Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

efinna
30. srp 2009

Ahojky zdravím a přeji hezkou neděli 🙂
Zlatu a tobě velkáááá gratulace, to je dobře že nás tu bude kynout více 😉 !

bekulkamama
30. srp 2009

čau holky, teda kon ty jsi ale potvůrka, jakto že ti to Přema práskl???? Já už to taky vím, Zlatu to práskla před pár dny, ale chtěla ještě s info počkat a vy fakt vytáhnete všechno z člověka 😀
tak oficiálně i tady veliká gratulace Zlatu... už mám nachystaný hadry od Jitky, brzo předám 😀 (až se vrátíš)
my včera slavili švagrovy narozky a dneska tchánovy,
ach jo to je náročné jíst ty chlebíčky a cpát se roládama 😀 😀 😀

bekulkamama
30. srp 2009

Zlatu mimochodem co ty nasisuješ u jmen? Už jako plánuješ jméno? Prozraď 😅

konoupek
30. srp 2009

Beku co Přema,ale babi to je informační stanice asik,že Zlatu 😀 ,Přema se taky divil,že to víme,ale tak už nemělo cenu zapírat 😉

bekulkamama
30. srp 2009

kon: ahaaaa já to pochopila, že to práskl on hi hi si říkám.... jakej jsi měla víkend? Podnikli jste něco?

konoupek
30. srp 2009

Beku včera nic moc počasí,to se nedalo moc dělat,tak jsme se šli jen projít a zašli na kofolu k Přemovi a dnes jen oběd u tchýně jinak nic zajímavého.
A co ty-vy? 😉

Jo jinak jsme měly noční posezení u kamošky,prostě babinec a drby 😀

bazalka
30. srp 2009

Holky, tak ahoj v patek ... pokud to pujde, kuknu i pres tyden, co je tu noveho 😉 ... akutni novinky prosim sms 😀 😀 😀

Mejte se krasne!!!

zlatka
30. srp 2009

myslím, bazi, že už všechno akutního víš, zřejmě jiný novinky.cz nebudou🙂
já do jmen nakukuju neustále, baví mě, ale tipa ještě nemám a jestli prozradím, to ještě nevím. PO zkušenosti s berunkou, nevím, nevím🙂
Dnes jsme se byly mrknout na slavnostech v Náměšti, bylo to fajné.

konoupek
30. srp 2009

ivi určitě to všichni zase zvládnete v pohodě.Měj se krásně 😉

cecil
30. srp 2009

Nazdar bazar...no těhotensvtí byl můj tajnej tip na tajemství....takže to vyšlo! Gratuluju mamino! Jak říká Janča, když chceš tři, tak se už aspoň něco děje, ne??? 😀 A babi bude mít víc vnoučat a víc starostí 🙂 .A nebude je stíhat všechny ventilovat při stříhání 😅.

Hele, já tu měla v pátek na návštěvě Banánka i s dětma....no jako Marťa dojela konečně dodatečně na ten náš sraz 😀 . Jako dobrý. Toňu jsem chudáka hned na začátku přejmenovala na Jiříka(nevím kde se mě to popletlo 😀 ), ale jináč dobrý.A Lucinka na to že se prej bojí psů zvládla to naše tele dobře 😅 , a druhýho psa taky.

A v sobotu jsme byli na narozeninách a já holky vypila 4 piva! No moja smrť to málem byla! 😀 Hned jsem si vzpomněla na Janu jak tu psala onehdy že už nepije! 😀 😀 😀 Taky už nepiju 😝 . Kruciš že si to člověk vždycky musí jednou za čas připomnět, aby věděl, jak je to hnusný! 😝 A nejhnusnější bylo ráno v sedum hodin, Emča totiž vstávala 😅.

Jdu si asi číst, poslední dobou lehnu do postele, převaluju se až vylezu a jdu si číst...ach jo. No co mi začnou budíčky v 5.45 tak budu v devět tuhá jak veka, už se těším 😀.

Zdarec babinec! Mějte se!
Ivi ať ti to rychle uteče!!!

konoupek
31. srp 2009

Dobré ránko,

holky,tak mě napadlo po té lonské vydařené drakiádě 😀 co si to letos zopáknout?Podzim se blíží,tak třeba za měsíc by to nemuselo být špatný co vy na to?Mě se to teda loni ohromě líbilo a myslím ,že prdošci by si to ted užili,ještě víc 😉 .

konoupek
31. srp 2009

A teda náš tata určitě,ten by byl nadšen 😀

bananek
31. srp 2009

Teda děvčata tady se to šíří jak epidemie no já Vám to všem jen a jen přeji ať je nás konečně na tom světě víc že.
Ano je to tak byly jsme na náštěvě bylo to suproví jen doufám že jsme moc neotravovaly
Příšte si to zopáknem mám jen dotaz nenechali jsme u Vás zelenou mikču nemůžem ji najít a tak nevím jestly jsme ji nenechaly u Vás a nebo někde v autobuse. 😀

konoupek
31. srp 2009

Banánku příště třebas do Grygova na návštěvu ja? 😉 😀

janica..
autor
31. srp 2009

Dobré ránko,

Jani jsem se ptala Zlatuš u Zdenči a říkala, že už něco vymýšlí, prej budou i úkoly, no myslím že nás Zlatuš jako organizátorka opět nezklame 😅

Zlatuš a jak to máš ze školou? nastupuješ? a do kdy budeš dělat?

A jako Zlatuš nám jména můžeš říct my ti Bereničku nekritizovali 😉

Jsem měla jméno na holčičku a zase mi neprošlo ach jo ☹ my dva se fakt neshodnem 😝

linn
31. srp 2009

Dobre rano,

tak oslavu jsme zdarne zvladli, fotecky nejpozdeji dnes vecer, Marta je upravoval a nektere mi nejdou prevest do jpg, tak musim pockat na nej 😒

Chlapecci nadseni, akorat se teda o nove hracky neustale pretahuji a jeden nebo druhej rve 😠 😀

Jani, jaky jmeno jsi mela ? 😉

Banankovic, muzete si udelat vylet i k nam 🙂

A drakiadu - radi se zucastnime 🙂

bananek
31. srp 2009

Jasný všechny Vás objedu a nebo udělám srazík u nás ha ha 😀

zlatka
31. srp 2009

Jani, se jménama to nevzdávej a pokud se ti nějaký hodně líbí, tak ho doma pořád říkej, hlavně hezky a ono se dostane do uší a pak bude znít pěkně i petrášovi, je to o zvyku, pokud to je netradiční jméno🙂Tak držím pěsti s prosazováním jmen🙂

No a drakiáda určo bude, maličko jinačí a bude i pro děti z vesnice, já už to v hlavě mám.

V práci mám 6 hodin výtvarek a 3 hodiny němčiny, ale ještě to tam nikdo neví, takže asi tak.Pokusím se vydržet co nejdýl to půjde, uvidíme.No, bude to asi šok, já jsem byla špatná hlavně kvůli tomu, že jsem něco slíbila a nedodržím to.

efinna
31. srp 2009

Dobré poledne 🙂
Tak drakiády se taky rádi zůčastníme 😉 ! Musím říct, že minulý rok to nemělo chybu no Zlatka je prostě super organizátor Jaňula to říká furt 😀 !
Jani no tak ven sním 😉, my už asik máme rozhodnuto, snad už nebude změna!

konoupek
31. srp 2009

Zlatuš tak to bude megadrakiáda co,už se těšíme 😵

konoupek
31. srp 2009

Jen,aby nám k tomu trochu foukl větřík 😀 minulý rok mám živě v paměti 😀 😝

dali
31. srp 2009

Ahojky

tak Zlatuš moc gratulujem, já mám pocit že je to nějaké nakažlivé 😀 ....tak u nás v dědince jsou taky drby že jsem těhotná, ale já to teda nemám v plánu, by mě jeblo i když Filda byl taky neplánovanej, ale teď jsem brala pilule a od září novinku Sayanu(injekce), no nejhorší je ta pauza měsíc co nemám nic ta může být riziková 😀 😀

Ivuš vydrž!!!! 😉

Zítra už je škola, já teda jdu až ve čtvrtek, ale děti už zítra nastupují, Viki do školky a Filda k našim, jdeme s tátou darovat krev 😉

janica..
autor
31. srp 2009

No jméno si zatím nechám pro sebe, pač třeba Petráš ustoupí, jo je dost neobvyklý, já jsem ho ještě neslyšela, že by ho někdo měl 😅

konoupek
31. srp 2009

vy furt s těma jménama naděláte tajností zbytečných 😀

cecil
31. srp 2009

Jééé, drakiáda, vidíte, já mám ještě pořád v hlavě léto... 🙂

Zlatu, třeba aspoń do pololetí ve škole vydržíš...a když ne....tak co...neplánovala jsi to a víc to neovlivníš, to kolegyně a ředitel(ka)určitě pochopí. Člověk míní a Pán Bůh mění.
Já mám mezi dětma rozdíl pět let a mezitím jsem byla v dědině nejmíń 5 x těhotná, Zdeni! 😀 😀 😀 Když se někdo nudí, tak vymýšlí kraviny, že?

Banánku a vůbec jste neotravovali!!! Právěže to tak rychle uteklo, že mám pocit že jsme nic nestihly...no a kdyby jste přijeli druhej den....dej pokoj, zima, pršelo....ještěže bylo pěkný počasí. A musím Ti říct,že Toňa je už správnej parťák...líbil se mi jeho smysl pro humor 😉. Jasně že s ním asi chvílema už mlátí puberta, ale tady na návštěvě byl fakt příjemnej. A taky asi na fotbale a na rybách s tatou se vyblbne a pak už je doma v klidu, ne? Aspoň mi tak připadá. Je dobře že má koníčky.

bananek
31. srp 2009

Evi on právě si to doma vynahrazuje on neni zlej to né ale má ta chvíle jako co řešíš ,už zase mě tady votravuje a podobně a to tě tak dokáže vytočit jinak já sním nemám problémy ani ve škole to je pohodář. 😀

linn
31. srp 2009

Fotky z oslavy jsou na facebooku, ktere tam nejste nebo o vas nevim, odkaz v IP 🙂

bananek
31. srp 2009

Moc děkujeme jsou úžasné a ten dortík přímo k sežrání-mňam mňam 😀 😀

janica..
autor
31. srp 2009

FOtky super, dárků a dárku a nakonec dortík Mája, tu měla i kámoška 😎

linn
31. srp 2009

A byl fakt dobrej, jako obvykle 🙂
Pristi vikend bude ten s kytickama 😉