Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

mili3
5. srp 2008

Jo a Jani zitra cekam nekolika strankovou recenzi na tema dinopark 🙂

janica..
autor
5. srp 2008

jeee na olympiadu jsem se taky tesila no konecne zacne juuuu

Zlatus dnes dopo jsem zrovna cucela na hrisnak🙂

mili3
5. srp 2008

Paradni popis manzela Zlati 😀

mili3
5. srp 2008

Jeee takze nebude rec ani s tebou Jani?

janica..
autor
5. srp 2008

Zlatus 🙂 😀 😀

fajn
5. srp 2008

ahojte holky,
s tím čiběním je to u mě taky tak. I ta sarší když udělá něco složitějšího tak čibím.
A ta malá tak to ani nemluvím .Ani nevím jestli to sem napsat ,manžel pořád chodil kdy začne mluvit a dnes přišel a potřeboval poslat email a dnes nám ten internet blbne tak nadával a poslal to do prd.. 😲

No a naše malá rozárka si hrála s píštˇalkou a někam ju hodila a povídá ,,kde je píštalka, asi v prde.. 😅
v tu chvilku jsem nevěděla jestli se smát a tak jsem říkala man. že už se dočkal a že si sní bude chodit sám po doktorech ,že ař mi tam něco takovýho řekne tak se hanbou propadnu
tak se nebojte holky oni potom přijdou ze hřiště a budou mluvit jak z učebnice 😀

janica..
autor
5. srp 2008

aale bude neboj🙂konik je prednejsi az po tom olympiada 😀 😀

janica..
autor
5. srp 2008

Marci tak to je dobry 😀 😀

fajn
5. srp 2008

popis manžela super ten můj ve 45 ti letech už tak vypadá akorát ty vlasy má na ježka 😀 😀 😀

mili3
5. srp 2008

holky, ja odpadavam, zatim pa a zase zitra. Dobrou 🙂

linn
5. srp 2008

Tak vy jste se dneska rozjely 😉 jsem se nasmala 😀 na olympiadu se taky tesim, jen nevim, co z ni vubec stihnu a stejne je mi to v te hnusne komunisticke zemi proti srsti 😝 😠 ale kdyz si predstavim, co bylo pred ctyrma rokama a ted budu za chvili rodit druhy dite 😀 to jsem teda jeste ani nevedela, ze je nekde nejakej Martin a zrovna jsem byla na tyden navstivit kamarady na Krete, co mi tam zustali z Erasmu 😅

linn
5. srp 2008

No a ze srpna je uz na svete 22 miminek - vic jak pulka 😅

linn
5. srp 2008

Marci, a co delas, kdyz teda zrovna nejsi na materske?

linn
5. srp 2008

Tak snad tady jeste nekdo jste nebo trpim samomluvou ? 😀

linn
5. srp 2008

haloooooooooo 😲

janica..
autor
5. srp 2008

ha jsem zde, no je to sila co se da stihnout za 4roky

zlatka
5. srp 2008

halooooo, já jdu konečně na to žehlení.Tak fakt nemůžu.
Marci, no vidíš....Tohle oni chytnou hnedka....mršky jedny.
jani a v kolik jedete zítra do toho dinopárku, nechcete nás s beruš přibalit s sebou? 🙂

zlatka
5. srp 2008

to teda jo, někteří i za dva..že lindi?

linn
5. srp 2008

Jani, no aspon nekdo neodpadl 😉 jak vy jste s manzou dlouho spolu?
A jaky sporty rada? Ja asi nejradeji atletiku 🙂

linn
5. srp 2008

Jj Zlatus, no vlastne v srpnu pred dvema rokama jsme zadelali na Samouse a 29.cervence jsme se jeste stihli vzit 😅

janica..
autor
5. srp 2008

Zlatus klido, vyjizdime rano kolem 8hod, ale do auta nevim jestli by jste se vlezly, nemas to vyzkouseny jestli se do zadu vlezou dve sedajdy a jeden dospelak?

janica..
autor
5. srp 2008

taky nejradej atletiku

Lindi sedum let, no uz skoro 8

zlatka
5. srp 2008

a jedeš sama?ale v 8hod. to je pro mě zabijáckej čas. Jestli jedeš s peťou, tak to nebudu rušit rodinnou romantiku.No, ale sama bys asi nejela, já hňupec.A v kolik plánujete návrat?

zlatka
5. srp 2008

já teda mám na olympiádě nejradši ty kruhy, uvítací a ukončovací nástupy a tak, jinak mi to nic moc neříká. Já jsem takový nesportovní hovádko, v tomhle sledování.

zlatka
5. srp 2008

my jsme s polu spřemou už 13 let, to je hustý, co?

linn
5. srp 2008

No sedm je taky dost ale trinact, to je fakt let 😉
No ja jsem s Martou ted tri roky a neco, coz je u me nejdyl 😀

janica..
autor
5. srp 2008

jede i Petras,ale prosimte jaka romantika na to mi nejak nehrajem 🙂 jo navrat netusim zalezi jaky to tam bude, no a odjezd muzem odlozit na 9 ze jsi to ty

zlatka
5. srp 2008

lindi, no asi budeš muset vydržet už. Co naděláš!
SE dívám na tu marcelu, hoky, jak vidíte sebe a vaši rodinku vy za dvacet pět let?Zkuste zafantazírovat, a´t se pobavíme!!! 😀 😀
Jani, ty jsi teda dobrá, do kdy ti mám dát vědět?Asi do 23hod., co? 😀 😀 😀

janica..
autor
5. srp 2008

taky na to cucim Zlatus,ze zacatku jsem se smala jako pri tom rozvodu byly dobry hlasky, ale tak bych nechtela dopadnout sama se 2 deckama

linn
5. srp 2008

No jo, uz si ho budu asi muset nechat, prece jen s dema klukama na krku bych nechtela hledat nekoho jinyho 😅
Za 25 let? No to uz budou deti pryc a my si zas budem uzivat zivota neeeeeeeee? 😉