Olympiáda a všechno kolem ní. Na co se nejvíc těšíte?

jabber
8. srp 2008

Tak dneska nám to začíná 🙂 , na co se nejvíc těšíte? Já na zahájení 😀

martimarti
13. únor 2010
martimarti
13. únor 2010

Jedna perlička:

http://www.sport.cz/zoh/perlicky/164222-ceske-s...

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

soanpe
13. únor 2010

náhodou oblečky dobrý a co si vážím,že jsou od českého výrobce 😎
vzory trochu retro, ale zase proč ne? máme přece dobré designery,zabývající se retro tematikou.já bych to neviděla tak zle

lenkavano
13. únor 2010

mě se taky oblečky líbí a aspon jsme něco extra.akorát Jágr jak přežvykoval 😝 no ted ještě ty výkony...

martimarti
13. únor 2010

No je fakt, že kdysi si šla Neumannová pro medaili v takové prapodivné kreaci s divnou hučkou na hlavě a ještě divnějším kabátě v hnusných barvách 😒 😒 ...no tahle kreace se mi také nelíbí, spíš než retro mi to přijde mírně psychedelické 😀 😀 ...ale to je o vkusu 😉 Ale věřím, že jsou naši nepřehlédnutelní 🙂 🙂 🙂

martimarti
13. únor 2010

Ale je fajn, že to je od Čechů 🙂 Včera jsem to viděla ve výloze Alpine Pro 🙂

jabber
autor
13. únor 2010

Ty soupravy se mi líbí, jsou takový správně šílený 😎 🙂

lenkavano
13. únor 2010

ale olympiáda začala teda i dost smutně.je to škoda. 😒

lenkavano
13. únor 2010

jabber a nepříjdou ti jak hoperský?

jabber
autor
13. únor 2010

ani ne 🙂
Já myslím, že se náhodou povedly, když si vezmu, co měli naši v minulých letech 😅 😝 😀 letos se za ně nestydím 🙂

jabber
autor
14. únor 2010

A JE TO DOMA!!! 😵 🙂 😎 😵

hanka274
14. únor 2010

co mate doma?? medailu? akuuuu???

inac, tema na olympiadu tu uz je ZOH 2010...toto je pre cesky manšaft?? teda ceska reprezentacia??
A ZOH 2010 je pre SVK???
ci? 😀

sue
15. únor 2010

Hanka, máME 😀 za 3000m rýchlokorčuľovanie a ZLATOOOOOOO 😵 😵 😵 😵 😵 blahoželáme 😵 😵 😵

tetes1
15. únor 2010

Sáblíková je neuvěřitelná.Přišlo mi,že snad na konci ještě mohla,oproti canaďance či němce. Byl to doják jsem si zase pobečela,husinu po těle....Velká gratulace.
A obleky se mi líbí jsou netradiční, jsou vidět to musí být pro sportovce taky fajn pocit,když v hledišti svoje fanoušky pozná hned.

hanka274
15. únor 2010

tak to sa tesim, blahozelam, dakujeme...
dako mi to asi uslo...supeeer!!

ale neni tato tema dako dvojmo??

jabber
autor
15. únor 2010

Nevím, jestli je téma dvojmo, tahle je tu už 2 roky 😀

tetes - taky myslím, ani se nemusela nějak vydýchávat, byla úplně v pohodě 😎

jabber
autor
15. únor 2010

téma ZOH je asi jen slovenská, já ji nevidím

hanka274
15. únor 2010

aha...tak preto, ze je iba na slovenskom MK...ok...

martimarti
15. únor 2010

Paráda...byla jsem nadšená, sice nevyspalá, koukala jsem do 1.00 hod, ale stálo to za to 🙂 🙂
Martina je bezvadná a příští týden jede pět kiláků a tam jí už dva roky nikdo neporazil!! 🙂 🙂
Dneska jede Lukáš Bauer 😉 😉 tak snad to dá 🙂 🙂

aurecon
15. únor 2010

Hurá, jsem nadšená z Martiny. Tak aspoň nějakou medaili budeme mít 🙂

hanka274
15. únor 2010

sue, ved to zlato maju cesi! teda blahozelam aj im...no ja pisem, ze dakujeme...xixi
tak blahozelam vam, cechom...

skuli
15. únor 2010

Velká gratulace Martině 😀 A oblečky jsou super.

beruska2x
15. únor 2010

obleky maji super, medaile taky at se jim dari ale jinak me to teda sere 😀 pac nemam sanci se doma koukat dalsich min 14 dni na TV 😝 😀

jituskak
15. únor 2010

u nás je to puštěný pořád. manža je tělocvikář a zrovna má prázdniny, takže koukáme od začátku. Oblečení nemá chybu. pamatuju si, nevím, jeslti to bylo 94, nebo 98, jak měli takovej nemožnej "ruskej" oblek. kabát a takovou ušanku 😀 jinak Martinka to zvládla skvěle, já to ořvala, uvidíme na Lukáše Bauera. koukali jsme na Ondru Banka, ten je od nás, tak tomu fandíme dvojnásob 😉 mě to hrozně baví 😵

martinka79
15. únor 2010

taky to doma s MM sledujeme. Martina mě moc moc potěšila a byla jsme fakt dojatá. je od nás z mého rodného mšěsta a halvně ji znám tak je to takové příjemné a koukal ač není na olypm. medaili adeptem je můj spolužák ze základky. 😉 oblečení fajn, jen mi na některých ty kalhoty neseděli, ale přesně ty ruský šanky a kabáty bylo něco fakt děsného. ☹

martinka79
15. únor 2010

Lukáš zatím vypadá, že teď nic nebude, ale kdo ví může nás překvapit....

jituskak
15. únor 2010

tak že by????

martimarti
15. únor 2010

Je tam... 😀 😀 😀
Bronzová je super 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jituskak
15. únor 2010

paráda. jsou to blázni. 15 km za půl hodky to dávám na kole, když jsme ve formě 😀 😀

jabber
autor
15. únor 2010

Další medaile, hurááááááá 😵 😎 🙂