Opalování v těhotenství

domino88
2. črc 2019

Ahoj holky, četla jsem pár článku o opalováni v těhotenství jsem ve 20tt a teď jsem byla cca dva dny na slunci aniž by mě napadlo, že by to miminku mohlo ublížit 😕😳. Samozřejmě jsem měla dvojdílné plavky takže pupek ven. Teď jsem z toho celá nesvá, co když jsem mu něco provedla😔 ochrana minimální max 20tkou. Plus jsem byla s přítelem na lodi a tam jsem nepociťováa žádný horko a teď mám bříško trošku červené. 😔 Je to moje první tak mám strašný obavy.

rikatoka
2. črc 2019

@domino88 miminko bude v pohode, ale asi bych se cilenemu opalování vyhnula, at ho zbytecne neprehrivas. Ale spis sobe můžeš škodit, protoze vlivem hormonu se ti muzou udelat nepekne pigmentové skvrny, zvlast na tom břiše. A nemusí to pak zmizet. Ja se teda mazu faktorem 50 a cíleně se neopaluju a břicho mam u vody vzdy zakryte, ale fakt spis z důvodu tech pigmentovych skvrn.

malinkaelinka
2. črc 2019

Já jsem venku na sluníčku od jara... jsem 33 tt, cíleně se neopaluju, ve smyslu ležení na lehátku, ale hodně chodím, pracuju na zahradě, chodím hodně plavat... pigmentových skvrn jsem se bála, ale zatím vše ok, mám svou obvyklou barvu (jsem černá jako bota :D).

kkacca
2. črc 2019

Ahoj, opaluju se docela dost, bricho mazu a zakryvam, takže jsem jak panda, neboj není důvod 🙂

janablizka
2. črc 2019

Nemusíš se obávat já jsem se v těhotenství také opalovala,ale ne nikdy přes poledne.

domino88
autor
3. črc 2019

Děkuji holky! Jsem o něco klidnější😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru