Olympiáda a všechno kolem ní. Na co se nejvíc těšíte?

jabber
8. srp 2008

Tak dneska nám to začíná 🙂 , na co se nejvíc těšíte? Já na zahájení 😀

monkula
8. srp 2008

jaaaj ,ta kten zbožňujem, a ešte so msa tento rok zamilovala do petangu 😵
petang, more, piesok, spálené nohy a chrbát 😵 😀 😀

petraluk
8. srp 2008

Monkula tak petang mě baví hrát, ale koukat na něj nemusim. To curling mě baví i jako diváka 🙂

monkula
8. srp 2008

ja sa pamätám, že som curling pozerávala až do tretej do rána.finále žien... 😀 😀

jabber
autor
9. srp 2008

Tak curling mě zrovna moc nebaví, ale lyžování a hokej, jak píše petraluk - to je taky moje 😵

Jestli to posune lidská práva, to teda nevím 😅 , ale možná jim to v něčem pomůže, docela úspěch je už to, že se kvůli olympiádě odnaučovali flusat na zem a že možná zjistí, že když nebudou všichni jezdit furt autem, tak se jim bude líp dýchat 😅 . Z tohohle pohledu by se nám olympiáda hodila taky 😅 🙂

jabber
autor
9. srp 2008

tak už máme první zlatou 🙂 😵

martinaj
9. srp 2008

gratulujeme 😀

petraluk
9. srp 2008

Moc, moc Katce gratuluji 😵 Plzeň se nezapře 😀

marinka
9. srp 2008

supééér, hned první zlatá a pro nás 😵 😵

leninn
9. srp 2008

Ahojky, tak já se nejvíc těším na basketbal a atletiku....
snad bude čas aspoň něco vidět 😲

nobody
9. srp 2008

jabber ...semtam skáču jak šílený

😀

dgm
9. srp 2008

jabber, tak jsem vcera rikala, at me zavola k televizi ten, kdo se bude divat na opakovani zahajovaciho ceremonialu, kvuli te krasne vlajkonosce SAE. A muzicek to pro me pohlidal. Je opravdu moc hezka, zajimalo by me, jestli se da nekde zjistit jeji jmeno a v jakem sportu soutezi?
Jinak mam taky radost z tenasi prvni zlate. 🙂

zuzanocka
9. srp 2008

kedy bude opakovanie zahajovacieho ceremonialu?

kyri
9. srp 2008

uf, tak jsem včera viděla ve zprávách kousky toho zahajovacího cer. - no, dobrá spartakiáda 😀
nejlepší bylo, jak tam v jedný tý sekvenci byli cvičenci oblečený v barvách tibetských mnichů - tomu fuckt nerozumim 😝

zuzkafuny
9. srp 2008

zuzanocka aj ja chcem vidieť... som premeškala... a tááák som sa tešila. Musela to byť nádhera 😵 😵 😵

zuzanocka
9. srp 2008

zuzka,
niektore pasaze som uz kukla na youtube, no proste parada, slzy som mala v ociach 😵 😵

minonka24
9. srp 2008

jabber: nevím jestli jsi četla to, co jsem myslela já, ale adresa na ty reportáže je :
www.idnes.cz/stop
je to těch 18 krátkých článků s moc hezkýma fotkama...

jabber
autor
9. srp 2008

nobody 😀

dgm - taky by mě zajímalo v jakém sportu soutěží....u většiny vlajkonošů něco komentátor řekl a u ní zrovna ne 😖 , fakt hezká Arabka 🙂 . Taky se mi líbil vlajkonoš Saudské Arábie 🙂

kyri - super bylo jak dělali to představení ke knihtisku, jak byli schovaný v těch krabicích a jak se to tak různě vlnilo a pak vylezl nějaký ten znak, to byla paráda, by mě zajímalo jak se to nacvičuje 🙂

minonka - aha, tak to já četla to, co vyšlo v MFdnes, tohle si taky přečtu, to je nějaký podrobnější, díky 🙂

nobody
9. srp 2008

která vlajkonoška? který země?

😀

jabber
autor
9. srp 2008

nobody - SAE 😉

nobody
9. srp 2008

kanadská provincie? 😀
no SAE ... nevím, kdo to vůbec nesl..takže teď neporadím... ale můžu to zjistit

když teda budu chtít žejo vůbec 😝 😀

jabber
autor
9. srp 2008

nobody - těsně vedle 😀

tak chtěj...... 😉 🙂

nobody
9. srp 2008

Latifah Al Maktoum to nenesla?

asi bych měl mrknout na to zahájení 😀 😀 😀 😀 😀

jabber
autor
9. srp 2008

nobody - těžko říct, ona byla zahalená, koukal jen obličej....ale řekla bych, že tahle to teda není 😅

nobody
9. srp 2008

jabber, to je oříšek celkem

jinak ještě teda jachting, plavání, no na ten basket jsem zvědavý
a pak na nějaký protesty - snad toho moc nebude

dgm
9. srp 2008

Me se to taky jako ta Latifah nezda, ta vcera byla vyjimecne pekna. Jeste jsem napsala dotaz do olympijskeho studia na CT 😀 , prisla mi odpoved, ze jsem v poradi, ze odpovidaji na maily postupne. na internetu jsem to nikde nezjistila.... Kdo by to rekl, cemu budu venovat tolik casu 😀

nobody
9. srp 2008

dgm ...se mrknu 😀

nobody
9. srp 2008

tak .. Sheikha Maitha Al

prosím

dgm
9. srp 2008

Karate?
Fotka by nebyla? 😀
Ale uznavam, ze jsi uz toho udelal dost. 😀

nobody
9. srp 2008

"tejkwundúúúúúúúúúúúú"
když je to dcera nějakýho ministra, tak proč by nenesla vlajku

http://www.ameinfo.com/images/news/8/55938-mait...

měla by to být ona

já ji našel přes UNICEF
papalala

jabber
autor
9. srp 2008

nobody - jo, to by mohla bejt ona.....taekwondo, jo? 😕 ty brďo, tak to bych do ní neřekla 😅

dík, jsi dobrej (palec nahoru) 🙂