Online i ne-online gamesky aneb zabava nejen pro nase muze

anke
14. led 2008

Ahojte, nikde jsem na toto tema nenarazila, tak snad jsem hledala dobre. 😎
Najdou se tu taky holky, ktere hrajou online i ne-online gamesy?
Ja momentalne uz asi 2 roky World of Warcraft (mozna dele, kdyz pocitam beta verzi). Nejsem teda totalni zavislak, zvladam k tomu i bezne ukony ... pred nastupem na neschopenku i v pohode praci a dalsi konicky mimo sit. 😉
Ted uz hraju o dost mene, protoze se mi v 28tt uz spatne sedi u pocitace a taky pripravnych praci doma je celkem dost. Ale nechci si to zatim odeprit, protoze je mi jasne, ze za 3 mesice mam po hrani a to na dloooohou dobu. 😀

Tak co, jak jste na tom vy?

zuzik03
14. led 2008

Ahoj anke, já teda nehraju, ale propadl tomu můj manžel 🙂 hraje to (WoW) od té doby, co je to na trhu, někdy víc (celý víkend), někdy míň, občas si dá měsíc pauzu, taky není totální závislák, má práci náročnou na přemýšlení, tak to beru tak, že je to pro něho způsob relaxace. Lepší než kdyby chodil do hospody 😉 mě tyhle strategické hry nebaví, baví mě jen ty, kde se staví vesnice a pěstuje obilí a nemusím s nikým bojovat a takové snad ani neexistujou 🙂

nicméně ujíždím na solitaire - když jsem psala diplomku, tak jsem po návratu z práce vždycky tak 2 hodiny hrála a pak teprve psala. a teď hraju solitaire na PDA, protože mě během chvilky dokonale uspí 😉

anke
autor
14. led 2008

Ahoj zuzik03, myslim, ze bys uz i takove hry nasla.

Ten muj teda hraje taky - poznali jsme se na LAN party, takze se neni cemu divit. 🙂 WoW jsem ho teda navykla hrat ja, ale propadl tomu o neco vic. Ale taky ho mam radsi doma nez aby sedel v hospode. Taky muzeme hrat spolu a to je fajn. Zase nemame televizi, takze vecer misto cuceni na jednu bedynku cucime kazdy do svoji. 🙂

Solitaire je taky fajn hra - treba kdyz na neco musis cekat a nema cenu zacinat nic narocneho. Ja jsem takhle v praci nekdy travila cas 😅 , kdyz nebylo co delat a cekali jsme na ukoly.

magg
14. led 2008

no konecne niekto 😵 , manzel ma chce poslat do pezinka do liecebne pre zavislych 😀 , tiez nie som extremistka, ale v ramci relaxu... Neboj, najdes si cas aj pri babenku na to. Ja som s tym zacala az na materskej, nehram sice online, ale hram skor time management hry a sem tam nejaku strategiu, nemam rada stereotyp, takze dlho pri jednej hre nevydrzim. Hram, ked mala spi lebo v byte sa vsetko ozyva, tak vela domacich prac neurobim Niektore maminky spia s detickami a ja hram. Keby som si lahla s malou, tak sa zobudim, este viac unavena, takze oddychujem takto 😉

zuzik03
14. led 2008

Mě hrozně bavili Vikingové, jestli je znáte, je to archaická hra, ale člověk tam musel překonávat kola a přemýšlet, jak se kam dostat, to bych si s chutí zahrála znovu 🙂

anke
autor
16. led 2008

zuzik03: to byli takovi ti 3 vikingove - jeden byl rychlej, a dalsi dva taky neco umeli? to jsme s brachou taky hrali kdysi .. ale to uz je pane let 🙂 to byla dobra hra

mag: tak zas lepsi, kdyz si hrajes nez kdyz by nasel doma otravenou znudenou manzelku ne? 🙂

magg
16. led 2008

ja si tiez myslim 😉

cairka
16. led 2008

jéj, spriaznené duše 😉 Vikingovia veru boli super hra, a ešte aj ten Princ z Perzie. Teraz keď mám náladu dokážem hrať hodiny Simsov, keď nemám náladu, tak aj Mafiu 😅 a na odreagovanie si skladám kocôčky typu Tetris

moni1412
16. led 2008

Tiez hram rada, najmä adventury a strategie. Teraz momentalne hram Cesta do stredu zeme, dost dlha hra, uz asi mesiac sa s nou trapim...Princ of Perzia ma tiez dostal...no a Horke leto, Poldu a podobne vecicky 🙂 Jedna dobra animovacka sa mi pacila Bone out of Boneville, to bolo zlatucke 🙂

anke
autor
16. led 2008

Ja jsem ted jeste nedavno objevila Scrabble a piskvorky online, ale oboji teda uspesne prohravam. Mne teda piskvorky nikdy nesly, nedokazu se na to soustredit.
A scrabble - tam zas pouzivaji divna slova, takze se to asi musi umet pouzivat, protoze ta slova nedavaji smysl,ale jsou za hodne bodu a dovoluje je ten scrabblovskej slovnik. 🙂
Prince of Persia byla snad prvni hra na PC, kterou jsem hrala - jeste u brachy na pocitaci.

cairka
16. led 2008

anke, na skrabble.ik.cz? tam sú fakt divné slová niektoré, teda v slovenskej verzii určite. Tiež sa mi ešte nepodarilo vyhrať 😅

krista
16. led 2008

Ahojky taky hraju strategie 😀
Ale ne takový ty kde se bojuje, ale takový ty kde ovládáte lidi 😅 Třeba jako The Sims2, pak různý hry kde jsou chůvy pro děti, oblíkání ... našla jsem si stránku kde jsou 60minutové verze, pak už vás to nepustí hrát a mám co dělat abych to neobrečela když mi ta verze vyprší 😀

maca28
16. led 2008

aj jaaa aj jaa aj jaaa,teda zacala som s tym uz asi rok dozadu,ale boli to len take hry z nudy,no teraz zacinam mat o seba normalne strach a moze za to travian,hraje to tu niekto? 😅

magg
16. led 2008

krista - poslem ti zajtra na IP nejake tipy, da sa obist system ale nie vsade 😀

nitka
16. led 2008

krista nemozem mi poslat do ip adresu kde najdem tie hry?zboznujem take hry a uz som vsetky hrala a chcela by som dalsie.Dik

blumka
16. led 2008

pridavam sa k zavislym.. 😀 ja frcim na traviane 😉

bramburka
17. led 2008

já tak max piškvorky na seznamu nebo sudoku. Ale bavili mě kdysi lemings 😀 a super mario bross 😀 no takže sranda. Ty 3D hry mi teda nejdou, hruza.

holky písněte mi nějakou hru jako třeba byl ten mario, prostě někam jdu, něco sbírám a cestou někoho zabíjím 😀

eleonora
17. led 2008

ahoj holky tak ja chodim hrat na seznam slovni fotbal a solitaire proste oddychovka a kdyz je cas a malej uz spi tak jezdim rally u toho se vyblbnu 🙂 jinak me taky moc bavili lemings mario apod. ptakovinky

krista
17. led 2008

Magg na IP se těšim, ale budeš mě mít na svědomí že tu budu pořád sedět 😀
No manža je stejně většinu času pryč, je v práci, chodí do posilovny, na fotbal, od února bude stavět kamarádovi zděný jádro ... takže já to ráda využiju 🙂 Jen až se narodí malá tak se mi to trošku utne 😀

Nitka IP posílám 🙂

kacenqa
17. led 2008

ahoj zavislacky 😀 ani som neverila, ze sa vas/nas tolko najde 😀 😀

ja rada hravam take tycoon-hry, mam doma zoo tycoon, to je super, staviam si zoologicke zahrady podla predom danych scenarov. no a potom este pharao, tam staviam egyptske civilizacie tiez podla objectives. taketo iste mam doma este aj cleopatru a este aj daku rimsku a cinsku obdobu, ale to som este riadne nehrala a mam to asi 5 rokov 😀 ja mam take obdobia, ked za tym dokazem presediet do stvrtej do rana a potom aj pol roka to ani nepustim...

inac u nas je ten vinnik manzel - on totiz vzdy najde nejaku tu 60minutovu verziu, patchne to, spravi mi z toho full verziu a ja sa potom mozem zblaaaznit 😀

bramburka - ak mas rada macicky tak odporucam super granny - tam chodis ako taka stara babicka po leveloch, zachranujes cicusky (musis ich zbierat a odvazat do domceka) a cestou sa musis vyhybat rozlicnym psom. a granny ma dobre hlasky a je dobrym hlasom nahovorena 😀

jo a v poslednej dobe frcime s kamosmi na online osadnikoch z katanu, teda my frcime aj na stolovej verzii, ale po veceroch cez tyzden aspon ta online, vola sa to pioneers ale su to vlastne osadnici 😉

anke
autor
21. led 2008

dobre odpoledne vsem 🙂 tak jak vam jde hrani?

kacenqa: super granny zni fakt moc vtipne 🙂 osadniky znam akorat jako deskovku, ale nekdy me to rozcilovalo, kdyz mi nepadaly zadny suroviny a nemohla jsem udelat ani cihlu 🙂

anke
autor
16. črc 2008

zdravim uz s miminkem 🙂 hlasim,ze na hrani nemam tedy ani pomysleni - ucet na World of Warcraft zrusen ... pocitac stiham jen na MK nebo na hledani novych vecicek pro mimi ... Davidek me zamestnava na 100%

manzel ovsem hraje stale a denne 😉

a co vy? jsou mezi vami nejake parici maminy ci tehulky? 🙂

titkovamiriam
16. črc 2008

jeje ani som nevedal ze je tu takato tema,ked ma deti pustia tak si rada zahram nieco logicke no inak som maniak tyccon hier-mam zoo,chovam rybicky a pestujem kvetiny a okrem toho nahanam zlocincov v Poldovi1-3. 😀

aponchie
16. črc 2008

CS je dobrej 😀

schwarzovka
16. črc 2008

blumka: já taky travian...za chvili uz budem stavet div sveta 😀 😀

maruschka
16. črc 2008

CoD4..ja občas a manžel častejšie+brácho,takže sú taká maniacka partia 😀 😀

ivousek
16. črc 2008

Dobré táma 😀 Kdyz jsem dostala PC sestrenka me zlanarila na sllovní fotbal-totálne jsem tomu propadla sedela jsem u toho do 4 do rána no nastestí uz me to prestalo bavit.
Vcera jsem náhodckou narazila na tohlehttp://www.zahrajsi.cz/zahrat-online-hru-65-iq_... je to taková blbost ale dalsí kola me dávají docela zabrat 😝
A jinak jsem jeste manijak na hry kde se chystá jídlo a nebo nejaké pití 😀

aponchie
16. črc 2008

jj slovni fotbal taky hraju celkem casto 😀 a zoopaloola na icq 😀 😀

malaskoricka
16. črc 2008

sudoku 🙂 jednoznacne kazdy den online😝

aponchie
16. črc 2008

me jeste bavi hry kde se operuje 😀

ivousek
17. črc 2008

Tak tohle me fakt chytlo 😀 http://www.superhry.cz/games/976/