Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

konoupek
28. únor 2009

Ahoj holky,
tak oslavencům dodatečně všechno nééééj 😵 .
Marti o zádech vím svý,plně s tebou soucítím i když tak hrozný,jako ty to teda jsem nikdy neměla 😖 .
Marci ty máš taky doma veselo tedy ☹ .
No Denuš nemá nic až tak oblíbenýho,jen kouzelnou školku a musíme pořád pouštět Máju

https://www.youtube.com/watch?v=S2t9QJpNtOEhttps://www.youtube.com/watch?v=aFyazIQsg7c

😀 😀 😀

Zlatu já jela na masáž 😵 a kam vy?

entik
28. únor 2009

ahoj holky,
my byli vcera v te solne jeskyni a bylo to supr, hrali nam tam detske pisnicky (maja ne), matej si hral se soli a s piskem. Byli tam s nami jeste dve holcicky, bylo to prima. Jdem zas v patek od deviti, nepridate se nekdo?

Knizku mam doctenou, Zlatu, tak ji muzu pujcit.

A s tim zaporem, u nas jen neni, nebo nenenenenen🙂 A vede ted u nas na vse Co to je? porad, hihi. Vcera se naucil slovo bobr.

A kouknete na me stranky, jeste nejsou uplne hotove, ale neco si tam uz precist muzete www.znakuj.cz

Zlatu a diky Tyneckym listum jsem mela na seminari jednu maminku. 🙂 😵

zlatka
28. únor 2009

Jenom jednu, Peti??Knížku si ráda půjčím a dlužíte nám pořád návštěvu, tak napiš, kdy máte volnějc a kdy byste si mohli udělat výlet vláčkem, řekneme i denisce. Neboj, lanařím tady další a vypadá to, že se na to dá! 🙂 🙂 Peti , na období "co to je" moc ráda vzpomínám. U nás to bylo: co to je-toto, šmarjá" 😀

Na stránky mrknu a slibuju, že taky něčím přispěju, bohužel vídejo nemáme žádný.
My jsme jely do města něco povyřizovat a nakoupit , Jani. Jo, proto jsi tak fofrovala!!!! 😀

konoupek
28. únor 2009

Zlatu já nefofrovala já jezdím 50 km/h v obci 😀 😀 😀
Peti stránky máš moc pěkně udělaný 😉 🙂
Jo dlouho jsme se neviděly s Berunkou,tak jak budete mít čas,toš se ozvěte holky ju 😉

prool
28. únor 2009

ahojky ženský ukecaný,
linetko díky 😉 tak když půjdem s babi a s dědou, tak nás snad na permanetku pustí nebo ne?
Jinak neštovice teda nechcem - asi bychom skončili v nemocnici na kapačkách 😠 Tak doufám, že to ještě rok dva vydržíme bez nich.

Zlatko - Váša hodně používá nechci - ve smyslu nechci papat, nechci ven atd. Ne spíš dává před slovesa než za - to spíš na zdůraznění, že opravdu ne.
Zdeni kde jste byli na plesíku 😉 my byli včera ve věžáku 😀 😀
moje mamka byla dost statečná - nezavolala. Váša má strašně rozjetý krk a vše - počasí a vypadá to taky na rajčata 😠 mám pocit, že už mu jídelníček nějak moc nerozšířím uff už aby bylo hezky a teplo, aby se to trošku srovnalo.

Peti - cos to šila za pejska? 😕
U nás vede Maxipes Fík a u toho může sedět k celý DVD - 😠 takže ho v posledních dnech nepouštíme - teda skoro nic, jinak bude z naho TV maniak 😕

fajn
28. únor 2009

zlatuš ,Didka jak běhala tak spadla na zadek a neudržela rovnováhu a bouchla se hlavou o zem. No a za tři hodiny začala být ospalá a pak asi do půl hodiny blila . Tak jsme hned jeli ,přijeli jsme tam v sedum a na pokoj jsme přišli o půl noci. Dělali ji rentgen a pak i CT ,protože se nedala vzbudit a doktor měl strach prý vypadá jako v komatu ,ale naštěstí jenom tak tvrdě spala.
Já fakt jestli ju vychovám ve zdraví svým i jejím tak mě musím narůst svatozář . Už toho mám plny kecky ,třeba až bude venku líp bude i na duši. ☹

linetka
28. únor 2009

Ahoj Prool no to nevím 😅 jestli to změnili tak možná jo 😉 ale loni to bylo na jména rodičů a mohli jsme si vzít akorát víc dětí zdarma až 4děti ale dospělé ne.Když to zjistíš napiš, ať vím 😉 jak půjdem poprvé na jaře asi si ji pořídíme zase dík 😉

linetka
28. únor 2009

Peťi stránky jsem pročetla, jsou pěkně přehledný. Příspěvek se budem snažit poslat ale teď mě zatím nic vtipného nenapadá. 😅 díky za maily.
Kde chodíte do solné jeskyňe? my byli na jánského 😉 ozvala se mi kamarádka jestli nechceme jít a bylo to příjemný, my pokecali a děti si pohráli Vendy jsem sebou ale neměla myslím že by tam tu sůl snědla 😅
Hráli tam písničku z Krakonoše a Luki hned hlásil 🙂jsem hleděla že to poznal.

linetka
28. únor 2009

teda to jsou šoky s těma pádama ☹
Ať je vše v pořádku s Diankou. 😉

cecil
28. únor 2009

Achooooj, holky, já jsem grogy, byli jsme na maškarním, jsem ucaplovaná jak blázen...Em furt chovat, pak čůrat, pak lítat, znova chovat....byla unavená...teď odpadla před hodinou v autě, přenesla jsem jí do postele, spí v bundě a čepici...a prospí se a večer nebude chtít jít spát. 🙄
A zítra má tata pracovní neděli...to je naprd 😝.

Teda Marci, Didka se vám pořád stará o správnou hladinu adrenalinu, co? 😅

čau

bazalka
28. únor 2009

Linet,
Krtka jsme koupili s kulichem, jinyho nemeli, ale prave toho jsem chtela ... malej je nadsenej 🙂. A s tema nestovicema ... myslim, ze jedna navsteva staci 😉

bazalka
28. únor 2009

Peto, taky se chystame do solne jeskyne ... mame permanentky do te u Prioru. Az je vychodime, urco s Vami zajdem. A jak je to s platbou na pojistovnu??? My jsme u Metalky, musim nastudovat, jestli na to neco davaji 😉

bazalka
28. únor 2009

My jsme nakonec byli u babi a dedy jeste i dalsi noc ... a uspech, martas se vzbudil rano se suchou plinkou 😀 ... asi nahoda, ale i tak uspech. Dostal za to toho Krtka 😔 😅
Tatku uz mame z cest doma, ale marodnyho ... je fest nachlazenej, ale nacpala jsem ho vitaminama a jinou chemii, tak snad mu bude zitra lip ... Martas se na nej silene tesil. Maminku pak skoro neznal 😝 😅

janica..
autor
1. bře 2009

Dobré ránko,

snídám, piju kafózo a půjdu makat, pouklidím, mladej je u babičky, tak toho musím využít 😎

Ivi no šikulka Martínek 😉 Jinak krtek s kulichem se mi taky líbí, jsem ho chtěla, ale mladej ho v obchodě skoro toho kulicha urval, tak jsem ho vrátila 😅 a vzala bez😀 😀 😀

TÉda Dianko ty seš taky šídlo, no Marci museli být pěkný nervy co?........

Evi fotečky parádní 😎

Kači zas doraz do MC 😉

Jako Jani včera jsem zpívala celej den Máju 😅

Jj Peti stránky pěkný šikulka 😎

konoupek
1. bře 2009

Dobré ránko ,
tak my byli poprvé v noci bez Denušky 😅 .zašli jsme si si na véču,pak k k přemovi do hospody,kde sme potkali známý,který jsme docela dlouho neviděli,teda hl.Tomovi známý z mládí a bavili sme se parádně.
Já teda samo pořád myslela,jak to u babbi probíhá,ale v osum psala,že už malá spí,prý pohoda,tož jsem byla klidná.NOooo zase taková pohoda to nebyla,babi ted volala,že spala dvě hodiny 😝 a Denuš byla od jedné do dvou vzhůzu.probudila se,když šla babi na wc,ale neplakala si prý hrály.mě bylo jasný,že se babi nevyspí no 😒 .
A já teda taky blbě spala,ale to je i tím ponocováním na který nejsem zvyklá 😅 .
Toš půjdem babču vysvobodit,at se může vyspat.Ani teda nevím,jestli to byl úspěch bo ne 😨 .
Ale napoprvé asi jo???? 😕

ivi my sme taky u Metalky a na solný jeskyně přispívají,ale nevím kolik.

Dianka je fakt šídlo,ale je vidět,jak málo stačí k takovýmu neštěstí....blbý uklouznutí a je hned po čem nic 😔 .

Jani u nás to jede pořád a už mi z toho hrabe 😀 😀 😀

Jéééžiš jsem vyřízená fakt,no zase zkušenost 😉 🙂 😒 😝 😀

Evi fotečky pěkný,hl. že se tam Emuš líbilo né.A do kdy jste ponocovali teda 😀

cecil
1. bře 2009

HOlky 😀 ...tak Emi to zalomila v těch pět odpoledne, spala a spala...až do tří do rána. Pak se probudila, přebalili jsme plínu a čekala jsem róčo tóčo....ale ne 😕 ...ležela, muchlala mi vlasy, až zase asi po hodině vytuhla a spaly jsme až do osmi do rána! 😅
Akorát byla bez večeře, ale měla mlíko.

Jani, mylsím že na první spaní bezvadný, neplakala....je vidět, že je s babičkou zvyklá. Aspoň jste se vyvětrali, ne? 😀

Ahoj , jdeme snídat....teď mi Em. vyházela hlínu z fíkusa....jsem ho po roce přestěhovala do obýváku a je to ženský lákadlo!! 😀

linetka
2. bře 2009

Dobré ránko tak jsem odvedla Luki do školky po měsíci 😵 už se nemohl dočkat🙂 jsem myslela že bude protestovat ale ne.No nevím jestli nám s Vendy nebude dopoledne chybět🙂 ale dnes ne jdeme ke kamošce na kosmetický dýchánek s Mary kay a budou tam děcka.

linetka
2. bře 2009

tak tady nikdo ☹
my jsme teď dorazili a bylo to příjemný dopoledne. Vendy si hrála a pak mi usla v náručí jsme to trošku natáhli. 😝 Koupila jsem si make -up 😉
no vyzkoušeli jsme snad celou jejich kosmetickou řadu 🙂

bazalka
2. bře 2009

Teda Kaci, ty to tady zachranujes 😅 ... nikde nikdo. To jste meli fajn dopoledne ... my meli uklizeci a pak jsme sli na prochajdu. Ted jsem uvarila, vytrela a sedla 🙂.

Holky, snad to konecne vyjde a dorazime ve st do MC 😉

bananek
2. bře 2009

holky jsem ve špitále

linetka
2. bře 2009

Banánku co ve špitále? stalo se Vám něco?

Ivi ty jsi hospodyňka úplně to vidím naklizeno uvařeno no kdybys viděla ten bugr u nás ☹ oběd ze včera a kopa prádla v pračce i na sušáku 😝 no jdu s tím něco udělat pak povalím pro Lukina a na logopedii a večer ještě na cvičení už se těším🙂pa večer si doufám počtu🙂

entik
2. bře 2009

ahoj holky,
Marti, ja cekala, ze v tom spitale nakonec skoncis, kdyz jsi popisovala ty bolesti. Tak hlavne at je brzy lip!

Kaci, od MaryKay mam zakladni radu a jsem spokojena 🙂 akorat tech penez, ted mi dosel krem a porad odkladam a zvazuji dalsi nakup...

Pejska jsem delala podle tohoto navrhu http://email.seznam.cz/redir?hashId=75357516&to..., ale muj nebyl tak hezky ☹ az zmensim fotku, tak ji dam do fotoalba.

My byli dnes ve meste koupit papucky.

Do solne jeskyne chodime na Janskeho, Krakonos tam hral taky, a mame permanentku za 1200, na 10 vstupu, pojistovna proplati me 500 a matejovi 500, takze me to bude stat 200Kc. 😵

Linet, ze nemas srandovni prihodu?? a co takhle nejakou, kdyz jste lepili s Lukym krtecka aa Vendy to popisovala? co? nechcete to nafotit? jak jste to delali, bylo by to dobre do Batolacku, fajn napad🙂 urcite bys dostala i odmenu!

linn
2. bře 2009

Ahoj holky,

u nas se marodi - Samous ma rymu a kasel, tak jsme dnes ani nebyli venku a cekam, co Sebik ☹

Peti, stranky super, taky jsem ostuda a nic jsem nenapsala 😅 ale nasla jsem nas na fotce 😉

Bananku, tak snad ti tam pomuzou.

Linet, ja mam ted taky od Mary Kay make up, gel krem a peeling, zvlast ten je super, ale fakt cenove mazec 😒

Tak zatim paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

bazalka
2. bře 2009

Ahoj holky

Marti, tak prece ses tomu nevyhnula ☹ ... at to k necemu je a je to brzo lip!!!

Lindi, tak at se Samik brzo uzdravi a Sebik se chorobe vyhne

Peti, mozna jsi to uz psala, al u jake jsi pojistovny???

Uz jdu mrknout na stranky te Mary Kay, kdyz ji tak chvalite 😉

bazalka
2. bře 2009

Nemaji tam ceny, tak mi je prozradte ... aspon orientacne 😉

Kde je Janica opica a Zlatusak????

linn
2. bře 2009

Ivco, make up, jestli si dobre pamatuju cca 450, krem 700, ta sa s peelingem pres 1000 😉

jo a musim se pochlubit, uz mame objednanou dovcu
http://www.mimisek.cz/index.php?pgid=159 je to Bystre u Policky.

linn
2. bře 2009

A na to kozni jdem zitra, tak jsem zvedava - Samik ma nejaky ekzem ☹

bazalka
2. bře 2009

Lindi, dik za ceny ... ja platim za Vichy podobne 😝
Dovca paradni!!! Kluci se urco vyradi 😉

linn
2. bře 2009

No taky doufam, hlavne teda ze se nechaji hlidat 😉
A jsi s Vichy spokojena? Co z toho pouzivas?