Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
16. črc 2008

AHojte,

Ivi chudino, to jsi měla teda brzo budíček 😝 to já v šest a překecala jsem mladýho a vydrželi jsme se převalovat do 7,30 😅

Jani to je fakt na zabití 😠 hlavně že jsi byla objednaná co?

Zítra jdu ke kadeřnici, tož se těším 😎

Kurnik chtěla jsem něco napsat a už nevím co 😲

zlatka
16. črc 2008

ahojte mamuše, peti, díky za tipy, přebalování děláme na živo, vloni sloužila beruš a letos máme malýho Ondráška, to klubko taky není špatný, no, uvidíme, jak to dopadne.

Konoupku, jak se projevuje alergie na roztoče? Tak to budeš muset zrušit koberce a tak, co?jak jsi na to přišla? Beruš má stejný botičky jako deniska, z tam těch už vyrostla a měly jen ty v té vaší barvě, tak snad neva.Snad se někde holky nepotkají na pařbě ve stejnejch botkách!!! Má tam slevu- stály 490,- a ještě jsem musela koupit i se zavřenou špičkou, tak hend byl zase litr v háji.Včera beruš havarovala na chodníku, frajerka, už si to mete a dělá se sebe profíka v chození, skočila na králíka a zapomněla před sebe dát ruce, takže trocha ryla nosem, má ho z jedné strany sedřenej, ale žádná hrůza.ale ustála to, je statečná po mamince! 😀
jinak dnes opět musím konstatovat: 🙂 babi chtěla dát beruš napít KOfoly!!!!Říkám: v žádným případě! Ona: Jenom jií namočíme rtíčky, ona to chce!!!! No, týýý jo, jsem jí ju hned vytrhla z náruče a šla na dvůr!!!Tak to u vás ještě nebylo, že ne??? 😀

Jo a v lidlu je v akci sumeček pangas, či jak se to píše, tak si zajděte, fakt mňamka! Stojí jen 54 kč.

zlatka
16. črc 2008

a takyjsem ti chtěla , evi napsat, že kdykoliv otevřu tuhle stránku, tak čtu: Emča je dnes protivná jak vřed na prdeli... 😀 😀

janica..
autor
16. črc 2008

Jako a mně nepoděkuješ za odkaz 😝 😀 😀 😀 😀

Bábi je borka a ty největší, že to zvládáš ustát 😎

zlatka
16. črc 2008

to zase budeš krásná, jani, hodíš foto? Bys mohla dojet taky někdy s damoušem- okouknout moji výmalbu. Jsem chtěla taky ostříhat, jenže babi se mě bojí šmiknout, aby pak třebas neměla nehezkou snachu, kdyby mi to nesedlo, jenže já jsem chtěla změnu, mám to furt stejný a už se nebavím (jako že mě nebaví se na mě dívat, ne že s něma nemluvím) s těma chlupama na hlavě. Tak nevím, co ymyslím. Chtěla jsem tu podkovu, ale to se babi bála.

zlatka
16. črc 2008

jééé, jani, jako tobě taky, tobě taky. Rdím se a moc omlouvám!!!! JEŠTĚ ŽE TĚ, LÁSKO, MÁÁÁM!!!! 😀

janica..
autor
16. črc 2008

Zlatuš běž do toho, ti to fak bude slušet 😉

No já jsem zvědavá co mi udělá no hlávce, se poradím, taky bych šla do nějaké změny...

janica..
autor
16. črc 2008

No proto 😀 😀 😀 😀

janica..
autor
16. črc 2008

No jo musíme zas prďolou dojet, písni kdy máš příští týden čásek

bazalka
16. črc 2008

Ja jdu na strihando a barvendo v pondeli ... uz to mam otresny
Jani, pres den jsem ten budicek v pet rozchodila, ale ted uz padam na ... a Marta to mel taky cely dohazeny 😒
Dnes jsem objednala cepicky na zimu ... jsem asi strelena, ale ted v lete jsou levny 😀

bazalka
16. črc 2008

Dik za echo, zitra pro tu rybu zabehnu, mam to kousek 🙂

bazalka
16. črc 2008

Jani, jakou planujes zmenu? Barvu, strihando?

janica..
autor
16. črc 2008

J0 Ivi jakou jsi objednala?

No já si dnes hodila šlofíka s malým a spaly jsem 3 hodiny 😀 😝 Ivi ještě nevím 😒

janica..
autor
16. črc 2008

Jé ty jsou pěkný 😉 taky se mrknu 😅 jesli na nějakou pěknou nenarazím

bazalka
16. črc 2008

hledej ... klidne i vic tydnu zpet a drz se hesla, ze kdo hleda, ten najde 😉

bazalka
16. črc 2008

Nic, mizim ... zdarec a dobrou

janica..
autor
16. črc 2008

hmm já nenašla 😀 dobrou noc 😉

cecil
16. črc 2008

kofola jede!!!!!!!!!!!!!!!!!

linn
16. črc 2008

Zdarec,
tak jsme zpet z vyletu, bylo to fajn a zvladli jsme to na jednicku, meli jsme babicku jako doprovod, takze aspon mel Samik v aute zabavu a neusnul, o to lip mi usinal ted vecer 🙂
Ivi, Oli, videla jsem se ted o vikendu s kamoskou - kolegyni, ktera uz ma leta atop.ekzem, z tech volne prodejnych rad co yvzkousela, si nejvic chvalila A-Dermu Exomega a pak Skin Cap.
Ivco, super kupy, ja se ted pokousim vydrazit autosedacku, tak jsem zvedava 🙂

linn
16. črc 2008

Jj kofola dost dobry 😀 😀 😀

cecil
16. črc 2008

a Zlatko, víš ty jak je vřed na prdeli otravnej????? 😕 😀 😀 😀 😀

cecil
16. črc 2008

Lindo, ty jsi cestovatel! seš dobrá.

linn
16. črc 2008

No ale radeji pred porodem fakt naposled, prece jen je to 70 kilaku a ma mamka nema ridicak, kdyby neco 😅

prool
16. črc 2008

ahojky,
Lindi jsi fakt v poho 😀 😀 já už ke konci vůbec nemohla. A hlavně od 5.měsíce jsem nemohla jezdit v autě - dělalo se mi zle. Lindi díky za tipy - něco vyzkoušíme.
Ivi - pěkný čepičky.
Evi - mrknu na ty bambusky.
papa a dobrou 😝

janica..
autor
16. črc 2008

JJ Linduš jsi borka 😉

Jo a s kofolou, když jí miluješ není co řešit, co Berčo 😀 😀 😀

linn
16. črc 2008

Tak jsem vyhrala 🙂 nakonec jsem se rozhodla jit do drazsi autosedacky, no tak snad nezklame 😉
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=1673461

zlatka
16. črc 2008

Gratulace lindi, vypadá moc dobře.

Jani, ty jsi vkládala to video Damouška na nějaký stránky, na který a jak? Přema udělal sestřih z návštěvy u Evky, tak jsem to tam chtěla vložit, abyste se mrkly na svoje zdatné ratolesti. Mimochodem, Samouš tam má jednu z hlavních rolí a skoro nikde nepapá!!!!

bananek
17. črc 2008

Tak dobré rankéo děvčata nějak to vše nestíhám kámošce se blíží velký den a já už nemůžu teď moje tchýně jí včera moc pěkně ostříhala a v sobotu to už jen zčísne do učesu je moc pěkná málem bych jí nepoznala můj chlap jí včera potkal a říká mi já koukám kdo to jde z dvouma děckama a ona Káťa ta je uplně jiná to mi tchýně udělala velkou radost ale před dvaceti minutama jsem myslela že jí vážně zabiju šila jsem skoro do půl noci a tak jsem udělala ráno snídani a sváču tátkovi a že si jako ještě poležím malá se zbudila dostala mlíčko a ještě jsme zchruply neuplinula ani hodka a ona mě zbudí telefonem fakt jsem se pe,rfektně dospala vypadám jak kdyby mě někdo praštil no to začíná super den 😀 😀 😀 😀 Lin ty jsi jak já já byla 29 ještě v Jeseníkách a 30 jsem už ležela v porodnici 🙂

janica..
autor
17. črc 2008

Zlatuš http://n-joy.cz/ je to hrozně jednoduchý samo tě to navádí, jak uložit 😎

Lindi pěkná autosedačka 😉