Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

micinka22
17. bře 2009

Bazi kdes objednavala next..doufam ze ne u Ivaackaa 🙄 🙄 🙄 🙄 ..

bazalka
17. bře 2009

Mici, nene, u jedne pani z Ol

micinka22
17. bře 2009

bazi tak Ivacek je brutalni..tam je dluh statisice už .-)) dodavka \nextu z objednani ze |Srpna v Unoru a tak 😀 😀 a to v lepsim pripade..ja byla prvni kdo chtel vratit prachy ..to jeste mela..ted už nevrací a nedava ani věci..

linetka
17. bře 2009

Ahojky holky tak jak tady píšete o těch penízkách asi už nic objednávat nebudu ☹ jsou to teda podvodnice Ivi snad penízky ještě uvidíš. 😉
knížka je zajímavá ale já nemám čas si přečíst pomalu ani noviny 😝, mám tu rozečtenej román pro muže ale můj problém je že jak si sednu s knížkou hned usínám ...tak čtu pořád dokola první kapitolu no jsem případ 😅 😀

počasí mě taky ubíjí fůj

My dnes byli s Luki na návštěvě a Toníček jeho kamarád slavil 5 narozky tak jsme dostali dort a kluci si pohráli bylo to super, Vendy byla s tatkou 😉 Jsem si na Vás vzpoměla jak tady řešíte ty dorty tak Toníček měl Bleskmekvína za 480,- z cukrárny Velká Bystřice a byl moc dobrej.

Zítra do MC možná taky dorazíme potřebujem od miciny lístek do plavča a samo taky vás pozdravit. 😀 😉

cecil
18. bře 2009

Zdarec babinec, tak došlo k té osudové větě a tatin mě včera v pět ráno řekl, ať ho nechám žít a jdusi zapnout počítač!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

Už se mi po vás holky stýskalo, ale zase na druhou stranu...stihla jsem spoustu věcí...přečíst Proč jsou děti šťastné....doporučuju!!!...kvůli myšce která zabloudila k nám do kuchyně jsem stihla (po)vánoční úklid 😝 a tak vůbec... 😵 .

Damiánkovi k těm dvěma rokům vše nejjjjjjjjj !!!!!!!!!!!!!!

A Peťa vidím že budou o jednoho víc! To je novina, tak už se to druhé kolo rozjíždí 😵 . Gratuluju!

Dnes svítí sluníčko 🙂 , včera jsme ani nebyly venku. A ještě jedna novina, včely už jsou doopravdicky v lese, jupííííí!!!! Jak já se na to jaro a léto bez včel těšííííííím.

Tak ahoj cholky, zase někdy kuknu.

cecil
18. bře 2009

Ha, ha , teď čtu...prej posílám mejly, tak mi jde net...jste mě pobavily 😀 ....já mám teď neteř v Irsku, tak musím hlídat ICQ, chudina je tam týden a je z toho vyvalená...mluví tam nějakým nářečím a ona jim prý rozumí každý desátý slovo 😀 , ale zvykne. Takže těch pár minut co jsem si vyhradila na kompjůtr strávím tam 😉 .

Ale nebojte občas, kouknu.

Peti, četla jsem jak jste zvládli nejkojit...no dej pokoj, já to jenom čtu, tak mi málem ukápla slza...ale hlavní je to vnitřní odhodlání, to když je, tak to jde. Emi jak byla nemocná tak se hodně kojila, takže teď to taky omezujem, snažím se ji zbabvit jinak a odvést pozornost, taky si někdy pořve, ale není to ještě tak vyhrocený, jako až budu vědět, že už nedostane nikdy, že?(teda vyhrocený u mě)

konoupek
18. bře 2009

Evuše,jako jak NĚKDY 😠 😀 .Od poldy to máš ted oficko povolený né.To už si mu tak lezla na nervy,když sis s ním chtěla povídat jo 😀

cecil
18. bře 2009

😀 ....Konoupku, on normálně žárlil, furt že si vykecácám na netu ....v podtextu bylo že nemám čas na něj....tak jsem čekala, jak dlouho mu to vydrží, víš??? 😀 😀 😀 Čistě z hecu! No a vzledem k tomu, že se poslední dobou budívám ve tři, v pět ráno a nemůžu spát, tak si mě už měl té pozornosti asi dost 😀 😀 😀 ....ale je toho teď doma stejně hodně, řešily se ty včely, děcka byly obě nemocný, Štěpánka byla doma 14 dní...od pondělka konečně chodí do školy a dnes ráno říkala, že ji píchá v krku 😒 , tak dostala homopatika a šla....

Taky ten pitomej větr, brrrrr, kosa je jak znosa a nám do rána netopil kotel, tak jsme tu měli 17 stupňů....a vůbec nevím proč, kotel se tváří že topí, svítí atd...a radiátory máme studený 😠 .
A už opravdu letim...a toje ono, vždycky si řeknu na chvilku a už tu sedím skoro hodinu....páček.

cecil
18. bře 2009

oprava...tak už měl té pozornosti....chápete 😀

linetka
18. bře 2009

Ahoj holky tak my nedorazíme jedem k doktorce se na to vyprdnu už. ☹

bananek
18. bře 2009

Ahoj holky tak kde je kdo?Venku nic moc a tady taky né

linetka
18. bře 2009

Banánku jak venku nic moc je tam krásně 🙂

bananek
18. bře 2009

No nevím jak u vás tady fučí malá nemohla doťapkat ani z obchodu jen došla tak jsem jí vyslíkla a než jsem se vrátila z wc tak už chrněla 😀

linetka
18. bře 2009

tak hlásíme návrat od doktorky v pátek jdeme na stěr s oběma,dnešní noc byla úžasná do 12 v pohodě ale jak jsem chtěla jít spát Vendy začla kašlat a tak jsme chodili po bytě a byli vzhůru do 2,nemohla usnout jak byla zahleněná.Dělala jsem všechno možný abych ji zbavila toho hlenu a když jsem ji chtěla dát proti kašli stoptusin vyklouzl mi z ruky a rozbil se.tak jsem hledala něco na ten kašel a vyhrabala ditustat proštudovala a zkusila ho no nějak jsme teda usli a vzbudili se až ráno.Po té noci jsem si ale řekla že už nic sama ordinovat nebudu a půjdem k doktorce .No zvýšila nám jen ty homeopatika a nic víc tak nevím co si o tom myslet☹
tak jsem se vykecala a je mi líp 😀

bazalka
18. bře 2009

Vsichni jsme byli v MC, proto tu bylo mrtvo ... dens to byo fakt super, solo pro Konikare 😀

Kaci, kdo je marod, Lukasek nebo Vendy???

Ja jsem uz stihla vysat, uvarit koprovku, vyzehlit ... a ted sedam k netu 😉

linetka
18. bře 2009

no my byli teda autem 😉 ale sluníčko svítí tak pro mě je krásně

bazalka
18. bře 2009

Aha, tak Vendy ... taky se ji to nejak vraci, co??? To je tim debilnim pocasim 😠

linetka
18. bře 2009

Ivi víc Vendy ale Luki je taky nachcípanej a teče jim z očí tak jsem ho dnes odhlásila za školky(navíc měli plavání) a mám je doma oba do pátku.
My ty nemoce máme takový bez teplot,tak doktorka když slyší že nebyla teplota moc to neřeší se mi zdá.

linetka
18. bře 2009

no asi tím počasím to bude 😝

linetka
18. bře 2009

to mě mrzí že jsme v MC nebyli ☹

Ivi to se dělá hned líp když vysvitne sluníčko, Já se teda dnes zhrozila jak máme zapr... okna 😀 ale prdím na to protože jsem taky nakřáplá tak se nechci dorazit 😅 😀 😀 😀 😀 😀

konoupek
18. bře 2009

Ahoj holky,

tak v MC dnes fakt dobrý,krom nás a jedné té maminy,nikdo nikde 😵 .

Mě děsně bolí krční páteř dnes a to už jsem lupla dva prášky,ted jsem vstala,pže jsem si i lehla a ono to jako nepomohlo ☹ .

Venku je hnfus fialovej zase.Za oknem sice dobrý,ale venku.... 😝 .

Ivi ty si ,jak králíček duracel 😀 .Všechno hotový 😉 .Šikulka 🙂 .

Všem maloškům,at je brzo líp,nemoce hnusný pořád 😠

zlatka
18. bře 2009

Kači, s oknama je to u nás stejný, jak svítí slunko, tak je to hrůza. my tam ještě nemáme ani záclony, tak to ani nemám čím schovat, ale budu umývat, až bude opravdu pěkně. Jinak Beruš už je veselejší, hraje si,m včera odpo byla na smrt, kašlala jakoby si chtěla vykašlat plíce-na sucho a bez ustání, dneska už ten hroznej kašel zní maličko jinak, začíná vykašlávat.No, já sjem jen volala mudře, bo se mi nechtělo do ordinace, aby tam ještě něco nechytla a léky jsme měli ještě od minula, takže dávám Ambrobrnr, na noc Sinecod a ještě k tomu třikrát denně kapky Fenistil. A je to lepší.JInak teplotu chvilku má a chvilku nee. Takže Kači, důvěřuj mudře, lepší, než kdyby děcka hendka cpala práškama a atbkama.
Evo, zdáááár! Konoupoku, přij´d zítra do cvíčka, ať s epáteř protáhne 😀

konoupek
18. bře 2009

Zlatu já přijdu 😉

linetka
18. bře 2009

Zlatuš my na oknech máme jen takový kraťunký záclony a v kuchyni nemáme vůbec 😉 tak je to vidět ale jen dopo když svítí do oken.no já o těch oknech budu tak měsíc mluvit než se do nich pustím ale taky je umyju až bude pěkně 😉
no to je fakt že antb dává jen zřídka no v pátek se uvidí,

Já jsem teď byla s Vendy ve vaně a koupali jsme se spolu teď jsou tam kluci🙂 máme malou vanu jinak by jsme šli všichni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
no a Vendy už teda spí dnes bez večerňajzu 😝

teda králíček duracell to je dobrý 😀 😀 😀 😀 😀

😀 😀 😀

prool
18. bře 2009

ahoj baby,
tak ta firma, co měla v MC "modní přehlídku" má tyhle stránky www.matysek-matys.cz. No rozšoupla jsem se za 1500 Kč. Táta nás pochválil 😉 čekala jsem, že budou řeči, ale vše se mu líbilo, tak jsem ráda. Mají většinou vše 100% bavlna nebo s 5% elastanem. Prý tady byli už před cca půl rokem a někdy v říjnu je pozvou znovu. Koupili jsme dvoje tepláčky, tričko, slípky, a pro mě triko 😀 😀
tak dobrou 😲

linn
19. bře 2009

CAuky,
vcera to bylo fakt moc fajn, radi jsme Vas zas videli a zvlast Sebik dekuje za vzorne opatrovani vsem tetickam 😉
no malem nas vcera ten vitr ufoukl 😉

Marodum prejem rychle uzdraveni .

Evco, fajn, ze ses zas ukazala.

Jani, cislo, at nejsem dluznik 🙂

bananek
19. bře 2009

Ahojte všichni ta se Konoupku přidáváš ke mě tak to nedělěj stojí to za prd, už mám zase bolesti a prášek vydrží tak 3max 4 hodiny a už zase se to ozve tak ti to taky nezávidím chvilkama vydím i samé svaté.No ale musím vydržet a ty okna na mě taky volají musím je alespoň přeleštit víc asi nezvládnu a stejně se bude od půly května stavět tak by to nemělo ani velký význam že tak jen ať vypadaj dobře na velikonoce a prdíkuji na to 😀 😀 😀 Tak a jinak Lucince se daří malér byl jen jeden včera a jinak chodí poctivě na nočník tak si myslím že to zvládáme na 1* a já budu mít o starost mín až se vrátím ze špitálu 🙂 🙂 Linetko ty říkáš že už si nic neobědnáš z MMB ale to je v lidech já tam obědnávám tolik let a vždy bez problémů a prodávám taky po děckách a pak tam vleze pipka která to kazí všem a ničí lidem obchody mě to třeba štve protože pak nedůvěřuji ani já a preferuji pladbu předem a neposílám na dobírku tam jsem taky jednou dopadla dost bledě víš tak proto je to blbí na všechny strany ☹ ☹

linetka
19. bře 2009

ahojky holky tak v noci měla Vendy horečku ☹ srazili jsme ji nurofenem a spinkala,vzbudila se tak 3krát za noc a hned usla tak snad to bude dobrý, od rána je zase čiperka bez teplot teda rýmu má pořád a sem tam zakašle. Já jsem si dnes přečetla o laringitidě jak ji poznat a tak protože nedávno měla moje kamoška s holčičkou záchvat a volala záchranku mě to vystrašilo kdyby se tak začla z toho kašle dusit ☹ ale ne radši nebudu strašit ani sem házet odkaz 😉

Banánku tak tolik let objednáváš a prodáváš jo? já teda pár nákupů taky udělala a je to o lidech někdy mě překvapilo jak rychle to vyřizují já jsem na tu rychlost lajdák odepisuju třeba až druhý den. no a prodala jsem tam tak 5 věcí vždycky mě to chytlo že nafotím po děckách věci a nemám na to

bananek
19. bře 2009

Jo Linetko valím tam vše po malé další už nechci a tak honem stím pryč 😀

janica..
autor
19. bře 2009

Ahojky,

jj včera to bylo fajn v MC 😉

Kači no vy jste fakt chudáci, zas budete tvrdnout doma co? no hlavně ať je Vendulce brzo fajn

Evuš no zdár 😀 😀 😀

Všem marodům brzké uzdravení 😵