Olympiáda a všechno kolem ní. Na co se nejvíc těšíte?

jabber
8. srp 2008

Tak dneska nám to začíná 🙂 , na co se nejvíc těšíte? Já na zahájení 😀

martimarti
18. únor 2010

Nekoukala, ale četla jsem, že Anja Parsonová tam dost ošklivě upadla, ale je v pořádku 🙂 Tak to asi byla ona, co jsi myslela?

alisek
18. únor 2010

jo to byla ona ale i ta francouzka v bílém co spadla hned po startu, ta byla snad ještě víc a ještě pár závodnic bylo mohutnějších než ostatní.

kristi
18. únor 2010

sjezd byl fakt hustej, jsem nechapala.

marinka
18. únor 2010

ali, mě to taky rozesmálo, říkali jsme si s manžou, že to byl docela trapas, vypadnout takhle skoro na rovince, chuděrka 😅 Vonnová byla úúúžasná, to byla nádherná jízda,úplně jiná liga 😵

marti, Parsonová měla škaredý pád, to mi úplně zatrnulo, ale naštěstí byla o.k..

alisek
18. únor 2010

ještě mě pobavil finiš pádu jedné italky, jak jela po dráze po zadku a ne a ne to zastavit, brala to sportovně ale stejně je to škoda, hlavně že se jí nic nestalo. Jinak všechny ženský co závodí jsou skvělý, at zajedou poslední místo nebo první, je to dost náročnej sport.

martimarti
18. únor 2010

Zdravím fanynky 😉 😉
tak jsem viděla ve zprávách, že Petra Majdičová nakonec běžela se čtyřmi zlomenými žebry 😕 😕 a udělala bronz. Ještě má k tomu pneumotorax /což nevím přesně, co je 😉 ale asi žádná sranda, týká se to plic a dýchání ☹ /takže pro její výkon /mimochodem tím pádem poslední na olympiádě/ nemám slov 😕 😕 Na stupních vítězů jí druhé dvě musely podpírat, jak jí bylo špatně 😕
To jsou věci... 😕 😕

lenkavano
18. únor 2010

martimarti pneumotorax je myslím propíchnutá plíce 😒 to ji teda fakt obdivuju,musela se dusit ☹

martimarti
18. únor 2010

Ve Zprávách jsem viděla pár pádů ze včerejšího sjezdu žen...tak to bylo maso. Některé pády byly dóóóst hrozný 😕
Ale poprvé jsem viděla bez přilby a brýlí vítězku Lindsey Vonnovou a to mi spadla brada...normálně tvář nějaké modelky 🙂 🙂

lenkavano
18. únor 2010

marti to je ta jak tam pak byla na nosítkách?

martimarti
18. únor 2010

Lenko...koho myslíš? Lindsey Vonnová vyhrála sjezd. Asi myslíš Petru Majdičovou, tu asi odnášeli na nosítkách, alespoň to bylo vidět ve Zprávách.

jabber
autor
18. únor 2010

marti - ty bláho, tak to se můžou jít všechny ostatní teda zahrabat, když je trumfla s takovým handicapem 😅 a zlatá a stříbrná by byly nejspíš taky až za ní, kdyby byla zdravá 😅

dagin
18. únor 2010

Ahojky! Trochu se připojím, právě čekám před TV a fandím Šárce Pančochové, ať se jí zadaří. Když jsem se s ní setkala jako suplující učitelka, byla v šesté třídě 🙂. Kdo by to byl tenkrát do ní řekl ... 🙂

kristi
18. únor 2010

krasne to Sarka zajela 🙂

martimarti
18. únor 2010

Jabber, kdyby byla zdravá, tak by zřejmě vyhrála, protože to prý byla největší favoritka, celou sezónu ve sprintech jasně nejlepší ☹ Ale ten její výkon fakt bere dech 😕

marinka
18. únor 2010

marti, však Vonnová nafotila fotky v bikinách pro sport ilustrated,je to fakt kóča,mrkni: http://sportsillustrated.cnn.com/2010_swimsuit/...

Jinak Šárka nádhera, snad jí to tak pojede i v samostatném slalomu..

jabber
autor
18. únor 2010

marti - no to každopádně 🙂 i když nevím, jestli není tak trochu blázen 😅 😀

Já teda kdybych závodila a dozvěděla se, že mě předběhla i závodnice se 4 zlomenýma žebrama a pneumotoraxem, tak to asi pověsím na hřebík 😀

martimarti
18. únor 2010

Jabber 😀 😀 😀 ...to je ti povedlo

Marinko 😕 😕 to koukám, fakt krasavice, ono to v těch přilbách není poznat
Jinak teď Vonnová nedojela slalom v kombinaci ☹ a to asi měla zaděláno na další zlatou ☹

marinka
18. únor 2010

marti, favoritka prý byla Rieschová, Vonnová prý není taková dobrá slalomářka, i na minulých hrách ve slalomu vypadla..

jabber
autor
18. únor 2010

na čt4 zrovna lítají holky na U rampě, tam máme Šárku Pančochovou 🙂

kristi
19. únor 2010

holky, opakuji nekde to krasobrusleni?

marinka
19. únor 2010

Gratulace Slovensku, to se nám to v té naší B skupině pěkně zamotává 😀

kristi,taky hledám a nemůžu najít..

martimarti
19. únor 2010

Paráda...Slováci porazili Rusáky 😀 😀 😀 😝

Kristi...dnes na ČT4 od 17hod je nějaké krasobruslení, to budou asi opakovat muže. Pljuščenko prohrál 😝 Také to chci vidět 😉 co ho zradilo, není seběvědomějšího krasobruslaře 😀

majina.b
19. únor 2010

pljuščenko nemal vyrovnané skoky, ale američan mal slabšiu jazdu na skoky. na americkom kontinente musi vyhrať američan 😝

kristi
19. únor 2010

Marti, diky....to se u toho budu chystat zrovna na ples, tak to je pohodka

jinak hokej bomba, musime s Lotysema vyhrat

marinka
19. únor 2010

na čt2 teď opakujou Vernera, tak snad bude i ti dva..

kristi
19. únor 2010

divam se, divam 😉

iris
19. únor 2010

martimartti: těch pádů v tom sjezdu bylo fakt dost...

krasobruslení miluju 😵

je fajn, že Slováci porazili Rusy, doufám, že je porazíme i my...ale napřed Lotyšsko 🙂

martimarti
19. únor 2010

Teď jsem dokoukala ten sestřih...Tomáš Verner zase pokazil, to je smutný kino ☹ ☹
I Michal Březina nebyl stoprocentní, ale dobrý 10.místo na OH 🙂

jabber
autor
19. únor 2010

Slováci super 🙂
To jsem zvědavá, jak se s Rusama popereme my 😅 😀

alisek
19. únor 2010

ahoj, na to že jsem "krasobruslařskej" fanda, tak jsem viděla jeden sestřih z krasobruslení mužů, ostuda. včera jsem sledovala kombinaci sjezd a slalom, zase pěkná podívaná, Šárka to měla dobře rozjetý, snad jí to pak půjde ještě líp a sáhne si na kov. Věčně americky rozesmáta mancusová mi leze na nervy a švédka co se předevčírem tak rozbila na sjezdu, má bronz, jela skvěle a je to borka, když se tak pomlácená postavila znovu na start.

Ted čtu že slováci to natřeli rusákům tak to jsou borci, že by Ovečkinovy brusle s rozzuřenýma ovečkama nesplnily úkol? 😀 😎