Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

entik
11. pro 2008

tak to jsi byla i blizko nas🙂 u nas dnes byla Berca se Zlatkou, tak to bylo moc prijemne odpoledne🙂

Holky, takze v pondeli o pul desate pred Orlojem? plati to? napisu to Micince.

linn
11. pro 2008

Peti, urcite plati, taky jsem se ji to chystala napsat, tak ji pisni ty 🙂

zlatka
11. pro 2008

Ivi, pyžama jsou parádní, taky bych potřebovala....to má asi jen jeden ks(ten tvůj ,co?) Právě jsem se dívala v tescu a tam mají jen bílý tři v balení za 250, takže ta tvoje cena je super.
Souhlasím s Peťou, příjemné odpoledne s matýskem a jeho rodičema, je to šikula, ten prcek malej. Jdu zase pokračovat v práci.

linn
11. pro 2008

Zlatus, ta pani ma i hezky holcici pyzamka - http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15512399&tab=0 🙂

bazalka
11. pro 2008

Zlatus,
pokud bys to pyzamko chtela, zkusim pani zitra pisnout, jestli by slo pribalit k me objednavce, chces?

entik
11. pro 2008

holky, ty pyzamka jsou v jednom celku, s dupackama na nozkach? nebo tricko+kalhoty?

entik
11. pro 2008

asi tricko + kalhoty, jak na to tak koukam znova

linn
11. pro 2008

Peti, tricko a kalhoty.

entik
11. pro 2008

diky🙂

prool
12. pro 2008

ahojky,
pyzamka pekny, ale my potrebujeme v celku - ten nas skrabal by to nezvlad.
Mikinka super Ivi, neco takoveho bychom taky potrebovali, tak zasednu a posurfuju.
V pondeli o pul desate pred orlojem 😀

linn
12. pro 2008

Ahoj holky,
tady jsou fotecky ze vcerejska - Sebik tam vypada moc spokojene 🙂
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

zlatka
12. pro 2008

Ahojky,Ivi, to by bylo super, ale jak píšou holky, já bych potřebovala vcelku, bo se mi pořád odkopává, záda jí lezou, ponožky si nevím jak, vysleče, ale jsou fakt nádherný. Mrknu se ještě jednou v tom tescu.

bazalka
12. pro 2008

Zlatus, v Tescu kupujem overalky spaci za fajn prachy ... jsme s nima spokojeni, ale na jaro uz chci pyzamka ... jak zacnem nekdy konecne chodit na nocnik, tak soukani z overalku je moc dlouhy ☹

Tak me napadlo ... Martas je dlouhan a ted jsem vyrazovala neutralni overalky s Puem 12-18 mes, jsou mu kratke. Nebyly by Berunce??? Za levny peniz prodam 😉

micinka22
12. pro 2008

Cau holky ,
pondeli asi nestihame :(( prijedou k nam holky Linetkovic a musim čekat na PPL..no možna po 10 bysme vyrazily.
Pyžama adams jsou super..mame už 6 párů 😀 😀 😀 ale používám to jako trička a teplačky🙂) a tesco overali na spani jsu super..akorat nam zacinaji byt uz 12-18 tesne a vetsi myslim nedelaji ://

bazalka
12. pro 2008

Mici,delaji, my mame 18-24 😉

cecil
12. pro 2008

Ahoj děvčata,
jo, ve čtvrtek jsme se viděli s Jančou, no teda spíš ona poznala Petra, když jsem já čůůůrala 😀 jinak bysme se minuly. No a teda dárky jsem moc v hypernově nepokoupila 😖 , jen teda Štěpuli dvě zimní čepice po padesáti, v Hervis sportu mají výprodej.

Já teda pyžamka dávám : velký dupačky i tričko s gatěma....a to ji pod ní dám nátělníček. Je to super, i se mi to zdá lepší ty dvě vrstvy na noc. A ponožky si neskope, pokud si je teda ráno vyloženě nestáhne.

Sebík je teda už tak velkej!!! To je strašný, jak to utíká.

Jo a jináč máme už letos Ježíška....museli jsme koupit mrazák...

ahojda, pěkný večer všem...

zlatka
12. pro 2008

jj, Bazi, tak za kolik, nabídni, stačily by mi dva na výměnu, jestli bys byla výhodnější jak v Tescu, tak beru. Dobrou, dočetla jsem knížku, popíjela u toho vínko(když už teda nekojčím) a asi mi to sedlo maličko na mozek, jo, holt, nejsem zvyklá, tak to jdu zalomit za tou moji "malou něžnou kráskou".Dobrou.

bazalka
13. pro 2008

Zlatus, mam tri, tak kazdy za pade? Ale pokud chces jen dve, tak klido i dve ... myslim, ze jedno je trochu flekaty, tak to ti ani nabizet nebudu 😉. Budes v po na punci? Vzala bych ti je 😉

Jinak konecne jsem upekla neco na Vanoce ... puvodne jsem se na to chtela uplne vykaslat, ale nedalo mi to. Tak jeden druh mam, zitra jeste uplacam marokanky a mozna jeste neco v tydnu. Nechci to prehanet, fasnem jako kazdy rok od babicek.

Dopo jsme meli zazitek ... byli jsme v hasicarne. Domluvila nam to Vilasova sestrenka a jeji pritel, pracovali tam a ted hasi v Usti. No pro Martase sok ... valil oci, vubec nemluvil ... jen jo, ne a uůůůůůuůůůůůůůůů. No sranda. Ukazali nam auta, nasadili jsme si helmy, zahoukali .... a pak jedna akce pro maminku ... byla jsem hotova z tech tyci, jak po nich hasici sjizdi k autum. Myslela jsem, ze je to jen ve filmech 😀 ... tak pan hasic Evza predvedl jeden sjezd po tyci extra pro me 😀 😀 😀
A dobra zprava pro Vas ... kazdy patek 13. poradaji hasici den otevrenych dveri pro deti, asi od 8 do 15 ... maji tam ruzne atrakce, ukazuji auta a jinou techniku ... pro vetsi deti parada, pro nase prcky zatim az tak ne, ale taky se dockaji. Myslim, ze zrovna v unoru a breznu bude patek 13., tak muzem vyrazit houfne 🙂

prool
13. pro 2008

Lindi, fotecky krasny - Sebik to je teda chlap🙂
pekny vecer papa - koukam, ze tu dneska nikdo nebyl 😝

bazalka
13. pro 2008

Olco, teda ty jsi me prehlidla 😠 🙂

janica..
autor
14. pro 2008

Áhojky,

teda Ivi to musel být Marťásek ve svým živlu a ty taky 😀 😀 😀 😀 tý jo mikča je za super cenu

Mladýmu už taky kupuju dvojtý pyžámka a dávám mu pod to bodýčko teď v zimě ať mu netáhne na zádečka 😎

Hmm já teda letos jako fakt na pečení prdím, se mi nechce nějak a stejně to hned sníme a zase kilča navrch, stejně zas vyfásnem od tchýňky, ale příští rok se na to těším, jak bude mladej vykrajovat a tak......

bazalka
14. pro 2008

Holky, tak zitrek v 9.30 plati, ze jo? Zlatus a co ta pyzamka, mam je vzit s sebou?

Ja mam dnes poctive odpuncovano ... dopo i odpo 😀

janica..
autor
14. pro 2008

Ivi Zlatuš psala, že je v práci, tak nedorazí, holky já taky nee, jako ráda bych vás viděla, ale nemá káru, Petráš jede na brigošku 😒

bazalka
14. pro 2008

Janusaku, sednete na bus a dorazte 😉

janica..
autor
14. pro 2008

No kruciš, jestli bude ráno pěkný počasíčko, tak teda by jsme dojeli, ale asik bez kočáru, ten se mi nechce tahat 😝 ale fakt záleží jak bude a v kolik budem stávat, aby jsme to stihli, pač musím ještě uvařit polívku, ale to je rychlovka 😉

bazalka
14. pro 2008

Huraaaaaaaaaa 😉 ... no u nas je ted vstavani pohodaaaa, dnes i vcera vstaval broucek v osm 😀 😀 😀. Pokud to tak bude i zitra, budem to na 9.30 stihat tak tak 😝 😅

janica..
autor
14. pro 2008

No Damiánek bude mít premiéru, šalinou ještě nejel a autobusem jel jednou tehdá s Berčou ve Vyškově 😅

bazalka
14. pro 2008

Tak od zitrka budete muset jezdit casteji, protoze se mu to bude urco libit 😀

janica..
autor
14. pro 2008

No nestraš, jako ještě se mu to zalíbí a nebude chtít jezdit autem a to by mně teda trefilo 😅

entik
14. pro 2008

ahojky,
ja taky zitra hlasim ucast🙂 na Jancu se tesim, do mesta je stejne lepsi jet busem, nez autem! a myslim, ze Iva ma pravdu, Damcovi se to dozajista bude libit.

My byli o vikendu na Vanocni vyprave. Zdobili jsme stromecek a hodne jedli a taky hodne hrali deskove hry, byla to takova pohodicka lenosna...

tak zitra, ahoj.