Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zlatka
25. čer 2008

my tu máme hic jak sviň, tak tu mašinu ani moc nepouštím, nám to tu ještě víc vyhřívá....

entik
25. čer 2008

ahojky🙂
venku to pekne bouri.
Jeee, zlatu, ty jsi delala orientalni tance? brisni, nebo nejake jine??

Ja mela taky dnes perny den, rano s holkama znakovku, coz bylo moc a moc fajn 😵 ,pak odpo dve doucovani, tak se to seslo, ale uz mam na prazdniny padla. A dostala jsem kyticky🙂

A jsem tu sama, co? kde se flakate 😀

bananek
26. čer 2008

Tak dobré ráno tak máme po bouřce a zase leze oskar to zase bude vedro jak no nebudu hned po ránu sprostá tak jak v troubě jen jsem to včera vyvětrala po bouřce tak mám spátky na teploušovi 26,5 stupně no děs běs asi tady zdechnem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Já mám léto ráda ne že né ale ne takoví mooooc teplí tak akorát tak těch maximálně 25 a dost 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Jinak jsem měla srazík z kámoškama z práce přijela nám kámoška z Domažlic tak jsme musely udělat narychlo srazík ať se ještě vydíme před prázdninama a teď až po nich nebude zaprvé čas a za druhé máme každý jinak dovču tak nemáme ani kdy 🙂 🙂 🙂

entik
26. čer 2008

dobre rano,
tak my jsme dnes vzhuru od sesti... Ja mam moc rada takovehle leto, jako je ted. Snad to vydrzi a bude tak i v cervenci...

entik
26. čer 2008

Jo a matej ted rano zacal znakovat svetlo, kdyz videl z okna slunicko 😅

prool
26. čer 2008

ahoj holky,
teplo dobry, ale vedra - hruza. Vasovi se eksem diky tem vedrum zase zhorsil, protoze se hrozne poti (jako vsichni) a ja jsem z toho na palici ☹ Jeste jsem se chtela zeptat na pretahovani suldy (jak rika nase pani doktorka 😀 😀 ) kazdej tomu rika jinak. Jak jste na tom? Nam to nejde ani trochu, tak asi klusnem k doktorce - nebo si necham poradit.
A jeste jeden dotaz. Jak se ockuje v 15 mesicich proti zardenkam - jakou vakcinu jste meli a popr. kolik jste doplaceli a jestli to nejaka pojistovna aspon trosku proplaci.
Diky diky diky 😀 😀 😀
U nas nedele v ohrozeni. Porad s tim pocitame, ale volala babicka, ze prijedou odpo, ale u nich to znamena v 10 dopo, tak je musim nejak usmernit, ze jedeme pryc, ale je to ted tezky, resi ted pozustalost po babicce a hodlaji nas zahltit vecma 😢
Entiku mohla bys nekdy pristi tyden kvuli tem plinkam? Prijela bych sama bez Vasi - deda s babickou by hlidali a meli bychom k tomu klid. Popr. bychom se domluvili na znakovani. Muzu streda, ctvrtek, patek - kdykoliv - hopsnu do auta a jsem tam.
zatim pa vsichni

janica..
autor
26. čer 2008

Zdatec, jsem vygruntovala celý byt a jsem KO, lije ze mně jak sviňa 😝 tož půjdu hodit sprchu...

Oli stahuju předkožku, trochu mu to jde, ale né zas moc, nejlepší je to ve vaně, když ho koupu😉 JO a za spalničky jsem platila 550,- je to ta šetrnějsí vakcína 😎

dali
26. čer 2008

Zdatec(jani 😀 )

Oli tak já tu předkožku zatím až tak neřešila,jen jak hop umývám a zatím to jde jen trošku......a zatím jsme na očkování v 15 měs nebyly,máme 14měs. 😉

Jani ty jsi blázen,no já zase 2h žehlila...moje máti si min. týden zlomila ruku a tak mi přibylo další žehlení,sice s nima žije ségra,ale chodí do práce 6dní v týdnu od rána až do večera,....máti je na vozíku a k tomu ta ruka a tak toho mají až nad hlavu 😝 a taťka tomu stačí že musí občas uvařit 😀

dali
26. čer 2008

holky nejdete dnes někdo na festival sportu pro všechny???? Viki tam jde dělat na zahájení křoví v hanáckém kroji 🙂

janica..
autor
26. čer 2008

Zdeni čauvec kurnik se divím, že všecky žehlíte, to vás jako baví, nebo co? 😀 😀 😀 Pro mně je to zbytečná práce, tak žehlím minimálně s pěti praček tak 4 věcí 😝

janica..
autor
26. čer 2008

Kde to je? a kdy?

janica..
autor
26. čer 2008

Á mladej mně volá ať si jdu hodit šlofíka za ním, tak zatím ahojky

linn
26. čer 2008

Zdarec,
Jani, pekne si schrupni, ja se teda pridavam - zehleni nesnasim, ted mi nastesti vetsinou zehli ta pani na uklid.
Toz tady je taky celkem prijemne, snad to vydrzi. Akorat jsem vcera napustili konecne Samikovi bazenek a pak se prihnala ta bourka 😝
Oli, my taky budem ockovat Priorixem - tou setrnejsi vakcinou. Snad vam ta nedele vyjde 🙂

dali
26. čer 2008

Jani je to na zimáku,ale začíná to až v 19h 😝 tak to asi nikdo z vás nepůjde,mě to nějak nedocvaklo,Filda taky nejede,bude se ségrou 😉

Hezky se Jančo vyspinkej a já teda nechápu jak chodíte oblečení když nic nežehlíš 😀 😀 😀 to máš asi dobrou pračku,že ti to nepomačká 😀
No já nám žehlík že to tak prolítnu,můj koš trval půl hodinky,ale jak jsem se snžila aby mě mamina nepomluvila tak ten jejich 1,5h 😠 😝

janica..
autor
26. čer 2008

Nakonec nespím, jsem zabrala na 15 minut a konečná, to je asi tím frapéčkem, co jsem si předtím udělala 😅

Zdeni to neznáš moje finty 😀 😀 😀 já prádlo do pračky skládám 😀 nešetřím aviváže 😀 no a při věšení prádla, třepu a teď už třepe i Damiánek se mnou prádlo a hlavně prádlo nepřesušit 😀 a pak hned pěkně poskládat a je to 😉 😎

janica..
autor
26. čer 2008

Zlatuš dnes jedem na letňák, tak jsem zvědavá jaký to tam bude, furt to chválíš, tak půjdem hodit voko 😅 😎

janica..
autor
26. čer 2008

Podezřela mladej spí nějak dlouho, spí od 11,30 to zas bude, načerpá energii a zas bude hyper 🙄

zlatka
26. čer 2008

ahoj holky, tak damouš asi načerpal hodně energie, když tu ještě mamina není.

My jsme zase byly chvilku u babi 🙄 🙄 , holky to je furt:papej, papej-no děs, já tam přijdu s najedeným děckem a furt by jí něco cpali:vlnky,upečenej tous´ták se sýrem, pomazánkovým máslem, pak z ní vypadl kousek kuřete 😠 😠 -no moje nervy.....fááááákt to nedávám! vy se m,áte, co máte babi dál.

Jinak dnws byl na 2 dobrej dokument- o rodinách a výchově dětí 0-5let, jwedna rodina oba slepí, v druhé maminka na vizíčku a ve třetí oba hluší-no mají můj obdiv. všichni mají dvě děti.

bazalka
26. čer 2008

Tak se mi vse smazlo 😠 ... ten kun dnes silene blbne 😠
Ja jsem dnes taky vygruntovala, prevlikla lozni, upekla buchtu, naozila maso ... ze me lilo jak z vola, ale ten pocit, ze mam vse hotovy a vecer bude leharo 😉
Jani, ja taky pekne vesim a trebu a usetri to hodne prace, ale zehleni se nevyhnu ... zvlast kdyz Vilas nosi do prac kosile 😝
Olco, my taky budem ockovat Priorixem, uz ho mam doma. Nam Metalka da 300,- ... na 300-600 dle delky pojisteni tam ma narok kazdej jednou rocne na plavco, ockovani, masaze a tak.
Zlatus, tak u nas je to s tim vykrmovanim uz lepsi ... babicky pochopily, ze to fakt nechcem. Mozna ho krmi tajne, ale holt, co oci nevidi ☹. Ale chapu, ze je to na prasky 😠

Holky, jdu haji, tak doroooou

cecil
26. čer 2008

Zdarec, nešel nám po té bouřce net, tak jsem musela kuknout.

Tak borůvky byly jedno velký fiasko 😅 ...požrali mě mravenci a komáři, práskala jsem se 2 hodiny s kočárem (úplně zbytečně po lese, k tomu v něm nechtěla být), přitom děcko na zádech v Ergu, do kopce z kopce... 😝 navíc bylo před bouřkou= dusno jak prase, borůvek nakonec tak jedno deci 😅 , děcko mě vlezlo do kaluže a šli jsme dom 😀 .

Jitrocelovej sirup už mám a te´d bych taky měla požehlit....já to teda omezuju taky na minimum, co to jde. Ale třeba utěrku mám ráda vyžehlenoua košile do práce musim Petrovi taky 😝 .

Jináč Emčq dnes chuděra spal a15 minut, byla umrčená, hlavně teď večer, byla přetažená a nemohla zabrat.....zoufalka malá.

zlatka
26. čer 2008

No, já jim to vždycky zarazím,teda dneska se mi podařilo zarazit jen vlnky.To sjme tam byli asi jen hoďku a půl.
Tož to já už negruntuju, dávám do krabic 😀 😀
taky jsem začala skládat prádlo, ušetřím na enrgii(i té svojí), ale jak píše bazi,. košile se musí.J8 mám obvykle prádlo přesušený, bo mi tam visí čtvrt troku apak další čtvrt roku v košu, tak to je pak těžký.

cecil
26. čer 2008

Zlatuš, taky jsem se dívala....a všichni měli děti dost rychle po sobě, to bych nedala vůbec

Zlatko a nechceš jim dát tipa? Ať malé koupí corn flakes, nebo tak něco neškodnýho?

JO, Lindo, je to bezva....Emuška taky ukazuje pití jeden prst do pusy....a mlaskne 😀 ...ale já to chápu. Stejně se vždycky ještě ptám.
A Peti, začala jsem si víc všímat jestli dělá věty a řekne třeba "tata" a ukáže čepice a nese Petrovu kšiltovku, takže věty dělá, jen jsem si toho jaksi nevšimla. A dnes taky dělala "ještě mlíko".

konoupek
26. čer 2008

Ahoj baby,
Cecil,tak Tom ted študuje tu cestu k vám a ptá se mě jestli to není lepší přijet pres Laškov,Krakovec a Rakovou,že se mu to jako zdá kratší 😀 😀 😀 .Prej o 8 km
Zlatu a ty už si na ty tchánovce dupni ,pže jinak budeš asi brzo v blázinci 😝

cecil
26. čer 2008

Zlatko 😀 😀 , když to prádlo beru ze šňůry tak celkem ujde, pak ho ale válím 14 dní v košu a to se pak musí přeletět 😅 ...s Emčou nedávám to poskládat hned jak to sbírám 😝

cecil
26. čer 2008

Janái, jeslti chcete, tak tak můžete jet. Já dávala jednodušší trasu, vzheldem k tomu, že jsem předpokládala že budete řídit ženský.

Jinak 2. trasa....v Laškově u hospody doprava, v Krakovci ostře doleva na Rakovou , Rakovou rovně, vyjedete u Rakůvek u kříže, tam doleva do dědiny....po hlavní(směr Konice) a na konec. Poslední barák.

entik
26. čer 2008

Hoj holky, my byli dnes na desetimesicni prohlidce, vse ok. Podle subjektivniho dojmu Mudr, mereno u steny, ma 73cm a ani nevazila, rikala jsem ji, ze na nasi ma 10,8kg. Takze tak.
Odpo jsme byli v Jakubovicich u Sumperka. Mela jsem tam seminar znakovky a kluci si tam udelali krasnou prochajdu. Je tam nadherne! jsem jim trochu zavidela. Tam vam bylo takove ticho a tak kraaaasne!!
Oli, je mi to celkem jedno, uz nemam zadne doucko, tak treba ve ctvrtek? nekdy dopoledne?
Cecil, to je supr. ze Emca uz spojuje do vet 😲 fakt hledim!! je sikulka sikovna. Zlatko, co Berca? Jinak mate slavne deti, casto cituji vase uspechy na seminarich... protoze mam od vas nejaktualnejsi a nejcastejsi informace.. tak snad to neva 😨
a ted balim, jedem na vikend na chatu, na rodinnou akci, velikou, a pak uz jdu chrnet, se tesim, uz jsem tak unavena...

entik
26. čer 2008

Oli, cecil pouziva taky latkovky, tak ji to v nedeli skoukni, vic hlav, vic vi 😉

bananek
27. čer 2008

Ahoj děvčata tak mladej de pro výzo tak se už těším jak to bude vypadat jinak jsme furt na zahradě tak je málo času a Zlatuš stím krmením mě to taky se.. furt jí cpou co já nechci dokonce mám takovou tchýni že proč jí nedám trochu pěny z piva no to prrrr nedělala jsem to u mladýho a nemíním to dělat aniu mladej bavila jsem se tu z jednou maminkou a ta říkala že naštěstí její rodiče ani jeho to nedělaj že respektujou co malej muže a co né tak to závidím moje mamka se mě třeba zeptá jestly to může ale manželova už jí za rohem cpe jen ať to máma nevidí a mně málem omejvaj 😀 😀 😀 😀 Jinak jsem se včera taky dívala zase jsem u toho čiběla mají můj obdiv nejvíc pro mě bylo šokující jak jsou rádi že mají zrovna tento hendikep a né jiný tak to bylo fakt dost dobrý i manža čuměl a to takoví věci nerad sleduje 😀 😀 😀 😀

konoupek
27. čer 2008

Evi ,Tom to tam trochu zná,tak snad nezabloudí 😉 .A snad dojedeme teda,jestli se nevyskytnou nějaký nepředvídatelný okolnosti 😝 😉 .
Holky my máme taky hluchoněmý sousedy a mají tříletou holčičku,zvládají to úplně perfektně.ted si budou stevět novej barák na zahradě a jsou fakt spokojený 😉 .Taky to obdivuju 😨 .

cecil
27. čer 2008

Peti, nevadí 😀 , že máme profláklé děti 😀 .
No ona Štěpánka taky brzo mluvila, takže mě to nepřipadne nějak předběhlé. V roce a půl už mluvila v jednoduchých větách....tata auto, mama pá....atd.

Jo, jináč Emča říká kuň a pipi 😀 , ale hlavně ten kuň když z ní vyletí je srandovní. A ještě pši...to je prší (a k tomu to ještě znakuje).

Lindo, však než se druhej prcek narodí, tak se Samík už domluví...za dva měsíce Emča zvládla 20 znaků, ale tak prvních 14 dní to jenom vstřebávala a začala znakovat až později, až přišla jak na to 🙂 .

No hlavně děvčata dorazte, už se těšim.