Olympiáda a všechno kolem ní. Na co se nejvíc těšíte?

jabber
8. srp 2008

Tak dneska nám to začíná 🙂 , na co se nejvíc těšíte? Já na zahájení 😀

jituskak
15. únor 2010

aspoň, že nepojedeme s prázdnou.

aurecon
16. únor 2010

Nějak se nám daří 🙂

janinunina
16. únor 2010

ahoj,tak me hodne bavi krasobrusleni

jinak samozurejme nasi..Sablikova je neuveritelna..presne,jak ji nazvali nemci,ze je to zenskej Bolt 😉
Bauer taky super,dalsi medaile bronz..Zahrobska ,skoda to koleno..a jinak koukam celkem na vse..

ale jak pisete na zacatku...atletika atd.. 😕 nevim,nevim,ale letni OH budou az za 2 roky devcata 😅
to vam se naúpisu..nejvic na atletiku 😀

janinunina
16. únor 2010

ha dobry 😀 ted jsem si vsimla,ze to neni k temto OH 😀 beru zpet🙂

jituskak
16. únor 2010

tak co, jak to vidíte dneska? já věřím Vernerovi, že dá aspoň bronz. nevím proč, ale cítím to v kostech 😀

jabber
autor
16. únor 2010

janinunina 😀 😉

jituskak - no tak uvidíme, já mu taky celkem věřím 🙂

Jinak Slovensku gratuluju k druhé medaili 😵 🙂

diana4
16. únor 2010

Manžel to velice sleduje. Ani skoro nespí. Je totiž veký nacionalista. Při každé věci brečí. Když nám Maeruška pořála k vánocům, tak brečel jako dítě. Jsem ráda že ho mám.

jituskak
17. únor 2010

tak medajle není 😒

jabber
autor
18. únor 2010

No jo, Verner to nějak zvojtil 😅

Koukala jsem ráno na hokej a pěknej zápas to byl 🙂

aurecon
18. únor 2010

My už jsme hráli hokej nebo teprve budeme?

alisek
18. únor 2010

aurecon, hráli jsme dnes se slováky od rána od 6hod. a vyhráli 3:1 😅
Já mám ráda krasobruslení ale dávají ho v noci a to spím, takže něco vidím ze záznamu, dost mě to štve, těším se na další OH až budou zase v evropě.

kristi
18. únor 2010

uz jsme hrali 🙂 a vyhrali

alisek
18. únor 2010

včera jsme sledovali sjezd žen a to byl docela masakr, manžel to dřív dost sledoval a nepamatuje tolik pádu v jednom závodu, některý pády byly fakt hnusný.

martimarti
18. únor 2010

Jabber...Verner to kazí tak nějak pořád ☹ od tý doby, co se stal mistrem Evropy už nic nedal ☹ tam to bude asi problém v hlavě ☹ Zato náš druhej - Březina - tak ten teda skáče jako pánbůh 🙂 🙂 🙂 Rozhodčí ho hodně poškodili, což v krasobr. je normální, daň za mládí, tohle mě na krasobr. strašně štve, jinak ten sport miluju 🙂 Tak jsem zvědavá, jestli "velkohubý" Pluščenko dneska obhájí, já ho nějak nemusím, i když krasobruslař je úžasnej. Ale jeho styl je tak patetický, jak už to u Rusáků bývá, samý pózy 😒

Hokej super, i jsem ho viděla skoro celý, páč dcera vstávala po 6 hod ☹ 😀

martimarti
18. únor 2010

Nevíte někdo, kdy jedou Sáblíková s Erbanovou 1500m? 😕

aurecon
18. únor 2010

Hurá, tak aspoň něco 🙂 A už se ví, kdy budeme hrát další zápas?

alisek
18. únor 2010

marti, mrkni sem, tady zjištuju kdo kdy hraje/jede http://special.sport.cz/oh2010/

martimarti
18. únor 2010

Alisek 🙂 🙂 děkuji, už to vím 😉 v pondělí o půlnoci /ještě musím zjistit, jestli je to půlnoc mezi nedělí nebo úterkem 😀 😀 /

paola.o1
18. únor 2010

tak baby hokej bol super, akurat som totalne znicena, lebo som mala koli hokeju budik o 5:30 🤐
slava vitazom (CR) cest porazenym (SR-uz zase🙂)

jabber
autor
18. únor 2010

marti - já myslím, že je to půlnoc z neděle na pondělí a pak ve středu je 5000m 🙂 😵

A Verner už teda dojezdil? Ten volný program on nejezdí? Já teda zase krasobruslení tak moc nesleduju 😅 Březina byl dobrej 🙂

martimarti
18. únor 2010

Jabber, díky, myslela jsem si, že je to z neděle na pondělí, no uvidíme 😉
Verner jezdí pořád, ale blbě ☹ ☹ prostě se mu vůbec nedaří, hodně padá, chybuje, zatím je na 19. místě ☹ ☹ to je na pytel. Přitom mistr Evropy ☹ ☹ ...bejvávalo ☹ Ale skákal super, akorát holt v závodě mu bzukne nebo co 😕 😕 , je to škoda. Asi nějaký psychický blok ☹

Viděli jste včera tu slovinskou běžkyni na lyžích, jak spadla to tý jámy 😕 😕 To bylo dost hustý ☹ Se divím, že tam nedají nějaký pletivo 😕 Přitom největší favoritka ☹

jabber
autor
18. únor 2010

to jsem neviděla, já to včera vůbec nesledovala 😅 si to teda zkusím najít na netu 😅 a to byl teda sprint ženy?

martimarti
18. únor 2010

Jo, byl snad nějaký trénink nebo rozjížďka sprintu...Slovinka Petra Majdičová ☹ ...jako málem se přizabila ☹ ☹ vypadalo to fakt dost hrozně ☹ Já to viděla ve zprávách 😉

martimarti
18. únor 2010

Jo, a i přes ten pád nastoupila, neměla nic zlomenýho a byla nakonec třetí, akorát jí museli z cíle odnést, prý skoro zkolabovala ☹

alisek
18. únor 2010

viděla jsem to v sestřihu, hnusnej pád ale je to borka dojela si pro bronz, neuvěřitelný s naraženým bokem

jabber
autor
18. únor 2010

fakt třetí i po tomhle? Tak to je fakt skvělá 😵 🙂

kalerat
18. únor 2010

Majdičové mě bylo líto, je to borka, že to tak zvládla, fakt klobouk dolů. Ten pád vypadl hrozně

marinka
18. únor 2010

Majdičová mě taky včera dostala, koukali jsme na to a nechápala jsem, že pro tu třetí dojela, v cíli se pak fakt úplně složila, ani o sobě chvíli nevěděla..

marinka
18. únor 2010

A dívaly jste se někdo včera na sjezd ženy? Jak ta borka spadla hned po startu? 😅

alisek
18. únor 2010

mari, ta byla fakt jedlá, je to škodolibý ale rozesmálo mě to, pár účastnic mě přišlo dost oplácaných a řekla bych že padaly částečně kvůli tomu, že už to nevybalancovaly, teda jen některý závodnice. ale jinak to byl masakr a trať fakt těžká, hrozně rychlá, američanka vonnová jela fakt úžasně a jinak vypadá jako křehká blondýnka, sem tam to krosila v zatáčkách jak motorkáři, klopila to solidně, až na kolena.