Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
17. kvě 2008

Neboj 😀 😀 😀 já mám takový vesnický nejraděj, na ty městský zásadně nechodím

dali
17. kvě 2008

Já nejsem hnusná,jen mám ráda svoje pohodlí 🙂

janica..
autor
17. kvě 2008

Tý jo to je dilema 80*60 nebo 60*80 ráno ti řeknu, ještě popřemýšlím 😀 😀 😀 😀 😀

zlatka
17. kvě 2008

Rozvaž to a dej vědět!!! 😀 😀

jasně, dali,však víš, jak to mylsím, já ybch taky nechtěla, aby mi doma hlídala babi, ta nás furt vyhání....to ybch musela mít všude špígl, abych ji tam nechala bez dozoru a to nikdy mít nebudu, takže....Asi tak.

zlatka
17. kvě 2008

To naše sousedka bydlela s tchýní a té se podělal záchod, tak chodila jednu dobu k nim(ta samo z toho strašně nadšená 🙂) a pak jí ta babi říká: "Dý mě knedlo.." A ona: "nedám, protože nemám." a bebi: ůNekecí, máš jo v ledničce!!!" ta při cestě z hajzlíku zabloudila úplně všude.

janica..
autor
17. kvě 2008

😀 😀 😀 to je dobrý,tak to by mi taky vadilo, no ale asi nejlepší vztahy neměli, když ta ji tam šmejdila a ta zas lhala 😅 😀

dali
17. kvě 2008

jj Zlatuš a ta moje mi navíc ráno vleze málem do postele za náma že už jde domů 7h ráno ,místo toho aby třeba vzala děti a my mohly spát,to nepochopím.....u našich bych si mohla dojet pro děcka až večer,což nezvládám protože se jich nemůžu dočkat,ale tak na oběd je to ideální 😀

zlatka
17. kvě 2008

No, to byly vztahy na nože!!!Samý naschvály!

zlatka
17. kvě 2008

no jo, ale kdyby se babi nabídla, tak stejně nebudeš chtít. Je to tak, ke svojí mamce máš jinej lepší vztah. Aspoň já si to tak říkám. Když mi něco řekne babi Nr.I a to stejný babi Nr.II (moje mamina), tak u Nr.I mě to naštve a u Nr.II to beru úplně v pohodě. Tož asi tak.

janica..
autor
17. kvě 2008

Zdeni tak to se ti nedivím, mně nejvíc vadí to ranní stávání

zlatka
17. kvě 2008

Naštěstí beru se ještě dlouho povaluje, než vstane, není taková hrrrr, to by mě asi zabilo.

zlatka
17. kvě 2008

Tak poslušně hlásím, že mě moje prácechuť právě opustila(furt tady netrpělivě přešlapovala), takže opět na všechno hážu bobana a půjdu asi chrupkat!!!!Ať jsem zítra svěží a krásná!!!(jsem si opět rozryla čelo, debil)

dali
17. kvě 2008

JJ,ale kdyby mi ráno po fláme vzala děti dolů do kuchyně,tak by mi to teda nevadilo,ale ona jim otevře dveře do ložnice a ani nezaklepe a sedne si k nám na postel a čeká až mě Filda vzbudí a pak řekne,půjdeš mě vyhodit,já už musím domů...Pavel ten spí a ani se nehne,ale ona by ho stejně nebudila....to asi známe všechny ☹

janica..
autor
17. kvě 2008

TO mladej se probudí a zdrhne do pokojíčku a dělá mega rachot, tož musím vstát, protože nevím co tam dělá, že? ale dnes jsem vzala letadlo(jeho oblíbenou hračku)a tu jsem dala do ložnice, tak doufám, že mně nechá ráno ještě chvilku poležet 😅

zlatka
17. kvě 2008

Máš říct: "Nepůjdu. Spim."

dali
17. kvě 2008

No tak příště to zkusím 😀 😀 😀

jani my to máme dobrý máme pokojík hned vedle ložnice,ale v patře tak přes den jsou děcka nasádlení v obýváku,ale mě to zas tak neva,ale to ráno je to pohoda,hodně si vyhrajou

janica..
autor
17. kvě 2008

hmm tak to je Zdeni pěkně pitomí
😠

bazalka
17. kvě 2008

Zdar baby, teda tady to jede!!!
Pytle bych taky brala a radej mensi .... tak dva

bazalka
17. kvě 2008

Tatin cuci na hokej a popijime vinko ... tak kdybych psala kraviny, omlouvam se predem, uz to nejak citim v hlave 😝 😀 ... pres den jsem mela u tchanu dva panaky .... dnes by to melo fungovat tak, ze kudy tece, tudy leci ... boli me zada, teda bolely 😀

zlatka
17. kvě 2008

Jani, já na ni taky vždycky nahážu všechno, co má po ruce: Ovladače, plyšáky, knížky....

zlatka
17. kvě 2008

Bazi, to je hrozný, furt chlastáte!!! 😀 😀 😀

bazalka
17. kvě 2008

dnes nam ruplo s tatinem v bedne a zvazujem koupi kocarku od Lindy 😀 ... zalezi, jak bude dlouhej, aby nam tam nas prerostlec vlezl. Ale pokud vleze, tak ho mozna vezmem a prodame Cortinku

bazalka
17. kvě 2008

Des!!!! Posledni dobou si kazdy vik otevrem lahvinku 😀

janica..
autor
17. kvě 2008

Ivi 😀 😀 😀 😀

bazalka
17. kvě 2008

Trenujem na dovo, to budeme mit sklipek v baraku 😉

janica..
autor
17. kvě 2008

taky si ráda večír něco otevřu, je to relax po celým dnu

zlatka
17. kvě 2008

A jako proč???? To mi, Bazi, došlo, že tam spolu kujete pikle. Cortinka špatná? náhodou MarŤovi sluší.

jsem si otevřela spoň pifko.Pif paf.

bazalka
17. kvě 2008

To jo ... ale ja bud po dvou deckach usinam nebo mam choutky 😉 ... vetsinou jina alternativa neni 😀

dali
17. kvě 2008

Dobrou 🙂 🙂 🙂

bazalka
17. kvě 2008

Neni spatna, ale tvrda .... jenze mam strach, ze ten Casualplay bude malej. Cortina je dlouha, coz potrebujem. No, uvidim, co Linda nameri, az se ji chlapi vrati domu.