Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
6. říj 2009

Bekul, my jsme meli kocarek cernocerveny ... vic tam byo cerne a poho 😉

Jani, ja jsem taky hledela ... meli jen Superfit a Bartek ... myslela jsem, ze ty Bartek budou levnejsi, ale staly 1400,- a byly desne tezky proti tem Superfitum. Nakonec mame pekny, lehky, na suchace ... snad budem spokojeni. Jako 1200,- bych dala, ale vic ne 😝

konoupek
7. říj 2009

Dobré ránko,
teda boty na děcko za 1500,- to je teda mazec 😝 .Já bych dala max.kolem 800,-a to jen v kajním případě 😒 😉 .
My se na zimní chystáme tak za 14dní, možná ještě o něco dýl.Snad už to potom nebude moc přebraný.

Dnes jedem do Olympie do herny.Jezdíme každou st,tak kdyby se vám někdy někomu chtělo budem rádi 😉 .

Taky jsem se dívala ,že to máš Peti za pár to je děsný,jak rychle to uteklo.A Beku,jak to naskakuje 😉 .Jen Zlatušák si tam ty týdny pořád ne a ne dát 😝 😀 .

zlatka
7. říj 2009

😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎DRAKIÁDA 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎
Takže moji milí, drakiáda startuje v 15hod. v neděli, vemte na tuty tatínky, bude tam speciální stanoviště jen pro ně a doufám, že jsou vaši mužové hraví a soutěžení se zúčastní, jinak pro děti mám připraveno pět stanovišť s úkolama a pak až proběhne samotný pouštění. Určitě doražte, snad se to vydaří, jen se potom nepůjde houfně k nám, protože to budu muset všechno odklidit, jako může se, ale museli byste mi helfnout při odklízení.Takže s sebou žádný jídlo jako vloni, ju?Jen pro prcky sváču. No a pro Marťáska speciálně dorazí i hasiči, takže bude moct okouknout auto a vyzkoušet si přilbu🙂, jen to nebude takový luxusní fáro jako v Olmiku, ale obyčejný venkovský požárnický🙂🙂 Tak papa, já po večerech maluju a vyrábím, ale už se na tuto akci těším.
😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 KONEC HLÁŠENÍ 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

Já na zimní boty ještě nespěchám, času dosti. Raduška mi dneska hlídala skoro tři hodiny Beruš ve městě, když jsem byla u mudra,móoóóc díííky. mám už 3Dfotku-no celej tatínek, děcka.🙂Pak jsme ještě byly v tancování, já do dvanácti v práci, beruš vytuhnutá v posteli a já tak zralá padnout k ní.

bekulkamama
7. říj 2009

díky holky, čím dál tím víc slyším chválu i na tento kočár (graco freya) i na černou a že to vůbec neva v létě, ani nebledne, prej je bezvadnej, tak je to asi favorit zatím 😅 díky moc...
Zlatu není zač, Beruš je zlatá, zpívala mi a ukazovala kdeco ve výlohách, byla strašně hodná! Musím pochválit! a jahodová zmrzka prostě vedla 😀 akorát mě mrzí že nám paní sebrala poslední panenku nevěsty a ženicha co se jí líbila 😖 snad někde seženu...

prool
7. říj 2009

ahojky,
zdravím všechny.
Bazi - hod odkaz jaké boty jste koupili. Musíme to taky co nejdřív vyřídit, protože 26.10 nastupujem do lázní, tak to musíme zvládnout vše poschánět.
papa a dobrou.
Jak se Damčovi líbilo v Heřmánku? Vašík si pak zpíval celý den 😉
ahoj Olča

efinna
8. říj 2009

Ahojky
Teda Zlatu ty jsi ale koumák, kde bereš tu energii 🙂 ? Tak doufám, že hodíš foto ať mrknem na taťku 😉! Já jsem taky moc chtěla 3d foto ale ten náš malej tam furt trucuje a je k nám zádama 😒!
Tak Raduš měla takovej mini tréning co? 🙂

Jani tak co Damiánek ve školce 🙂? A jak jsi to zvládla ty?

jinak já mám malou u babičky a za chvili se jdu mrknout na prcka jak se mu daří, tak doufám, že bude vše oki!

Měj te se 😎

cecil
8. říj 2009

Zdarec babinec!

Nejde nám často net, ale dočetla jsem vás....taky už mi leží v hlavě jak si bude Emi zvykat na školku, zatím se tam hrozně těší, ale ještě tam nebyla 😅 . Jsem ráda, že onehdy zvládla hodinu a půl u prababičky. Ale byla tam i se Štěpánkou, jak má někde zůstat sama, je to horší. Ale děti má ráda, takže doufám že nebude problém.

Oli, taky nemocná. No my doma všeci huhláme přes nos, máme rýmu....jaksi letos ten podzim špatnš prožíváme. A Štěpánka dnes z§stala doma, protože jí vbolí v krku. Před pár dny se jí udělal váček u zubu z nachlazení, tak se jí to asi přesunulo na mandle 😒.

Beku, taky jsem si sem tam něco přečetla o aromaterapii...něco jsem si i namíchala. Ten madlový olej jsme měla, ale moc děcka nepromašťoval, nevím jak to. Pak jsem ho vymazala na sebe. A od Salusu mi levandule moc nevoní. kdysi jsem měla od Hádka a ta voní nádherně. Sem tam taky dám holkám do vany pár kapek levandudle an uklidnění, nebo na nachlazení a kašel. Taky eukalyptus u nás frčí a tea tree taky nic nepokazíš. Přímo k tomu porodu se dají myslím koupit namíchané směsi. Stejně tak pro mimnka. Saloos má řadu z bambuckého másla pro děti(s měsíčkem...atd). Stejně tak Cannaderm má zase konopnou komsetiku přímo pro děti Robátko. Ta je taky dobrá.

Na ty opruzeniny je dobrá levandule (nebo i ten tea tree), stejně jako na spálšní od sluníčka, na popáleniny všeobecně. Ale je dobrý i mateřský mlíko. Natřít jím zadečček a nechat zaschnout. Sestřenici poradila porodní babka na nehojící se pupíček taky mateřský mlíko a prý ho natříkala malé do pupíku a pěkně se zhojil. Přitom lihem to desinfikovali pořád, vymývali heřmánkem a stejně hnisal.(taky jsem četla o mateřským mlíku do nosa při rýmě a dokonce i prý do kysajícího očička...ale to už nemám vyzkoušené prakticky).

JInak jsem asi tři dny třídila oblečení na holky a po holkách..to jsem si dala! Já to tak nerada dělám!

Zlatu, na drakiádu dorazíme asi podle počasí, podle Štěpánčiné nemoci a podle tatových služeb... 😅, hodně faktorů, co?

ahojda

cecil
8. říj 2009

Jo a Beku, já ty esenciální oleje taky přimíchávám k panenskýmu olivovýmu...

Teď jsem si koupila od Cannadermu čistící vodu a krém přímo na akné, protože v mým věku už jsem s těma pupínkama fakt jen na ostudu! A bezva. Do týdne se mi pleť pěkně vyhojila. Občas se ještě něco obejví, ale utne se to hned v začátku. Konečně jsem objevila kosmetiku po které nezčervenám a neslzí mi oči (alergická reakce) a která vyhovuje mojí zralé/pubertální pleti 😀.

cecil
8. říj 2009

spálšní = spálení

janica..
autor
8. říj 2009

Ahojky,

tak ten náš očekávanej prcek si z nás dělá šoufky, pač dnes doktor viděl holčičku 😅 no jsem zvědavá co zítra u Poláka 😅

JInak Damiánkovi se ve školičce líbilo, jen teda až na konec, pač ho pokousala jakásik holky, no chudák má na škrani kousanec 😀 😀 no jsem domluvená, že jestli i příště bude nějaký konflikt, tak to balíme, je fakt, že i Damiánek není svatoušek, on si prostě nic nenechá 😅 jinak prej byl hodnej, zatím okukoval co se děje a tak......

Na drakiádu se už moc těšíme, Zlatušáčku nezapomeň na mě s tou knížkou děkuji 😉

Radi to se ti hlídalo jedna radost co? Berenička je zlatá 😵 tož hoď Zlatuš foto prcka a kdy máš teda termín?

zlatka
8. říj 2009

Tak jsem vám tu fotku zkoušela hodit, ale nechtěla se nějak dostat přes monitóóór.(jako jak ji mám hodit do alba, když nemáme scanner???ani si nemyslím, že to je nutný, však až porodím, tak se do dozvíte 😀 ) Jinak jako, lásky moje, tak za tři týdny jsme přibrala dvě kila, lítám kolem děcka a s děckem furt někde, do školy, doslova a do písmene nežeru a váha letí, letí, letí.... 😠

jani, že by už první láska, co by damiánka láskou snědla??,

janica..
autor
8. říj 2009

Zlatuš kdyby jedna, prej na něho byly rovnou 3 😀 😀 , ale že se nedal, furt si držel vláček a ta jedna to šla bonznout na tu která hryzla Damiánka, no komedie 😀 😀 no nebudu to lámat přes koleno, jako ta 1,5 mě nezachrání a jestli bude příště něco tak to balíme, pač jsme šli dom, mladej brečel, já brečela s ním, no hormony se mnou házej jako prase 😀 😀 😀 😀 no jsme došli dom a Petráš z nás nemohl 😀 😀 😀

janica..
autor
8. říj 2009

A tož kolikátej si týden 12? no jako si myslíš, že budeš hubnout nebo co? pěkně přibírej ať se má mímo dobře 😉

zlatka
8. říj 2009

No, dobře, ale jako co tři týdny-to dvě kilča...s takovou mám teda super vyhlídky.Ale pamatuju si, že u beruš to bylo taky tak-pěkně po dvou kilech mi to nalítáválo.

Jinak v průkazce mám 14tt, ale podle uzv to možná vypadá na 12tt, nějak to nesedí s ms, takže to úplně s přesností nevím. No, máš dva měsíce náskok.škoda, mohly jsme si heknout spolem🙂

zlatka
8. říj 2009

Si Petráš myslel, že vás po cestě šméklo auto, co??? 😀 😀 😀

entik
8. říj 2009

http://www.eone.cz/eshop.php?menu_id=11

je tam i ten jojobovy olej pro miminka... i k porodu, vse. Tady v lekarne to vsak nemaji ☹

entik
8. říj 2009

Jinak jsem dnes byla naposledy na kontrole na gynde, od pristiho tydne uz v nemocnici ... Zlatusko, me vaha ze zacatku taky letela, a pak se zastavila. Tak treba to bude stejne.
Jani, to jsem fakt zvedava, co se vam nakonec narodi 😀 😀

Zlatu, kde v grygove bude ta drakiada?

A co se tyce Matyska a postylky, zatim to zvlada na 1. Prijde k nam az v sest rano, nebo spis vola... dnes volal, "Mami, mami", a kdyz jsem prisla, tak sedel na posteli a rikal,"mami, kde jsi?" 😀 😀 mam z te jeho samostatnosti velkou radost, na druhou stranu si rikam, ze uz je fakt velky kluk, a ze to strasne leti a za chvili prijde skola a puberta, achich 😲 No, kdyz jsme u te puberty, prijde mi, ze na nej prisla uz ted, nekdy ma takove nalada!!! 😠 tvrdohlavec, tvrdohlava!

prool
8. říj 2009

ahojky baby,
potrebuju babskou radu 😉 Vasa teda posledni dobou silne kasle na curani - proste to lajda a je skoro pokazdy zlitej - slipky, triko, gate. No a vcera a dneska to nestihl ani s bobkem a to se mu teda jeste nestalo co chodi na nocnik. I kdyz mel prujem, tak normalka stihal rikat, ale ted 😠 no nechci to jeste nejak lamat pres koleno, ale dneska me to vytocilo, protoze jsem mu nemela uz co dat na sebe - kazdej den pracka a jaksi me to neba 😝
Pravda, vcera a dneska to mel ridky, ale ... no uvidime, jeste tomu dam cas.
Zlatu - tuhle nedeli, ze 😉 ja jsem s tou nemoci nejak mimo, tak furt nevim co je za den a jestli uz to bylo nebo ne 😉
papa drzte se tehulky a mamusky

bazalka
8. říj 2009

Zdra holky, mam za sebou prvni pracovni den 😀 ... vsichni pezili!!!!

Jani, to Vase mimi Vas zkousi 😉. Damik je sikulkaaaaaaaaaaa!!!!! Ja jsem taky ze skolky prvni den dorazila z roztrzenym obocim 😉 ... jsem tancuvala s Tomaskem 😀

Olo, mrkni ma stranky Bati, maji tam slusny vyber a u toho Prioru taky.

Peti, tyjooo, tak uz do nemocnice ... tak to uteklo!!! Dnes jsme videli tve chlapy...ale hledali jsme misto na zaparkovani, tak to vetsi pokec nebylo ☹

cecil
8. říj 2009

Jani, to je radost se školkou....už se vidim, bych myslim bulela taky. Dnes mi říkala Štěpánka, že holky ve třídě jí říkaly ať donese něco s Hannou Montanou...(mmch seriál pro puberťáky a ne pro druháčky, na který se Štěpánka nedívá)...a Štěpánka řekla že nic nemá, tak se s ní prý nikdo první dvě hodiny nebavil.... 😖 . 😠 . To člověkovi přijde tak líto a nasere to zároveň. Konzum zasr....to je něco na mě.

Ivi, to je paráda, že to všichni přežili! 😀 Očekávalas něco jinýho? 😀

Zlatu, já myslím že všude v pčíručkách jsem vždycky četla váhový přírůstek 0,5 kila za týden.....to je za tři týdny kilo a půl, to splňuješ normu, ne? 😀 .Já si taky myslím že se to zpomalí. A nehladov! 🙂

Jdu si lehnout, zítra mám hned zrána masáž a rehabilitace, byla jsem u rehabiltačního.dr. a prolupal mi pěkně záda, jsem jak na novým světě! Je bezva udělat si na sebe 3x týdně hodinu čas....ách, jsem to už nezažila ani nepamatuju!

Jo a nemůžu najít mobila 😀, ale neprozvánějte mě.....bůhví koho by budil 😀 😀 😀.

A poslední věc: v počasí hlásili ochlazení, přes den jen 6 stupňů a první sníh! Od neděle nebo jak. Brrrrrrr!

bananek
9. říj 2009

Cecil nestraš stou zimou mi ještě nemáme topení už teď je tu jen 19 stupňů a jestly se ochladí tak tu zmrznem.Maximálně pošlu mladou na prázdniny k babičce v paneláku už topí ha ha 😀
Včera jsem byla z mladým odstranit znamínka tak je konečně vklidu v pondělí na kontrolu a v pátek jdem tahat stehy.A poněvač mu to bude jako vadit při holení tak jsme nic ani neplatily uf to jsem byla ráda neboť jedno znamínko stojí 200,- to bych vyplázla zase 400,- tak mají děti na něco pěkného a odpoledne jsem byla na třídních schůzkách mlaďoch má lyžák tak pouhých 3100,- za výjezd + 500 za půjčení lyží no myslím půjdu na E55 jinak nevím jak to vyžbulím ale říkal třídní že kdo nemá můžem postupně nosit od příštího měsíce třeba po 500,- tak snad to dáme dohromady nechci mu to kazit že chybý penízky aby byl doma že 🙂
N drakiadu nedorazíme máme toho moc a malá jezdí na víkendy k baby jinak by jsme to nestihly 😀 BAZI mám na tebe dotaz když má někdo ružu je to infekční?Nesmí se na náštěvu ani když je stím doma?Vím akorád že do špitálu se nesmí že je to snad streptokok nebo co ale nevím jak jinak .Mamka je stím doma chtěly jsme tak jít ale holky na oddělku mi to vymluvily tak nevím.poraď mi ty jaký máš na to názor pokud né tak je jasný že se tam nepohrnu především je na prvním místě malá že 😀

bekulkamama
9. říj 2009

čau holky, konec cárání po městě, venku je hnusně tak sem zalezlá doma...
Zlatu skener je maličkost skoč za šišou do práce! až budeš na městě, jinak některé tiskárny mají skenner v sobě taky... máš-li u někoho možnost.. taky to tak dělám... (jak jinak)
hele prej má být jako pěkná koooosa o víkendu ale foukat bude tak to bude lítat o sto šest hi hi 🙂
dík moc za rady s olejíkama, já si koupila už namíchaný ten levandulový a růžový, dá se to už rovnou kapnout do koupelen do aromalampy a na masáže, nechce se mi to míchat 😅 hi hi
ale zatím asi stačí bo je to i tak peněz 😖 uvidíme ty účinky, ten růžový je úžasný, nádherně voní, levandule ujde nevadí mi ale jde o léčivé účinky že!

janica..
autor
9. říj 2009

Ahojky,

tak jsem zpět od Poláka, mímo roste jak má a je to jasný bude to brácha 😵 viděla jsem šuldu 😅 tak už nepochybuju 😎

Oli tak s tím čuráním a kaděním ti neporadím 😒

Ivi super, že práce oki a že to tak všeci zvládáte 😉

Matýsek je borec, to náš cicmánek o půl noci se k nám stěhuje, ale mě to neva, pač se mi s ním spí božsky 😵

Ahojky už se moc těšíme na neděli doufám, že vyjde počásko...

linn
9. říj 2009

Ahojky,

tak draka mame a taky se tesime, no snad nebude prset 😅

Jani, tak znovu gratulace ke klukovi 😉 🙂 u meto Polak vzdy trefil 🙂

Bananku, no ta predpoved me teda taky nepotesila, topeni uz mame nejakej tyden zapnuty, ted budu muset zas topit i v krb.kamnech 😝 jinak ta ruze je prenosna pres poskozenou kuzi, tak podle m by to mala asi chytnout nemela, uvidime, co jeste napise Ivca http://www.asklepion.cz/anews-asklepion-news/an...

Oli, mne se tenhle tyden taky Sam pocural, ale jen jednou, ja myslim, ze se to u Vasika urcite zase zmeni. Na te herne v aquaparku se muzem nekdy domluvit a zajit 🙂

Evi, to je mazec, tak uz v druhe tride leti ta HM? 😕 Takjsem myslela, ze to bavi takovi 12lety a 😒

Ivco, tak at se v praci dari, ja bych hned taky tak na jeden den v tydnu sla 😅 , kdyby mel kdo hlidat 😒

bazalka
9. říj 2009

Jani, tak gratulace 😉

Banani, tak v tomhle ti neporadim ☹ ... to n gynde neresime 😀 ... a uz jsem podrobnosti zapomnela ☹

Jojo, kosa je za dverma ... uz i dnes neni nic moc. Vcera jsem si koupila novou bundu, tak to muze vypuknout ... jeste ale potrebuju sportovni kalhoty 😉

zlatka
9. říj 2009

Zdarec, tak Erik, jani, Jo? No, velká gratulace,tak aspoň máte s Petrášem motivaci pro příští snažení 😅 😅 😅 😅

Cecil, tak holt budeš muset něco pořídit....mně teda to jméno absolutně nic neříká, ale přece nedovolíš, aby bylo tvoje dítě out🙂(už vidím a slyším, co napíšeš 😀 😀 😀 😀)

janica..
autor
9. říj 2009

Zlatuš no moc se těším na knížku od tebe, potřebuji inspiraci, Erik nevím nevím, jsi mi ho zhatila 😅 😀 😀

Evi přišel mi katalog se Sparkisu a tam je od HM věcí a věcí 😀 😀 😀 😀 jako jinak taky vůbec nevím vo co jde 😅

zlatka
10. říj 2009

Erik je dobrej a zní to dobře i k Vašemu příjmení, já bych do toho asi šla, nenech si ho zhatit nějakýma kecama... Máš ještě nějakýho tipa? A co Aram?🙂 To asi už moc silný kafe, toho má můj kolega v práci.

Pošlu ti dobrej odkaz na stránky, je tam hodně právě těch netradičních jmen.

Jinak zlatíčka, to počasí je humus, to vůůůůbec na zítřek nevypadá dobře, kdyby pršelo, tak se akce ruší.Snad nepřijde jarní deštík, jako když jsme jeli tenkrát ke Zdenči.No a pokud bude dneska celej den, tak budou děti asi jako čuňata. Chjo.

zlatka
10. říj 2009
bekulkamama
10. říj 2009

ahojky zdravím v tomto deštivém dni, brrr
Jani super že je vše ok a bráška bude fajn 😅 jak si viděla pimpulu tak není pochyb 😅
Zlatuš tak sem asi vlítnu zítra před obědem tak sem pisni kdyby to padlo.. teda můžeš s šišou přijet i tak ale asi by to bylo na nic.. ☹ snad nebude lít... foukat může, ba dokonce musí 😀