Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
19. pro 2008

Ahoj holky!!!

Co deti, co byly ve st v MC? Martas celou noc chrchlal jak tuberak a ted zacina nejak varit, kycha 😖 ... me asi flakne!!! Kdyz jsem dvojcata videla, tak jsem tusila, ze to nedopadne dobre ☹ ... zvlast, kdyz to jedno ocucavalo Martasovi flasku. Umyla jsem to poradne, ale jiny piti jsem s sebou nemela, tak jsem mu musela dat napit z toho.

Jani Kon, tak do Holice nejedeme a piti Vam nevyzvednem ☹. Ale budu tam psat mail, tak to tam pripisu, ze si ho vyzvednete pristi rok 😉

Jani, ja tam maslo a rum urco dam 😉 ... udelat to na utery, to prijde prababi a pradeda ... tak snad jim to pojede 😉

janica..
autor
19. pro 2008

Dobré ránko,

Ivi mladej je v poho, ale je fakt, že se s dvojčaty nedružil 😅 ti pak písnu ten recept, jak přesně je 😉

Zlatuš hrad byl božííííííííííííííí, no ze začátku se bál, tak jsem tam musela vlízt s ním, ale pak nechtěl jít domů, byl úplně nadšenej 😎

Jani když tak ti tam v pondělí skočím 😉 no dnes mám cestu kolem, ale pátky jsou zavřený 😒

janica..
autor
19. pro 2008

Tož jsme měli jít s Marťou ven a nic, jako už mě to počasí jako fakt nebaví 😠 😠 😠 😠

janica..
autor
19. pro 2008

Tý jo jako mladej mi usl teď to se mi nestalo tak rok, aby spal dopoledne, mě z něho fakt picne 😅 , on to má tak teď poblbaný to spaní 🙄

bananek
19. pro 2008

Ahoj holky tak makám jak barevnej teď jsem dopřevlíkala postele a mladá mi to tahá po celém bytě tak budu ještě jednou zbýrat no však když to chci mít pěkné tak ať si máknu že si říká stopro mlada .Teď jí říkám kurňa netahej to a ona na mě kuňa mamko no tak výchova se pomali vytrácí vše opakuje jak opice no děs a to mám vše napečené ještě nazdobit mám tu asi 8 druhů no třeba to zvládnem venku je děs běs tak si uděláme útulno alespoň doma že a to bebe jani přepošli i mě já to dělávala ale stratil se mi recept mooooc dík 😀 😀 😀 😀 😀

janica..
autor
19. pro 2008

1. svaříme 3dcl vody, 1 van. pudink, 1 žloutek, 1 van. cukr
jak začne pudink houstnout odděláme, dát do studené vody a míchat až do studena
2. utřeme 25dkg másla, 5 pol. lžic moučky, 4 pol. lžic rumu a po lžičkách přidáváme vychladlý pudink

Rozdělíme krém na dvě poloviny, do jedné přidáme kakao.

Sušenky potíráme a lepíme k sobě a klademe na alobal, nakonec celý hranol pomažem krémem a posypeme ořechem, zabalíme do alobalu, krájíme šikmo 😉

Tož mladej furt chrní, tak jsem vám to holky sepsala 😉

bazalka
19. pro 2008

Jani, diky moc!!!

V MC maji patky zavreno ... divny, Petra mi rikala, ze si v pa nebo po muzu dojet pro tu objednanou knizku. No, nastesti jsme tam kvuli pocasi nejeli. Jen jsme zabehli na postu pro balicek a hodit dopi s a do lekarny ... malymu pro kaslaci caj a neco proti kasli. Doslova mi vnutili Sinecod, tak jsem zvedava ... zatim nic moc, malej usina a kasle silene ☹ ...

Jak jsem byla pro ten balicek ... dosla mi trakturkova mikca, jak jsem hazela odkaz, je moc pekna a taky opickova pyzamka. Ale objednala jsem a zaplatila dve (nam a Samikovi) a pani poslala jen jedno 😠. Tak jsem ji ted psala mail, at mi vrati za to druhy penize zpet na ucet. Toz jsme zvedava. Nastesti mam vypisy o tom, ze jsem penize posilala.

janica..
autor
19. pro 2008

Ivi možná tam někdo byl, ale ofic maj pátky zavřený 😉

Jako mladej se vzbudil až ve dvanáct, takže si dal své 2 hoďky, tak by aspoň mohl jít dřív spát večír a né až o půl desátý 😠

Tož to nase.e, ale možná paní zapomněla a ještě pošle pyžámko 😉

bananek
19. pro 2008

Jani moc moc dík už to mám napsaný tak kdyby to chlapi do silvestra vše zež... tak to udělám jako rychlovku Mladá se pokoušela usnout ale bez úspěchu než jsem zavřela už řvala tak si listuje v časákách a já zdobím a zdobím a zdobím už mě z toho hrabe 😀 😀 😀

bazalka
19. pro 2008

Jani, ja ji psala a odepsala mi, ze mi posle penize zpet ... jsem i rada, bylo by nam to pyzamko jen na chvilku, neni moc velke.

Martas spal 25 min ☹ .... dusil se hlenama a plakal, tak jsem ho nenutila. Jinak je celkem v poho ... na 37,2, kycha a litaji mu sople az na zem ☹

janica..
autor
19. pro 2008

Mati super fotečka v pase, i Kubík je kocour 😉

Jako mě zas naštvali, jsme si objednali pizzu a zas posrali objednávku 😠 kdybych jedla maso, tak mi je to jedno, ale jako uheráka fakt nemusím 😠 😠 😠

Jéžiš chudák Marťa ať se brzo vykurýruje 😉

jakoubka
19. pro 2008

Tož děkujeme ,jaňule.

Ty jo,tak to ses Janí nenajedla,co?Ty ,ale hodila jsi mi slinu asik taky objednáme 😀

Jsem dneska dělala Ferrero rocher a mňamka,ale piplačka 😝

Ivi-přejeme Marťáskovi brzičké uzdravení ,ať ten Štědrý den prožijete úplně v pohodě 🙂

bazalka
19. pro 2008

Ahoj holky!!!

Diky moc ... no, mame trochu teplotu, chrci mu hlave ... nastesti mu z nosu tece, tak dobry, ale jak si lehne, tak hruza ... ted Macinek usina. Radej jsem mu pod prosteradlo dala takovou tu nepromokavou prebalovaci podlozku, kdyby zvracel ... teda modlim se at ne, ale vim, jak to u nas byva kdyz jsme marodi.

Jsem sama samotinka ... Vilas sel na polopracovni punciky a vecu ... teda s tou pizzou mi delate chute 🙂 ... ale radej ne, kdyby byl Martas spatnej ...

Marto, teda Kubik ma uplne nadherny ocicka!!! Jak studanky ... baby se jednou zblazni 😅

Jani, to celkem nastve ... a odkud objednavate? Nam teda nastesti vzdy dovezli objednane papu. My ted asi nejcasteji mame Olis pizzu ... je mnaaaam!!!

janica..
autor
19. pro 2008

Ivi objednáváme soleo mio, ale dnes jsme vyzkoušeli výmečně z restaurace Pile, no jako Petráš si pošmákl no i Damán, ten když vidí pizzu, tak by se mohl zbláznit, jen já jsem utřela nos 😠 No samo, že jsem prďolovi, ten salám taky nedávala, jsem mu to oddělávala, ale mu to nevadilo, ale mě jo, to už prostě není vono 😠

janica..
autor
19. pro 2008

A co Marti objednala sis? 😀

jakoubka
19. pro 2008

No rychtyk.Ale tu mega pizzu ,papkali jsme s mamkou a Kubík s námi 🙂
Dali jsme čtvero roční období.

dali
19. pro 2008
dali
19. pro 2008

Jé vy mi děláte chutě,ale mě ji sem asi nikdo nehodí 😠 a navíc jsme přeslazená,máčela jsem pařížské rohlíky v čokoládě.....fuj,ale zítra je zase budu žrát 😀 😀

entik
19. pro 2008

ahojky, taky jsem preslazena 😖
bebe jsme hodne delavali, mnamka!
zitra jdem dokoupit posledni darky, vubec se mi nechce...
tak dobrou

Zdeni, fotky krasne, deti sikovne 😉

janica..
autor
19. pro 2008

Marti😀😀

Zdeni zdarec, fotečky krásný, Filda je božsky ostříhanej, to tak držel?

entik
19. pro 2008

martinkovi at je brzo lepe!!

dali
19. pro 2008

Jnai nedržel,řval....................,ale já ho už musela nechat....Pavlin pořád nechtěl,chtěl aby měl dlouhé vlasy,ale mě se to nelíbí a on to měl hrozný,jak holčička....no a dnes ráno jsem si tak postěžovala, že se mu to chudáčkovi vzadu cuchá a tak ho Pavel odpoledne vzal k holičce a pro mě to je náááádhera 😀 😀 mám holčičku a chlapečka 😀

Ivuš ať je Martínkovi lépe 😉

My měly taky teploty a děcka do teď soplí a chrblou 😒 ,ale snad je to za náma a na štědrý den budem všichni ok,já už se tak těším....tohle je nejhezčí období kol 2r......na Vánoce když měla Viki 2r pořád vzpomínáme 🙂

zlatka
19. pro 2008

zdarec, no, zdeni, filípek je hezoun, takovej Krasoň!!!!!Věneček jsi dělala sama? taky moc pěknej a ještě jsem si všimla, vy zdobíte perníčky špejlí? Já se taky moc těším, beruš už dneska mluvila o Ježíškovi a ukazovala mi, kde bude rozbalovat dárečky.Jinak jakoto její usínání mi dává zabrat, moje nervy,do devíti jsem ještě milá, laskavá maminka, ale po deváté se ze mě stává nervózní matka, co to nějak nezvládá.Dneska usnula až po desáté. Pak se do něčeho pouštěj, v tuto dobu jsme už mívala všechno v richtiku.chjo.jdu na nádobí a ten zbytek.

dali
19. pro 2008

Zlatuš to asi tím nekojením,že???to ti nezávidím.......... U nás to bylo včera,ale teda jen chvilku,Filda je zvyklej na Vikču a jak šel spát a ona ještě nemusela,tak plakal a pořád chtěl Viki.....ona samozřejmě chtěla čučet na růžovku,tak tam musel usnout sám,ale ráno měl hroznou radost že tam je.

Věneček mi dělala ségra je aranžérka,tyhle věci u nás dělá ona 😀
Perníčky zdobíme vším možným 😀

Se mi dnes nějak nechce spát 😒 ,ale už taky nic dělat 😀

zlatka
19. pro 2008

no jo, jednou si posunula odpolední spaní a od té doby začala ponocovat a ráno si přichrupovat.Asi si bude rozumět s Přemou, tento týden ji dvakrát stihnul ještě "živou", když přišel z práce. Tak jsem se těšila, až budu vyprávět pohádky místo toho cucání prsa a teď teda Karkulku z duše nenávidím 😖

Ségra je šikovná, že vzkazuju, já mám jeden rozdělanej, ale nedodělanej, bo jsem do toho neměla co píchnout.a adventní nemůžu najít s tím stěhováním.
Ivi, marťa ať se z toho dostane, ale první tři dny bývají nejhorší.POkud to přišlo po dvou dnech od MC, tak to je stopro od dvojčat, rýma s evždycky dostaví po dvou dnech, aspoň tak tomu je u nás.

Peti, motivovaná Matýskem, Beruš už doma taky běhá bez plínky a dneska teda super den, všechno jsem vychytala a stačily jen jedny kalhotky a punčocháče na celej den, jsem zvědavá, jak zítra.Nejvíc mě štve, že když se pohrčí, tak má pak mokrý i papučky a musím to všechno prát , pak nemá v čem chodit. 😢

cecil
20. pro 2008

Ahoj holčiny,

jen zdravím, dnes jedeme na narozeniny neteři, má tři roky. Já se těším že chvilku vypadnem z domu 🙂.
Jinak máme od včera novou telku a konečně vidím na televizi a nemusím na ni čučet z metru a půl 😅 . Takže s ttatou už máme Ježíška.

Ivi, a´t je Martínkvoi brzo líp, ale hlavně že jdou soplíci ven, nejhorší když se rýma zarazí 😖 . Na to trpívala Štěpánka, ta nikdy neměla "jen" rýmu. Emča teď byla jeden den tepejší a rýmu měla takovou jakousi zaschlou, dusila ji. Ale dávala jsem jí homeopatika a vypadá to že jsme to zvládly.

Jinak holky já byla včera úplně vyřízená, došly na mě dozvuky z kuželek...bolela mě celá levá půlka prdele, zad, levá noha a navíc třííííísla, aúuúúúú...kroka jsem nemohla udělat 😀 ....no příště zas, opravdu 😅 . Do toho přijela tetka z Červenky, rozklepala mě zima, bolela mě hlava...no byla jsem vděčná, že Emča odpoledne lehla s Petrem a já hodinku ležela.

A Zlatuš, s tím spaním u nás to má Emi taky posunutý, jak říkáš, dvakrát, třikrát se stalo, že v poledne nešla spát v tu svou hodinu, přetáhla se a teď usne až je opravdu moc unavená, třeba v jednu, ve dvě a pak vydrží večer do deseti, není problém. Ale co jí můžu zazlívat, když já sama jsem sova... 😒 ....od malička, máma taky lamentovala, že brácha se ségrou chodili spát v sedum a já až o půl deváté 😅 .

cecil
20. pro 2008

Jo a taky mě Peťa navrtala s holou ďupou 😀 ....a když je den a má na to Emča náladu, tak taky vydrží s jednou, nebo dvěma nehodama, ale když se mi dopo dvakrát třikrát pohrčí, tak jí zase dám plínu...

...Zlatuš a ty nemáš ty capáčky co jsme tu skoro všechny kupovaly? Ty když počůrá, tak je přemáchnu a na topení nebo v troubě na padesát s foukáním jsou suchý docela rychle. Mám dvoje a ještě jedny klasický papučky a ještě tlustý fusekle kdyby přece jen počůrala všechno.

Páček děvčata, jdu aspoň zlikvidovat to nádobí, když teda dnes nevařim 🙂 , pááááááááááá

linn
20. pro 2008

Zdarec 🙂 ,

tak my uz mame od vcera Martu doma, tak ani nemam poradne cas na MK 😒 😅

tak jen v rychlosti

Martinkovi prejem brzke uzdraveni, at je pod stromeckem ok.

S tema plinama teda zavidim uspechy, Samous momentalne hrozne rad sedi na zachode, ale vubec nic tam neudela 🙂

Evi, tak si t uzijte.

Marti, my se zatim tady nejak mijime, ale vitej, malej je sikula 🙂

A Filda ma teda super sestrih 🙂
Se SEbikem jsme byli vcera na ctyrmesicni prohlidce, mame za sebou ockovani hexou a prevenarem a zati nastesti bez reakce a nase rozmery 7,10kg, 68cm. Takze od minula jen 200g nahore, ale vzheledem k zakladu zatim na prevazovani nemusime

My jsme dnes byli na vanocnich trzich, no tady na malomeste teda nic moc, ale aspon Samik mel zazitek - oslik a dve ovecky.

Preji vsem vanocni naladu a krasny vikend.

A v Sebikove albicku od nas mate vanocni pranicko

konoupek
20. pro 2008

Ahoj holky,
Ivi Martásek at je brzo zdravoučkej,jako Denuš už to chytla taky a začíná kýchat,soplit v noci od půl jedenácté do půl jedné nespala 😒 .Teplotu zatím asi neměla,ale večer jí změřím,už mě to fakt štve.Evi jaký máme homeopatika na takový nachlazení?Musím taky něco pořídit.Lindi přáníčko je náááádherný,kluci,jak buci 😉 😀 .
Užívejte předvánoční pohody 😉 ,asi teda,jako u koho ta pohoda,že,pže když čtu,jak Banánek maká,jak barevnej.... 😅 .Já jdu k našim za chvilku za Denuš a asi tak budem až do večera.

cecil
20. pro 2008

No jo, Filípkovi jsem zapomněla pochválit setřih 🙂