Ordinace v růžové zahradě 1-2

j.a.n.u.s.
21. lis 2008

Tak co rikate? Co bylo lepsi...gynda, ci chirurgie? 😉

Jak Vam sedi Tereza?

Co Flinta...je to de 😎 kar, nebo ma jen smulu...

Naprosto miluji Valšíka (otec Terezy)...herec Štěpánek je boží...

A Ales taky nemusel umirat, bo jako takovy doktor...moc prijemny chlapik, ne?

Ordinace me dostala, byla jsem sama s malou...ta usla, tak jsem si udelala vecu a koukala...ted uz je to zavislost... 😵

lenkavano
19. lis 2009

jo tenhle david 😉 holky Petr a fnukná néééééé 😝 😝 😠 😠 🙄

tomasek06
19. lis 2009

Vždyť jsem to říkala, že se k sobě vrátí. Bude svatba uvidíte! A bude rád, že má dítě 😉

tomasek06
19. lis 2009

Se beztak nakonec zjistí, že je to jeho a že se stal zázrak.

lenkavano
19. lis 2009

holky jestli se dá hanák dohromady s tou blbkou tak se fakt nebudu dívat 😠 😀 😀 😀 😀

nety
19. lis 2009

A rřeba se stane další zázrak a Kristýně se rozsvítí 😀

lenkavano
19. lis 2009

jo zázraky se dějí to je fakt.kristýna by potřebovala toho s tou motorkou.

nety
19. lis 2009

Lenko mám pocit že ona by dohnala k šílenství každýho,ani motorkář by nerozchodil její náklonost 😀

dvojka
19. lis 2009

Holkýýý,za chvíli to vypukne.Žhavte křesla 😀

Kristýna by potřebovala převychovat nebo jinou máti 😝

dvojka
19. lis 2009

Motorkář by jí umlátil 😝

lenkavano
19. lis 2009

no já bych ráda žhavila ale dětičky mi to nedovolí,zase nestíhám k sakru. 😝 😝 😝 😝 😝

dvojka
19. lis 2009

Nojo,když ty jich máš hodně 😀 .Tak zkus zaúkolovat Bobeše at ti pomůže děti nahnat do postýlek 😨 😀

lenkavano
19. lis 2009

no ten tady dělá největší bordel,zase má záchvaty puberty,takže hlášky,řehot ničemu atd. 😝 😀

kaleilah
19. lis 2009

lenkavano, za 20 minut se toho dá stihnout 😀 😀 😀

lenkavano
19. lis 2009

holky vy chytračky nechcete si to se mnou na těch 20 min vyměnit 😀 😀 😀 😀 😀 😝

dvojka
19. lis 2009

jejda záchvaty puberty...No,ale jestli se to projevuje jen takhle tak celkem dobrý 😀 ...Co spíš horší,že až se dostane z puberty,tak nastoupí do puberty hned Klárka atd.....
Takže se nebudeš nudit hodně dlouho 😎 😀

dvojka
19. lis 2009

20 minut bych možná dala...A pak bych se vrhla té mojí rodině do náručí a říkala bych :,,Ó díky vám." 😀

lenkavano
19. lis 2009

ale vždyt tady těch dětí o moc víc není?no Kubík už padl za vlast,Lenča se zdaleka nechystá a tamti dva koukají se mnou. 😉
jo a kté pubertě,já bych se nudila kolikrát tak strašně ráda alee ted mě to fakt roky nehrozí,po Klárce Kuba,po Kubovi Lenča a po Lenče se vrátí do puberty tatka 😀 😀 😀 😀 jo dala jsem se na vojnu tak musím bojovat. 😝 😝 😝 😝

nety
19. lis 2009

Lenko,občas mám pocit že i ta moje pětiletá koza je v pubertě 😀 😀 a co až tam dospěje malinká.O tatkovi nemluvě,sotva se z puberty dostane zase začne senilnět 😀

Táák holky,už mám popcorn a jdu se na to 😀

lenkavano
19. lis 2009

dvojka kde jsi?neříkej že už koukáš na reklamu 😝 😀

dvojka
19. lis 2009

Lenko:Né, 😲 ,já tady brouzdám po koníku a přispívám...
Lenko:A kdy vstoupíš do puberty ty?Neříkej,že jí pořád máš? 😅 😀

dvojka
19. lis 2009

Nety:Já popkorn nerada,vždy se mi sekaj ty slupičky v krku 😀 😝 😀

lenkavano
19. lis 2009

jo nety máme to ale těžký.ještěže se můžeme odreagovat u naší ordinačičky ,že.tam pro jejich osudy zapomeneme na ty naše,aspon na chvíli. 😝

lenkavano
19. lis 2009

dvojka teda dovol já nevím co je puberta 😉 😵 mě slupičky v krku u popkornu nevadí. 🙂

kaleilah
19. lis 2009

Tak mě mimiňák taky chrní, a bobešice taky,- to je sice hrozně fakn že mi teď nechá koukat na ordinaci, ale podle zatím zaběhlýho režimu se v deset vzbudí a do tří do rána bude čumákovat a vyžadovat pozornost. A po šestý se zbudí zase mimiňák 😝

Já chci taky puberťákyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀 😀

kaleilah
19. lis 2009

a popkorn 😀 😀 😀

A někoho kdo mi vyžehlí (žehlim vždycky v úterý a čtvrtek u ordinace, ale čtvrtek je nejlepší, nejdřív ordinace, pak přepnout na primu na jste co jíte a pak zoufalky, takže do půl dvanáctý mám program na žehlení 😀 😀 😀 😀 😀

lenkavano
19. lis 2009

už je to tady ,pak písnem. 😉 😎 😎 😎

dvojka
19. lis 2009

kaleilah -Ty už jsi porodila? 😕 Tak to strašně,strašně moc gratuluju a přeju mnoho mnoho zdravíčka celé rodině a Adrianka at krásně roste a prospívá a dělá vám prostě jen samou radost 😵

nety
19. lis 2009

Kaleilah-taky si žehlení nechávám na ordinaci(resp.když už na mne ta hromada div nepadá,vezmu žehličku a ono to u Ordinace lépe utíká).To je strašný koli máme pořád prádla 😝 😝
Taky gratuluji k mimísku 😉 😉

Frynťák začíná být dost nervní,je toho na něj moc na chudáčka 😝

zdina
19. lis 2009

uz jsem tady taky, cekam na reference jak a co bylo dnes 😉

tomasek06
19. lis 2009

Frynta se dneska choval jako debil 😠