Ordinace v růžové zahradě 1-2

j.a.n.u.s.
21. lis 2008

Tak co rikate? Co bylo lepsi...gynda, ci chirurgie? 😉

Jak Vam sedi Tereza?

Co Flinta...je to de 😎 kar, nebo ma jen smulu...

Naprosto miluji Valšíka (otec Terezy)...herec Štěpánek je boží...

A Ales taky nemusel umirat, bo jako takovy doktor...moc prijemny chlapik, ne?

Ordinace me dostala, byla jsem sama s malou...ta usla, tak jsem si udelala vecu a koukala...ted uz je to zavislost... 😵

pavlina05
7. kvě 2010

lenka, Marta je její nevlastní máma. 😉 Zdeny táta si ji vzal 😉

pavlina05
7. kvě 2010

jsem myslela,že se Gábi dá dokupy s Hanákem, kouká tak po něm

katzi
7. kvě 2010

lenkavano: já jsem v tom taky vždycky měla bordel jak to je s tou Zdenou a Martou 🙂

katzi
7. kvě 2010

pavlina : no Gábi by asi chtěla, ale Hanák nechce. Ten chce Barnovou - co na ní ti chlapi vidí? 😀

pavlina05
7. kvě 2010

Taky nevím,ona je taková zvláštní???
A co Frynta?

lenkavano
7. kvě 2010

Pavli aha,ale včera byla fakt skvělá. 😎 no Frynta by se snad měl dát dohromady s Monikou. 😝

pavlina05
7. kvě 2010

S Monikou ?A co teda pak Oskar?

pavlina05
7. kvě 2010

Pavla to tomu Pusáčovi ted dala 😀

draga
7. kvě 2010

holky já si taky dlouho myslela že je to její ségra ale pak asi po 20ti dílech to tam nějak pořádně vysvětlili ...takže teď machruju s nevlastní matkou 🙂

Barnovka je divná, ze začátku byla taková normální a teď je jak nejchytřejší, nejdůležitější...prostě mi je čím dál tím víc nesympatická.... 😝

zuzik.3
7. kvě 2010

holky máte pravdu s Robertem, opravdu chudák umře 20.5. viz ...
Robert se chystá odjet do Francie, čeká jen na svou matku Lenku, která má za něj zaplatit dluhy. Když se však jde rozloučit s Bárou, odchytí ho Rudovský. Krutě na něj tlačí a vyhrožuje, že ublíží jeho blízkým. Robert mu proto poví o penězích, které má u sebe Jindřich pro dělníky na výplaty. Lichvář ho donutí za Jindřichem jít a o peníze požádat. Když Jindřich odmítne, vyřídí si to s ním Rudovského gorily. Jindřich je zraněn, peníze jsou pryč a Roberta Jindřich obviní, že v tom jede s Rudovským. Vyděšený Robert z místa činu odjíždí. Dalibor se ráno setkává s Bárou. Nabízí jí podporu – Bára je totiž zoufalá, že se s ní Robert nechce před odjezdem ani rozloučit. Primář tedy Báře slíbí, že jí ho pomůže hledat. Cestou se však dozvídají, že Jindřich byl přepaden. Dalibor se rozhodne jet Bářiným autem na místo útoku, jenže cestou při předjíždění sm ete ze silnice Robertovo auto. Robert je odvezen do nemocnice, tam umírá. Primář je úplně zničený, jeho vozu selhaly brzdy. Navíc neměl technickou. Pavla a Vladimír spolu řeší případ zdánlivě týraného děvčátka. Těší se na společný večer, ale nakonec jsou to oni, komu Robert zemře na operačním sále pod rukama. Lenka přijíždí do Kamenice pro syna. Ale živého už ho nespatří.

zuzik.3
7. kvě 2010

a Dalibor se z toho zhroutí a na jeho místo by prej měl přijít Čenský, jeho syna bude hrát Ben Christovao 😲 a místo Zdeny bude ředitelem Kanyza.

ygreen
7. kvě 2010

tak jak to že čenský tam už jednou byl jako herec a pacient mandlový na plastice???

zuzik.3
7. kvě 2010

no to si taky říkám, že to bude trapné když tam byl jako herec a teď tam přijde jako někdo jiný, protože pochybuju že by tam vystupoval jako MuDr. Čenský 😀

ygreen
7. kvě 2010

stejně bych byla raději kdyby tam dali nějakého neznámého charismatického herce než tohle vypelichaný obstarožní princátko 😝

a Hanák, no comment....je boží 😵

zuzik.3
7. kvě 2010

přesně 😀 😀

mamartinka
7. kvě 2010

No dobre to bude zamotany.Inak ten Sambera uz me tam jaksi prekazi.

zuzik.3
7. kvě 2010

mě ne, ale nemuseli ho znova namočit do dluhů, to bude zas znova vyhrožování, vydírání, mlácení....taková nuda, ale umírat teda nemusel ☹
jinak Hanák mě ze začátku děsně sral jak byl nejchytřejší a nejlepší a ještě když tam byl s tím svým kamarádem Andym, teďka mi už nevadí a jsem zvědavá koho si najde když Gabču nechce a Barnovka si vezne Pusáče, mimochodem svůj k svému, nemám ráda ani jednoho z nich

pavlina05
7. kvě 2010

No tak to už je galimatiáš...hojek 😝

lenkavano
7. kvě 2010

holky ale já mám za to ,že čenský se zná s monikou z medicíny ne?ale že nedělá doktora ale je herec. 😨
s tou lenkou to bude asi doják až přijede a šembera bude mrtvý.

pavlina05
7. kvě 2010

a co bude se Zdenou a Krisýnou?

draga
8. kvě 2010

teda to je mazec...no třeba Mudr. Čenský bude bratr herce 🙂) dvojče 🙂), že se znají z medicíny mi uniklo...jsem myslela, že z něj byla celá vedle jako z herce Česnkého .... taky mi dost vadí, že Šamberu znovu zatáhnou do hazardu ale ono to asi takhle v životě je, že ten kdo hraje jen tak nepřestane...poučné 🙂 no ale že zrovna Frynta ho srazí to je taky divný...prostě se asi potřebují zbavit několika herců najednou ....teda to bude skoro detektivka... 😉

lenkavano
8. kvě 2010

draga jo máš vlastně pravdu ona z něj byla hotová že vidí herce ,to je pravda.teda to je blázinec.jako já třeba nechápu to tolerování ty kristýny,že si klidně zdrhne a ony s ní ještě dělají že je chudinka,to mě úplně vytáčí.

ygreen
8. kvě 2010

jo jo, jak píše draga, myslím, že mandli doporučil čenskýmu starej režisér Gustik 😀 😉

zuzik.3
8. kvě 2010

v novinách píšou, že na divačky by měl Čenský působit jako magnet 😀 😀 😀 😀

lenkavano
8. kvě 2010

no na mě působil jako magnet snad jen v Princové jsou na draka,to ještě nebyl dědek 😀 😀 😀 😀

pavlina05
9. kvě 2010

lenkavano 😉 😀
Už je to docela směšně zamotaný.....

draga
9. kvě 2010

magnet 🙂)) no jsou tam už lepší viz Hanák 🙂))))))))))))))))))))))))))))))))

lenkavano
9. kvě 2010

jo tak Hanák to je jinej magnet to je fakt,to bych se nechala zmagnetizovat hned. 😵 😵 😵 😵

betynka
11. kvě 2010

Tak jsem po dlouhe dobe dokoukala vsechny dily zpetne ... a co teda vadi mne, je to, ze Sambera tam malem zabije chlapa z benzinky a nikdo to nevysetruje, vyvazne z toho naprosto v pohode...