omlouvá 😀 😀 .Příští týden by sme taky dojely,ale to je tak daleko,že nemá cenu vůbec plánovat 😝 .Zítra už cvičko zkusíme,doma nespolíme,jen venku trošku,tak snad už je to v poho.
Holky na kdy se domluvíme na ty kachle?Bych to tak viděla pondělí,úterý co vy na to?

janica..
autor
26. lis 2008

No mě je to jedno, nic nemám, takže se podřídím 😉 my máme dnes cvíčo, už se těším, to tam bude zas malej řádit jak černá ruka 😀 😀 😀

cecil
26. lis 2008

Jo, ještě jsem chtěla napsat, že jak tu Zlatka žádala o ty propagační materiály ke kuřákům, tak já myslela, že to chce pro Přemka! 😀

Na muzikálech jsem byla na Tajemství a to bylo moc pěkné (držela jsem Petra za ruku a úplně mě to vtáhlo, běhal mi mráz po zádech!).....a pak na Exkalibru a ten mě teda těžce zklamal a myslím že nejen mě, protože tam celej náš autobus spal... 😅 ...ale třeba takovou My fair lady v Karlíně bych ráda viděla....mě taky nelákají popové hvězdy...ale ten Jesus může být fakt pěkný, byl jeden z nejlepších.
Hlavně mě teda odrazuje Hůlka a Bílá, ti už jsou profláklí všude....

Marci, třeba už to přes dnešek zabere a další noc bude lepší ☹

cecil
26. lis 2008

Jo a jinak jsme to měli za poloviční cenu přes petrovu práci, a řeknu vám platit za ten Excalibur 1200 nebo kolik, tak bych si teda šla nechat vrátit vstupný 😝 . Ale stejně bych prdlačky dostala.

linn
26. lis 2008

Jani, nezvladla, tady dopo snezilo, tak jsem tovzdala, bylo to naposled skoda ☹
Evi, co me naprosto zklamalo, byl Elixir zivota v Ta Fantastice, bylo to predstaveni pro lekarny zadarmo, tak jsme si udelali vylet do Prahy, no kdybych za to mela platit, tak bych byla jeste nas... 😀 😀 😀
Ja bych byla spis pro utery, jestli teda na ty kachle muzem taky 😉

micinka22
26. lis 2008

Ja chcu taky kachleeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 akorat spis jen hlinu teda..doma bysme si to splacali (chtela bych ruky nas vsech..tu rodinnou) a pak bych to Zlatuš dopravila 😀 😀 😀 ale sraz bych chtela 😀 😀 😀

Jinak ahoj 🙂 jse v PV tak se kapku nudim no:///

linn
26. lis 2008

Mici, supeeer fotky z oslavy, krasna oslavenkyne, dort i mimi 😵 😵 😵 😵 😵

linn
26. lis 2008

Samous dnes chrapal tri hodky, ale uz je vzhuru, tak jedem na postu, paaaaaaaaa

zlatka
26. lis 2008

ahoj maminy kachlíkářky,
no, tak babi neviděla beruš dva dny a opět velká katastrofa:"tak dlouoouho jsem tě neviděla ...a jak jsi vyrostlááá" 😠 😠 (za dva dny podotýkám), za chvilku si ji jdu vyzvednout. mrzí mě, že jsme nebyla v MC, ale dneska jsem zas e byla na rozrytí xichtu a příští týden to taky nemůžu, bo mi přijdu grygovský amminy kachlářky.Ale čéci jsem slyšela, že dopo mají otevřenou tu hernu pro prcky v Olympii a ta je teda dokonalá, původně to bylo od tří let, ale v týdnu jim tam dopo nikdo nechodí, bo jsou prcci ve školce, tak to otevřeli maminám a malejm batolatům.Tam bych se aj zašla některej den mrknout, beruš to vždycky láká za sklem....

Jinak, mici, pokud budeš dělat něco-tak ne moc velkýho, za prvý to rádo praská a pec, co máme, není ani moc velká, tak aby se to tam vešlo.Když si koupíš hlínu, tak ji nejdřív natrhej na kousky a prstem to vymačkej, ať z toho dostaneš vzduch a pak teprve vyhňátej, vyválej a tvoř.Vzhledem k Tvýmu dortovýmu umu to bude veledílo!!!

Jo a díky za čísla na Peťu.
Muzikály:já byla na tom rpvním-draculovi a měla jsem z toho teda megazážitek a teď naposledy na třech mušketýrech na brodwayi a děs a hrůza, nepíšu velký písmena, bo s emi ale vůbes nechce. Tak papa.

janica..
autor
26. lis 2008

Zlatuš a jak? budem vyrábět či co? jsi se nevyjádřila, jsi nás nalákala 😅 😝

Hm tak v Olympii v koutku jsme ještě nebyli...

janica..
autor
26. lis 2008

Jo a Ivuš co mamka, dobrý?

Marci ať dnešní noc je už v poho 😉

bazalka
26. lis 2008

Ahoj holky!!!

Zvazuju, ze zitra zajedem do Holice do MC. Pokud bude u nas vse OK. Dnes v noci opet zvracel ☹ a opet se neprobudil. Zjistili jsme to nez jsme sli spat, tak jsme ho museli vzbudit, vykoupat a uspat ... coz byl trochu problem. Jine priznaky nemoci nema, jen je trochu plactivej, coz s tim nemusi souviset ... fakt nevim, co delat. Pokud se to bude jeste jendou opakovat, zajdu k dr, at neco neproflaknem.

Jezis byl fakt boziiii, Drakula dobrej, ale na Jezise nemel. pak jsem videla jeste Krysare ... to bylo zas neco uplne jineho, male divadlo ... taky moc dobry.

Marci, chudina mala ... teda ale afty na tele jsou pro me fakt zahadou 😕 ... ale pokud to je hnusny jak afty v puse, tak teda fuj, chudinka Dianka

bazalka
26. lis 2008

Jani, mamka v poho, pustili ji dopo domu. Boli ji to, ale muze na tu nohu i trochu slapat ... rikala, ze to cekala horsi.

zlatka
26. lis 2008

a ty bys vzala bazi autem, jani? POkud chcete v pátek dopo dorazit, tak není problém, jen musím zajet pro tu hlínu, jsem tak nějak jako pochopila, že se to přesouvá na další týden.

bazalka
26. lis 2008

Zlatus, ja muzu i pristi ty a klido dorazime vlakmo ... musela bych prtetahpvat autosedajdu a to se mi moc nechce. Navic vlak je pro nas atrakce 🙂. Jak je to daleko od vlaku k Vam, dojde to Martas peso?

zlatka
26. lis 2008

No, my to jdeme tak půl hodiny 😅 , jestli bys přijela a řekla mi v kolik hodin, tak bych tě tam s beruš počkala.uvidíme, jaks e vymáčkne janča.

bazalka
26. lis 2008

OK 😉. Mizim, dobrou

entik
26. lis 2008

Na kdy teda planujete ty kachle?

Ja videla Draculu a Krysare a oba super 😵

Jojo, dnes jsme meli posledni znakovani s touto skupinkou maminek. Lindi, domluvily jsme se, ze se pristi stredu setkame u nas, tak kdyby se ti chtelo, tak dojed. Dnes tam dokonce prisla i pani z Mlade Fronty, tak jsme si chvily povidaly a byl tam fotograf, tak udelal par fotek... melo by to vyjit zitra, tak jsem zvedava, co z toho bude. A vcera vecer jsem si povidala se Zlatkou 😎

Poboliva me v krku, tak snad to nic nebude ☹

Ivi, zitra do MC nejedu.

dobrou

entik
26. lis 2008

evi, nosim v satku na zadech a matej je nadsen, kdyz vidi satek uz znakuje konika 😀 uz jsem si ho i uvazala sama, a je tam pevny. Jen my ted v utery, jak jsem sla z Provazku usnul a klinkala mu hlava, tak to bych musela nejak doresit, nastesti to byl kousicek.

micinka22
26. lis 2008

Zlatuš no ja chci hlinu od tebe taky..ji nemam kde koupit :/( ja chodila do keramiky par let 😅 😅 ale ty moje vytvory.. 😕 😕 😔 😔 no ale zabilo to par let darku na Vanoce tak dobry 😀 😀 😀

Peti k tomu ergu..ja uz nenosim co leze

micinka22
26. lis 2008

priste kupuju pred porodem 🙂)) mela jsme to hlavne do obchodu a do mesta,když ještě neseděla..no a ted uz po obchode beha s kosikem 😀 😀 a spava jen po O tak kdyby mi v tom usinala bylo by to naprd://

linn
26. lis 2008

Zdarec, Peti, uvidime, ozvu se.
Muzem se teda pridat s tema kachlema? Jsem se to porad nedozvedela 😉

janica..
autor
26. lis 2008

Zlatuš tak v pátek? klíďo dorzím 😉

janica..
autor
26. lis 2008

a hlavně už se těšímmmmmmmmmmmmmmm 😎 😎 😎 😎 😎 😎