Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

entik
28. kvě 2008

LINDI, moc jsem na tebe myslela!! je fajn, ze to mas, takze uz jsi atestovana 😉

cecil
28. kvě 2008

Zlatko, hehe, to jsi si ale určitě nehrála ve dvě na obýváku jak my s Emuš, co???? 😀

Holky, Emča je na prachy...sebrala mi peněženku a měla v puse desetikorunu, dvoukorunu, korunu a padesátník....zároveň! A podruhé když jsem jí to brala , řvala vyčítavě mamááááá! 😀 😀

Jinak až do večera nebudu, jdeme ven.

Jo, KOnoupku, díky za optání, byla to nějaká taková divná dvoudenní viróza, jen teplota, nic víc...naštěstí!!! 😝 😉
A bazének máme malý kulatý, obyč. A my co se nedíváme na počasí se nemusíme děsit z veder 😀 ...nevědomost je sladká 😅

bananek
28. kvě 2008

Konoupku já kupovala bazének malé ve tvaru mochomůrky všude ho měly kolem 400,- a já ho kupovala v makru za 240,- kdybych to věděla tak jsem ti ho mohla vzít však se mrkni http://ukocicek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=46...

entik
28. kvě 2008

co delate s vedrem?? konecne je tam teploucko, na to se cely rok tesim!! 😎

entik
28. kvě 2008

cekam az se matula probudi a jdem bruslit do parku, tak ahoj

zlatka
28. kvě 2008

Všechno nejlepčí Vilasovi!!!! 😀 😀 😀 Zase se bude u Bazalkových degustovat!!! 😀 😀

JInak Konoupek má nový tričko!!!!A denis stejnýho krejčího jako beruš- stejný bodýčko. 😀 Jani, babi koupila takový to pískoviště ve tvaru jabka-je dost velký (tuším v OBI a přišlo ji to na pětikilo), v jendé části má písek a ve druhé s ebude rochnit. Ale ten bazenek, co tu dal odkaz banani, je taky dobrej, pěknej.

pytle ještě nedorazily, až dojdou, dáme slezinu na golfu, v grygově, co říkáte? 😉

janica..
autor
28. kvě 2008

Zdarec,

Zlatuš jsem pro slezinu na golfíku, se tam chystáme s Peťákem na kolech ukázat Damiánkovi poníčka 😎

Jé taky přeji všechno nejlepší Viláskovi 😅 😉

linn
28. kvě 2008

Ahojky, tak uz konecne uzivam volna a Samouska.
Taky posilame gratulace Vilasovi. 😵

janica..
autor
28. kvě 2008

Zdneni my máme doma krásných 19 stupňů 😎

janica..
autor
28. kvě 2008

Lindi to je pohoda co? Žádný steresy .......

janica..
autor
28. kvě 2008

*stresy 😅

linn
28. kvě 2008

No konecne, uz jich bylo dost, to uceni, do toho ta plodova voda, no snad uz bude zbytek tehu v poradku.
My mame taky 19 😉

zlatka
28. kvě 2008

jako plodová voda???? Něco mi uteklo?

bazalka
28. kvě 2008

Zdar holky ... dmes jsme byli cely den v Prerove u babi ... a nejvetsi atrakce dne byla cesta vlakem!!!

Zdeni, teda ten Filda je fistron 🙂. Jo a dnes dorazily plavky, tak zitra vyzkousime a dame vedet.

Evko, to ma Emca apetit ... Martas mi ukradl penezenku vcera a sel na jistotu, hned hrabl po litru 😠 😀

Zdeni a Lindi, tak ted jste si splhly 😀 😀 😀 ... Vilas zdravi a dekuje 🙂. Jo a na vinko to nevypada, az o vik 😉

Zlatus, Linda myslela tu amniocentezu

entik
28. kvě 2008

tak manza sel na nocni, matula spi, jdem kecat?

v parku dnes hruza lidi, byl tam nejaky den na koleckovych bruslich pro deti, tak me to ani moc nebavilo, ale jinak dobry.
Matula ted nejak spatne usina, je unaveny chce spinkat, vzdy na chvili zavre ocka, spi a hned se probouzi, lozi jako by ve spani...

entik
28. kvě 2008

ukradnute penezenky 😀

entik
28. kvě 2008

zas budu na kecani sama, co?

zlatka
28. kvě 2008

čau Peti

zlatka
28. kvě 2008

jsem ti ještě chtěla říct, že u Berunky jsou všechny plyšoví a živí medvídci "bííííBóóóó" 😀

janica..
autor
28. kvě 2008

A co jako já a Zlatuš? Ivi, jsme taky příly Vilasovi 😠 😅 😀

entik
28. kvě 2008

BiiiBoo, ja myslim, ze u nas to bude stejne, az maty bude mluvit, porad na neho moc pekne reaguje

entik
28. kvě 2008

a vy vsechny znate Vilase?? nebo co? predpokladam ze asi neco slavi, ze? tak se taky pridavam s blahopranim...

zlatka
28. kvě 2008

ajsně, že ho známe!!!!je vysokej až do nebe a nosí brejle!!!! jsem ho viděla jednou v parku. 😀

zlatka
28. kvě 2008

Jani, máš recht, nás úplně přehlídla.... 😠 😠
Zítra udělám tu rajskou, tak sjem zvědavá, co na to bude říkat beruš.

entik
28. kvě 2008

Matysek sni prikrmu vzdy tak ctyri lzicky ☹ a ja mu to s takovou laskou varim

entik
28. kvě 2008

hihi, tak toho Zlatjo fakt znas 😉

nic, jdu spat, chtela jsem vam hodit nejake fotky, ale tim jak nam odesel pc, tak se smazal i ten program v kterem jsem je zmensovala a ted to neumim, ach jo.

bananek
29. kvě 2008

Dobré ranko tak vás všechny zdravím zas hlásí vedra já tu mám už teď 23 stupňu to zase bude hycna jedno sluníčko a už jsem si připálila i ramena nějak jsem to neodhadla namazaná jsem byla ale asi málo nebo malej faktor malej jsem koupila samozdřejmě už větší a lepší tak by to mělo být OK Entiku a skoušelas to zmenšit v malováním tam to jde taky a měl by to mít každý počítač automaticky v hlavní výbavě já přesto zmenšuji pořád fotky 😀 😀 😀 😀 😀

cecil
29. kvě 2008

Čau babinec!

Hlásím pytle už přišly, už se těším, jak budu uklízet, ovšem nevím kdy, teď sušíme seno 😅 .

Jo, Vilasovi zasílám taky gratulaci....tak holky, já jsem si s Vilasem i potřásla ploutví, hééééč???? 😀

Jinak mi ráno psi vzbudili Emilku a ta už má hodinu příííííšernou náladu, no prostě se lekla a řvala, ani snídat nechtěla, nakonec jsem do ní nenápadně nastrkala aspoň kaši, to je jediná jistota, že tu sní. Protože příkrmy a jídlo vůbec je u nás zase na indexu 😝 ...asi se jí tlačí ty špičáky, ale zatím není nic vidět.

Zatím páček, jdeme ven.

PS : neteř maturitu taky zvládla a říkala, ež teď se může klidně bez výčitek dívat na televizi a chodit ven!!!! Přesně ten pocit si pamatuju!!!!! 😀 😅

dali
29. kvě 2008

Ahoj Babizny

Ivuško já Viláskovi nepřála já tu odpo ani nebyla nějak nestíhám,ale jsem ráda že jsi mu popřála i za mě určitě mu přeju vše nej....a hodně zdravíčka 🙂 i když ho taky neznám osobně 🙂
na plavečky jsem se tě chtěla zeptat,zatím jsem lepší neviděla 😀

linn
29. kvě 2008

dobre dopo 😉
vyfotte kluky v tech plaveckach, na fotce z mmb vypadali super, akorat samousovi by v nich asi pekne bylo videt to bricho 😀
JJ Evi, to je pohoda, ze se muzu vecer misto uceni mrknout na sebevetsi kravinu v tv. A dokonce jsem si vcera dala dve sklenicky cervenyho a Marta ani nemrmlal 😉