Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zlatka
17. kvě 2008

Takže za pě let to musíš všechno abslovovat znovu?

linn
17. kvě 2008

Kdyz jsem se ted na sebe divala, tak tak obrovsky prsa mam uz ted, mega hnus a co teprve po porodu a kojen, to je budu mit asi po kolena. 😝

linn
17. kvě 2008

Nee, do 5 let musim udelat atestaci, coz se nepovedlo kolegyni, vyhodili ji, pak otehotnela, pak znovu, a ted kdyby ji chtela delat, tak musi vsechno absolvovat znovu a stoji to vsechno hroznyho casu a penez.

zlatka
17. kvě 2008

Lindi!!! 😀 😀 😀 😀 Fakt je to bříško trošku větší než je obvyklé, hups 😀 😀 😀 😀 Ale nemáš to nikde jinde. To já jsem se rozjela do všech světových stran, tobě narostlo jen bříško vepředu. A Miládka byla stejně s termínem?Je to ona, že?

janica..
autor
17. kvě 2008

Jé vy jste se rozepsaly 🙂

Zlatuš tu znělku taky milujem 😵

linn
17. kvě 2008

No ja mizim, jeste si chci zopaknout aspon jednu otazku, tak dobrou a diky za pokec

linn
17. kvě 2008

Mili byla o dva mesice min, taky ho pak mela velky, Maty mel taky 4,05 😀
Zdarec.

zlatka
17. kvě 2008

To je teda blbej obor!zlatej olomouckej pajdák!Když tě před ním nesrazí tramvaj, tak ho doděláš a máš klid na dosmrti! 😀 😀 Ale aspoň na sobě makáš a neumřeš blbá! Já jsem zakrněla na 2+2 nebo hy, chy, ky, ry, dy, ty, ny...

zlatka
17. kvě 2008

jasné,lindi, dík za pokec a ať to leze do hlavy a ne ušima ven!

janica..
autor
17. kvě 2008

Lindi to je super fotka, ty jsi měla teda pěknej bancek 😅

zlatka
17. kvě 2008

VÝZVA!!!!
HOLKY, NEVÍM, JAK JSTE TEDA NA TOM S TĚMA PYTLAMA. ALE KDO BY MĚL ZÁJEM, HLASTE SE!!!!!! 😅

zlatka
17. kvě 2008

bancek!!!! 😀 😀 😀 Ty jsi taky bancek 😀 😀 😀

janica..
autor
17. kvě 2008

Zlatuš přemýšlím jestli bude ráno hezky, že by jsme sjely na kolotoče dopo, no ale nevím jak dopadne dnes starouš, aby byl ráno schopnej někam frčet 😒

zlatka
17. kvě 2008

Tak já si asik půjdu připravovat hadry, co si zavařím od těch pytlů.......Už se na konzervování těším.

janica..
autor
17. kvě 2008

Já chci taky pytel 2x!!!

no ja bancek jsem no á? 😅 😀 😀 😀

dali
17. kvě 2008

Ahoj

tak to je teda mega bříško,ale jinak nikde nic,já měla břicho a ještě ostatní velký proporce 😀

Jinak vás zdravím,já nejsem sama,ale skoro jo tatin se semnou nebaví že jsem nechtěla jít na zábavu,nechápe že jsem unavená,celé od 10h-16h jsem makala na zahradě do toho děti a ještě domácnost a teď jsem ko a on to nechápe,no má 6 piv v sobě tak to bude asi tím 😀

zlatka
17. kvě 2008

zase flámuje? Mají to ti chlapi životy, co? Tak dej vědět a my tam dojdem, jestli to bude nějak rozumě, beruš dopo spává.

janica..
autor
17. kvě 2008

úž? ti budou zavazet ne? než ti pytle dorazijou

zlatka
17. kvě 2008

Tak jsi ho měla, dali, pustit ze řetězu a ať si jde sám! Má v osbě šest piv, tak to už stejně k ničemu není! 😀 😀 😀

janica..
autor
17. kvě 2008

Zdeni zdár, myj sme byly včera chyceni, mně nějak štval 😅 No ja šest piv v sobě, chudák měl chuťku zapařit 😀 😀 😀

zlatka
17. kvě 2008

To neva, musím využít mé chutě do práce. Odložím do naší bordelmístnosti a pak jen přešupocu a zavařím. A jaký máš ráda ty pytle, velký nebo malý? Já radši ty menší.

zlatka
17. kvě 2008

jani... 😀 😀 prej měl chuťku zapařit!!! 😀 😀

janica..
autor
17. kvě 2008

NO ja odešl chlap od nich z práce tak se loučej 🙄 důvod se vždycky najde, že? ale je fakt že dlouho nikdy nebyl, tož ať si užije 😝

janica..
autor
17. kvě 2008

Zlatuš hoď odkaz, kde jsi je našla, kouknu jestli radši menší nebo větší pytel 😅 😝

dali
17. kvě 2008

Zlatuš tak on sám nepůjde ani za nic,chtěl si zavzpomínat 🙂 ho jen tlačí že když chci jít já tak on jde a teď já jít nechci,navíc chtěl aby hlídala babi a spala u nás to radši budu doma i kdyby se mi chtělo 😝

zlatka
17. kvě 2008

Dali, nebuď taková zlá na babičku!!! 😀 😀 😀

janica..
autor
17. kvě 2008

HMM TAKY ASI PŮJDU DO TĚCH MALÝCH

zlatka
17. kvě 2008

Jo! A jani, nepředstavuj si nějakou maějsou pouť!!!jsou tu jen dva řetízkáče, autíčka- ten lokotoč pro prďolky, skákací jungle a jedna střelnice! Abyste pak třeba nebyli zklamaní!

zlatka
17. kvě 2008

A do kterejch 60x80 nebo 80xna 60???? 😀 😀 😀

je šumák, jestli vezmu ty horejší nebo dolekší, ještě počkám, co na to holky.