Operativní odstranění štítné žlázy. Prodělal to někdo?

strouzek
15. říj 2008

ahoj holky je tu někdo s hyperfunkcí komu hrozí nebo už prodělal chirurgické odstranění štítné žlázy?
mě dr. našel v pondělí v krku uzlinu a hrozně zvětšenou štítnici, za týden bych se měla dovědět jestli se to bude přeléčovat léky nebo se odraní nadobro. Upřímně radši bych prošla tou operací takhle sice budu do konce života na lékách ale budu mít klid navíc chci se brzy snažit o mimčo s lékama bych musela snažení odložit na hodně dlouho a i pak by to bylo riziko pro mimčo

vbas
11. lis 2013

Mě našli 3 roky zpátky na štítné žláze uzlík a měla jsem zvýšenou fuknci, tak mě poslali na operaci. Po ní zjistili že jsem tam těch uzlíků měla víc, myslím nějak 5. Ale pak vše bylo OK, akorát musíte brát prášky, já beru jeden denně ráno půl hodiny před jídlem. A je to v pohodě.. 😉 akorát se mě lidi často ptají co to mám za jizvu na krku 😀 jsou mnohem horší věci než vyoperovaná štítná žláza 🙂

alyssa.anna
22. říj 2014

Holky, jdu za měsíc.....prošla tím některá z Vás? Mám šílený strach

alyssa.anna
28. lis 2014

Mám to za sebou, kdyby se někdo na tuto operaci chystal, klidně pište IP, já byla mrtvá strachy, vím jaké to je se toho bát

chlon1
15. led 2015

ja jdu 12.2 mam hroznej strach ☹

yner
31. led 2015

já 16.3. ☹ holky přibrali jste po operaci?

dankralovna
1. bře 2015

Ahojte. Mate nekdo zkušenost s touto operaci v těhotenství?

charlotta771
27. zář 2020

ahojte, vím, že jsou tu staré příspěvky, ale třeba někdy někdo bude v budoucnu hledat odpovědi. Začala jsem se léčit se SZ cca 1,5 roku zpet - zvysena fnce. jedla sem thyrozol, leky zabrali a postupne sme snizovali davku az na nula. coz vydrzelo tak cca 2-3 mesice, kdy po kontrole byly hodnoty zase na hrane. Dr. nasadil znova leky, ale rikal, ze zatim to resit nebudeme, ze to chce cas atd. Ale ja bych rada planovala s pritelem deti a diky tomuto typu poruchy to by to neslo a bylo rizikove. takze sem okamzite zmenila lekare a ten mi na zaklade sona a meho story hned zazadal o operaci. byla sem v Olomouci, zlazu mam ted venku, operace bez komplikaci, nalady nebo tak necitim, obcas jsem unavena, a menstruace prisla o 5 dní drive. to si chci overit u gynDr, ale jelikoz nemam zatim nasazenou substituci, tak asi je to normalni hozhozeni hormonu...a leky mi to stad do mesice srovnaji a jak bude souhlas od obou lekaru, tak to zacneme zkouset. snad vsechno klapne, hlavne byt zdrava a stastna... preju vsem hodne uspechu a zdaru jak pri operaci, tak pri snazeni se o miminko _🙂)

cicamica1980
Odpověď byla odstraněná
Zobraz