Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
20. pro 2009

Helou,

jj asi všem zamrzl PC 😅 jsem na tebe včera myslela jestli nerodíš, když byl Igi na rozlučce, to jsem ráda, že jsi ještě celá 😵

Holky máme stromek, ale byla to makačka, letos samý škaredý stromky, tak nakonec máme jedličku 😎

Cecilovic krásně nazdobil taťka stromek, hlasík jsem poslala 😉

bazalka
20. pro 2009

Zdar ... u nas byl akcni vikend, tak jsem nestihala sednout k PC. Dnes u nas byla velka rodinna oslava ... bylo to fajn, Martas padl vycerpanim 😉

Jani, o stromku mi nemluv ... kupovali jsme ho v patek a nadreli jsme se!!!! Fakt mizernej vyber ... chteli jsme jedlicku. Kazdy rok kupujem u OBI a letos nic nemeli ☹. Tak nakonec mame, ale za 700,- 😠 ... je teda krasna a obrovska do sirky 🙂 ... strom jak hrom 🙂

Tak dobrou 😉

cecil
20. pro 2009

Díky holky za hlasy....dnes jsme dokonce chvilku vedli, teď pár hlasů ztrácíme, ale to neva, to doženem 😀.

Jo, stromeček je krásnej,chodíme k němu každej rok zpívat koledy, jen tak potichu, aby nás nikdo neslyšel 😅 , letos půjdeme až poleví ty mrazy.....brrrrr.....máme doma -22!

NO, jo, Evi, už to může být každej den, co? Na Tebe budu myslet....

Teda a než jednou jsme byli kupovat stromek ve městě a nikdy víc. Tady naštěstí prodávají z polí, nebo z lesa a ještě navíc levně.

Zítra a pozítří jde ještě Štěpánka do školy, teda nevim proč jim nedali volno, stejně je jich polovina nemocná. 😖 Se mi nechce vstávat.....jdu už zalehnout, nebo nevstanu...dobrou...

linn
20. pro 2009

Holky, tady mate pranicko, doctu zitra 🙂
http://www.facebook.com/photo.php?pid=2992432&l...

zlatka
20. pro 2009

evi, ten stromek, co vede, je teda děsnej🙂 To vy ho máte hezčejší!!!🙂 děkujeme za přáníčko, Lindi.

konoupek
21. pro 2009

Evi taky jsme poslali hlas vašemu stromečku 😉 je krááásnej.

Lindi moc děkujem za přání,kluci jsou krásní jen já zrovna moc nefandím těm santa čepicím 😝 😀

zlatka
21. pro 2009

Já jsem dělala PF z té jedné fotečky, jak nás tu fotil ten fotograf, Jani (kon.), škoda, že vám to nevyšlo, ty fotky jsou nádherný. My už jsme dvě velký darovali dědovi k narozkám, byl k tomu i stolní kalendář, kalendář malej, přívěsek na klíče a spousty krásných portrétovek.Pokud se mi dnes podaří, tak naskenuju a pošlu i vám, letos jsem posílala poštou. Tak přáníčko ónlájn nemám, ale asi bych měla dotvořit, bo mi hodně lidí posílá, tak ať můžu odpovědět.
Dnes jsem byla na KO na plícním, tak snad už to bude o.k., zase krev, tak uvidíme. Musím dnes pobalit dárečky, na to se moc těším.A vůbec- na celý Vánoce, s tím dítětem je to luxusní.

janica..
autor
21. pro 2009

Taky se nemůžu dočkat vánoc, skrz prcka, ten chudák počítá dny, kdy přijde ježíšek 😅

Zlatuš a už jsi byla na té cukrovce?

zlatka
21. pro 2009

Na cukrovce ještě ne, jak se vyhrabu tady z toho, to je stejně 24-28tt, že? Výsledky z krve už přišly, tak mi volala mudra, že jsem negativní, takže huráá🙂 A musím se tam objednávat na tu cukrovku?

zlatka
21. pro 2009

Jani anjste s Petrem a Damiánkem sami na Štědrej večer nebo nějak s rodinou?

janica..
autor
21. pro 2009

Nemusíš Zlatuš, ale musíš tam být do osmé ráno a hlavně od večera nejíst........ tak to je fajn, že výsledky jsou oki 😉

stylly
21. pro 2009

Ahojky tak my máme 2370g a 47cm,zatím jsme pořád v inkubátoru máme ještě 1% kyslíku,...snad už se to brzo zlepší,...viz nové foto v albu

Jinak jsem tu dlouho nebyla,...lítím mezi inkubátorem a nákupy(neměli jsme nic nachystaného) 😝

bazalka
21. pro 2009

Zdar holky!!!

No martas uz se taky nemuze dockat 🙂 ... a my vlastne taky ... jsem zvedava na darecky jak maly dite ... davame si vzdy prekvapka 🙂

Stylly, malej Andy teda krasne porostl ... a vypada tak spokojene 🙂

stylly
21. pro 2009

bazalka:No doufám že je,..jen mu asi trošku chybí to už být konečně doma

efinna
21. pro 2009

Ahoj
Jani nene neboj ještě jsem v celku 😀 , no ani se neptej v jakým přišel stavu 😅 , prej už nepije!HAHA
A jak ti dopadl Petráš v pá?
Tak mi už máme taky stromek i nazdobeno 😅 !

Linn jé moc pěkný děkujem 🙂 , kluci jsou šikulky!

Zlatu to je super že výsledky jsou negativní 😉 !

efinna
21. pro 2009

Stylly taky jsem kukla malej je šikulka 🙂

stylly
21. pro 2009

efi:Díky 😵 😵 😵 😵

bazalka
21. pro 2009

Evko, vy uz mate nazdobenej stromek 😕?

micinka22
21. pro 2009

Ahoj jdeme jen pozdravit a poslat Vám PF .-)
https://www.modrykonik.cz/_gallery/17898/17898_...

janica..
autor
21. pro 2009

Mici téda gratulace největší, ať máš pohodový těhulkování 😉

Pěkný Pfko, kurnik budu muset taky vytvořit 😅

Eviku tak vy už máte stromeček? my budem zdobit zítra večír, Damiánek se nemůže dočkat, tak ať si ho užije 😵 No a teda Petráš překvapil dojel posledním autobusem a byl v poho, tomu jsem nevěřila ani ve snu 😅 a Igi to přepískl jo? chudák musel pěkně trpět..........

janica..
autor
21. pro 2009

Stylly malej roste krásně a už víte zhruba kdy ho pustí?

micinka22
21. pro 2009

Jani dík..tyjo ty už jdeš do finále 😕 😕 😕 budeš rodit zase císařem??
My dneska stromek dali do stojanu a večer až usne živel dáme do obyváku at se chudák trochu narovná a zítra bych s malou chtěla zdobit..táta bude v trapu

stylly
21. pro 2009

Jani:Tak někdy po Silvestru 😉

prool
21. pro 2009

ahoj baby,
Stylly - Andýsek je nádherný a moc krásně roste 😉 ať jste brzo doma.
Jinak dneska jsme jeli do Heřmánku pro dáreček ze středy a ještě jsme dostali další - byla dneska poslední herna- takže vánoční a tentokrát byli dárky i pro děti a domů 😀 😀 ne jak vloni 😀 😀
něco se rozbalilo tam a každé dítě dostalo takového plyšového koníčka a pastelky a nějaké drobnosti 😉
Noci máme šílené - Vášovi ty mrazy vyloženě a očividně eksém zhoršují - tak jsme co 2 hoďky vzhůru. Jsem úplně mrtvá. Nevím jak se dostanu na PC - taky padá a linky jsou teď kolem vánoc přetížené, takže.
Chci vám všem popřát k vánocům a do nového roku 2010 hodně zdravíčka a ať se vám daří a dětičky rostou 😉
mějte se famfárově po celé svátky
papa Olča a Vašík

bazalka
21. pro 2009

Mici, teda, to byl fofr!!! Moc gratulujem 😉

My budem zdobit asi vecer 23., jak Martas usne, at ma rano prekvapko 🙂

Oli, i Vam krasne svatky a at je pro Vas pristi rok pohodovejsi nez letosni!!!

micinka22
21. pro 2009

Bazi díky..fofr ani né..5 měsíců ..no snad to klapne..máme těhotnou skorošvagrovou tak by byly prcci kousek od sebe .-)
Olčo ,držím palce at mrazi poleví a Vašíkovi se zase uleví..

bazalka
21. pro 2009

Aha, ja myslela, ze to byla rychlovka ... byla jsi u Stepana?

micinka22
21. pro 2009

jj u Machače..

bananek
22. pro 2009

Ahoj holky tak mii tobě přeji hezké těhu a ať Vám výjde to co si přejete 😀
Efinnko a tobě přeji ať te to nechytne na štědrý den ať si z malou užijete Vánoce a pak už můžeš frčet ju 😅
A my zdobíme stromeček až na štědrý den ráno a tak to zůstane i letos já dnes jedu na rehabku ale dnes mám spíše relax pan doktor mi napsal jen parafín ,masáš a pak si ještě lehnu na půl hoťky na magnet a pak poletím pro ovoce do kauflandu a dom .Zítra upeču vánočku a salátek naložím kapříka a prdím na to 😀
Jinak přeji všem ŠŤASTNÉ A VELÉ VÁNOCE raději už dopředu nevím jestly mě sem chlapi pustí 😖

micinka22
22. pro 2009

Bananku ..my vždycky zdobily 23. ráno 🙂 loni jsme zdobily 23 v noci ,aby mela malá ráno prekvápko a letos dneska ..malá vytlemená..furt samý jéééé...no krasny.-) 24. dopoledne totiž jezdíme ke trchanum tak není čas už něco dělat ...a 25 jedem k našim..tak aspon chcilku máme ten náš🙂
dobře napěč a prd na to 🙂