Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
26. kvě 2009

Jen malinko problem .... nevim presne, kdy pro nas Vilas dorazi .... je mozne, ze se zdrzi, ma dnes u sebe auditora 😔 😝

bekulkamama
26. kvě 2009

holky tak tam hezky pozdravujte na tom golfíku, já nakonec vážně nejedu ☹

entik
26. kvě 2009

bazi, mam jet radeji vlakem, at to nekomplikujem? nebo mi date vedet? kdy mame byt nachystani?

beku, pozdravovat budem a budem se tesit brzy na videnou🙂

Mili, tak snad budes psat casteji, at se fakt podporujem🙂

bazalka
26. kvě 2009

Peti, Martas zatim spi. Kdybychom jeli vlakem, musi se vzbidit tak, abychom stihli bus 23 14.59 ... to je tak do 14.15. Pokud se vzbudi pozdeji, pojedem autem ... mame byt nachystani kolem pul ctvrte, ale bez zaruky ☹

Mam ti pisnout kolem te ctvrt na tri, jak na tom jsme?

linn
26. kvě 2009

Peti, super, ze dorazite, nam ryma taky neva 😉

linn
26. kvě 2009

prave jsem premluvila mili, ze se prida 😉

bazalka
26. kvě 2009

super 🙂

janica..
autor
26. kvě 2009

No MIládko ahoooooooooooooj, no že se taky ukážeš 😉 gratuluju k těhu!

Raduš škoda, že tě neuvidíme, i když u mě je to ještě taky nejistý, záleží kdy dorazí Petráš 😅

entik
26. kvě 2009

jo, pisni, matej taky jeste spi..

mili3
26. kvě 2009

tak nakonec taky jedu a uz se tesim 🙂

entik
26. kvě 2009

😵 😵 fajn miladko.

ivi, vypada to, ze pojedem pozdejsim vlakem, matula jeste spi a musi pojist. tak kdyz tak pisni, jestli se pojede tim autem... diky 😵

bekulkamama
26. kvě 2009

Peti, Jani, já se na vás těším na jiné akci, teď bude příležitostí venku 🙂 habakuk 🙂

bekulkamama
26. kvě 2009
janica..
autor
26. kvě 2009

Raduš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bekulkamama
26. kvě 2009

Jani: no akorát sem se s kolegyní shodla že nevím co bych s géniem dělala 😀 škola no ta mi šla tak napůl a jazyky max trochu anglicky, leda by chtěl mluvit slovensky to mi jde 😀 jinak ho asi nic nenaučím s takovou 😀

zlatka
26. kvě 2009

Raduš 😀 😀 😀 😀 , tak to je teda na tom Beruš s IQ bledě, když jsem neblila ani jednou 😖 Ale je to teda útěcha pro ženský, co na to trpí, co hlava nad mísou, to si můžou říkat, že mimi bude mít vyšší IQ.

cecil
26. kvě 2009

Jé, ahojky holky, nestíhám....nedočítám....jen jsem vás chtělapozdravit a říct, že dnes z toho srazu nic nebude... 😅 ...brzo co??? 😀

Sušíme totiž seno a vypadá to bledě 😅 ..asi nám zmokne. A navíc mě děvčata dnes nakrkkla jedna stará čarodějnice, že jsem to dvě hodiny rozdýchávala a pumpovala jak před infarktem! 😀 😀 😀 Takže jsem na to, přiznám se, úplně zapomněla!

Páček a pršet může až zítra odpoledne, až to budeme mít v kopkách! 😕

joa mili, no ostuda jsi, ale máš omluvenku 😉 😀 ...ať se vám daří!

bekulkamama
26. kvě 2009

hehe zlatu je to pěkná blbost, vůbec tomu nedávám žádnou váhu 🙂

zlatka
26. kvě 2009

evi, čímpak tě nakrkla? napiš....

zlatka
26. kvě 2009

Jo a Filípku, asi ssi užíváš dovču, ale i tak- všechno nejlepší k dnešnímu svátku!!!! 😀 To aby tě nemrzelo, že jsme na Tebe s Berunkou zapomněly!

janica..
autor
26. kvě 2009

No Zlatušáku v kolik jsi došla?

Filípkovi všechno nej k svátečku a posílám hubana 😵

zlatka
26. kvě 2009

jsi přijela na kole?, asik kolem půl páté až, než jsme se po spaní vyprdolily, škoda, že jsem se tam s tebou nesrazila.

bekulkamama
27. kvě 2009

ahoj holky, krásné ráno všem i když je teda upršené, musím to zaťukat dneska poprvé sem se ráno nedávila 🙂 a zatím to ujde 🙂 jak bylo včera na golfíku? Já se odpol. válela v houpací síti (podotýkám bez houpání) a skoro jsem na zahradě usnula, to byla pohoda relax, pominu ale dva komáry co mě štípli 😖 jinak skvělý...
cecil viz IP - včera jsem taky dávali seno do kupky k večeru, ale my máme zas králíky 🙂 a ti to taky zbaští, ale pak zbaštíme je 😀 😀 😀 to za to stojí hi hi jo a pro tu vaši kozičku to chce asi lepšího kozla!!! 😎

janica..
autor
27. kvě 2009

Ahojte,

jj byla na kole 😅, no jsme se museli minout.......

Jako co si píšete po IP 😅 si chcem taky počíst 😀 😀 😀

Evi tož kdo tě tak nasral?

duch
27. kvě 2009

Ahojky,holky můžete mi poradit nějakou dobrou dětskou doktorku v Olomouci?Jen podle seznamu se těžko vybírá ☹

bekulkamama
27. kvě 2009

janica: 😀 bys nevěřila, tam řešíme pupínky 😀
duch: já jako dítě chodila na středisko Jánského, MUDr. Marie Scholzová, vždy byla milá a supr, ale těžko říct že, hlavně kam to máš blízko...

zlatka
27. kvě 2009

Já jsem u Bristolu- MuDr. Procházková a taky fajn, moc milá a hodná.
Jani, proč jsi na mě jako nepočkala? když jsi měla hlídání....
Pupínky????!!!! S Evkou????!!!! 😀 😀 Beku-to je maminka mojí spolužačky z Gymplu, aj pak klárka vystudovala medinu a teď pracuje a žije v Německu.

janica..
autor
27. kvě 2009

Ali já chodím k Procházkové u nemocnice a jsem s ní spokojená 😉

Zlatuš já jela na otočku, no byla jsem tam tak půl hoďky, hlavně jsem chtěla vrátit Peťce tu knížku, no spěchala jsem, pač dojeli tchánovci.

janica..
autor
27. kvě 2009

Hmmm tak jak to jsou pupínky, tak to jo 😀 😀 😀

No já teda radšik dojedu za doktorkou, já mám dětskou v Holici za barákem, ale k ní bych malýho nedala ani za boha, na všechno antibiotika.......... no doktorka na baterky 😠

zlatka
27. kvě 2009

myslíš tu v té budově, jak je Heřmánek? prej je dobrá, říkala mi kamoška, jako drsná na maminy, že si mnohdy nevidí do pusy, ale jinak v poho...