Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zlatka
10. zář 2009

Jani, prď na chaloupky a ukaž sedačku, já to tak nevyšpióním jak janica opica.

zlatka
10. zář 2009

teda janička opička, včera mi vyaukcovala na uakru kočár, šikulka!!!! 😉

bekulkamama
10. zář 2009

zlatu - no kde ty se touláš pořád?

janica..
autor
10. zář 2009

http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImag... jak jednoduché Zlatuš 😀 😀

No taky to byl adrenalin jako prase, jsem byla zpocená až někde 😀 😀 😀

janica..
autor
10. zář 2009

Radi mě je to fakt fuk, hlavně ať je mímo oki 😵 a Dam už všem vykládá, že bude mít bráchu 😅 vy máte taky srazíky furt co?

dali
10. zář 2009

jakej kočár??? my ho chceme vidět 😉

bekulkamama
10. zář 2009

janica: určitě bude vše ok 🙂 jo každej týden většinou ale nechodím na každej, ne vždy to vyjde ☹
ty jo to je mega sedajda!!!

zlatka
10. zář 2009

ja, kruci, dalinkovci se rozšoupli.... a jaká výmalba? to se fakt dost bije....měli jste vybrat takovou barvu, ať nemusíte hnout ani brvou, zdeni, ne?
šak se , zdeni, dojeď na ten kočár podívat...teda až mi přijde.

jinak, kde s eflákám? chodím , děti moje, do práce, rozčiluju se tam a vymýšlím......takže už toho času na plkec moc není.

janica..
autor
10. zář 2009

Pěknej kočík a za ty prašule zadáčo 😉

bekulkamama
10. zář 2009

zlatu, no jo ty si pracující, tak že začátky jsou krušné jo? 😖

zlatka
10. zář 2009

ale jani jsem se dívala, že tam byli jen tři nabídky, tak to zase nebyla taková rvačka, ne? no, já ymslela, že je to jak na MMb, tak sjem přiklusala z venku přesně na čas, jsem mylsela, že se bude po příhozu protahovat o minuty, ale nic-čéče, už jsem to tam nenašla.....Ale paní mi říkala, že mi držela pěsti a že je ráda, že jsem ho vyhrála já.teď mi kamoška pošle penízky-já mám na všechno lidi 😀 😀 😀 😀 Jani, co jsem dlužná???

janica..
autor
10. zář 2009

no 3 přihazovali, ta jedna přihazovala jak blázen, taky to naskočilo o 450,-

zlatka
10. zář 2009

jo,berunka mi před týdnem mimi zakázala.....ale včera teda říkala, že by radši holčičku,: potože kuci se šeumujou a kičijou a bijou se a houčičky jsou hodňoučký a hrajou si s panenkama a kočáukem.... 🙂

janica..
autor
10. zář 2009

tam je napsaný sice 3 nabídky, ale to jako 3 lidi co přihazují, příhozů bylo minimálně 15 😉 jj na aukru, to končí přesně v ten čas, vůbec nenaskakuje, což je fér 😉

bekulkamama
10. zář 2009

😀 😀 😀 Berunka je expert, ta tomu rozumí, náš Honzík ale na ni bude hodnej 😅
jdu se natáhnout k Tv, zdarec...

zlatka
10. zář 2009

aháá, takže vyhrává vlastně ten poslední.....tož to je fakt adrenalin...

janica..
autor
10. zář 2009

Hihi tak to jsem zvědavá, jestli bude mít Beruš ségru 😅

dali
10. zář 2009

Zlatuš, my měly objednanou šedou, ale neklaplo to a tak jsme se šlx podívat po jiné a takhle je jediný kus a za super cenu, tak nějaká výmalba nás na moc nepřijde.....známý mají něco vpodbném stylu a za cenu jednou víc, byl to bezva kup, je to pravá kůže 😉

zlatka
10. zář 2009

moji milí, včera jsem došla z práce úplně k.o-jako řeknu vám, že učit vv na druhým stupni je fakt maso, to jsem ještě za celou dobu, co učím, nežrala a nezažila!!!!!pětatřicet puberťáku donutit k nějaké činnosti, ještě je přitom nějak zkroti, protože absolutně neví, jak se mají chovat, člověk neslyší vlastního slova.....kupř. jeden usoplenec mě včera poslal někam....teda on si servítky nebral....takže asi tak...mám spousty nápadů, myslím i zajímavých, ale ještě by to chtělo, aby to teda někdo v té hodině zrealizoval, že.

dali
10. zář 2009

Ženský co ty chalupy, já myslela že budet chtít všechny nejmíň po třech a vy tu zatím vykecáváte o naší sedajdě 😀

zlatka
10. zář 2009

jj, já bych takly chtěla koženkovou asik-na celokoženou se neshrabeme-kvůli údržbě.napiš do ip, jestli nechceš tady, kolik a kde jste ji kupovali.No a jak vymalujete? Já myslím, že ti to zase hezky ladí ke kuchyni, tak to aspoň bude takový celiství-celej ten velkej pokoj-obývák s kuchyní.

zlatka
10. zář 2009

sedajda je lepší než chalupy, co s chalupou? já nemůžu sladký ani vidět...... 🙂

zlatka
10. zář 2009

se dívám na slovo celiství.....přemýšlím nad ý/i-s tvrdým to vypadá ještě blbějc, tak opravuju na ucelené

bazalka
10. zář 2009

Jani, gratulujem ke klukovi!!!!

Zlatu 😀

Zdeni, sedajda super!!!! Mame podobnou 😉, ja jsem na cervenou 🙂

Holky, zitra jdu do te prace, ta mi drze palce 😉.

Maci je nachlazenej ... noc nic moc a dnes to bude asi podobny. Uz mame i teplotu ☹

Mame v nemocnici babicku ☹, lezi na interne na JIP. Citi se uz celkem fajn, jen dr nevi, co ji je ☹. Mam strach z nejakeho nalezu na strevech, zatim pro to svedsi dost veci, ale potvrzene to neni ... tak tise doufam, ze to dobre dopadne.

Holky, dobrou ... mizim, jsem dnes hotovson

bananek
11. zář 2009

Dobré ráno ,
tak sedajda na 1*je velice pěkná a z tou malbou se to fakt bije ale vy to vymyslíte a budete to mít nádherné.Však jsi šikula a poradíš si 😀 😀 😀
Cecil ty píšeš jak se v párečku nemají rádi já měla z toho taky obavy ale díky tomu že Toník je o tolik let starší tak můžu v klidu duše říct že ti se přímo milujou a nedá jeden na druhého dopustit jsou prostě zlatí no a já osobně mám dva brách a segru a rozumím si víc z bráchama než ze švégrou tu třeba ani moc nemusím tak ono to záleží jak kdo 😀

konoupek
11. zář 2009

Dobré ránko,

Zdeni,tak sedačka nádherná a že to nějak neladí,jak píšou holky jsem si teda popravdě ani nevšimla 😉 .

Jo z praktickýho hlediska je asi lepší mít dvě holky a dva kluky a třeba já mám bráchu a nikdy jsme si nějak nerozuměli a je to tak do ted.Já chtěla vždycky ségru.

Ivi držím palečky v práci 😉

Chalupu máme doma sice ne tak krásnou,ale byla zadarmo,takže nepotřebujem,ale díky za nabídku Zdeni 😉

Zlatu a to už je jako kočár pro mimiško,nebo pro Breuš ještě? Nějak jsem tomu nerozuměla 😅 😀.A hodtě foto,at se podíváme.

prool
11. zář 2009

ahoj baby,
dneska jedeme na 14 dni k babicce, tak se uz tesim na zmenu. Zdeni jaky chalupy, ja jsem nejak mimo - nestiham uplne cist a jeste mam podezreni, ze se mi tu vsechno nezobrazuje.papa

konoupek
11. zář 2009

Oli tak se mějte hezky a ty si snad trošku odpočineš 😉

janica..
autor
11. zář 2009

Dobré ránko,

mladej ještě spí, ne a ne stávat 😒

Ivuš pěsti držím 😉 jsem zvědavá s čím přijdeš 😉

No je fakt, že jsem s bráchou o rok a půl a jako děcka jsme si vyhráli fest, ale jestli to nebylo tím, že jsem byla spíš taková klučičí, nikdy mě nebrali barbiny a tak, spíš jsme hrávala fotbal 😅

Oli chaloupky z perníku, já ještě nevím Zdeňuško, já na perník vůbec nejsem, musím ukázat Petrášovi a Damiánkovi jestli chcou 😉

Oli užijte si babičku a ty si aspoň trochu odpočin 😉

janica..
autor
11. zář 2009

*nebraly barbíny