Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

linn
22. črc 2008

No tak to je fakt celkem dost 😒

linn
22. črc 2008

Jj, naprosto, s Cipin si pisu stejne v srpnu, Many tam vubec nechodi. Olomouc asi fakt staci jedna 😉

dali
22. črc 2008

Holky díky,ale já měla narozky už 13tého,jen jsme to slavily až včera a dárek měl manža u Janči 😉 tak snad o už dnes konečně dostanu.

Lindi tobě už se to krátí....už se nemůžu dočkat foteček miminka 😀

Ivčo to je fakt dost na to že je poledne 😝 😒 to nebudou zuby,si myslím,ale zase bych to nehrotila,hlavně že nu to vždycky klesne 😖

linn
22. črc 2008

Ale to jsi tady nebyla, tak sice dooost opozdene, ale rady poprejeme 😵

bazalka
22. črc 2008

Zdeni,
ale jinak se mi nezda, ze by byl Martas spatnej ... na zuby usuzuju z toho, ze slinta, ale silene, nechce si nechat sahnout do pusinky, ani vycistit zuby ... jindy si cisti pres den sam, desne ho to bavi, mel trochu prujem, jidlu moc neda a chce jen nekousaci (Lipanek, jogurt, banan). Rymu nema, nekasle, ze by ho neco bolelo se mi nezda, ma celkem dobrou naladu ... teda ted dopo byl rychle unavenej ... vstaval v 7.45 a uz kolem 11 polehaval, ale to muze byt z teploty. Zatim to nebudu hrotit a pockam, co z toho vyleze.

linn
22. črc 2008

No podle toho t fakt vypada na zuby, vsak uvidis, jak se to bude vyvijet

zlatka
22. črc 2008

ahojky, bazi, já jsem si už na tu středu domluvila rande v olmiku, takže to opět necháme na jindy, ale kdybys jani chtěla dorazit, tak ve čt nebo v pá odpo úplně klidně. Dej vědět a scukneme se aj s konoupkem, ať mu to zase není líto. Ale ti zase , ymslím, v pátek, jezdí nakupovat.tak písni.JInak, a´t je brzo, marťovi dobře.

bazalka
22. črc 2008

Zlatus, omlouvam se, ze jsem to dozmatkovala ☹
Tak malos je vzhuru .... spinkal hodku a ctvrt, coz je na nej maloooooo, zvlast kdyz mu neni dobre 😖

bazalka
22. črc 2008

tak u nas nic moc ... Maci se vzbudil a mel 39,5 😖 😝 ... tak jsem mu supla Paralen a vrazila ho pod vlaznou sprchu. Chudacek se desne klepal, ale zda se, ze je to lepsi. Nalada dobra, lita po byte, zameta svym smetackem ... coz znamena ze dela bincus 😅. tak nevim, co si o tom myslet. Rozhodne vyrazim do lekarny pro zasobu Paralenu, Ibalginu mame dost ... pokud to nebude lepsi, zajdem rano k dr.

dali
22. črc 2008

Chudáček Marťásek.....Ivčo opravdu to vypadá na zoubky,ale je to dost vysoký ty teploty ☹ no taky bych asi počkala ještě aspoň do zítra pokud má dobrou náladu 😉

Jani díky,díky,díky je nádherná ta sloní noha 🙂 😅 jen nevím co teď sní,tak m pak písn jak se o ni starat 😉

janica..
autor
22. črc 2008

Zlatuš nepaří, sleduje, Berča je teda pařmenka 😉 😀

Ivi my jsme měly taky vždycky tak vysoký teplaty při zubech 😔

Zdeni ta nolina je hrozně nenáročná, já ji tak jednou týdně zaliju, hlavně se nesmí přelít 😉

Zlatuš, tak že bych ve čtvrtek dojela? zítra upřesním 😎

bazalka
22. črc 2008

Holky, tak u nas nic moc ... Martas mel vecer 39,7 v prcce ... tak jsme mu dali vlaznou sprchu, dalsi davku antipyretim a ted chrni ... Vilase jsem ale radej vyslala k nam do prace pro Diazepam cipek ... pro jistotu, at ho mam doma. No jo, podesenej zdravotak, ale febrilni krece jsem uz jednou videla, tak se jich desim.
Zitra asi mazem k Dr ... jeste me napadlo, jestli to nemuze byt za pata ci sesta (ted nevim) detska nemoc. To jsou 3 dnyhorecky a pak vyrazka. Nemate nekdo zkusenost?

janica..
autor
22. črc 2008

Ivi může to být i ta, ale my jsme mívali taky tak 3 dny až 4 dny takový vysoký horečky a pak v poho 😒 no jo nejhořší jsou ty noci, jsme ho i sprchovaly třeba ve 3 ráno a obklady dělaly, no marast ☹

dali
22. črc 2008

Jani díky 😉

Ivčo my měly šestou nebo pátou,tři dny šílený horečky a pak vyrážka,jinak nic 😒

bazalka
22. črc 2008

Tak doufam, ze to bude ta nemoc, u ktere nevim to cislo nebo zuby a ne nic horsiho. Vilas uiz dovezl ten Diazepam, tak jsem klidnejsi. Ted jsem byla na malyho kuknout ... desne se mele, asi se mu neco zda, ale uz neni tak horkej.

janica..
autor
22. črc 2008
https://www.youtube.com/watch?v=2ah0vA6zWNg

Berča se Zlatuš 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zlatka
22. črc 2008

Jani 😀 😀 😀 , tož ta holčička byla naprosto dokonalá-to je aspoň tanec, teda ty berčený kreace jsou proti tomu prd, ale to jsou černosy, ti to mají v krvi, fakt super.tak ve čtvrtek, když vyjde počasí, dojeď. Bazi, od kamarádky to měl chlapeček tu n-tou nemoc a říkala, že to je jen na yvděšení rodičů, po té vyrážce už je klid, ale vypadá to prý hrozně. Ale u vás to budou asi ty zoubky.No, ale ty teploty-to je síla teda.

cecil
22. črc 2008

Ivi, toš to si užíváte! Tady kamošky holka měla včera v noci tak 39, taky jsme říkaly, jestli to nebude ta šestá nemoc. Zuby jí nelezou.

Zato Emilce se prořezává druhej špičák, je čtyřikrát za den posr....á, hrůza. Teď večer jsem jí dala homeopatika chamomilu jsem našla nebo jak se to píše...snad to bude lepší v noci.

Zlatko, jo jak píšeš černoši budou tancovat a zpívat, to jim jde 🙂) .

HOlky, včer mě Emča neplánovaně zahučela do příkopy do kopřiv! Po hlavě! 😅 UPS! Kdyby to tak udělal někdo jinej! Bych si to schytal! 😀 😀 😀 No je trochu flekatá na puse a na rukách ale dobrý, kdyby nic horšího nebylo, jak říká naše babi! 😉

bananek
23. črc 2008

Ahoj holky tak jsme svadbu zvládly přišla jsem dom až v pět ráno ale bylo to super ráno mě malá zbouzela už v půl deváté tak taky super už jsem se konečně jakž takž dospala a už se chystám na oslavu naší Lucinky máme 4 zuby hurá a začínáme pěkně ´tapat už udělá sama tak deset krůčků bez pomoci tak je to nádhera jinak jsem vás tak letecky přečetla koník skvělí Zlatuš a černoška taky dobrá Jinak občas mrknu nemám toho času tak pa a já zase mrknu 😀 😀 😀

bazalka
23. črc 2008

Ahoj holky ...
Tak v noci jsme si trochu uzili, ale zvladli jsme to.. teplota neklesla a ni po tech antipyretikach pod 3í, tak jsme sprchovali, pak se Martasek jeste pozvracel ... od pul druhe pak do sesti spinkal ... dala jsem mu ty Diazepam cipky, protoze fakt desne varil a byl dost neklidnej. Rano se vzbudil s 38,5, tak jsme jeli k dr. Prohlidla ho, kukla do krku ... tak mame anginu, zvetseny uzliny a doslali jsem antibiotika. V pa mame volat na vysledky vyteru z krku a na pripadnou zmenu antibiotik. No, snad zaberou ... ale dostat je do Martaska je des!!! On sirupy nesnasi 😝 ... no po boji jsem to do nej narvala na nekolik pokusu ... ted chuda vycerpanim usnul

Evko, koprivy leci, jsem dobry na revma, tak Emca bude i v 90 cupr babka.

Jani, paradníííí ... jsem se fakt nasmala 🙂

konoupek
23. črc 2008

Ahoj holky,
Ivi,Martásek si to už myslím odmarodil za všechny neše dětičky,chudáček malej,vůbec to nemá lehký 😔 .Tak ted hl.at antibiotika co nejdřív zaberou a je mu líp 😉

bazalka
23. črc 2008

Jani, zas tak hrozny to neni 😉 ... treba Vasa si myslim uzil mnohem vic a Fifa taky.
Marudek uz spinka skoro tri hodky ...

bazalka
23. črc 2008

Zacinam chytat nerva ... mame 39,8 😖

dali
23. črc 2008

Ahoj

Ivčo to je blbý,ale ono to trvá než ty antib. zaberou,musíte ho chudáčka chladit......my dělaly zábaly,ale prý sprchy jsou lepší,no já nevím,moc na vás myslíme aby se to už srazilo................u nás měla Viki v noci průjem a já už chodím taky jak debil,jen něco sním tak to jde ven 😝 třeba aspoň zhubnu,jen ať děcka vydrží ok ☹

Zrovna dojel bagřík a bourá nám starej dvorek,kdo chce vidět víc mám albíčko na modré střeše 🙂

zlatka
23. črc 2008

Holky, já mám asi alzheimra, teď to říkali ve zrpávách-krátkodobá pamět, nedokončení vět, špatné vyjadřování.....no to jsem na tuty já!

Bazi, chudáček malej, tolik dní takový horečky, taky bych už byla z toho na nervy. Myslím, a´t je líp.

janica..
autor
23. črc 2008

ČUs,

Ivi máš IP.
Chudáček Martínek, je mi ho fatk hrozně líto ☹ ach jo, ať antibiotika brzo zaberou 😉

NO Damiánkovi rostou nejpíš zoubky, pač spí s náma už třetí den, kurnik šopa ať už jsou venku, jsem si Evi vzpomněla v noci na tebe, jsem s ním byla vzhůru od 1,30 do 4 😠

bazalka
23. črc 2008

Tak ted jsme Martu dali chrupkat, ale nevim nevim . Odpo celkem slo, dokonce jsme chvilku meli 37,4, ale po seste zase 39,7 ☹. Tak jsme dali sprchu, leky ... Martaovi otrnulo a trochu ozil 🙂. Jen se desim nocni davky antibiotik ... pres den jsem je davala do presnidavky, coz asi v jedenact nepujde ... no, asi je dam do mlicka a snad to vypije, samotny by je nechtel nebo by je vyzvracel. Staci, ze vse silene ohodil o pul sedme, kdy si lokl mlika a letelo ven vse vcetne obeda ☹.
Snad bude zitra lip!!!
Hezky vecer!!!

bazalka
23. črc 2008

Jani, tak to te teda lituju, Martas nastesti v noci az na hodku a pul chrnel dobre. Jen po pulnocnim sprchovani jsme si ho vzali k nam a ne a ne zabrat, tak jsem ho dala k nemu do pelisku a vytuhl hned ... jo, chce byt ve svym.

janica..
autor
23. črc 2008

No jo no ty poslední zuby nám dávaj zabrat, chudák byl fakt hotovej ☹ tož jsem se spolu podívali na věštkyni a šli spát 😅

janica..
autor
23. črc 2008

Zlatuš ty a alzheimra???? ty která tu vždycky píšeš slohovky a maj hlavu a patu? já sem kolikrát něco píšu a pak nevím jak to dokončit ve finále zjistím, že to nemá hlavu a patu tak to smažu a s*ru na to 😀 😀 😀 takže alzheimra mám já 😀 😀 😀 😀