Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
26. pro 2009

Zlatuš co už jsi oki? Vilas ať se brzo uzdraví, my jsme všeci taky nakřáplý, ale zatím se držíme.....

janica..
autor
26. pro 2009

Tý jo Evi stávačka ve 4,30 fakt mazec, ale Zlatuš za chvíli nás to čeká, ještě si užívám vyspávání do 8,30 to je pohůdka, jestli bude prcek jako Damiánek tak budu celej rok stávat před šestou........

bazalka
26. pro 2009

Holky, ja se musim vykecat ... chytam nejakou depku ☹ ... tak jsme to meli pekne naplanovany, plno akci, navstev a vse je jinak. Vilas fakt neni dobrej, stale ma horecky ... tak nechci od nej moc odchazet a uz vubec sem zvat navstevy, ale doma stale taky sedet nemuzem. Tak kdyz vyrazime, mam furt vycitky, ze jsou Vanoce a nejsme vsichni spolu. Jeste jsem se nezabrzdila, jsem utahana jak kote. Skoro celou noc jsem byla vzhuru, jak Vilas kaslal a pak chrapal, protoze ma ucpanej nos ... jeste ze to nase dite jek zlatunky a uziva si vse i pres komplikace 🙂 ... porad se pta tatinka, jak mu je, dava mu uzdravovaci pusinky, mne rika miminecko zlata ... no na slzy 😔 ... tak, uz konec 😉 ... nezlobte se na me 😔

No, budikum v noci jsem uz taky odvykla a tezko bych si zas zvykala. Martas ted taky protahnul ranni spani, vstavame mezi 7-7.30. A vecer chodi stale po osme, tak poho, tak nam to vyhovuje vsem 😉

konoupek
26. pro 2009

Ahoj holky,

tak u nás jsme nakřáplý já a Denuš 😒 .

Doma mi taky nechce chodit po obědě spát a už vůbec ne,když je doma Tom.Jedině u babi to vždycky zalomí,ale co s ní dělá na to se rači neptám.Ale taky mi to docela vyhovuje,pže když nejde spát odpo,tak jde večer o půl osmé a do půl osmé do rána většinou spí.Když po obědě spí,teda u babi,že,tak jde večer kolem desáté.

Všem nakřáplým a marodům přeji brzké uzdravení a ani u nás se vánoce neobešly bez hádky,no normálka.

zlatka
26. pro 2009

Bazi, ty jsi taková dobrá duše, to se jen tak nevidí. JÁ myslím, že když každej den sami někam s Marťou vyrazíte, tak to taťkovi jen prospěje-ta chvilka klidu-obzvlášť má-li horečky. Určitě brzo atb zaberou a bude líp, taky si to ten váš tatin nemohl líp naplánovat, co?
A o tom, že chcete být spolu mi ani nemluv-našemu tatinovi vyšel prodlouženej víkend volna-v pá měl zavřeno a babi furt vymýšlí nějaký výlety s beruš bez nás, jako jí te´d jdu napsat, že sjme rádi, že jsme spolu a je jedno, jeslti jdeme na procházku tady se psem nebo se válíme doma na gajuču, no ne?jde o to,, že jsme spolu.
jani, já už jsme úplně o.k.zdravoučká jak řípa.A vy zase chrchláte?

Evi, ten kašel není zrovna nejlepčejší, abys to pak, chuděro, toho sedmadvacátýho udejchala!!!§

entik
27. pro 2009

evi, tak ti prejem krasny dnesni porod 😉 😉

zlatka
27. pro 2009

Evi, tak jak to budeš mít za sebou, dej vědět, mylsíme, držíme pěsti!!!!!!🙂🙂

efinna
27. pro 2009

Ahojky 🙂
Peti hihi diky 😉 , ale zatím nic! No v uterý má narozky tatin tak třeba 😉!

Evce přejem vše nej k dnešním narozeninám 🙂 , hlavně zdravíčko!

Zlatu jj určo Janica hned pisne 😉 ! A kašel je naštěstí už pryč, akorát trocha rýma zlobí ale to se dá!

No jsem nakonec říkala abych tu ještě nestrašila v lednu 2 v 1 😅 !

Ivi uplně tě chápu, člověk se na ty svátky těší, hlavně kvuli tomu, že jsou všeci spolem co?

Zatím se mějte

bazalka
27. pro 2009

Zdar holky, tak u nas uz kapku lepsi ... tak i nalada je lepsi 😉 ... dik za podporu 😉

Evi, tak to bude mit tatin fajn darek k narozkam 😉 ... Vilas mel Martu ke tricatinam, jen teda Martas to nepochopil a kapku pohl a o 3 tydny to netrefil 😅

Evko, i od nas vse nej nej k narozkam!!! Tak ty jsi taky stastne vanocni dite ... mame to my vanocni fajn, tolik darku naraz 🙂

janica..
autor
27. pro 2009

Evi všechno nejlepší k narozeninám, hlavně hodně zdravíčka 😉 Ivi a ty máš narozky kdy?

Evi tak nic? tak ještě užívej klídek, pak ti to začne, to tóčo 😅

Zlatuš chrchlá už jen Damiánek, my jsme si taky s Petrášem pokašlali, ale už v poho.......

cecil
27. pro 2009

Jé, děkuji všem za přání. NO, jo mě to nikdy nevadilo, být vánoční dítě a mít všechno naráz, horší pro ostatní 😅 , na všechno myslet a ještě k tomu narozky a svátek. Ale ke svátku my si jen potřesem rukou, teda děti ostanou maličkost, ale my velcí už většinou nic.
Normálka, dnes jsme ty všechny resty dospali, lehli jsme všichni v deset večer a vzbudili se 9.20 😀 😅. To bylo žůžo!

JO, jo, Evi myslíme na Tebe...hlavně ať je to rychlý... 🙂

A Štěpule už je dobrá, včera snědla trochu hořké čokolády s piškotama, dnes už jí v podstatě normálně, akorát zelí jsem jí nedávala.

A nám se ta rýma zasekla a drží u taty...furt huhlá a bolí ho hlava...má dutiny...

A normálka, Emi včera dostala ještě jednoho ježíška...flaušovou vestu a ještě ji nesundala! Se do ní normálně zamilovala! Akorát tu dnes máme dost teplo a ona se v ní potí 😅.

Zdravim...teda ženský, už se těším až to večer naženu do postele a budu mít volno, uf.

bazalka
27. pro 2009

Jani, 23. jsem mela 30 😝 😅

Zitra jdu do prace, tak trochu zmena. Pak zas bude pokracovat vanocni obrerstvi 😅

prool
28. pro 2009

ahojky baby,
zdravím a oznamuji, že odjíždíme na 4 dny ke Štítům na takovou malou dofču 😉
Mějte se krásně a hlavně se brzo všichni uzdravte.
papa Olča a spol

janica..
autor
28. pro 2009

Ivi tak opožděně všechno nejlepší k 30tinám, hlavně hodně zdravíčka 😵

Oli užíjte si minidovču 😉

Evi a ty už roď, už můžeš, už mám dáreček pro prcka 😵

bazalka
29. pro 2009

Jani, diky 😉

Co Evka???

janica..
autor
30. pro 2009

Ivi no furt nic, ale třeba už rodí Evik 😉 možná to bude první miminko v novém roce 😵

janica..
autor
30. pro 2009

Ahojky tak už je mezi námi Lukášek 3250 a 50 cm, narodil se dnes v 10,20, jsem to říkala, že to bude den po Igorových narozkách, pač Sárinka se narodila den po Evčených 😀 😀 😀

jakoubka
30. pro 2009

GRATULUJI 😵 😵 😵 Krásně jim to vyšlo 😵
Uf,mám takové příjemné mrazení 😵
Hodně zdravíčka rodinko Vymazalovic 😵

😵

fajn
30. pro 2009

Gratuluju a přeju hodně zdraví 😵 😅

bazalka
30. pro 2009

Jeee, tak uz 🙂 ... no ja na Evku od rana myslela 🙂 ... gratulujeme a prejeme cele rodince hodne zdravi a pohudky!!!

stylly
30. pro 2009

ahojky holky,...tak už jsme na postýlce,..a máme nové foto 😵

bananek
30. pro 2009

Jéééé já říkala že to bude až po vánocích tak sis je pěkně užila a teď už jen a jen povinosti gratulujeme.

zlatka
30. pro 2009

no to je supéééééér, že je Luky už na světě, se holky s Bekulkou pěkně vystřídaly(mmch, ta už je doma a moc vás zdraví) Je to fajn, apsoň vychytal Evík ještě vyšší porodný. Taky velká gratulace a hlavně zdravíčko🙂
Fajn, jde vidět, že poctivě čteš, vždycky když přibyde nová dušička, tak gratuluješ!!!!nemáš náhodou zase nějaký perly od dianky? Ta už je ve školce každý den, už je zvyklá?

janica..
autor
30. pro 2009

Zlatuš jak vyšší porodný..... ono se má zase ještě snižovat?

No viděla jsem fotečky malýho a je krásnej a Evik vypadá taky suprově, Peťa šel zapít malýho, tak jsem zvědavá v jakým stavu dorazí 😅

Stylly super 😵

cecil
30. pro 2009

Jéééé, miminko! Tak na Davida! Gratulujeme!!!! Teda o těch porodech se tak pěkně čte...ani se u toho nezapotíme, co??? 😅 😀 😀 😀

Ivi, 23.byla moje mamka 🙂 , gratulace k těm sedmnácitnám!!! 😉

Jináč u nás se všichni střídáme ve střevní viroze, kterou jsme si dovezli od babi a od dědy...začala to v sobotu Štěpánkou, pak tata, Emča....já nic, páč jsem preventivně střídala Smectu s rumem 😀 😀 😀 , no a když skončilo zvracení, holky začaly kadit, naštěstí ne moc....no ale že se to pěkně vleče.... 😝.

cecil
30. pro 2009

Stylly bezva 🙂 .

Pádím.......

a ženský........ do novýho roku hodně zdraví, pohlavní svěžesti a alespoň jedno splněné přání !!!! 😉 😵

fajn
30. pro 2009

Zlatuš ,Didka do školky zase nechodí protože když řádili chřipky tak nám pneumolog zakázal úplně všechno,mikuláše,karnevaly,besídky...Ale na jaře zase jde ,doma je to nuda a já potřebuju taky dáchnout. Už nechodí odpoledne spát tak je to zápřah. To je 1 000 000 otázek za den jako typu ..kam mi vedou ušia nos a včera se ptala kam ji vedou nohy.Tak jsem ji řekla že do řiti a dnes jak byla u doktorky tak ji to hned bonzla. Přišla a říká ji ..víš doktorko kam mi vedou nohy? Mama říkala že do řiti 😀 . Pak se sama vyšetří akorát dr. ju poslechne na zádech protože tam nedosáhne ,poslechne dr. a sestru ,mě se podívá špachtlou do krku a řekne že jsme v pořádku a ona dostane antibiotika. Zase má nějakyho dvou++ hajzlíka v krku.

Já vás čtu pořád akorát skoro vůbec nepíšu . Ráda vás čtu ,až bude líp tak bych fakt někdy dojela s tím rarachem. Ale vy se tak pěkně rozrůstáte že ty miminka by ju asi nepřežila. Tak já Vám všem přeju do toho Nového roku hezky těhulkování,hodné děti ,hodně zdavíčka a pohody.

konoupek
30. pro 2009

Ahojky ,

Evce samo velká gratulace 😵 ,no pěkně se nám začalo rozjíždět druhé kolo dětiček 🙂 .

Didka perlí,jako vždycky 😀 .Marci ty napíšeš snad 2x do roka,ale to stojí za to to tvoje dítě 😀.

Jani a myslím,že porodný bude od ledna nižší,ale o kolik to nevím 😝.

linn
30. pro 2009

Ahojky,

moc moc Evce gratuluji a Lukaska vitam 😵 😵 😵 😵 😵

Vsem pekneho Silvestra a uspesny vstup do noveho roku.

P.S. porodne se snizovat nebude, jen materska .

papapa 🙂

konoupek
31. pro 2009

Dobré ráno,

tak aspon dobrá zpráva od Linduš s tím porodným 😉 .

Všem hodně štěstí a zdraví do nového roku.