Open Mind Of Children. O mystice, esoterice, aurách...

j.a.n.u.s.
17. říj 2008

Jde tu o energii, ktere dite vnima a my ji casto nepostrehneme...jde tu o cestu, po ktere nas vede nase intuice...jde tu o silu srdce...o zazraky...ktere vidi deti, kdyz koukaji do kouta...jde tu o nase svetle chvilky, kdyz jsme "napojeni" na nase robatko a probiha telepaticka komunikace...

O vsem moznem i nemoznem, o vsem mystickem, esoterickem...o aurach, o cakrach, o predtuchach, o znamenich...

...vitejte! 🙂

tannawe
17. říj 2008

janus: konecne ... 😉
Uz jsem si zacinala myslet, ze jsem tak trochu maminka Vodnarka osamela se zkusenostmi napojeni na deti...
Mam totiz velmi osobite zkusenosti tykajici se prave predtuch, snu a vizi co se mych dvou deti tyce /ted vse smeruje uz ke tretimu tehu...tak to probiha velmi obdobne jako u obou deti.../a hrozne me zajimaji sny maminek v tehotenstvi, prozitky pri porodech, proste vsechno co se raciem moc vysvetlit neda. Zda-li nekdo sdili to napojeni na miminka jeste pred pocetim, nasledne ve tehotenstvi a po porodou? 😕

j.a.n.u.s.
autor
17. říj 2008

V tehotenstvi se mi zdal sen a ja videla tvar Elishky...byla to ona. Jeste v mem brisku!

Kdyz jsem rodila a mela 20hodin stahy a houpala se na balone a sedela u okna...prave vychazelo slunce...primo do me tvare...mela jsem zapnute cd Shamanic Healing...a v zadech mi stal andel...jen tak, potichu. Nevidela jsem ho, jen citila jeho pritomnost. Jeho kridla byla slozena...jen tam byl a byl obrovsky, citila jsem jeho silu...dodnes vzpominam na ten duchovni zazitek. Porod byl naprosto nadherny, i kdyz pak mala sla CS.

Predtuchy? Vzdy posloucham svuj vnitrni hlas...kdyz je mala jinde v pokoji, najednou me cosi prinuti vstat a jit tam kouknout...vzdy se mi to vyplatilo! Nedavno balancovala na stolicce...a tak jsem se dozvedela, ze umi splhat! 😉 ...

j.a.n.u.s.
autor
17. říj 2008

tannawe...vitam te 😵

tannawe
17. říj 2008

janus: to je krasa, opravdu. Me moji holcicku prinesl andel, ktery byl cely ebenovy, nic takoveho jsem v zivote nevidela az jsem si zacinala rikat, ze uz to s tema meditacema trochu prehanim...ale je pravda, ze jakmile se clovek napoji na ten spodni proud tak zivot dostane uplne jiny rozmer. Za to jsem nesmirne vdecna, ze jsem zenska, ze muzu zit v souladu se svoji intuici a naslouchat hlasu sveho srdce. A porod beru jako jeden z nejkrasnejsich daru obecne...tomu se vyrovna snad jen extaticke milovani... 😵

j.a.n.u.s.
autor
17. říj 2008

Jeste by me zajimalo, jaky jste znameni...vy i vase dite...

Ja-stir...Elishka-beran...

tannawe
17. říj 2008

Tak ja jsem Vodnarka, manzel je Lev, Ellinka je Kozorozka a Zachariasek je Blizenec 😉