Operace / liposukce / odstranění podbradku

hlavinka
4. únor 2013

Ahoj holky, byly jste nekdy nekdo na odstraneni podbradku? Bud na operaci nebo laserove liposukci?
Po tehotenstvich mam podbradek a nepujde dolu, jedine operace.
Pokud byste nekdo byl, zajima mne prosim cena a jak to probihalo pri "akci" i pak - hojeni.
Diky

evitaa
4. únor 2013

@hlavinka Minulý týden jsem byla na konzultaci u plastického chirurga. Záleží, jakou máš bradu a krk. Já mám pocit, že tam mám dost tuku, ale dr. mi řekl, že tam mám svaly a ty nejdou operovat. Samotná liposukce by prý měla malý efekt, zkrátka vyhozené peníze. Pak se prý podbradek vytahuje při faceliftu, ale já mám kůži napjatou, takže taky nic. Tak si nechám aspoň odstranit kruhy pod očima. A ten podbradek zkusím nějakou neinvazivní technikou ( a také levnější).

hlavinka
autor
5. únor 2013

@evitaa dekuju za odpoved.
ja jsem vcera videla video, ale ta slecna mela i ustouplou bradu, takze ji operovali bradu a pak jeste odsali tuk z krku. Ja nevim, co bych potrebovala :-/ asi az to budu joo hodne resit, pujdu na nejakou konzultaci a zeptam se primo lekare.

Video je tady http://www.stream.cz/video/329708-sex-appeal-pl...

jana21278
5. únor 2013

@hlavinka já jsem byla na tlumescenční liposukci. doufám, že to píšu dobře. bylo to v roce 2009. stálo to 5000 a odsáli mi 2dcl tuku. prvně jsem byla na konzultaci. při zákroku prvně do podbradku napíchali tu tekutinu, která nějak nabourala ten tuk a zároveň znecitlivěla tkáň. potom se to nechalo působit a potom udělali 3 malý dírky a odsávali. bolest jsem necítila, ale házelo to se mnou teda dost. dělali to fakt silou. pak jsem dostala takovej popruh na hlavu, kterej to všechno stáhl. mám takovej dojem, že jsem to 3 dny neměla sundávat. když jsem to sundala tak jsem to měla samou modřinu. pak už se to mělo nosit jen na noc. já jsem si vzala týden dovolenou a tak jsem to nosila i ve dne. měla jsem od toho nakonec odřený i uši. tak za 12 dnů už začal být vidět výsledek. neměla jsem teda krk a bradu do pravýho úhlu, ale dobrý. jenže jsem začala znovu přibírat a tím se mi zase i ten podbradek zvětšil. nedostáhlo to teda v žádným případě původních rozměrů, ale mám ho. jestli chceš tak mi písni mail a pošlu ti fotky. nestálo to moc, ale řekla bych, že to ani moc nepomohlo.

hlavinka
autor
5. únor 2013

@jana21278 dekuju moc za odpoved. Tak 5 tisic je super cena, ackoliv to bylo v roce 2009. ja co jsem nasla tak chteji vsude 20 az 30 tisic a to proste nemam ☹ leda na splatky...ale i tak

dekuju, napoisu do IP

jana21278
5. únor 2013

@hlavinka byla jsem tady http://www.liposukce.info/index.php?slovo=cenik. hned po zákroku jsem jela domů a nebyla žádná kontrola.

hlavinka
autor
5. únor 2013

@jana21278 diky. No jo, to je Jihlava, cili ta je levnejsi obecne nez Praha... Ale nevim, kontrola by asi nejaka mela byt, ne? No, hlavne ale, ze Ti to udelali dobre.
nebo ze by v Praze na jejich klinice meli cenu stejnou?

jana21278
5. únor 2013

@hlavinka no zkus jim zavolat. za to nic nedáš.

hlavinka
autor
5. únor 2013

@jana21278 to je fakt. dekuju

evikchrob
28. črc 2013

Ahoj vsem,v utery jsem podstoupila vibracni liposukci podbradku.Dnes jsem si mohla sundat ten,,popruh,, a umyt si hlavu.Videla jsem to a zatim to vypada super.Jen si ho musim opet nasadit a 14 dni v kuse ho nosit.Ale stoji to za to!!!!Zaroven mi delali spodni vicka a taky bezvadny.Musim moc vychvalit pana doktora Urbana s Esthe kliiniky v Praze.Vrele doporucuji!!!!!