Olympiáda a všechno kolem ní. Na co se nejvíc těšíte?

jabber
8. srp 2008

Tak dneska nám to začíná 🙂 , na co se nejvíc těšíte? Já na zahájení 😀

konoupek
8. srp 2008

Já teda na zahájení,jestli bude čas to sledovat a potom na atletiku 🙂 .I když se mi nelíbí,kde se to koná a mám z toho docela obavy,aby se tam něco nepřihodilo 😕

nobody
8. srp 2008

myyluujuu olimpyyyádu 😝

sonisek
8. srp 2008

Tak já si zahájení natočím, protože odjíždíme pryč a jsem na něj moooc zvědavá 🙂 Taky se chci dívat na atletiku, cyklistiku...Myslím, že když budu mít čas, tak se budu koukat na všechno, olympiádu můžu ze všech stran 😀

nobody
8. srp 2008

šerm, atletika, luk
parkur ... nebo teda jestli tam vůbec je

😀

lukin
8. srp 2008

V kolik přesně to začíná a na jakém programu?

sonisek
8. srp 2008

přímý přenos je od dvou hodin odpoledne na ČT2, a pak to ještě opakujou od osmi večer...

jabber
autor
8. srp 2008

lukin - ve 14 na ČT2

já se těším na skoky do vody 🙂

iza
8. srp 2008

já taky bude sledovat..se těším 😀 ...víte že tam jedou i naše akvabely-muži?..TY BYCH FAKT CHTĚLA VIDĚT 😵

jabber
autor
8. srp 2008

ale musím říct, že zimní olympiádu mám mnohem radši, tam je pro mě zajímavý skoro všechno

jabber
autor
8. srp 2008

iza - fakt? 😕 🙂

sonisek
8. srp 2008

na každý olympiádě je spousta zajímavejch sportů 😵 A teď jsem zvědavá i na gymnastiku, co tam ti číňani předvedou, když ty chudinky děti tak "týraj" ...

satyyy
8. srp 2008

libi se mi beh 100m muzi... jsou tam takovy pekny chlapi 😵
ale jinak se mi libi vsechno... jeste si poridit televizi a budu spokojena

jabber
autor
8. srp 2008

sonisek - vidělas ten dokument minulou sobotu dopoledne? Jak vybírají na gymnastiku dvouleté děti? 😕

kaczka
8. srp 2008

TAk to já se těším snad na všechno!!Ale hlavně na zahájení,atletiku a ženský basket 😉

sonisek
8. srp 2008

ten dokument jsem neviděla, ale teď v Mladý Frontě, předevčírem, bylo o tom zase něco...Je to hrozný, co oni s těma dětma dělají ...A byl tam i rozhovor s jedním Čechem, co tam trénoval myslím veslaře, no jsem ráda, že žiju tady...

jabber
autor
8. srp 2008

satyy - Šebrle 😵 😵 😵

sonisek - já nechápu, jak můžou u dvouletýho dítěte poznat, že se hodí na gymnastiku...jsou to blázni

sonisek
8. srp 2008

jabber, ono jim nejde o to, jestli tohle dítě dělá to nebo to, oni ty děti vycvičí ve všem...a jak tam psali, jim jde hlavně o to, mít zlatou medaili, to je čest pro jejich zemi...Oni na druhý místa nehrajou...A jak psal ten českej trenér, tak měl snad i ve smlouvě, že musí dostat zlatou medaili...

nobody
8. srp 2008

jabber ... škoda, že to není v Kanadě 😀

no jdu něco dělat, ať tu neotravuju

lukin
8. srp 2008

Díky, tak to se budu koukat 🙂 Olympiádu mám ráda. Taky skoky do vody. No a vlastně všechno.

jabber
autor
8. srp 2008

sonisek - no oni dělali nějaké jako 'testy', který dítě vyskočí nejvýš a takový kraviny a podle toho je vzali nebo nevzali.....ale je to tak, jak píšeš 🙂

nobody - hmm, tak příště 😀

nobody
8. srp 2008

když to tak vemeš..tak by nebylo špatný oslovit třebek Quebec --- skrz tebe a kanadský borůvky ...třeba by mohli kandidovat

😀

satyyy
8. srp 2008

jabber... tak Šebrleho nemusim... to ja radši ty černý svalnatce 😉

elise
8. srp 2008

ja mám rada atletiku ale iba ako divák 😀 teším sa na otvorenie aké bude. 😉 🙂

darina77
8. srp 2008

ja sa teším na tenis a plávanie

renat2
8. srp 2008

Já se těším na to, že se konečně bude v televizi dát na něco koukat!!!! Poslední dobou to je tragédie.

minonka24
8. srp 2008

já se na olympiádu dívat nebudu, zaprvý mě to nebaví (snad jenom ten parkur a moderní pětiboj, kterej právě ten parkur může pěkně promíchat 🙂 ) ale jak tu už bylo zmíněno, mám taky trochu problém s tím, kde to je. Myslím, že tohle už ani se sportem ani s původní myšlenkou olympiády nemá moc co do činění a navíc na tom ještě prezentujou nadnárodní firmy, který napomáhají tomu, že se v Číně děje to, co se tam děje (myslím levnou pracovní sílu, 70ti hodinový pracovní týdny apod.) Nemluvě o otázce Tibetu, politických vězňů a další...
Jinak ale v jeden reportér z mf dnes udělal zajímavou reportáž o cestě do Pekingu stopem, kdo z vás to nečetl, vřele doporučuju!

titkovamiriam
8. srp 2008

ja milujem sport 😀 v televizii tak si pridem na svoje zahajenie budeme sledovat v robotke 😀

jabber
autor
8. srp 2008

nobody - Quebec je super 😀 , zkusím to tam navrhnout 😀

satyyy - aha, tak to já Šebrleho můžu 😵 , jednou jsem ho potkala i s rodinou v Letňanech a ve skutečnosti je ještě krásnější (jestli se to o chlapovi teda takhle dá říct 😀 ) než v TV 😵

minonka - já bych se do Číny docela mrkla, i přes tohle všechno - musí to bejt úžasně zajímavá země

konoupek
8. srp 2008

A taky tam maj úžasnej smod,jak tak koukám 😀 😀 😝 😉

jabber
autor
8. srp 2008

minonka - to je fakt dobrý, teď jsem to dočetla 🙂 , kdyby to někdo chtěl číst, je to tady:
http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=185&r=pekin...

konoupek - no jo, Peking je tím vyhlášenej 😖