Online i ne-online gamesky aneb zabava nejen pro nase muze

anke
14. led 2008

Ahojte, nikde jsem na toto tema nenarazila, tak snad jsem hledala dobre. 😎
Najdou se tu taky holky, ktere hrajou online i ne-online gamesy?
Ja momentalne uz asi 2 roky World of Warcraft (mozna dele, kdyz pocitam beta verzi). Nejsem teda totalni zavislak, zvladam k tomu i bezne ukony ... pred nastupem na neschopenku i v pohode praci a dalsi konicky mimo sit. 😉
Ted uz hraju o dost mene, protoze se mi v 28tt uz spatne sedi u pocitace a taky pripravnych praci doma je celkem dost. Ale nechci si to zatim odeprit, protoze je mi jasne, ze za 3 mesice mam po hrani a to na dloooohou dobu. 😀

Tak co, jak jste na tom vy?

olivova
17. črc 2008

ja idem na divokych kmenoch a ogame a travian 😀 nie je toho malo, hram s dcerou...

lenik_ch
12. zář 2008

Ahoj pařanky, chtěla jsem zeptat těch, co hrajou WoW, jestli hrajou na ofiku nebo na free serveru? Ja hraju na fantasy worldu, tak kdyby tady byla aspon ještě jedna, tak se mužeme domluvit na nějakém dungu :D

lenik_ch
12. zář 2008

Zapomněla jsem dodat, mam lvl 70 shadow priesta. Jaké jspu vaše nejoblíbenější postavy? Já mám ještě ráda locka, celkově trochu kouzelníky. Warior, roguna apod mi nesedí. Ted zkouším šamana, ale moc mě nebaví.

haluskacz
12. zář 2008

www.pastelstories.com

vrele doporucuju serie Submachine, DayMareTown a Covert Front. Pouze pro trpelive, co obcas prezijou nejakej ten pixel hunting. Flashovy adventury. Moje zaaaavislost

lenik_ch
12. zář 2008

Na tu stranku jsem uz nekde narazila, moc pekne a malymu se taky libi.