Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
4. srp 2009

Radi kecám, jdu ve čtvrtek na kolik jdeš? já na 12,00

bekulkamama
4. srp 2009

na 13 juhuuuu tak to se tam uvidíme, přijdu dřív a ty jistě budeš stejně čekat! 😀

janica..
autor
4. srp 2009

Ok super 😎

bekulkamama
4. srp 2009

jani a ty chodíš s Damiánkem dovnitř? nebo ti ho někdo hlídá?

janica..
autor
4. srp 2009

Peťa má odpo, tak mi ho bude hlídat doma, když by nešlo jinak tak by musel jít se mnou, co bych nadělala, ale on i minule šel dřív z práce, ale pak k Polákovi jak půjdu na ultrazvuk, tak chci aby šel i Damík, tak půjdem všichni ať se podívá na mimi 😉

Radi a myslíš příští čtvrtek nebo tento? já jdu až příští..

janica..
autor
4. srp 2009

Ha tak myslíš příští, teď jsem si tě přečetla na Olomouckých těhulách 😀 😀 tak je to oki 😵

bekulkamama
4. srp 2009

13.8. 🙂 ten příští... tak dobrá kdyžtak bych to zvládla i já v čekárně, stejně bych šla mnohem později než ty, jj na velkej ho vem určo bude nadšenej 🙂

janica..
autor
4. srp 2009

No jsem zvědavá na kdy mě objedná ten Polák na ten ultrazvuk, pač v pondělí jdu na krev, tak doufám, že někdy hned příští týden.......

cecil
4. srp 2009

Jani, já mám motáky i bez těhu 😠 , a jinak doufám, že už se mě ta populační exploze netýká 😀 .

Peti, bodejť bys neměla pupendo! Vždyť se to blíží hrozně! A vytopený byt je chuťovečka! 😝

Jo, dens je fajn, pod mrakem, jen Emi má teplotu poočkování ☹ , tak nevim jakdnes bude umrčená nebo ne... ajá jsem málo spala, zíííív.

toš ztatím zdravím a Janičce k těm sedmnáctinám hlavně zdraví! 😉.

cecil
4. srp 2009

omluvte překlepy, však vy to rozluštíte....jako tuhle příspěvek od Zlatuš to ještě není 😀 😀 😀

bekulkamama
4. srp 2009

jani: to nevím no Polák má narváno, mě dal termín až ke konci srpna a to budu nějak do toho 20 tt a teď zrovna vím že má dovču nějak...
Evi no to fakt buď v klidu... 😀

linn
4. srp 2009

Cau holky, zdravim z dovci, je to tady moc fajn, mame plavani, delame si vylety, akorat se teda nasi milacci nenechaji hlidat a musime s nima aspon jedem byt 😅 no a strasne to leti 😉
uz se tesim, az vas doctu

Moc moc gratuluji Jance 😵 😵 😵 😵

papapa

bekulkamama
4. srp 2009

linn: hezkou dovču přejeme 🙂

cecil
4. srp 2009

jo Bekul, pěkná kuchyň...jen jak tak koukám na to okno...dala bych si sporák tam 🙂 . Má člověk čumět do hrnce, nebo z okna? 😀 A ořech je pěknej. Ten se mi líbí.

janica..
autor
4. srp 2009

Radi, ale já jsem k němu objednaná na tu krev, tak mě musí hned objednat i na ten ultrazvuk, i u Damiánka jsem šla do týdne.....

Lindi dovču si užívej 😎

díky všem za garatulace 😵

janica..
autor
4. srp 2009

Evi 😀 😀 😀 určitě z okna 😀 😀

cecil
4. srp 2009

Lindi, pěknou dovolenou...no naše menší dítě by se taky nenechalo hlídat 😅, takže to chápu. Mimochodem to je nejoblíbeněnjší hláška naší Emi : já to chápu!

Beku,ještě koukám : na zemi v kuchyni máte co? Taky ořech, nebo něco jinýho? Já mám takovou fobii z toho, že budeme mít novou podlahu a nepůjdou nám ty dvě dřeva dohromady (nábytek a zem). Přitom se to vůbec nemusí bít, já nevim proč mám z toho strach...

bekulkamama
4. srp 2009

díky Evi 😀 tam budu mít terasu velikou, počkej až to bude celé pak řekneš že to okno je tam skvělé 😀
jj vypadá to jako přírodní dřevo 🙂 doslova skořápka 🙂
jani: jsem to nepochopila? psala si že jdeš k dr. příští po a čt! tak jak to máš? Zahlídnu tě vůbec? 😀

janica..
autor
4. srp 2009

Radi v pondělí jdu k tomu Polákovi na tu krev a ve čtvrtek jdu k Turčanovi, určitě se uvidíme 😉

bekulkamama
4. srp 2009

jani: tož vidíš, mě blbneš! 😀

konoupek
4. srp 2009

Ahoj ženský,

No ukecaný jste teda 🙂 .

Lindi,naše Denuš by se taky nenechala hlídat ani omylem od cizího,takže kluky naprosto chápu 😉 ,hl.že vám vše vychází podle představ.

Jinak u nás te vedou věty....co to je toto?Co to děláš mamo/tato?to neznám 😀

bekulkamama
4. srp 2009

cecil: no to je označeno jako světlý dub na vzorníku 😀 asi to klame, je to lino v imitaci velkých dřev. desek je to trochu víc žlutohnědé než linka

janica..
autor
4. srp 2009

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=53390#dis... holky doporučuji mňamka 😵 😵 😵

bananek
4. srp 2009

Teda budu se snažit nechybět ale je to těžké jak se maká však holky co mají baráky a zahrady ví jak to je každá chvilka vzácná a to mi má přifrčit zbožíčko do mého mmb tak to nevím budu chodit spát vnoci ale nějaká kačka navíc musí být chybý ten druhý větší plat 😀 😀 😀

bazalka
4. srp 2009

Zdar holky, zdravi Vas pekne nalome Baza 🙂

Zitra jsu poprve na praxi, tak je maloch u nasich .... s tatkou jsem zasli na vinko a tak to doladlo 😅

Radej vic priste 🙂

zlatka
4. srp 2009

dobrý večer, milé dámy🙂
tak jo, vzkaz byl od mé drahé dcerky, jsem to tam zapomněla napsat, ona strašně ráda posílá smajlíky.Jste ukecaný, to je děs, běs.
jani, Kon., deni se taky pěkně rozkecala, beruš se taky pořád vyptává, něco běží v Tv a vyptává se, co je to za žánr: "to je pohádka , film nebo co?" a pak vždycky tak důležitě: "aá, to jsem nevěděla!" a dneska teda odbourala babi🙂, hrály si na dvoře a babi zavrávorala a málem spadla a beruš na ni zařval: "ku--a"ale takovým tím tónem jako když se něco stane, ta se začala chlámat....myslela si, že se přeslechla, ale beruš to hrdě zopakovala znova(no úplnšě jsem slyšela našeho tátu, ale pak sjme to večer rozebírali a prý to slyšela u mojí mamy🙂. A taky h---vno je u nás oblíbený slovo-já taková slušňačka a moje děcko je ve dvou letech sprostý jak kanál. Jo a taky mi dneska ukazovala, že jí rostou nový židličky🙂 )stoličky)

zlatka
4. srp 2009

Bazi🙂 to já, když dorazím nalomeně, tak to po sobě slabikuju a opravuju, bo byste asi nepochopily, co tím chtěl básník říct. Snad budeš zítra o.k a ne jak já minule.
A ještě mě pobavila beruš včera, kdy jsme dělala na večeři palačinky a ona snědla dvě a že chce ještě..."potože já budu tlustá"a furt se divila, že netloustne, když jich snědla tolik(z pohádky o dorotce, jak jedla dorty a příbírala), tak jsem klidná, anorektička z ní nebude.

konoupek
5. srp 2009

Dobré ránko,

Zlatu ,Beru je nepřekonatelná ve všech těch hláškách na to,že těm prdolům jsou dva roky,tak ona fakt vede 😀 .

Denuš je hrozně ukecaná ta řekne taky všechno,jen před cizíma to je potichu 🙂 .

konoupek
5. srp 2009

ivi hl.že byla pohoda a chutnalo né 😵

janica..
autor
5. srp 2009

Bré ránko,

Ivi tak jsis dala do nosa jo? to se mi dlouho nestane, pač mám totální nechutenství k alkoholu ani sklenička piva neklapne, bych se zblila 😅 Držím pěstí ať ti to v práci dopadne dobře a hlavně, aby jsi se do všeho brzo dostala 😉

Beruš je teda pěkná sprosťačka 😀 😀 😀