Olympiáda a všechno kolem ní. Na co se nejvíc těšíte?

jabber
8. srp 2008

Tak dneska nám to začíná 🙂 , na co se nejvíc těšíte? Já na zahájení 😀

aponchie
19. srp 2008

sorry za hrubky je mi spatne od zaludku asi tim to bude 😀

aadula
19. srp 2008

ja tiež pozerám olimpiádu, však v telke aj tak žiadny poriadny program nie je...a ten beh ...no tie časy...to niet čo povedať..aj keď Kratochvíľovú nepokorili zatiaľ 🙂

aadula
19. srp 2008

aponchie: to nie hrubky... 😉

aponchie
19. srp 2008

ja jsem si nemohla vzpomenout za kolik sme behali 100 na zakladce tak rikam manzovi kdyz bezeli ,ze sak co to zvladneme taky ne a on me uzemnil,ze ja tak za dvojnasobek a o plavani ani nemluvim ikdyz ja plavu celkem slusne a rychle 😀 ale tri tempa ze vterinu asi nedam v kuse 100m 😲

aadula
19. srp 2008

tak vieš...my robíme iné veci...oni v kuse trénujú

aponchie
19. srp 2008

no to jo ,ale stejne by me bavilo neco s tou vodou pac ja vodu miluju a nepotim se v ni 😀

petraluk
19. srp 2008

Aponchie tak to já už se ve vodě i potila 😀 To když ti idioti ohřáli vodu v bazénu moc a člověk se nemohl ani pořádně nadechnout a stačilo jen zastavit a už mě tekl pot po čele 😀

Jenomže nám ta práce končí v určitej čas, kdežto oni tomu musí podřizovat celý život. Viz. jídelníček, životospráva, spánek apod. A asi si nemůžou dovolit jít z hospody rovnou na trénink jako se to třeba v mládí stávalo mě 😀

nobody
19. srp 2008

petraluk..to se teď dělá opačně 😀

skuli
19. srp 2008

Dneska jsem fandila Bábovi,je to náš soused,ale moc to nepomohlo 😖 Ale i tak je dobrý.Být šestý na světě je slušné.Jinak se dívám na kde co,když je čas.Dneska bylo synchronizované plavání,to bylo něco.Krása.

petraluk
20. srp 2008

Nobody jako že jdou do hospody po tréninku? No taky jsme to dělávali a pak rovnou do školy 😀 Tenkrát to člověk ustál, teď bych se z toho vzpamatovávala nejmíň týden 😖 😀

Tak jsem věřila tomu Prokopovi a on nepostoupil ani do semifinále 😒 Snad aspoň ta holka něco zajede 🙂

aponchie
20. srp 2008

no je fakt,ze ja se potila v horach letos..termaly sou boziiii tam je uzasnych 40C voda 😀 to se vali a pari jak prasatka 😀 😀 ja si rikam proc nekterej plavec ma ten overalek kratkej nekterej dlouhej ..jestli je to jen image nebo schvalne..ja mam plavky arena a jsou mega skvele teda az do letoska pac zacaly ridnout takze prosvitaji lehce a uz me nestahuji tak jak pred 6ti lety(ja mam neskonalej pocit krivdy,ze mi neco nevydrzi treba 15let) 😀 😀 plavalao se v nich rychleji nebo aspon to byl pocit..uplne te vcucly a udelaly tak o cislo mensi postavu 😀

nobody
20. srp 2008

petraluk ..jojo, tak tak
někdy to musím tak udělat 😀

petraluk
20. srp 2008

Aponchie a zkus v těch termálech plavat a zhubneš 10 kilo, jak se budeš potit 😀

titkovamiriam
20. srp 2008

termal park oravice,alebo velky meder su suprove 😀 ,inak som zvedava ci este nieco ziskame ,vcera som pozerala tie gymnastky a gymnastov-atletiku som nestihla co ma stve 😎

dgm
20. srp 2008

Jeste se vracim k Boltovi a jeho rekordu. Az dneska se mi dostaly do ruk tri dny stare LN a tam na nekolika zaberech zblizka je videt, ze uz startoval s rozvazanou zlatou botou, jak mu behem trate ta tkanicka vic a vic povolovala. Jeste ke konci ty blbinky, zpomaleni a otaceni, to by me zajimalo, za kolik to umi normalne ubehnout?

petraluk
20. srp 2008

Tak Bolt má další svěťák 😵

kristi
20. srp 2008

ty voe, to je borec 😉 nadhera

nobody
20. srp 2008

a já Bolta propásnul..sakra 😠

kristi
20. srp 2008

manzel taky nestihl, tak jsem mu to aspon vypravela 😀

nobody
20. srp 2008

liviky ...speciálně pro tebe 😀 klidně jez

https://www.youtube.com/watch?v=fqEhFaBW4I8
nobody
20. srp 2008

no a já si teď splet téma kvůli Boltovi 😀 😀 😀

petraluk
21. srp 2008

Viděli jste teďka Davida v tom parkuru, mě je ho hrozně lítooooooooooooooo 😢 😢 😢 Takovej fešnej a sympatickej hošík ☹ 😀

kristi
21. srp 2008

videla, ach jo...skoda.

titkovamiriam
21. srp 2008

do prcic ja pracujem a dnes som nemala cas zistit co sa deje,no tusim nas zapasnik bude bojovat o bronz 😀 nieco sa mi sustlo v radiu. 🙂

slevik
21. srp 2008

Holky, sledujete někdo ten parkur? To ne neskutečný ☹ !!! Vždyť se tam snad zmrzačej 😠 . To je teda disciplína 😠

titkovamiriam
21. srp 2008

baby ja to nesledujem ale syn to dal nahravat-je to konak tak uvidim co na to povie. ☹ aaaaa mame bronz 😀 😀 v tom zapaseni 😀

petraluk
21. srp 2008

Gratulujem 😉

Teď musíme držet palce Špotákový, jde o zlatou. Ve 13.20 jí to začíná 🙂 Já jí od začítku věřim, tak snad mě nezklame 🙂

titkovamiriam
21. srp 2008

tak drzim 🙂

nobody
21. srp 2008

parkour ... teda parkur sleduju 😀 akorát teď nemůžu

petraluk
21. srp 2008

Tak zatim druhá ☹