Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
28. bře 2009

Zlatus, 24 tis si muzes odecist ze zakladu dane ... ale ono ta vratka vlastne pres dvacet je 😉. A Vilas je zamestnanej. U vas je to ale jiny, ty vydelavas ...

bazalka
28. bře 2009

U nas je to stejny ... zavislak na cemkoli ... siupky, kapky a tak. Jak ted nekasle, tak Maci nechape, ze holt nemuze valit sirup horem dolem 😉

bazalka
28. bře 2009

Pockame na Lindu, urco nam poradi 🙂

cecil
28. bře 2009

Náhodou....nějakou podlahářskou firmu v Olomouci a okolí....nemáte tipa?

zlatka
28. bře 2009

Však co, prachy nejsou všechno, taky jsem mohla dostat suchý z nosa, tak mám aspoň záclony 😀 😀 😀

konoupek
28. bře 2009

Ivi na návodu na ty nudle píšou pět minut povařit a hotovson,tož nevím 😕

Já teda nevím,jakou má Zlatu mast,ale my máme Koalu,natírá se tím hrudníček a záda a mě to moc voní teda 🙂

Přes zimu jsem denuš hodně dávala Multisanostol,jsou to vitamíny pro děti,takový sirup s pomerančovou příchutí a dává se jedna čajová lžička denně,ale klidně si nechám poradit i něco jinýho.

bazalka
28. bře 2009

Evko, Hager podlahy ... urco maji stranky

janica..
autor
28. bře 2009

No nám vracej ještě o něco víc jak minulej rok z daní....... no Ivi asik budem zase na tom stejně co😀 jako minulej rok, no jo šikne se to, je to taková injekce do peněženky

zlatka
28. bře 2009

JJ, Peťa říkala, že dává taky matýskovi nějaký vitamínový kapky. firmu neznám, Přema dělal sám. A jaký výhody má to marmoleum, či jak se to píše? hoď odkaz.

bazalka
28. bře 2009

Jani, zalezi, jestli je budete smazit

Holky, dobrou, jdu haji ... rano frcim do te Prahy, tak at v divadle nechrapu 🙂

cecil
28. bře 2009

Vitamíny nedávám, dávala jsem je kdysi Štěpánce a efekt jsem žádnej neviděla, to už mi přijde lepší koupit jednou za čas laktobacila...podporuje to trávení, vstřebávání vitamínů, imunitu...

bazalka
28. bře 2009

No, kdyby to bylo treba 2x rocne ... ale dik aspon ta tuhle injekci ... nam jeste budou v lete vracet preplatky za vodu a topeni, loni to bylo 12 tis 😀

bazalka
28. bře 2009

Evko, taky ho obcas davam

zlatka
28. bře 2009

hezky si to užij, baziku. 😎

bazalka
28. bře 2009

Dik a uz fakt zdaaaar

bazalka
28. bře 2009

Vilas me taha za nohuuuuuuuu 😀

konoupek
28. bře 2009

No Denuš musím na kapky uplácet gumovýma medvídkama,jinak to do pusy nevezme,krom toho Multisanostolu,ten jí chutná 😀

zlatka
28. bře 2009

jako svítíte doma petrolejkou, jo? že vám tolik vrací 😀 😀 😀 😀 😀 asi to taky zavedu.............

zlatka
28. bře 2009

NECHÁŠ JI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠

bazalka
28. bře 2009

ne, vraci nam za vodu a topeni ... uz fakt jdu, nebo budu bez nohy

konoupek
28. bře 2009

Dobrou Ivi a užijte si to v Práglu 😉

cecil
28. bře 2009

Ivi, to máte dobrý, já se bojím spíš těch nedoplatků... 😅 ..ale zvýšili nám splátku na plyn i elelktřinu, takže nám třeba budou taky vracet. Plyn nám teda vrací pokaždý.

dík za Hagera

janica..
autor
28. bře 2009

IVI tož si to naše hlavní město zítra užij 😅

konoupek
28. bře 2009

teda to máte Ivi asi vysoký zálohy,ale ty prachy pak bodnou co 😉

konoupek
28. bře 2009

taky půjdu asi chrupkat se navíc mění čas a budem mín spát 😝

konoupek
28. bře 2009

marmoleum pořád lidem cpali v pořadu Jak se staví sen,už jsem na to byla docela alergická 😀 ,alr určo se to dobře udžuje i když mě by se třeba líbil i korek,ale nevím,jaký to vlastnosti a jestli by se do toho nevymáčkly třeba nožky od nábytku,nebo jestli už to je tak vymakaný a je odolný 😕

janica..
autor
28. bře 2009

Evi marmoleum je gut, asik bych šla do něj 😉

konoupek
28. bře 2009

Holky dobrou já jdu taky a moc neplkejte,kdo to má pak dočítat 😀

konoupek
29. bře 2009

Tak to fakt nemusím nic dočítat 😀