Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

cecil
24. čer 2009

Ahoj děvčata, tak nám tři týdny nešel počál a tadyjsou nějaký nový duše...zdravím.

Mezitím jsme teda stihli dovolenou v Beskydech a nestihli usušit seno...když taky furt pršelo, že?

Jen v rychlosti zdravím...a zas někdy kuknu.......páček

linn
24. čer 2009

Dobre rano 🙂 ,
Evi, kukej castej, chybis tady 😅

Peti, taky mi to nejak nedochazelo, Olca asi zapomnela za 3 napsat roky, ne? 😉

dali
24. čer 2009

Jani........no přece NOLINKU......malou, já ji hrozně chtěla......má 3 nožky.....cena brutálně nízká tak v pátek jede znovu 😀 😀 😀 ......se styděl mi říct kolik stála, ale já jsem zase radši když koupí dobře a za málo než blbě a za hodně 😀 ........hl. jsem ráda že ví už kde borec sídlí a pojedu se tam kouknout a doplnit zásoby kytek, jen kdyby mi to někdo přesazoval.

Jančo ta loňská co jsi kupovala ty je nádherná, přesazuješ to?? já na ni ještě ani nešáhla. 😉

prool
24. čer 2009

jojo 3 roky a 10 mesicu 😉
ahoj Evi 🙂

reni7
24. čer 2009

ahojky,díky za podporu,jste milý 🙂

prool-teda já bych asi zešílela,kdyby mi prcek takhle zajel pod vodu 😕 ale teda ty řeči k tomu,to fakt člověk tomu prckovi nemůže ani nadat 😀 😀 😀
já si budu muset dávat taky bacha na vodu,máme u domu 5 rybníků a ještě pískovnu,tak sem řikala,že malá bude chodit preventivně venku s rukávkama,nebo korkem na břuchu 😅 kdyby tam náhodou zahučela 😅

fajn
24. čer 2009

Oli tak to je Vašík šikula. Já jsem tak Didce naposled říkala ať dává pozor ze schodů že spadne a ona mi na to řekla že ji potom řeknu:Česká pojišťovna chráníme vaše sny

janica..
autor
24. čer 2009

Ahojky, byly jsme v MC.......

Evi no čau, chybělas

Tý jo Oli to musel být šok 😕

Zdeni zase Nolinu? 😀 😀 a za kolik ju měl? jako on má fakt parádní ceny, si tam sjeť mrknout, si fakt vybereš 😉 No a přesazovat letos už budu, dva roky jsem na ní nešáhla 😅

Marci Didka je fakt expert 😀 😀 😀 😀

Reni ty budeš mít fakt makačku, malou uhlídat, i když možná bude zvyklá na ty rybníky, že jí nebou brát 😝

jakoubka
24. čer 2009

ahoj 🙂

Já nevím,ta moje mama je fakt tydýt 😒 Kubík pořád teď říká ,bába nééééééééé,mama jooooooooooooo,a mama si nyslí,že ho to učím 😀 No,neučím 😠
Včera jsme byli v Globusu,mamka ho vezla na vozíku a Kubík "bába neeeeeeeeeeeeeee a oddělával jí ruky 😀 a pak mama joooooooo.Mama se urazila šla pryč,noale pak se vrátila 🙂

Oli-tož to by mě štréchlo 😒

reni-malá bude plavčice hned od začátku 🙂

fajn-já se vždy musím chlámát ,co Dianka dokáže za rozumy 😀 Závidím takovou brebentilku 😉

janica..
autor
24. čer 2009

Marti 😀 😀 tak už to Kubu neuč, když to bábušku mrzí 😀 😀 😀 to je období, to je i u nás, táta ne, máma jo 😉

jakoubka
24. čer 2009

nebo ukázal v knížce na čarodějnici a prej bába 😀 jsem se začala smát,ale mamka to slyšela ,přišla ,tak já hned"Ano ,Kubíčku ,to je sice bába ,ale Baba Jaga ,ne naše bába 😀
Jaksik je proti Bábince zaujaty ☹ ,říkám dej babičce pusu a on "ne,bléé 😀 😠

jani-a jak bylo v MC?

bazalka
24. čer 2009

Ahoj holky

Evko, zdaaaar ... nos nam toho teda moc po trech tydnech nenapsala ☹

Oli, teda Vasa je kaskader ... bych asi zesilela strachy 😒 ... tak at nejste marodi!!!

Marci, Didka ma super hlasky!!!

Marti, Kuba taky dobry ... prej bleee 😅

Martas nejak zacal soplit a pokaslavat ... vyborny, kdyz mam jet pryc 😖 ... jen nevim, jestli je nachlazenej nebo to ma z toho, ze jsme vysadili jeden protialergickej spray do nosu ... no uvidime

bazalka
24. čer 2009

Ze by lezl Oskar ... no huraaaa, dopo jsme opet zmokli 😠

janica..
autor
24. čer 2009

Marti bylo super, byla tam jen Evka se Sárinkou a Katka s Davídkem, tak pohoda, ale v pondělí tam prý měli 29 dětí, to si neumím představit.......

bazalka
24. čer 2009

29 ... a kam se vsichni vlezli??? 😲

janica..
autor
24. čer 2009

tý jo to nevím 29 dětí a 26 mamin, no hustý 😅

janica..
autor
25. čer 2009

Dobré ránko, no totok co to je za morálku 😠

Marti fotky super 😀 😀 😀 a Reňuško tobě to moc sluší 😉

linn
25. čer 2009

Ahojky,
chysta se tedy nekdo na ten pohadkovy les?

Jani, MC bude pres prazdniny zavreny, co? Tak vzari zas dorazime 🙂

janica..
autor
25. čer 2009

Lindi my určitě, no teda ještě podle počasí, jestli bude pršet, tak nee, tak doufám, že počásko vyjde, jsem si včera pouštěla videa z Římic a naprosto super 😎

janica..
autor
25. čer 2009

Jj zavřený přes prázdniny...

cecil
25. čer 2009

Jani, to nejsou Římice, ale krátce Řimice...to jen tak pro puntičkáře 😀 .

Když jste mluvily o tom topení, na dovolené jsme se koupali jen jednou a Štěp. si zdělala rukávky a že na schodech jednom po druhém vyzkouší kam až dosáhne. Já jsem jí to dovolila. Myslela jsem, že jak to bude mít po bradu, tak vyleze. Najednou Petr: co tam děláš? vylez. A Štěpánka to asi chtěla urychlit a přeskočila dva schodky a najednou měla vodu nad hlavou, že? No Petr tam skočil a nadzvedl ji, byla hned na dosah, ale i tak. Nebrečela, nelekla se, byla tam asi dvě vteřiny.....ale jsme si to schytaly, co to máme my dvě za blbý nápady, ha ha. No ale aspoň má Pipina zkušenost a ne až tak hroznou, akorát si těď bude dávat většího majzla. Že na tom má podíl i Petr, kterej na ni houkl samozřejmě není přípustné, nevadí. Jak říkám, jsem ráda, že má zkušenost, ona je do všeho hrozně hrrrr a hrozná frajerka, tak bude mít z vody aspoń respekt.

Jdu do obchodu, dnes mám jakýsi skluz, naštěstí mám navařeno. No to by se mi při pokaženým počítači stát nemohlo 😀 😀 😀

cecil
25. čer 2009

Jo a ještě k tomu pohádkovýmu lesu, absolvovala jsem ho jen jednou, před leta, ještě ne se svýma děckama, ale pekli jsme se dvě hodiny kdesi v lese a na poli, bylo tehdy hrozný vedro a dusno.....pak fronta na pití byla dlouhá tak, že jsem řekli, že se raději napijeme doma....lidí mraky, ale pro děcka dobrý, to jo.

Jo a včera jsem šli do lesa podívat se jestli něco neroste(letos poprve).....hříbky jsme nenašli , tak jsme se napásli jahod a borůvek, i jsme natrhali domů....a večer nám říká sestřenice, že od rána hlásí v rádiu, že se nemají jíst neumytý borůvky, že se v republice objevila liščí tasemnice..... 😨 . Co na to říct...to je tak vždycky s náma, heh! 😅 Ale pevně věřím že tady liščí tasemnice není a zbytek borůvek umyju, no.
Toš zdarec babinec

zlatka
25. čer 2009

😀 😀 😀 tak čtu o tom, jak jste se napásli a hnedka jsem ti taky chtěla napsat o té tasemnici🙂🙂

zlatka
25. čer 2009

jani, jestli pojedete do těch řimic, tak já bych s ek vám přidala.za vás autem, a´t moc neblkoudím, je to doela daleko, že?jsem se dívala až za Litovlí.

ametob
25. čer 2009

Ahoj holky, tak když mám čas, tak se vás snažím číst, ale myslím, že už ve vás budu mít jen chaos 😀 Chtěla jsem se zeptat, co je to MC? Jinak, jak to tady čtu, tak máte s dětma pěkně veselo 😉

linn
25. čer 2009

Ametob materske centrum, jezdime do Holice do Hermanku🙂

Tak ja jsem se prave dozvedela, ze nasi v sobotu odpo neco maji, segra ma porad na krku psa, tak je to trochu ohrozeno, urcite to budu vedet zitra.

Evi, jak pises, Stepule bude mit aspon z vody respekt. No a s tou tasemnici, no podle me je pravdepodobnejsi chytit nakazene kliste nez narazit na boruvci, ktere po.... liska. 😉

reni7
25. čer 2009

ahoj Jani-tak Marťa dala i mou fotku s mojím podbradkem? 😀 to je teda hodná,chudák Sárinka tam leží v obležení dvou chlapů 😀

jů cecil-sem se nasmála teď stěma borůvkama,taky sem včera cosi zaslechla,že se nemají jest neumytý 😅 tož zadaří se 😵

bazalka
25. čer 2009

Holky, siiim, hodte odkaz na ty Rimice ... diky

linn
25. čer 2009
bazalka
25. čer 2009

Holky, tak mam jet pryc a Martas je marodnej ☹ ... noc byla silena, kasel, zvraceni hlenu ☹ ... jen furt patram po tom, jestli je to ryma nebo reakce na vysazeni leku proti alergii ... teplotu nema, sople vodnaty az bily ... babo rad. Ale je fakt, ze ve vzduchu lita neco agresivniho ... Vilas ma alergii letos celkem v poho, ale vcera a dnes to s nim taky cvici. Dnes jsem Martovi ten kortikoidni spray opet nasadila, tak pozname za 2-3 dny ... jen doufam, ze bude v poho do nedele, jinak se mi bude hodne spatne odjizdet ☹

linn
25. čer 2009

Ivco, to je fakt tezky, uvidis podl toho spraye, snad bude Marta do nedele lepsi